Ervin Korts-Laur Filter Temposõidu Karikasarja võitja 2009 & 2010

 
   Ervin Korts-Laur on sarja esimene kahekordne võitja. Oma esimese võidu pälvis ta aastal 2009, kui sari kandis veel Aerobike.ee Temposõidu Karikasarja ning kordas saavutust järgmisel aastal, kui sari oli juba Filtri nimeline. Järgnevalt oktoobris 2012 koostatud intervjuu võitjaga:
 
   Kui tähtsaks peate Filter Temposõidu Karikasarja üldvõitu oma senises karjääris - kas sarja esikoht mõjutas Teie karjääri kulgu?
Sarja üldvõit on üks meeldejäävamaid saavutusi, sest see on huvitavas formaadis sari minu lemmikalal.

   Kas sarja teine võit erines kuidagi esimesest?
Sarja teine võit oli sama tore nagu esimene, kuigi peamiselt huvitas mind teisel aastal ikka enda tulemuste võrdlemine ja fun.

   Milline seik on Teile enim mällu sööbinud?
Mäletan eredalt meeskonnasõitu Kohilas, kus olid kohal väga tugevad võistkonnad eesotsas CFC esindusmeeskonnaga, kuhu kuulus ka Jaan Kirsipuu. Mul õnnestus üksinda sõites kõiki meeskondi edestada, mis tekitas väga hea emotsiooni.

   Kui tähelepanelikult jälgite Filter Temposõidu Karikasarja ümber toimuvat? Kas hoiate end sarja tegemistega aktiivselt kursis?
Hoian end kursis. Olen Aerobike uudiskirjade meililistis ning lasen ikka kirjade saabudes silmad üle. Siiski kõikidest detailidest ma enam teadlik ei ole, sest praegu on elu mind rattaspordist eemale viinud.

   Millises eluvaldkonnas end teostate ehk kuidas leiva lauale toote?
Lahendan Tallinna Tehnikaülikoolis IT-probleeme. Käin mööda kampust ringi ja tegelen kõigega toiteblokist kuni virtuaalserveriteni.

   Kas ja miks soovitaksite tänastel noor- ja harrastussportlastel Filter Temposõidu Karikasarjas osaleda?

Soovitan, kui inimene ise sporti armastab ja osalemist kaalub.

   Teie sõnum rattarahvale!
Sport on luksus!