Uudised
Aerobike netipoe äriregistriandmed on muutunud
Teatavasti kuni Oktoobrini 2008 oli Aerobike.ee netipoe juriidiline nimi OÜ Moneiro. Alates 9. Oktoobrist 2008 on see aga muutunud OÜ Aerobike vastu. Usume, et kaubamärgi ja ärinime ühildamine muudab asjaajamist märgatavalt lihtsamaks kõigile meie klientidele.
Seoses nimemuutusega palume ka kõigil edaspidistel pangamaksetel märkida saajaks OÜ Aerobike.
 
Cervélo 2009 rattad nüüd saadaval
Mis puudutab Cervélot, siis toob hooaeg 2009 kaasa kaks uut raami - S3 ja P4 - ning pea-aegu kõigile jätkavatele raamidele uue värvilahenduse. Ühtlasi muutuvad ka raamide nimed: Soloist Carbon muutub S2 raamiks; P3C raam P3 raamiks jne.
Loe edasi...
 
Aerobike.ee karikasarja aastaraamat nüüd saadaval
Äsja on trükikojast saabununa on nüüdsest kõigile huvilistele kättesaadav Aerobike.ee temposõidu karikasarja 2008. hooaja aastaraamat. Trükis sisaldab kogu infot tänavuse hooaja kohta: etappide kirjeldusi, artikleid, pilte, protokolle, infot toetajate kohta, mõtteid järgmise aasta kohta jne. Raamatu kogumaht on 92 lehekülge ning tegemist on läikiva laminaatkaanelise väljaandega.
Loe edasi...
 
Zipp 2009 tooted nüüd saadaval
Hooaeg 2009 toob hulgaliselt häid uudiseid, mis puudutab Zipp tooteid. Paraku ka ühe negatiivse uudise, mis seisneb mõningases hinnatõusus. Kogu 2009 tootekataloog on nüüdsest aga meie kodulehele üles laetud ning vaatamiseks ja tellimiseks avatud.
Loe edasi...
 
Hans Korman tuli Eesti meistriks duatlonis
Aerobike.ee poolt toetatav Eesti triatloni tulevikulootus võitis möödunud laupäeval Saaremaal peetud Eesti duatloni meistrivõistlused. Tulemusele annab kaalu juurde veel fakt, et kuigi Hans kuulub alles juunioride vanuseklassi, seljatas ta  samal võistlusel ka kõik eliitklassi sportlased.
Loe edasi...
 
Superpakkumine Cervélo Soloist Carbon rattale
Sügis on parim aeg hakata mõtlema oma 2009 aasta varustuse peale - Aerobike.ee teeb sel puhul superpakkumise: üks ja ainus Cervélo maanteeratas ülisoodsa hinnaga. Ära jäta juhust kasutamata - saadaval on ainult üks ratas:
Loe edasi...
 
Speedplay pedaalid nüüd saadaval
Taaskord on täienenud Aerobike.ee tootevalik - sedapuhku siis Speedplay pedaalide näol. Kui  senimaani olid need maailmakuulsad tippedaalid Eestis pea kättesaamatud, siis nüüdsest on see viga parandatud. Sarnaselt Campagnolo komponentidele on enamik Speedplay toodetest meil pidevalt laos olemas - puudub tellimisaeg ning kauba saab kohe kätte.

Vaata lähemalt... 

 
Aerobike.ee toetab Eesti triatlonit
Lisaks tavapärasele tööle, mille  eesmärgiks on tänapäevase varustuse toomine kaasmaalasteni, on Aerobike.ee astunud käesoleval hooajal veel ühe sammu Eesti spordi arendamise suunas: lisaks rattauritele oleme asunud toetama ka triatleete. Nimelt võimaldab Aerobike eelmise aasta Eesti juunioride pronksil - Hans Kormanil - hooaja tähtsamatel võistlustel kasutada Cervélo P3C ratast koos 3T Ventus LTD lensku, Zipp Sub 9 ketta ja Zipp 1080 esijooksuga. Usume, et tippvarustus aitab Hansul saavutada kõrgele seatud eesmärke. Meie lootusi kinnitavad ka 26. Juulil Viitnal peetud Eesti meistrivõistlused, kus Hans saavutas esikoha juunioride vanuseklassis. Soetades oma rattavarustus Aerobikest, aitad ka Sina seeläbi kaasa noorte triatleetide arengule.
 
3T komponendid nüüd saadaval
Taaskord on täienenud Aerobike.ee tootevalik. Nüüd meie poest saadaval maailmakuulsad 3T komponendid.
3T on Itaalia päritolu kõrgtehnoloogiliste rattakomponentide valmistaja, kelle toodetega on sõitnud tšempionid läbi aegade: Moser, Fondriest, Cipollini, Zabel jne. Alates 2008 hooajast on need ka viimaste aastate parima Pro Tour'i klubi - Team CSC - valik.
Uuri lähemalt...

 

 
Gert Jõeäär saavutas EM-l Zipp jookusudega temposõidus 8. koha
Vastne Eesti alla 23 aastaste temposõidu meister Gert Jõeäär tegi suurepärase sõidu Itaalias EM-l. Olles varustatud Zipp SUB-9 ketta ja Zipp 1080 esijooksuga, saavutas ta kõrge 8. koha, kusjuures kaotust võitjale kogunes vaid 57 sekundit. Euroopa meistritiili võitis eelmisel aastal MM-l viienda koha saanud itaalane Adriano Malori ajaga 27.56. Hõbe ja pronks kuulusid venelastele Timofej Kritskij'le ja Artem Ovechkin'ile.
Loe edasi...
 
Zipp jooksudele olid Eesti meistrivõistlused üliedukad

Möödunud nädalavahetusel Elvas peetud Eesti meistrivõistlused olid üliedukad Zipp jooksudele. Järgnevalt väike ülevaade esiviisikusse mahtunud sportlastest, kes kasutasid Zipp jookse:

Loe edasi...
 
Klubi CSC võistlusriided nüüd saadaval

Kuivõrd Aerobike.ee internetipe vahendusel on võimalik muretseda omale suures enamuses kahe viimase aasta Pro Touri parima klubi - CSC - varustust, siis nüüdsest pakume ka nende sõiduriideid.

Loe edasi...
 


Leht 47 / 49