Nüüdsest on Aerobike.ee netipoe vahendusel kogu Campagnolo tootevalik saadaval. Sarnaselt senipakutud toodetele, on ka kõid ülejäänud komponendnid meil suures enamuses pidevalt laos olemas - kauba saab kohe kätte, puudub ooteaeg.

Vaata lähemalt...
 

Kauaoodatud innovatsioon jalgrattamaailmas on tõeks saanud. Esimese laagritootjanma maailmas pakub nüüdsest HSC täiskeraamilisi laagreid jalgratastele, luues sellega võimaluse teha oma rattast tõeline kosmosesüstik; just kosmose- ja tuumatehnikast on alguse saanud täiskeraamiliste laagrite areng.

Loe edasi...
 

Vastavalt SEB Eesti Ühispanga ja OÜ Moneiro (Aerobike.ee) vahel sõlmitud lepingule on nüüdsest võimalik meie rattapoest osta varustust ka järelmaksuga. Süsteem on väga lihtne - järelmaksu korral tasub pank teie eest arve ning saate kauba kohe kätte. Arvet tuleb tasuma hakata alles järgmisest kuust, teile sobiva kuupäeval igakuise osamaksena.

Loe edasi...
 

Nüüdsest on Aerobike.ee lattu jõudnud 2008 Cervélo näidisraamid. Koha peal on olemas Soloist Carbon, P2-SL ning P3C raam. Huvi korral võtta meiega ühendust e-posti aadressil E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud ning lepime kokku aja, kui neid näha saab.

Uuri lähemalt... 

 
Nüüdsest on Aerobike.ee internetipood HSC keraamiliste laagrite ametlik esindaja Eestis. HSC on pika ajalooga veerelaagrite tootja, mille toodangut kasutatakse pea kõigil elualadel. Kuna HSC laagreid saame otse tehasest, siis tuleb nende hind kordades madalam kui analoogsetel Ceramicspeedi laagritel ning seda kvaliteedis järeleandmisi tegemata. Samuti oleme otsustanud HSC-ga astuda sammu edasi ka kättetoimetamise ajas - kõik enim levinud rattale vaja minevad laagritüübid on meil pidevalt laos olemas. Seetõttu pole tarvis soovitavat kauppa nädalaid oodata.
Uuri lähemalt...
 


Leht 112 / 114