Uudised
Kogu Campagnolo tootevalik nüüd saadaval

Nüüdsest on Aerobike.ee netipoe vahendusel kogu Campagnolo tootevalik saadaval. Sarnaselt senipakutud toodetele, on ka kõid ülejäänud komponendnid meil suures enamuses pidevalt laos olemas - kauba saab kohe kätte, puudub ooteaeg.

Vaata lähemalt...
 
Täiskeraamilised laagrid nüüdsest saadaval

Kauaoodatud innovatsioon jalgrattamaailmas on tõeks saanud. Esimese laagritootjanma maailmas pakub nüüdsest HSC täiskeraamilisi laagreid jalgratastele, luues sellega võimaluse teha oma rattast tõeline kosmosesüstik; just kosmose- ja tuumatehnikast on alguse saanud täiskeraamiliste laagrite areng.

Loe edasi...
 
Nüüd Aerobike.ee netipost võimalik soetada ka järelmaksuga!

Vastavalt SEB Eesti Ühispanga ja OÜ Moneiro (Aerobike.ee) vahel sõlmitud lepingule on nüüdsest võimalik meie rattapoest osta varustust ka järelmaksuga. Süsteem on väga lihtne - järelmaksu korral tasub pank teie eest arve ning saate kauba kohe kätte. Arvet tuleb tasuma hakata alles järgmisest kuust, teile sobiva kuupäeval igakuise osamaksena.

Loe edasi...
 
Cervélo näidisraamid nüüd kohal

Nüüdsest on Aerobike.ee lattu jõudnud 2008 Cervélo näidisraamid. Koha peal on olemas Soloist Carbon, P2-SL ning P3C raam. Huvi korral võtta meiega ühendust e-posti aadressil E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud ning lepime kokku aja, kui neid näha saab.

Uuri lähemalt... 

 
HSC keraamilised laagrid nüüd Aerobike.ee poes saadaval
Nüüdsest on Aerobike.ee internetipood HSC keraamiliste laagrite ametlik esindaja Eestis. HSC on pika ajalooga veerelaagrite tootja, mille toodangut kasutatakse pea kõigil elualadel. Kuna HSC laagreid saame otse tehasest, siis tuleb nende hind kordades madalam kui analoogsetel Ceramicspeedi laagritel ning seda kvaliteedis järeleandmisi tegemata. Samuti oleme otsustanud HSC-ga astuda sammu edasi ka kättetoimetamise ajas - kõik enim levinud rattale vaja minevad laagritüübid on meil pidevalt laos olemas. Seetõttu pole tarvis soovitavat kauppa nädalaid oodata.
Uuri lähemalt...
 
Suur aerodünaamikatest rattajooksudele

Hiljuti avaldas Prantsusmaa rattaportaal www.rouesartisanales.com neutraalses tuuletunnelis toimunud katsetuste tulemused, kus testiti suurt hulka erinevaid rattajookse. Testis võrreldi, mitu watti energiat neelab jooks teda ringi puhuvast tuulest; mida vähem, seda aerodünaamilisem on järelikult ratas.

Loe edasi...
 
Parimaks profiklubi rattaks valiti Team CSC Cervélo SLC-SL!

Cyclingnews.com internetilehel toimunud rahvaküsitlusel valiti 27,62 protsendi häältega parimaks profiklubi rattaks Team CSC Cervélo SLC-SL. Teisele kohale platseerus Discovery Channeli Trek Madone, ent hääli kogus viimane juba üle poole vähem - 11,84 protsenti. Kolmas oli Caisse d'Epargne'i Pinarello Prince Carbon, kogudes 10,5 protsenti häältest

 

 
Aerobike.ee on nüüdsest Cervélo kaubamärgi ametlik esindaja Eestis!
Nüüdsest on maailmakuulsad Cervélo jalgrattad saadaval ka Eestis. Cervélo näol on tegemist täies mahus Kanadas käsitööna valmistatud eksklusiivbrändiga, mida võiks automaailmas võrrelda Ferrari ja Lamborginiga. Tegu on absoluutse tipuga maailmas, mida tõestab ka fakt, et kahe viimase aasta edukaim Pro Tuuri klubi sõidab just Cervéloga. Samuti on P3 Carbon viimaste aastate valitseja temposõidus; sh maailmameister Fabian Cancellara valik. Cervélo märksõnadeks on aerodünaamika, innovaatilisus ja stiilne disain.
 
VISTA raamikomplekti superpakkumine
Nüüdsest annab Aerobike.ee kõige ratturitele võimaluse astuda sammu edasi oma treeningute kvaliteedis ning soetada omale tippratturite seas laineid löönud PowerTap seade. PowerTapi näol on tegemist väga multifunktsionaalse treeningvahenduga, mis ühendab endas võimsusmõõtjat, pulsomeetrit, kalorimeetrit, pedaalipöördelugejat ja spidomeetrit. Maailmas pole enam ammu uudiseks et just võimsus on kõige objektiivsem treeningintensiivsuse indikaator - peegeldab ju just see Sinu tegelikku tööhulka ajaühikus. Seetõttu loobki võimsusmõõtja olemasolu baasi treeningute kvaliteedi kasvuks.
 
 
Zipp & FP 2008 tooted nüüd saadaval - küsi sügispakkumist!
2008 hooajaks on Zippil ja Flash-Pointil ohtralt uuendusi varuks. Noorenduskuuri teevad läbi nii olemasolevad tooted kui ka saabuvad mitmed uued kaubad.
Loe edasi...
 
Maailmameistrivõistlustel domineeris staatusekohaselt Zipp
Stuttgartis peetud 2007. aasta maanteeratturite maailmameistrivõistlustel paistsid juba mitmendat aastat järjest silma Zipp jooksud.  Nimelt kaitses Fabian Cancellara just Zipp jooksudel veeredes võimsalt oma mullust temposõidu meistritiitlit, olles 52 sekundit parem teisena finišeerinud Laszlo Bodrogist. Samuti ei puudunud Zipp jooksud ka parimate naiste varustuse hulgast - nii hõbe kui ka pronks saavutati Zippidega.
 
VISTA Magic X pedaalide proovimiskampaania
Proovi tasuta VISTA Magic X pedaale ühe nädala jooksul ning veendu omal nahal, et need muudavad Sind kiiremaks!

Kuivõrd iga uus asi nõuab sisseelamisaega, oleme otsustanud käivitada VISTA Magic X pedaalide proovimiskampaania. Veendumaks, et need uudsed ja ergonoomilised pedaalid Sind tõepoolest kiiremaks muudavad, pakume nüüdsest võimalust katsetada neid ühe nädala jooksud ning seda täiesti TASUTA. Valige vaid välja endale sobiv aeg ning võtke meiega pedaalide kättesaamiseks ühendust.

Loe edasi...
 


Leht 48 / 49