Hooaeg 2009 toob hulgaliselt häid uudiseid, mis puudutab Zipp tooteid. Paraku ka ühe negatiivse uudise, mis seisneb mõningases hinnatõusus. Kogu 2009 tootekataloog on nüüdsest aga meie kodulehele üles laetud ning vaatamiseks ja tellimiseks avatud.
Loe edasi...
 
Aerobike.ee poolt toetatav Eesti triatloni tulevikulootus võitis möödunud laupäeval Saaremaal peetud Eesti duatloni meistrivõistlused. Tulemusele annab kaalu juurde veel fakt, et kuigi Hans kuulub alles juunioride vanuseklassi, seljatas ta  samal võistlusel ka kõik eliitklassi sportlased.
Loe edasi...
 
Sügis on parim aeg hakata mõtlema oma 2009 aasta varustuse peale - Aerobike.ee teeb sel puhul superpakkumise: üks ja ainus Cervélo maanteeratas ülisoodsa hinnaga. Ära jäta juhust kasutamata - saadaval on ainult üks ratas:
Loe edasi...
 
Taaskord on täienenud Aerobike.ee tootevalik - sedapuhku siis Speedplay pedaalide näol. Kui  senimaani olid need maailmakuulsad tippedaalid Eestis pea kättesaamatud, siis nüüdsest on see viga parandatud. Sarnaselt Campagnolo komponentidele on enamik Speedplay toodetest meil pidevalt laos olemas - puudub tellimisaeg ning kauba saab kohe kätte.

Vaata lähemalt... 

 
Lisaks tavapärasele tööle, mille  eesmärgiks on tänapäevase varustuse toomine kaasmaalasteni, on Aerobike.ee astunud käesoleval hooajal veel ühe sammu Eesti spordi arendamise suunas: lisaks rattauritele oleme asunud toetama ka triatleete. Nimelt võimaldab Aerobike eelmise aasta Eesti juunioride pronksil - Hans Kormanil - hooaja tähtsamatel võistlustel kasutada Cervélo P3C ratast koos 3T Ventus LTD lensku, Zipp Sub 9 ketta ja Zipp 1080 esijooksuga. Usume, et tippvarustus aitab Hansul saavutada kõrgele seatud eesmärke. Meie lootusi kinnitavad ka 26. Juulil Viitnal peetud Eesti meistrivõistlused, kus Hans saavutas esikoha juunioride vanuseklassis. Soetades oma rattavarustus Aerobikest, aitad ka Sina seeläbi kaasa noorte triatleetide arengule.
 


Leht 110 / 114