Eripakkumine klubidele ja firmadele!

 

Kui oled rattaklubi või sportliku kollektiivi liige, siis see pakkumine on Sinule!

   Registreerides vahemikus 02.04-28.04.2013 oma klubi või kollektiivi Filter Maanteekarikasarjale, kasvab iga registreeritud täiskavanud võistleja pealt allahindlus 2% võrra ning noorsportlase pealt 3% võrra. Näiteks registreerides 4 täiskavanut ning 2 noorsportlast, saad allahindlust 14%, registreerid aga näiteks 10 täiskavanut ja 5 noorsportlast, saad allahindlust juba -35%. Mida rohkem liikmeid registreerid, seda soodsamalt kõik saavad!

 

Kampaania tingimused:

  • Ajavahemik: 02.04-28.04.2013
  • Allahindlus: 2% iga täiskasvanud ning 3% iga noore terveks sarjaks registreeritava tiimi liikme pealt sõltumata valitud distantsist. Allahindluse miinimumäär, mis kehtib kasvõi ühe inimese registreerimise puhul, on -10% ning maksimummäär, millest suuremaks allahindlus ei muutu, on -50%. Allahindluse arvutamise aluseks on stardimaksu baashind ning noorteks loetakse vanusekalsse M/N-U19, M/N-U17 ning M-U15. 
  • Kõik registreeritavad inimesed peavad hakkama sõitma oma klubi või kollektiivi nimelises võistkonnas/võistkondades.
  • Paralleelselt on võimalik sama suure allahindlusega registreerida ka Fakto Auto Tallinna Rattafestivalile!

 

Registreerimiseks täida registreerimisleht, mille saad alla laadida siit!
Täidetud registreerimisleht saada aadressile E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud ning meie omakorda saadame vastu osalustasu arve koos õige suurusega allahindlusega.

 

Kehtivate stardimaksu määrade ja tavatingimustel regamise kohta on võimalik lugeda siit!