Uudised
Parimaks profiklubi rattaks valiti taaskord Cervélo SLC-SL
   Cyclingnews.com portaali poolt läbi viidud traditsioonilisel rahvaküsitlusel valiti ülivõimsalt 2008 hooaja parimaks profiklubi rattaks Cervlélo SLC-SL. Cervelo kogus netilehe külastajate seas 26,56% häältest ning saavutas järjekorras juba kolmanda järjestikuse võidu aasta parima ratta valimistel. Teisele kohale platseerus Hispaania klubi Caisse d'Epargne Pinarello Prince 16,14% häältega. Kolmas oli Astana klubi Trek Madone 6.9 saavutades 10,8% häältest. Kõik ülejäänud rattad kogusid juba alla 10% soosingust.
 
Wilier Triestina rattad nüüd saadaval
   Järjekordselt on meil hea meel teatada, et Aerobike.ee tootevalik on täienenud. Nimelt nüüdsest on meie netipoest saadaval maailmakuulsa Itaalia rattatootja Wilier Triestina tooted. Kuivõrd Wilier rattaga saavutati 2008 grupisõidu maailmameistrivõistlustel kaksikvõit, siis oleme veendunud, et Wilier rattad sobivad suurepäraselt kokku juba varem meie esindatud kaubamärkidega. Ühtlasi saame nüüdsest rõõmustada ka kõiki mägirattureid, kuna Wilier toodab kaherattalisi ka selle distsipliini tarbeks.

 
Sügis toob ohtralt sooduspakkumisi
   Kuivõrd oleme otsustanud pakkuda oma klientidele aeg-ajalt mõningaid tooteid tavapärasest märksa soodsamalt, siis on meie kodulehele tekkinud uus rubriik SOODUS. Viimane kujutab endast ülevaadet toodetest, mida on antud hetkel võimalik supersoodsa hinnaga soetada. Head avastamisrõõmu - just see võib olla sinu võimalus.
   Ühtlasi pakume kõigile huvilistele võimalust ka oma senise varustuse realiseerimiseks. Seda on võimalik teha spordivarustus.ee rubriigi abil. Ja mis kõige olulisem - kuulutamine selles on täiesti tasuta ning mitte keegi ei teeni teie tehingute pealt vaheltkasu. 
 
Sellel ja järgmisel nädalal veel võimalus Zipp, FP ja PowerTap tooteid allahindlusega tellida

   Muigi Novembrikuu on rattamaailmas tuntud kui suur vaikuse aeg, on tegu just õige hetkega oma tuleva hooaja varustuse peale mõtlemiseks. Just sügis on see aeg, kus on võimalik varustust soetada soodushindadega ning sealjuures olla kindel, et kõik ka aegsasti kohale jõuab.

   Et pehmendada natukenegi hinnatõusust ja dollari hüppelisest kerkimisest tingitud kallinemist USA-st pärit toodete osas, siis pakkusime kuni 1. Detsembrini kõiki Zipp, Flash-Point ja PowerTap tooteid allahindlusega -10%. Kuivõrd täna on juba 17. November, siis on otsustamiseks jäänud kõigest veel kaks nädalat. Eeltellimusena tellitud tooted saab kätte Jaanuaris 2009.
 
Aerobike netipoe äriregistriandmed on muutunud
Teatavasti kuni Oktoobrini 2008 oli Aerobike.ee netipoe juriidiline nimi OÜ Moneiro. Alates 9. Oktoobrist 2008 on see aga muutunud OÜ Aerobike vastu. Usume, et kaubamärgi ja ärinime ühildamine muudab asjaajamist märgatavalt lihtsamaks kõigile meie klientidele.
Seoses nimemuutusega palume ka kõigil edaspidistel pangamaksetel märkida saajaks OÜ Aerobike.
 
Cervélo 2009 rattad nüüd saadaval
Mis puudutab Cervélot, siis toob hooaeg 2009 kaasa kaks uut raami - S3 ja P4 - ning pea-aegu kõigile jätkavatele raamidele uue värvilahenduse. Ühtlasi muutuvad ka raamide nimed: Soloist Carbon muutub S2 raamiks; P3C raam P3 raamiks jne.
Loe edasi...
 
Aerobike.ee karikasarja aastaraamat nüüd saadaval
Äsja on trükikojast saabununa on nüüdsest kõigile huvilistele kättesaadav Aerobike.ee temposõidu karikasarja 2008. hooaja aastaraamat. Trükis sisaldab kogu infot tänavuse hooaja kohta: etappide kirjeldusi, artikleid, pilte, protokolle, infot toetajate kohta, mõtteid järgmise aasta kohta jne. Raamatu kogumaht on 92 lehekülge ning tegemist on läikiva laminaatkaanelise väljaandega.
Loe edasi...
 
Zipp 2009 tooted nüüd saadaval
Hooaeg 2009 toob hulgaliselt häid uudiseid, mis puudutab Zipp tooteid. Paraku ka ühe negatiivse uudise, mis seisneb mõningases hinnatõusus. Kogu 2009 tootekataloog on nüüdsest aga meie kodulehele üles laetud ning vaatamiseks ja tellimiseks avatud.
Loe edasi...
 
Hans Korman tuli Eesti meistriks duatlonis
Aerobike.ee poolt toetatav Eesti triatloni tulevikulootus võitis möödunud laupäeval Saaremaal peetud Eesti duatloni meistrivõistlused. Tulemusele annab kaalu juurde veel fakt, et kuigi Hans kuulub alles juunioride vanuseklassi, seljatas ta  samal võistlusel ka kõik eliitklassi sportlased.
Loe edasi...
 
Superpakkumine Cervélo Soloist Carbon rattale
Sügis on parim aeg hakata mõtlema oma 2009 aasta varustuse peale - Aerobike.ee teeb sel puhul superpakkumise: üks ja ainus Cervélo maanteeratas ülisoodsa hinnaga. Ära jäta juhust kasutamata - saadaval on ainult üks ratas:
Loe edasi...
 
Speedplay pedaalid nüüd saadaval
Taaskord on täienenud Aerobike.ee tootevalik - sedapuhku siis Speedplay pedaalide näol. Kui  senimaani olid need maailmakuulsad tippedaalid Eestis pea kättesaamatud, siis nüüdsest on see viga parandatud. Sarnaselt Campagnolo komponentidele on enamik Speedplay toodetest meil pidevalt laos olemas - puudub tellimisaeg ning kauba saab kohe kätte.

Vaata lähemalt... 

 
Aerobike.ee toetab Eesti triatlonit
Lisaks tavapärasele tööle, mille  eesmärgiks on tänapäevase varustuse toomine kaasmaalasteni, on Aerobike.ee astunud käesoleval hooajal veel ühe sammu Eesti spordi arendamise suunas: lisaks rattauritele oleme asunud toetama ka triatleete. Nimelt võimaldab Aerobike eelmise aasta Eesti juunioride pronksil - Hans Kormanil - hooaja tähtsamatel võistlustel kasutada Cervélo P3C ratast koos 3T Ventus LTD lensku, Zipp Sub 9 ketta ja Zipp 1080 esijooksuga. Usume, et tippvarustus aitab Hansul saavutada kõrgele seatud eesmärke. Meie lootusi kinnitavad ka 26. Juulil Viitnal peetud Eesti meistrivõistlused, kus Hans saavutas esikoha juunioride vanuseklassis. Soetades oma rattavarustus Aerobikest, aitad ka Sina seeläbi kaasa noorte triatleetide arengule.
 


Leht 46 / 48