Filter Maanteekarikasari / 3. etapp / Pärnu 02.06.2019

Etapiks eelregistreerimise 1. voor lõppeb võistluspäevale eelneva nädala kolmapäeval kell 24:00, teine voor võistlusnädala kolmapäeval kell 24:00.

Pikk sõit
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Tulp, Rain
<Komo>
M50
2 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp M45
3 Liin, Alar M40
4 Karpov, Anton LIDER Kingisepp M35
5 Pravilov, Egor M50
6 Floren, Ron-Thorren M-U19
7 Pern, Kaido M30
8 Koger, Siim M35
9 Kodasma, Marek M40
10 Kriisa, Toomas M50
11 Mänd, Margus M45
12 Nõmmeots, Priit M40
13 Nikiforov, Igor M55
14 Kompus, Meelis M45
15 Kiskonen, Eero M45
16 Tarvis, Peeter M-U30
17 Raidma, Steven M40
18 Kõiv, Kardo M35
19 Raivet, Jaan M40
20 Kahem, Simmo M30
21 Rubenis , Normunds M55
22 Dobrodeev, Sergei LIDER Kingisepp M45
23 Rahnel, Priit M45
24 Demjantshuk, Vladimir
<AngryBoysSports >
M35
25 Kalm, Kelly
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi N-U30
26 Nisu, Oskar Cycling Tartu M-U30
27 Kiskonen, Siim Cycling Tartu M-U30
28 Sankmann, Joosep Cycling Tartu M-U30
29 Prangel, Kristo Cycling Tartu M-U30
30 Ärm, Rait Cycling Tartu M-U30
31 Johanson, Kristjan Cycling Tartu M-U30
32 Kirs, Hannes
<Lõunakeskus>
M40
33 Mandri, Rene
<Lõunakeskus>
M35
34 Kalm, Toomas
<Saksa Automaatika ProShop Team>
Saksa Automaatika ProShop Team M45
35 Kiisma, Tauri M30
36 Port, Kristjan M55
37 Mihhailov, Viktor Hawaii Express Narva M50
38 Kolessov, Jevgeni
<InFocus Team>
M30
39 Seppa, Raul M45
40 Kärner, Mart
<Peloton>
Peloton M50
41 Kesper, Raino M40
42 Aia, Kardo Püha Loomaaed M30
43 Tiisler, Toomas ALPTER M45
44 Parv, Alar ALPTER M45
45 Karpenko, Sergei Hawaii Express Narva M45
46 Zagitov, Andrei Hawaii Express Narva M50
47 Baumann, Priit M35
48 Prommik, Martin M35
49 Salundi, Silver
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M40
50 Marrandi, Rain M35
51 Adajatullin, Rustam
<inFocus>
M45
52 Shilov, Fedor
<Box 6>
M30
53 Kell, Kevin Kalle M-U30
54 Hütt, Oliver Harris M-U19
55 Orlovski, Peep A. Le Coq Team M30
56 Zaletajev, Toomas M50
57 Varik, Marko M35
58 Rätsep, Tõnis M50
59 Mikson, Margus M40
60 Kikkas, Riho M40
61 Palm, Tõnno A&T Sport Team M45
62 Pallas, Helari M40
63 Gordienko , Konstantin M30
64 Jõeäär, Gert CFC Spordiklubi M30
65 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi M-U30
66 Kooser, Artur CFC Spordiklubi M-U30
67 Jõeäär, Marten CFC Spordiklubi M-U30
68 Kupp, Artur CFC Spordiklubi M-U19
69 Floren, Ron Thorren CFC Spordiklubi M-U19
70 Saar, Marek Orkla Tiim M35
71 Põder, Kaspar Orkla Tiim M-U30
72 Lainemäe, Rauno Orkla Tiim M-U30
73 Salumäe, Priit Hawaii Express M50
74 Kopli, Tarmo Hawaii Express M40
75 Kivistik, Gert Hawaii Express M-U30
76 Aksin, Janno Hawaii Express M40
77 Tarmu, Ragnar Hawaii Express M35
78 Nikolaevski, Evgeni Hawaii Express M30
79 Krusemann, Magnus A&T Sport Team M40
80 Kippasto, Margo A&T Sport Team M40
81 Savisikk, Kristjan Lennujaama Spordiklubi 1 M30
82 Markus, Mart Lennujaama Spordiklubi 1 M-U30
83 Põld, Ivo Lennujaama Spordiklubi 1 M50
84 Jeret, Timmo VIIMSI SPORT I M-U30
85 Lillesaar, Tanel VIIMSI SPORT I M35
86 Aule, Krister VIIMSI SPORT I M40
87 Kallakmaa, Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M50
88 Kuresoo, Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. M35
89 Hermaküla, Hannes M50
90 Tuul, Annika Pyssid N40+
91 Kuljus, Viljar
<Fixus Team>
M35
92 Nordlund, Johan Continental-Focus M40
93 Pyykkönen, Aimo Continental-Focus M30
94 Prous, Priit Saksa Automaatika ProShop Team M35
95 Sepp, Vahur M30
96 Vilipson, Marko
<Peloton>
Peloton II M55
97 Krumina, Anastasija ZZK TEAM N-U30
98 Sisolatins, Arturs ZZK TEAM M35
99 Rehema, Taavi M30
100 Nigul, Mathilde Manuela
<CFC>
N-U30
101 Kozelski, Daniel
<Kalevi Jalgrattakool>
Kalevi Jalgrattakool M-U30
102 Härkönen, Valtteri Continental-Focus M30
103 Kesonen, Anssi Continental-Focus M30
104 Niemi, Jarkko Continental-Focus M35
105 Pursiainen, Ville Continental-Focus M40
106 Rikkas, Henrik M55
107 Ruubel, Paul
<SK Keremeister>
M35
108 Petrovitš, Üllar
<Jk Paralepa>
M45
109 Valvas, Vahur Rein Taaramäe Rattaklubi M35
110 Rebane, Jürgen M30
111 Pogodin, Dmitri Narva Hawaii Express M40
112 Pogodin, Jevgeni
<NEN>
M-U19
113 Bogdanov, Andrei M30
114 Tallo, Arvi M45
115 Kiitam, Ivar
<Kalevi Jalgrattakool>
M-U30
116 Vaidem, Josten Viljandi Rattaklubi M-U30
117 Laanemäe, Erki Viljandi Rattaklubi M-U19
118 Vool, Toomas Viljandi Rattaklubi M-U19
119 Treimuth, Henri Viljandi Rattaklubi M-U19
120 Mõttus, Marko Martti Viljandi Rattaklubi M-U19
121 Vent, Karl Mihkel
<TÜASK>
M-U30
122 Piho, Kail
<Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi>
M-U30
123 Kaasik, Margus M55
124 Uulimaa, Ats
<Viko>
M-U30
125 AALTO, Jimi
<TWD-Länken>
TWD-Länken M-U19
126 KOLEHMAINEN, Oskari
<TWD-Länken>
TWD-Länken M-U19
127 KOLEHMAINEN, Otto
<TWD-Länken>
TWD-Länken M-U30
128 MIELIKÄINEN, Otto
<TWD-Länken>
TWD-Länken M-U30
129 PELTONEN, Ukko
<TWD-Länken>
TWD-Länken M-U30
130 PIETIKÄINEN, Sauli
<TWD-Länken>
TWD-Länken M-U30
131 TASKINEN, Julius
<TWD-Länken>
TWD-Länken M-U30
132 UITTO, Eemil
<TWD-Länken>
TWD-Länken M-U30
133 Mesi, Joosep
<Pärnu Kalev SK>
M-U19
134 Milistver, Mairon
<Pärnu Kalev SK>
M-U19
135 Kubilius, Kevin
<Pärnu Kalev SK>
M-U19
136 Klaos, Einar
<Komo>
M55
137 Roos, Andre
<TÜASK>
M-U19
138 Telkkinen, Jussi
<JäPy>
M40
139 Tarassov, Kirill
<QM nordic>
M-U30
140 Utar, Urmo M30
141 Kalf, Steven
<Team Illuminate>
M-U30
142 Mahlakas, Kalev M50
143 Tiisvend, Jaanus
<Eesti Sportlane-Torpado>
M40
144 Reisenbuk, Erik
<otepää rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M-U30
145 Smirnova, Lyuba ZZK TEAM N35
146 Milistver , Meelis M40
147 Olivson, Sergei CFC Spordiklubi M50
148 Uusen, Tarvi M50
149 Cakmak, Sinan M40
150 Matt, Jörgen
<Peloton>
Peloton I M-U30
151 Leidt, Markus
<Peloton>
Peloton I M-U19
152 Ints, Kalev
<PELOTON>
M45
153 Suurpere, Arvi Rein Taaramäe Rattaklubi M45
154 Sisolatins, Arturs ZZK TEAM M35
155 Kaupmees, Margus Velopete M40
156 Grün, Rasmus Velopete M40
157 Lootus, Stefan Velopete M-U19
158 Uusen, Hindrik Velopete M40
159 dreimann, kaido
<pühaloomaaed>
M35
160 Schmidt, Raido M35
161 Ribelus, Kalle
<DÜNAMO>
M50
162 Pung, Peeter
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
M-U30
163 Lauri, Tarmo M35
164 Järva, Kert
<Smart Sport>
M-U19
165 Pungar, Urmas M40
166 Roose, Kert Otepää Rattaklubi M-U19
167 Metslind, Ottomar Rein Taaramäe Rattaklubi M-U30
168 Sarap, Georg
<VIKO>
M35
169 Kovadlo, Anton CFC Spordiklubi M35
170 Dedov, Peeter
<A&T Spordiklubi MTÜ>
A&T Sport Team M35
171 Rosenberg, Reigo A&T Sport Team M-U30
172 Toomela, Tambet M35
173 Nositsh, Alexander M-U30
174 Austa, Caspar
<TÜASK>
M35
175 Kiviselg, Kerol
<Plekispets>
M35
176 Karu, Allar
<Peloton>
Peloton M30
177 Litvintsev, Anton CFC Spordiklubi M-U19
178 Vosman, Ekke-Kaur
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M-U30
179 Oolo, Kristjan Peloton M30
180 Klimpmanis, Edmunds M45
181 Dobrovolskis, Igors M35
182 Krumina, Anastasija ZZK TEAM N-U30
183 Schmidt, Raido M35
184 Ivanov, Ivan
<Mountainpeaks>
Mountainpeaks M-U30
185 Ivanov, Vladimir
<Mountainpeaks>
Mountainpeaks M45
186 Rakushev, Petr
<Mountainpeaks>
Mountainpeaks M55
187 Kornilovs, Vitalijs ZZK TEAM M40
188 Guschin, Volodymir ZZK TEAM M40
189 Kurits, Joonas
<RTR>
Rein Taaramäe Rattaklubi M-U19
190 Voodla, Marco
<Nõmme Rattaklubi>
M-U19
191 KODANIK, GERD M35
192 Õun, Deivil
<KV TVJ>
M40
193 Annion, Silver
<Hawaii Express Team>
M35
194 Eljas, Avo Püha Loomaaed M45
Lühike sõit
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 ILLAK, Peeter M50
2 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
N40+
3 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M45
4 Rooba, Martti M35
5 Jaago, Aivar M60
6 Kuusk, Enn M70+
7 Tamm, Bruno M45
8 Umbleja, Mati M60
9 Kotkas, Aivar M40
10 Valg, Marek M40
11 Kask, Sten M-U30
12 Vene, Sven M50
13 Palts, Imre M50
14 Meltsas, Veiko M45
15 Alaru, Riho M30
16 Luusepp, Leino M40
17 Pindel, Renar M35
18 Ots, Riho M35
19 Nikopenzius, Ivar M40
20 Talviste, Tarvi M45
21 Pletiens, Ilgvars M60
22 Klavinš, Laimonis M55
23 Sokolovs, Janis M65
24 Rutka, Daiga N40+
25 Kalm, Marika N40+
26 Rõzko, Aivar
<Kalev>
M55
27 näss, margo M50
28 Kippasto, Kai A&T Sport CarTrans N40+
29 Kuldmäe, Toivo Püha Loomaaed M55
30 Johanson, Marko Püha Loomaaed M30
31 New, Frederick M65
32 Pähk, Margus M40
33 Kalliste, Veiko
<Mikitamäe Aironmään Klubi>
M35
34 Raadik, Indrek M40
35 Lood, Illar
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M30
36 Ots, Ave
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
N-U30
37 Niidumaa, Anni
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
N30
38 Ets, Aare M45
39 Veidenberg, Peeter M65
40 Lepik, Janno M30
41 Külv, Hannes
<Tartu ülikooli akadeemiline spordiklubi>
M30
42 Reiu, Andres
<Omniva Spordiklubi>
M50
43 Kütt, Vello
<Omniva Spordiklubi>
M50
44 Reiu, Sven
<Omniva Spordiklubi>
M-U30
45 Fjodorov, Nikolai
<Omniva Spordiklubi>
M60
46 Mõrd, Rando A. Le Coq Team M50
47 Mölder, Veiko A. Le Coq Team M50
48 Rehi, Maila A. Le Coq Team N40+
49 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team M35
50 Kukk, Aivo Saksa Automaatika ProShop Team M60
51 Kuhlap, Kaupo
<Cosmos>
M50
52 Ruus, Oliver M30
53 Toomsalu, Ilmar Lennujaama Spordiklubi 1 M50
54 Pärtel, Marko Lennujaama Spordiklubi 1 M45
55 Piire, Aare Lennujaama Spordiklubi 1 M45
56 Visnapuu, Tarmo VIIMSI SPORT II M45
57 Haav, Viljar VIIMSI SPORT II M40
58 Paat, Jürgen VIIMSI SPORT II M35
59 Palts, Imre VIIMSI SPORT II M50
60 Pihtjõe, Janek VIIMSI SPORT II M40
61 Soodla, Oole Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M45
62 Linkgreim, Jaanus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M45
63 Lagenõmm, Aivar Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M45
64 Linkgreim, Margus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M45
65 Laaniste, Mart Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. M45
66 Teder, Maidu Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. M35
67 Raja, Andres Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. M35
68 Must, Tene Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. N-U30
69 Teder, Vello Aave Spordiklubi M55
70 Ots, Rait Aave Spordiklubi M40
71 Luts, Vello Aave Spordiklubi M40
72 Tammisto, Priit
<CFC>
M60
73 Hintser, Jaanus
<Fixus Team>
M45
74 Kärner, Olar M35
75 Härm, Leo
<Põltsamaa JK>
M70+
76 Mitt, Terje
<Cosmos>
N40+
77 Kaldoja, Avely
<TÜASK>
N30
78 Ennok, Tarmo
<CC Rota Mobilis>
M45
79 Värnik, Ahti
<Velomaniakid>
M45
80 värnik, alar
<velomaniakid>
M40
81 Karlis, Veiko M35
82 Prükkel, Jaanus
<KJK>
M50
83 susi, endel M50
84 Hanni, Toomas M45
85 Viinalass, Leho M35
86 ILLAK, Hilja N40+
87 Ploompuu, Kaido M35
88 lysenko, vitaly M35
89 Valdmann, Sven M50
90 Novikov, Daniel
<KJK>
M30
91 Garmash, Jevgeni
<KJK>
Kalevi Jalgrattakool M30
92 Link, Kauri M40
93 Lang, Tea
<TÜ ASK>
N40+
94 Malmberg, Siiri
<MK Team>
N35
95 Grauberg, Tambet
<MK team>
M40
96 Raudla, Merje
<MK Team>
N30
97 Ilmjärv, Helena
<MK Team>
N30
98 Einland, Eve
<MK Team>
N40+
99 Alliku, Rivo M-U30
100 Rokk, Riho
<Garmin Eesti>
M30
101 Rahu, Simmo
102 Valk, Hillar M70+
103 Rohtma, Katrin N35
104 Grauberg, Tambet
<MK team>
M40
105 Nummert, Indrek
<MK team>
M35
106 Viigipuu, Toomas
<Tartu SK Velo>
M60
107 Puust, Rain M40
108 Johanson, Raoul
<Tartu SK Velo>
M55
109 Kotsin, Marek M45
110 Adler, Ago
<TLJLS>
M40
111 Lelov, Andrus M45
112 Tombak, Tanel M30
113 Ivanov, Sergei M35
114 Virunurm, Rannel M40
115 Killing, Gert
<Hawaii Express>
M40
116 Strugova Rõzko, Tatjana N35
117 Uusna, Alari
<Alari Uusna>
M50
118 Teemägi, Kaija N40+
119 Eenraid, Priit M45
120 Luidre, Andres
<KavalAntsStuudio>
M30
121 Kaidis, Kaido
<21CC>
M40
122 Palu, Indrek M35
123 Karjane, Jaak
<Spordipartner>
M35
124 Voogla, Kaido
<KJK>
M40
125 Noormets, Aivar M55
126 Vaindlo, Raul M65
127 Nigul, Alar
<CFC Rattaklubi>
M50
128 Israel, Olavi A&T Sport Team M45
129 Kumel, Tarvo M50
130 Pristavka, Rauno M30
131 Matvjev, Toomas M-U30
132 Tarassov, Igor
<Nõmme Rattaklubi>
M50
133 Romandi, Arvi
<Rae Rattaklubi>
Rae Rattaklubi M40
134 Einroos, Evert M-U30
135 Ord, Tõnu
<CC Superior>
M50
136 Sinilill, Veronika
<CC Superior>
N40+
137 Lätte, Raivo Agrovarustus OÜ M45
138 Kaasik, Aaro M50
139 rooni, jaanus
<jaanus rooni>
M45
140 Kalaus, Hargo M45
141 ilus, andrus M45
142 Vähi, Ilmar
<Elva Suusaklubi>
M40
143 Õispuu, Imre M45
144 Pruul, Robin M-U30
145 Kenk, Janar M35
146 Treier, Ave
<Tervisesport>
N40+
147 Talpas-Taltsepp, Janek M40
148 Teras, Jaanika N40+
149 Liik, Marge N30
150 Heinsar, Hardi
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M45
151 Maranik, Marek
<TÜSK>
M45
152 Gurtovets, Kaido M30
153 Alaru, Andres M35
154 Pumpiss, Anrijs
<Tukums>
M45
155 Jääger, Liis
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi N-U30
156 Allas, Annika N40+
157 Killing, Keito M30
158 Trink, Veiko M40
159 Jõerand, Roman
<Anu Jooksutrennid>
M35
160 Kalamees, Liia N40+
161 Roosmann, Thomas M30
162 Savolainen, Heikki
<Flexoil>
M30
163 Nõmme, Anre M45
164 Sõber, Ahto
<Rae Rattaklubi >
M45
165 Järvet, Heiti M40
166 Õitspuu, Sergei
<RedBike>
M45
167 Kalm, Marika N40+
168 Tito, Birgit VIIMSI SPORT II N-U30
169 Reimann, Anti M45
170 Änilane, Birgit N-U30
Noortesõit
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Treier, Maria
<CFC>
N-U15
2 Lugenberg, Annikki
<CFC>
N-U15
3 Õun, Joosep-Mattias M-U17
4 Kõiv, Kevin Kardo M-U17
5 Eenma, Siim M-U15
6 Lehtsaar, Mattias Jonatan
<CFC>
M-U17
7 Verliin, Lauri
<Tartu Ülikooli Akateemiline Spordiklubi>
M-U17
8 Johanson, Egert Kalevi Jalgrattakool M-U17
9 Nigul, Natali Nora
<CFC>
N-U15
10 Bauer, Mikk
<JK PARALEPA>
M-U17
11 Kaljur, Hannah
<Smart Sport>
N-U15
12 Soonik, Kristel Sandra Viljandi Rattaklubi N-U19
13 Tiirats, Johannes Viljandi Rattaklubi M-U17
14 Tamm, Tony Viljandi Rattaklubi M-U17
15 Toom, Tauri Viljandi Rattaklubi M-U17
16 Reier, Kusti Viljandi Rattaklubi M-U17
17 Leppik, Rasmus Viljandi Rattaklubi M-U17
18 Johanson, Stefan Viljandi Rattaklubi M-U17
19 Tasane, Elina Viljandi Rattaklubi N-U17
20 Reier, Kirke Viljandi Rattaklubi N-U17
21 Sarikas, Merilyn Viljandi Rattaklubi N-U17
22 Vilbaste, Andre
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U17
23 Saul, Evar
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
24 Saar, Mauro Erik
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
25 Vilbaste, Andreas
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
26 Käärst, Ruben
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
27 Saar, Markus Aleksander
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
28 Latik, Joonas
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U17
29 Libek, Maario
<Tartu Ülikooli Spordiklubi>
M-U17
30 Mitt, Virgo
<Pärnu Kalev SK>
M-U15
31 Post, Ken
<Pärnu Kalev SK>
M-U17
32 Väinola, Christopher
<KJK>
Kalevi Jalgrattakool M-U17
33 Pajur, Romet
<CFC>
CFC Spordiklubi M-U17
34 Notton, Rauno
<Cfc>
M-U17
35 Mihkels, Madis
<TÜASK>
M-U17
36 Kokk, Gregor
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi M-U17
37 Raiesmaa, Remo
<Paikuse PK>
M-U17
38 rooni, ron
<ron rooni>
CFC Spordiklubi M-U15
39 Aduson, Gabriel Helmut
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi M-U15
40 Suurpere, Robin M-U15
41 Lohk, Liisi
<Pärnu Kalev SK>
N-U15
42 Pung, Piret
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
N-U19
43 Kuuskman, Carol N-U19
44 Kalmus, Kaaro
<Nõmmerattaklubi>
M-U17
45 Karki, Martin
<TÜ ASK>
M-U17
46 Tuisk, Aidi Gerde
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi N-U19
47 Gristsenko, Ron CFC Spordiklubi M-U17
48 Närap, Henry
<TÜASK>
M-U17
49 Kurits, Karl
<RTR>
Rein Taaramäe Rattaklubi M-U15
Matkasõit
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Miljand, Argo M45
2 Leben, Marek
<Shoproller Kose AMK ct>
M40
3 Prii, Klaarika N30
4 Pankov, Anton M55
5 Pankov, Robert M-U15
6 Pankova, Alla N40+
7 Taavits, Meelis M45
8 Tõnismäe, Liis N35
9 Kiisk, Katrin N35
10 Rääts, Laura N-U30
11 Tomingas, Wilhelm
<Cosmos>
M-U15
12 Järve, Helari N35
13 Reivelt, Maiko M35
14 Reivelt, Rauno M35
15 Sähka, Reigo M30
16 Jõe, Madis M30
17 Aasma, Anne N40+
18 Tambre, Kersti N40+
19 Jänes, Mari-Liis
<TriSmile>
N30
20 Saar, Robi
<Pärnu Kalev SK>
M-U15
Lastesõit 2 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Ormus, Emmanuel
<Nõmme Rattaklubi>
M-U13
2 Mitt, Harrot
<Cosmos>
M-U13
3 Nõmm, Rasmus
<Nõmme Rattaklubi>
FILTER M-U13
4 Nõmm, Rasmus
<Nõmme Rattaklubi>
FILTER M-U13
5 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M-U13
6 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M-U13
7 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M-U13
8 Härm, Robin M-U13
9 Kajo, Herlen
<Kuusalu rattaklubi>
M-U13
10 Tammer, Melissa N-U13
11 Grigorenko, Aleksandr M-U13
12 Nummert, Nora N-U13
13 Kuusksalu, Rasmus M-U13
Lastesõit 1 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Kalm, Kenerth
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi M-U10
2 Ormus, Elvis
<Nõmme Rattaklubi>
M-U10
3 Ormus, Dominic
<Nõmme Rattaklubi>
M-U10
4 Sepp, Jesse-Revo M-U10
5 Rooba, Frank Martin M-U10
6 Härm, Meriliis N-U10
7 Nigul, Armin Aleks
<CFC>
M-U10
8 Eenraid, Ereli N-U10
9 Eenraid, Eneli N-U10
10 Nummert, Meeri N-U10
11 Mandel, Markus
<Nõmme Rattaklubi>
M-U10
Lastesõit 400 m
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Lumi, Jakob
<Cosmos>
M-U7
2 Kaupmees, Kermo M-U7
Lastesõit 200 m
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Sepp, Kaspar-Romero M/N-U5
2 Nurk , Andro-Steve M/N-U5
3 Kajo, Kaspar M/N-U5
4 Lepik, Eliise M/N-U5
5 Lepik, Anete M/N-U5
Kokku 464