Wattbike 2010 / 1. etapp - tulemused

Kui klikkate aktiivsele võistleja nimele, siis suunatakse teid COMMUNITY rubriiki antud võistleja profiili vaatama. Enda profiilile saab sisse logida kasutajanimega eesnimi.perenimi ja parooliga 000000.
# Nimi Klubi Vanuseklass Stardi- grupp Distants Stardi- aeg Aeg Koht vkl Punktid
1 Ervin Korts-Laur M põhiklass 6 10 km 13:30 12:32,95 1 175
2 Aivar Jürgenson M seenior 2 6 10 km 13:30 12:39,27 1 168
3 Rene Mandri M põhiklass 6 10 km 13:30 12:56,70 2 162
4 Priit Prous M põhiklass 6 10 km 13:30 13:09,29 3 157
5 Tauno Koort M seenior 2 5 10 km 13:00 13:10,25 2 153
6 Allan Kivi M põhiklass 4 10 km 12:30 13:14,24 4 150
7 Rivo Pajur M põhiklass 1 10 km 11:00 13:24,94 5 148
8 Aivar Vaus M seenior 2 4 10 km 12:30 13:28,34 3 146
9 Ruve Reinaste M põhiklass 3 10 km 12:00 13:34,26 6 144
10 Indrek Vait M põhiklass 4 10 km 12:30 13:34,43 7 142
11 Martson Kaido M põhiklass 1 10 km 11:00 13:39,50 8 140
12 Raimo Kivioja15 M põhiklass 7 10 km 14:00 13:44,07 9 139
13 Lauri Mäe M põhiklass 3 10 km 12:00 13:45,72 10 138
14 Ravshan Balgabaev M põhiklass 3 10 km 12:00 13:47,43 11 137
15 Kaupo Kruus M põhiklass 3 10 km 12:00 13:47,99 12 136
16 Jarmo Nikolai M põhiklass 6 10 km 13:30 13:50,09 13 135
17 Allan Aulik M põhiklass 1 10 km 11:00 13:51,27 14 134
18 Kert Martma M põhiklass 6 10 km 13:30 13:54,06 15 133
19 Aleksei Lipintsov M põhiklass 5 10 km 13:00 13:57,26 16 132
20 Antti Haljak M põhiklass 1 10 km 11:00 13:59,99 17 131
21 Toomas Jõgeva M seenior 2 1 10 km 11:00 14:01,34 4 130
22 Priit Vare M põhiklass 1 10 km 11:00 14:02,37 18 129
23 Aivar Noormets M seenior 3 1 10 km 11:00 14:12,12 1 128
24 Gaspar Sukk M põhiklass 3 10 km 12:00 14:16,66 19 127
25 Aleksander Tilba M seenior 3 4 10 km 12:30 14:23,64 2 126
26 Toomas Kalm M seenior 2 4 10 km 12:30 14:26,84 5 125
27 Jaanus Prükkel M seenior 2 5 10 km 13:00 14:40,20 6 124
28 Raimo Rikka M põhiklass 3 10 km 12:00 14:44,32 20 123
29 Ekke-kaur Vosman M 16 1 10 km 11:00 14:44,61 1 122
30 Aivar Aavik M seenior 2 2 10 km 11:30 14:54,99 7 121
31 Lars-erik Hion15 M põhiklass 5 10 km 13:00 14:55,99 21 120
32 Aivo Kukk M seenior 3 4 10 km 12:30 15:00,95 3 119
33 Erkki Vähi M põhiklass 5 10 km 13:00 15:09,21 22 118
34 Siim Vaus M põhiklass 5 10 km 13:00 15:13,87 23 117
35 Valdo Jahilo M põhiklass 4 10 km 12:30 15:16,57 24 116
36 Keijo Kalm M 16 4 10 km 12:30 15:24,64 2 115
37 Liisi Rist N põhiklass 7 10 km 13:00 15:24,74 1 114
38 Maaris Meier N põhiklass 5 10 km 13:00 15:32,29 2 113
39 Toomas Tika M põhiklass 4 10 km 12:00 15:33,32 25 112
40 Ülo Tõnov M seenior 4 1 10 km 11:00 15:34,49 1 111
41 Viktoria Randalainen N põhiklass 1 10 km 11:00 15:36,13 3 110
42 Jaanus Audova M seenior 3 3 10 km 12:00 15:38,66 4 109
43 Ahti Männik M põhiklass 2 10 km 11:30 15:39,65 26 108
44 Anatoli Männi M seenior 4 7 10 km 14:00 15:59,92 2 107
45 Jaanika Rist N seenior 7 10 km 13:00 16:35,09 1 106
46 Kirill Tarassov M 16 2 10 km 11:30 17:10,44 3 105
47 Eve Laas N põhiklass 2 10 km 11:30 17:13,49 4 104
48 Erik Reisenbuk M 16 2 10 km 11:30 17:40,54 4 103
49 Piret Lauk N 18 2 10 km 11:30 17:46,75 1 102
50 Anne Menert N seenior 2 10 km 11:30 18:04,25 2 101
51 Ilme Männi N seenior 7 10 km 14:00 26:08,74 3 100
0 Lauri Plutus M põhiklass 3 10 km 12:00 Ei startinud
0 Gert Jõeäär M põhiklass 6 10 km 13:30 Ei startinud
0 Margit Gross N põhiklass 2 10 km 11:30 Ei startinud
0 Raivo Suviste M seenior 3 4 10 km 12:30 Ei startinud