Uudised
Aerobike.ee on nüüdsest Cervélo kaubamärgi ametlik esindaja Eestis!
Nüüdsest on maailmakuulsad Cervélo jalgrattad saadaval ka Eestis. Cervélo näol on tegemist täies mahus Kanadas käsitööna valmistatud eksklusiivbrändiga, mida võiks automaailmas võrrelda Ferrari ja Lamborginiga. Tegu on absoluutse tipuga maailmas, mida tõestab ka fakt, et kahe viimase aasta edukaim Pro Tuuri klubi sõidab just Cervéloga. Samuti on P3 Carbon viimaste aastate valitseja temposõidus; sh maailmameister Fabian Cancellara valik. Cervélo märksõnadeks on aerodünaamika, innovaatilisus ja stiilne disain.
 
VISTA raamikomplekti superpakkumine
Nüüdsest annab Aerobike.ee kõige ratturitele võimaluse astuda sammu edasi oma treeningute kvaliteedis ning soetada omale tippratturite seas laineid löönud PowerTap seade. PowerTapi näol on tegemist väga multifunktsionaalse treeningvahenduga, mis ühendab endas võimsusmõõtjat, pulsomeetrit, kalorimeetrit, pedaalipöördelugejat ja spidomeetrit. Maailmas pole enam ammu uudiseks et just võimsus on kõige objektiivsem treeningintensiivsuse indikaator - peegeldab ju just see Sinu tegelikku tööhulka ajaühikus. Seetõttu loobki võimsusmõõtja olemasolu baasi treeningute kvaliteedi kasvuks.
 
 
Zipp & FP 2008 tooted nüüd saadaval - küsi sügispakkumist!
2008 hooajaks on Zippil ja Flash-Pointil ohtralt uuendusi varuks. Noorenduskuuri teevad läbi nii olemasolevad tooted kui ka saabuvad mitmed uued kaubad.
Loe edasi...
 
Maailmameistrivõistlustel domineeris staatusekohaselt Zipp
Stuttgartis peetud 2007. aasta maanteeratturite maailmameistrivõistlustel paistsid juba mitmendat aastat järjest silma Zipp jooksud.  Nimelt kaitses Fabian Cancellara just Zipp jooksudel veeredes võimsalt oma mullust temposõidu meistritiitlit, olles 52 sekundit parem teisena finišeerinud Laszlo Bodrogist. Samuti ei puudunud Zipp jooksud ka parimate naiste varustuse hulgast - nii hõbe kui ka pronks saavutati Zippidega.
 
VISTA Magic X pedaalide proovimiskampaania
Proovi tasuta VISTA Magic X pedaale ühe nädala jooksul ning veendu omal nahal, et need muudavad Sind kiiremaks!

Kuivõrd iga uus asi nõuab sisseelamisaega, oleme otsustanud käivitada VISTA Magic X pedaalide proovimiskampaania. Veendumaks, et need uudsed ja ergonoomilised pedaalid Sind tõepoolest kiiremaks muudavad, pakume nüüdsest võimalust katsetada neid ühe nädala jooksud ning seda täiesti TASUTA. Valige vaid välja endale sobiv aeg ning võtke meiega pedaalide kättesaamiseks ühendust.

Loe edasi...
 
Millega sõidavad profid Touril tegelikult!
Nagu selgub, ei sõida tippmeeskonnad sugugi alati sellega, mida sponsor annab. Tippsõitjad tahavad parimat ning seetõttu polegi haruldane, et kasutatakse teiste tootjate komponente oma sponsori kirjadega üle kleebitult.
Loe edasi...
 
Järjekordne võit VISTA Magic X pedaalidele
Jällegi on saanud kinnitust Vista pedaalide suurepärased omadused. Austria triatlonil saavutas Norbert Langbrandtner just nendega esikoha. Lisaks Vista pedaalidele kasutas võidumees veel ka Zipp jookse ning Zipp Vuka aero lenksu.
 


Leht 49 / 49