Filter Temposõidu Karikasari 2012 - 1. etapp

Eelregistreerimine temposarja I etapile lõppeb esmaspäeval 07.05.2012 kell 24:00.
NB! Palume juba hõivatud stardiajale registreerida ainult juhul, kui olete sinna registreerinud inimesega eelnevalt kokku leppinud, et sõidate paarissõitu temaga.

# Nimi Võistkond Start Vanuseklass
1 Järvsalu, Teet 19:00:00 M30
2 Kovanen, Karol 19:00:00 M30
3 Haljak, Antti 19:00:30 M30
4 Kesvatera, Andres 19:00:30 M30
5 Enn Vaga, Kristo 19:01:00 M-U17
6 Martson, Kaido 19:01:30 M30
7 Mõisavald, Katrin 19:02:00 N30
8 Kotov, Raul velo clubbers 19:02:30 M40
9 Ever, Riho velo clubbers 19:02:30 M40
10 Martinson, Mart 19:03:00 M40
11 Kriisk, Jaanika 19:03:30 N40
12 Prous, Kaia-Liisa 19:04:00 N-U30
13 Gross, Margit 19:04:00 N-U30
14 Riimaa, Kristo 19:04:30 M30
15 Pukk, Andre 19:04:30 M30
16 Prous, Priit 19:05:00 M-U30
17 Laidvere, Marika 19:05:30 N-U30
18 Berning, Janika Gustaf Kopparberg 19:05:30 N30
19 Rist, Daisi 19:06:00 N-U23
20 rist, jaanika 19:06:00 N40
21 Raie, Argo 19:06:30 M-U13
22 Saar, Erki 19:07:00 M30
23 Suppi, Timo 19:07:30 M30
24 Suppi, Ahti 19:07:30 M30
25 Metusala, Märt 19:08:00 M40
26 Paulson, Marek 19:08:00 M-U30
27 Talviste, Einari 19:08:30 M40
28 Kristal, Tõnis 19:08:30 M40
29 Kasela, Taavi 19:09:00 M30
30 Pajus, Rene 19:09:30 M30
31 Elbrecht, Erki 19:09:30 M30
32 Oja, Raido Sportland Cycling Team 19:10:00 M-U30
33 Kõiv, Marek Sportland Cycling Team 19:10:00 M30
34 Tursman, Kristo-Kalvet 19:10:30 M30
35 HEINMAA, HENRI 19:11:00 M30
36 Freiberg, Sven 19:11:00 M30
37 Kukk, Aivo 19:11:30 M50
38 Kull, Liisa 19:12:00 N-U30
39 Kull, Andre 19:12:00 M30
40 Lokk, Sulev 19:12:30 M40
41 Possul, Kadri 19:13:00 N40
42 Lepp, Emeri 19:13:30 M30
43 KIVIOJA, RAIMO 19:14:00 M-U30
44 Reinpõld, Risto 19:14:30 M30
45 Reinpõld, Karmen 19:14:30 N30
46 Miljand, Rauno 19:15:00 M-U23
47 Kauge, Siim 19:15:00 M-U30
48 Hamber, Karen 19:15:30 N30
49 Sergo, Tarmo 19:16:00 M30
50 Sepp, Kaspar 19:16:30 M50
51 Ord, Tõnu 19:16:30 M40
52 Saamot, Liisa 19:17:00 N-U30
53 Raidma, Rainer 19:17:30 M40
54 Terenjuk, Vladimir Spordipartner 19:18:00 M60
55 Reimann, Jan 19:18:30 M30
56 Raivo, Jaak 19:18:30 M30
57 Villo, Raul KimaRillen/weber 19:19:00 M30
58 VUTT, INGMAR 19:19:00 M40
59 Kiitam, Ivar 19:19:30 M-U23
60 Mäe, Lauri 19:20:00 M-U30
61 Kõiv, Kardon 19:20:00 M30
62 Korman, Hans 19:20:30 M-U30
63 Viilas, Sirlet 19:20:30 N-U30
64 Port, Kristjan 19:21:00 M50
65 Gutmann, Tarmo 19:21:30 M40
66 Vähi, Erkki 19:22:00 M-U30
67 Tulk, Heiki 19:22:00 M50
68 Piik, Merilin 19:22:30 N-U30
69 Ruut, Pirjo 19:22:30 N-U30
70 Peiker, Kaisa 19:23:00 N-U30
71 Vare, Priit 19:23:30 M30
72 Vait, Indrek 19:23:30 M30
73 Värv, Sander 19:24:00 M-U30
74 Kotkas, Marko 19:24:30 M30
75 Tamm, Tõnu 19:24:30 M30
76 Janter, Caspar 19:25:00 M-U17
77 Jeret, Timmo 19:25:30 M-U23
78 Sinisalu, Andres KimaRillen/weber 19:26:00 M40
79 Saar, Mark KimaRillen/weber 19:26:00 M30
80 Aia, Karlo 19:26:30 M-U23
81 Paesüld, Harles 19:27:00 M30
82 lung, marti 19:27:00 M30
83 Lippe, Kevin 19:27:30 M-U19
84 Antoniak, Marek 19:28:00 M40
85 Kalm, Keijo 19:28:30 M-U19
86 Kalm, Toomas 19:28:30 M40
87 Aruksaar, Markko 19:29:00 M30
88 Väli, Reigo 19:29:30 M40
89 Ääremaa, Märt 19:30:00 M-U30
90 Markov, Helgor 19:30:30 M30
91 Pallas, Helari 19:31:00 M30
92 Saavik, Siim 19:31:30 M-U19
93 Irik, Rein 19:32:00 M50
94 Treufeldt, Ülo 19:32:30 M60
95 Vinogradov, Vladimir 19:33:00 M40
96 Jamnes, Jaanus 19:33:30 M30
97 Ait, Indreek 19:33:30 M30
98 Ruse, Margus Sparta 1 19:34:30 M30
99 Tinno, Margus 19:35:00 M30
100 Raag, Kaupo velo clubbers 19:35:30 M30
101 Laanemaa, Kristjan 19:35:30 M30
102 Karing, Toivo 19:36:00 M50
103 Rõžko, Kristin 19:40:00 N-U19
104 Kornav, Elin 19:40:00 N-U17
105 Bergvald, Gunnar 19:41:00 M30
106 Sepp, Tõnis Harrastajate Spordiklubi 19:41:00 M30
107 Kask, Indrek 19:41:30 M40
108 MÄNNI, ANATOLI 19:44:30 M60
109 Peenema, Reijo 19:44:30 M-U30
110 Saar, Raido Sportland Cycling Team 19:45:00 M-U30
111 Nõlvik, Lasse Sportland Cycling Team 19:45:00 M30
112 Liivamaa, Brita 19:45:30 N-U17
113 Nuznoi, Juri 19:46:00 M40
114 Pihelgas, Andreas 19:50:00 M-U30
115 Jahilo, Valdo 19:51:00 M40
116 Vooder, Mait 19:51:00 M40
117 Tarassov, Igor 19:55:00 M40
118 Kuhi, Rainer 19:55:30 M30
119 Liiva, Enn 19:59:00 M50
120 Martma, Kert 19:59:30 M-U30
121 Mikk, Margus 19:59:30 M30
122 Viir, Sirli Gustaf Kopparberg 20:00:00 N30
123 Riiel, Avely 20:00:00 N-U30
124 Špillers, Lauris 20:00:30 M30
125 Pütsep, Erki 20:00:30 M30
126 Bogdanovics, Maris 20:01:00 M-U23
127 Preimanis, Matiss 20:01:00 M-U23
128 Hion, Lars-Erik 20:02:00 M30
129 Leino, Peep 20:02:00 M30
130 Kiipus, Hannes 20:03:00 M30
131 Osula, Otto 20:03:00 M30
132 Bagajev, Nikolai 20:07:00 M30
133 Preegel, Pille 20:15:00 N30
134 Bõtškov, Mihhail 20:26:00 M-U30
135 Fazõlov, Maksim 20:29:00 M30
136 Gorov, Aleksei 20:29:00 M30