Lisaks tavapärasele tööle, mille  eesmärgiks on tänapäevase varustuse toomine kaasmaalasteni, on Aerobike.ee astunud käesoleval hooajal veel ühe sammu Eesti spordi arendamise suunas: lisaks rattauritele oleme asunud toetama ka triatleete. Nimelt võimaldab Aerobike eelmise aasta Eesti juunioride pronksil - Hans Kormanil - hooaja tähtsamatel võistlustel kasutada Cervélo P3C ratast koos 3T Ventus LTD lensku, Zipp Sub 9 ketta ja Zipp 1080 esijooksuga. Usume, et tippvarustus aitab Hansul saavutada kõrgele seatud eesmärke. Meie lootusi kinnitavad ka 26. Juulil Viitnal peetud Eesti meistrivõistlused, kus Hans saavutas esikoha juunioride vanuseklassis. Soetades oma rattavarustus Aerobikest, aitad ka Sina seeläbi kaasa noorte triatleetide arengule.
 
Taaskord on täienenud Aerobike.ee tootevalik. Nüüd meie poest saadaval maailmakuulsad 3T komponendid.
3T on Itaalia päritolu kõrgtehnoloogiliste rattakomponentide valmistaja, kelle toodetega on sõitnud tšempionid läbi aegade: Moser, Fondriest, Cipollini, Zabel jne. Alates 2008 hooajast on need ka viimaste aastate parima Pro Tour'i klubi - Team CSC - valik.
Uuri lähemalt...

 

 
Vastne Eesti alla 23 aastaste temposõidu meister Gert Jõeäär tegi suurepärase sõidu Itaalias EM-l. Olles varustatud Zipp SUB-9 ketta ja Zipp 1080 esijooksuga, saavutas ta kõrge 8. koha, kusjuures kaotust võitjale kogunes vaid 57 sekundit. Euroopa meistritiili võitis eelmisel aastal MM-l viienda koha saanud itaalane Adriano Malori ajaga 27.56. Hõbe ja pronks kuulusid venelastele Timofej Kritskij'le ja Artem Ovechkin'ile.
Loe edasi...
 

Möödunud nädalavahetusel Elvas peetud Eesti meistrivõistlused olid üliedukad Zipp jooksudele. Järgnevalt väike ülevaade esiviisikusse mahtunud sportlastest, kes kasutasid Zipp jookse:

Loe edasi...
 

Kuivõrd Aerobike.ee internetipe vahendusel on võimalik muretseda omale suures enamuses kahe viimase aasta Pro Touri parima klubi - CSC - varustust, siis nüüdsest pakume ka nende sõiduriideid.

Loe edasi...
 


Leht 114 / 117