Lähtuvalt äsjasõlmitud koostöölepingust asub AS Filter algaval hooajal suuremahuliselt Eesti rattasporti toetama. Ühiste pingutuste vilju saavad nautida kõik rattasõbrad läbi järgnevate ürituste, mis kõik hakkavad kandma ettevõtte nime:
•    Filter Eesti maanteekarikasari
•    Filter temposõidusari
•    Filter Eesti Meistrivõistlused maanteesõidus

   Lepingu tulemusena muutub nimetatud võistluste korraldus viimistletumaks ning viiakse ellu arvukalt uuendusi. Kõige selle tagajärjeks saab olema senistest atraktiivsem sportlik meelelahutus ning loodetavasti ka suurem osalejate arv.

   AS Filter on alates aastast 1992 tegutsev ettevõte, mis tänaseks on kasvanud kontserniks, millel esindused on Eestis, Lätis, Leedus, Valgevenes ja Bulgaarias. Kontsernis töötab kokku 163 inimest, kellest Eestis leiab rakendust 40. Lisaks pealinnale on firma klientide parimaks teenindamiseks avatud müügi- ja hoolduskeskused Ida-, Lõuna- ja Lääne-Eestis.
   Filter pakub kõrgekvaliteedilisi seadmeid eelkõige tööstusettevõtetele, katlamajadele, koostootmisjaamadele ning veepuhastusjaamadele.

Täpsem info võistluste kohta: www.aerobike.ee/karikasari
 

   Lähtuvalt äsjasõlmitud koostöölepingust jätkab AS Maag ka algaval hooajal MTÜ Aerobike Cycling Agency korraldatavate rattavõistluste toetamist. Nimelt paneb tuntud toiduainekaubamärke - Farmi, Rattarootsi, Jänks ja veel paljud muud - haldav ettevõte ka tuleval aastal välja hulgaliselt kinkekotte, mis leiavad auhindadena kasutust nii Aerobike.ee temposõidusarjas, Eesti maanteekarikasarjas kui ka Eesti meistrivõistlustel. AS Maag näol on seega tegemist ühe suurima auhinnasponsoriga rattaspordis tuleval hooajal.

   AS Maag Grupp on 100%-liselt Eestimaisel kapitalil põhinev toiduainetetööstuseid koondav ettevõte, mis tegeleb peamiselt jahutatud ja külmutatud toidukaupade turustamise, ladustamise ja hulgimüügiga. Tegutsetakse peamiselt Eestis, Lätis ja Leedus, kus asuvad ka harukontorid. Poolas asub tütarettevõte AVALON FOODS Sp. z o.o. ja Saksamaal REINSDORFER FEINKOST Gmbh. Ettevõtte logistikalaod paiknevad Tartus ja Tallinnas. Impordi kõrval tegeldakse ka ekspordiga teistesse Euroopa Liidu liikmesriikidesse, eelkõige Soome ja Rootsi.

 

 

   Ja järjekordselt on Aerobike tootevalik täienenud ühe suurepäerase kaubamärgi poolest. Nimelt nüüdsest pakume Saksamaalt pärit B&W rattakohvreid ja rattakotte. Tegemist on Euroopas enim müüdud kaubamärgiga omas valdkonnas, mis hiilgab nii oma kvaliteedi kui ka mõistliku hinnataseme poolest.

Tootevalikuga tutvumiseks kliki siia...

 

Hea uudis kõigile Campagnolo sõpradele - nüüd on valitud Campa tooted eriti soodsa hinnaga. Tegu küll 2009 mudelitega, kuid arvestades tõsiasja, et nende toodete juures ei muutu 2010 hooajaks mitte midagi peale aastanumbri tootepassis, siis tasub ehk tuleva aasta varustus juba nüüd üle vaadata. Järgnevalt nimekiri soodushinnaga toodetest:

Jooksud

  • ZONDA (must)   5500 EEK
  • EURUS (must)   8900 EEK
  • NEUTRON ULTRA   8000 EEK
  • SHAMAL ULTRA   9900 EEK
Sarjad
  • SUPER RECORD   24 000.- ( vändad 172,5/177,5, kassett 11-23,11-25)
  • CHORUS        15 000.- ( vändad 172,5/177,5, kassett 11-23,11-25)

NB! HINNAD KEHTIVAD KUNI 31.12.2009 VÕI KUNI KAUPA JÄTKUB

 

Veel vaid sellel nädalal on võimalik soodushinnaga soetada viimaseid lattu jäänud Cervelo 2009 raame. Järgnevalt lisame uuendatud laoseisu tabeli, kust on näha, millised mudelid millises suuruses veel saadaval on. Pakkumisi saab küsida endiselt e-posti vahendusel: E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud

 


Leht 105 / 114