Auhinnaprogramm Kullapada

Kullapada kujutab endast Filter Temposarja auhinnaprogrammi, mille raames autasustatakse kõiki võistlejaid, kes on finišeerunud sarja kõikidel etappidel.

Kuidas osaleda? 
Osalemiseks tuleb läbida kõik seitse Filter Temposarja etappi ühel ja samal alal - kas rattasõidus või jooksmises. Arvesse lähevad vaid finišiprotokollis tulemusega fikseeritud osalemised. Registreeritud, kuid katkestatud või starti tulemata jäetud etapid arvesse ei lähe. Samuti kombineeritud osalemine, kus võistleja on mõnel etapil jooksnud, mõnel rattaga sõitnud, Kullapaja arvestusse ei kvalifitseeru.
 
Kas kõik saavad auhinna?
Jah! Iga inimene, kes on läbinud ühel ja samal alal kõik seistse sarja etappi, saab auhinna. Sõltuvalt loosiõnnest võib auhind olla suurem või väiksem.
 
Kui osalesin mõlemas sarjas, kas saan kaks loosisedelit?
Ei, isegi kui võistleja on finišeerunud kõigil osavõistlustel nii jooksus kui rattasõidus, siis saab ta loosikasti ikkagi ainult ühe sedeli.
 
Millal autasustatakse?
Kullapaja auhinnaprogrammi autasutamine toimub Filter sarjade koondarvestuse auhinnatseremoonia raames. Autasustamisel osalemine on auhinna saamiseks kohustuslik. Juhul kui võistlejal autasustamisel osaleda pole võimalik, võib auhinda vastu võtma tulla tema treener või esindaja, ent hilisemat auhindade väljastamist ei toimu.
 
Mis on auhindadeks?
Esemelised auhinnad selguvad peatselt.