Cyclingnews.com internetilehel toimunud rahvaküsitlusel valiti 27,62 protsendi häältega parimaks profiklubi rattaks Team CSC Cervélo SLC-SL. Teisele kohale platseerus Discovery Channeli Trek Madone, ent hääli kogus viimane juba üle poole vähem - 11,84 protsenti. Kolmas oli Caisse d'Epargne'i Pinarello Prince Carbon, kogudes 10,5 protsenti häältest

 

 
Nüüdsest on maailmakuulsad Cervélo jalgrattad saadaval ka Eestis. Cervélo näol on tegemist täies mahus Kanadas käsitööna valmistatud eksklusiivbrändiga, mida võiks automaailmas võrrelda Ferrari ja Lamborginiga. Tegu on absoluutse tipuga maailmas, mida tõestab ka fakt, et kahe viimase aasta edukaim Pro Tuuri klubi sõidab just Cervéloga. Samuti on P3 Carbon viimaste aastate valitseja temposõidus; sh maailmameister Fabian Cancellara valik. Cervélo märksõnadeks on aerodünaamika, innovaatilisus ja stiilne disain.
 
Nüüdsest annab Aerobike.ee kõige ratturitele võimaluse astuda sammu edasi oma treeningute kvaliteedis ning soetada omale tippratturite seas laineid löönud PowerTap seade. PowerTapi näol on tegemist väga multifunktsionaalse treeningvahenduga, mis ühendab endas võimsusmõõtjat, pulsomeetrit, kalorimeetrit, pedaalipöördelugejat ja spidomeetrit. Maailmas pole enam ammu uudiseks et just võimsus on kõige objektiivsem treeningintensiivsuse indikaator - peegeldab ju just see Sinu tegelikku tööhulka ajaühikus. Seetõttu loobki võimsusmõõtja olemasolu baasi treeningute kvaliteedi kasvuks.
 
 
2008 hooajaks on Zippil ja Flash-Pointil ohtralt uuendusi varuks. Noorenduskuuri teevad läbi nii olemasolevad tooted kui ka saabuvad mitmed uued kaubad.
Loe edasi...
 
Stuttgartis peetud 2007. aasta maanteeratturite maailmameistrivõistlustel paistsid juba mitmendat aastat järjest silma Zipp jooksud.  Nimelt kaitses Fabian Cancellara just Zipp jooksudel veeredes võimsalt oma mullust temposõidu meistritiitlit, olles 52 sekundit parem teisena finišeerinud Laszlo Bodrogist. Samuti ei puudunud Zipp jooksud ka parimate naiste varustuse hulgast - nii hõbe kui ka pronks saavutati Zippidega.
 


Leht 114 / 115