3. etapp / eraldistart 17.06.2019

Soodsaim registreerimise voor Filter Velokauss sarja 3. etapile lõppeb teisipäeval 13.06.2019 kell 24:00.

# Nimi Meeskond Algus Vanuseklass
1 Budļevskis, Andris 17:30:00 M30
2 Jaunzems, Sandris LNAA 17:30:30 M40
3 Morovskis, Lauris LNAA 17:30:30 M30
4 Utināns, Māris LNAA 17:30:30 M40
5 Ķelpe, Zane MTB Garkalne 17:31:30 N-U30
6 Neļķe, Ernests MTB Garkalne 17:31:30 M-U17
7 Neļķe, Atis MTB Garkalne 17:32:00 M40
8 Rutkups, Jānis 17:32:30 M50
9 Neļķe, Artis MTB Garkalne 17:33:00 M-U19
10 Krātiņš, Juris MTB Garkalne 17:33:30 M30
11 Mihailovskis, Jevgēnijs FILTER MTB 17:34:00 M40
12 Keiselis , Jānis FILTER MTB 17:34:00 M40
13 Pomenko, Andrejs
<Engures Sportam>
Engures sportam 17:34:30 M30
14 Sergijevics, Artjoms
<Engures Sportam>
Engures sportam 17:34:30 M-U15
15 Ločmelis , Markus FILTER MTB 17:35:00 M-U13
16 Ločmelis, Māris FILTER MTB 17:35:30 M50
17 Nummurs , Artūrs FILTER MTB 17:36:00 M-U15
18 Bernāts, Māris FILTER MTB 17:36:30 M30
19 Kancerovs, Vilens
<Engures sportam>
Engures sportam 17:37:00 M50
20 Levāns, Ivo
<Engures Sportam>
Engures sportam 17:37:30 M40
21 Rutkovska, Zanda
<ĀdažiVelo>
17:38:00 N30
22 Logins, Ivo FILTER MTB 17:38:30 M40
23 Eņğelis, Arvis
<ĀdažiVelo>
17:39:00 M30
24 Baško, Oļegs
<Engures sportam>
Engures sportam 17:39:00 M30
25 Nurža, Zigmunds
<ĀdažiVelo>
17:39:30 M40
26 avens, reinis
<ebike-machine>
17:40:00 M40
27 Zelčs, Aldis
<Sporta klubs WENDI>
Virsotne / MARMOT 18:00:00 M40
28 Rutka, Uldis Dobeles dzirnavnieks/FeelFree 18:00:30 M60
29 Liepiņš, Jānis
<Modernās pieccīņas sporta klubs >
18:01:00 M50
30 Longa, Ieva 18:01:30 N40
31 Tenno, Ander 18:01:30 M40
32 PISARENKO, ANDREJS
<Velo+ Bottari Baltic>
18:02:00 M50
33 Lipskis, Andrejs
<Velo+ Bottari Baltic>
18:02:30 M30
34 Briedis, Uģis 18:03:30 M30
35 Briedis, Agris 18:04:00 M60
36 Balodis, Andris Virsotne / MARMOT 18:04:30 M40
37 Zvingulis, Aigars Virsotne / MARMOT 18:04:30 M50
38 Strazdiņa, Aiga Virsotne / MARMOT 18:04:30 N40
39 Kalniņš, Aleksandrs Virsotne / MARMOT 18:04:30 M30
40 Nikels, Edgars Virsotne / MARMOT 18:04:30 M30
41 Kalējs, Aigars Virsotne / MARMOT 18:04:30 M30
42 Veinbergs, Raimonds Virsotne / MARMOT 18:05:00 M40
43 Strazdiņš, Uģis Virsotne / MARMOT 18:05:30 M40
44 Piļāns, Didzis Virsotne / MARMOT 18:06:00 M30
45 Eglītis, Mārtiņš Virsotne / MARMOT 18:06:30 M30
46 Sūna, Kristaps DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:07:00 M40
47 Visockis, Juris DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:07:00 M30
48 Lūsis, Sandis DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:07:00 M30
49 Gailišs, Oskars DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:07:00 M50
50 Pauniņš, Normunds DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:07:00 M50
51 Rutka, Daiga 18:07:30 N40
52 Jakobsons, Ričards
<Gaismas Maģija - Stividors LP Cycling Team>
18:08:00 M30
53 Lebedevs, Maksims 18:08:30 M40
54 Kļaviņš, Laimonis 18:09:00 M50
55 Pīnups, Mārcis LNAA 18:10:00 M-U23
56 Ozola, Lāsma LNAA 18:10:00 N30
57 Erts, Edgars LNAA 18:10:00 M40
58 Bisnieks, Artis LNAA 18:10:30 M-U23
59 Vuļs, Verners
<LYSI>
18:11:00 M50
60 Lipskis, Kristiāns
<LiVelo / Zelta Zeme>
18:11:30 M-U17
61 Lipskis, Kaspars
<LiVelo / Zelta Zeme>
18:11:30 M40
62 Vilaseka, Orlando 18:12:00 M-U30
63 Zanders, Arnis 18:12:30 M60
64 Kučere, Nadīna
<VeloLifestyle/SmiltenesBJSS>
18:13:00 N-U19
65 Mednis, Vilis
<Privātbūve>
18:13:30 M60
66 Krauklis, Vairis
<Privātbūve>
18:13:30 M60
67 TJUMINS, GEORGS
<RRS Purvciems>
18:14:00 M-U13
68 Grabovskis, Kristaps 18:14:30 M30
69 Šmite, Ingrīda
<Baldones velokomanda>
18:15:00 N40
70 Kazaks, Nils
<Baldones velokomanda>
18:15:00 M40
71 Basovs, Kristaps 18:15:30 M30
72 Roze, Artis
<Dobeles Dzirnavnieks Feel/Free>
18:16:00 M30
73 Jefimova, Adelīna Dobeles sport skola 18:16:30 N-U15
74 Eihmane, Linda Dobeles sport skola 18:16:30 N-U17
75 Vistiņš, Ralfs Dobeles sport skola 18:16:30 M-U15
76 Grīslīte , Megana Dobeles sport skola 18:16:30 N-U23
77 Leitāne, Daniela Dobeles sport skola 18:16:30 N-U23
78 Kauņecka, Sabīne Dobeles sport skola 18:16:30 N-U19
79 Sīmanis, Klāvs Dobeles sport skola II 18:17:00 M-U17
80 Dunauskis, Rūdolfs Dobeles sport skola II 18:17:00 M-U15
81 Šūmils, Jānis Dobeles sport skola II 18:17:00 M-U15
82 Āboma, Madara Dobeles sport skola II 18:17:00 N-U23
83 Tams, Valters Dobeles sport skola II 18:17:00 M-U15
84 Miķelsons, Gatis 18:17:30 M30
85 Andreev, Evgenii
<Symposium Elite>
18:18:00 M-U30
86 Paksis , Atis FILTER 18:18:30 M30
87 Teiguds, Ģirts FILTER 18:18:30 M30
88 Rožkalne, Diāna FILTER 18:18:30 N40
89 Šipkovs, Agris FILTER 18:18:30 M40
90 Andersons, Jānis FILTER 18:18:30 M40
91 Vecvanags, Jānis FILTER 18:18:30 M30
92 Kozulis, Artūrs 18:19:00 M30
93 Liepa, Agris
<AL Lifts>
18:19:30 M60
94 Sisolatins , Arturs
<Team ZZK>
18:20:30 M30
95 Siltumēns, Kristaps
<RRS Purvciems>
18:21:00 M-U23
96 Ruskuls, Jānis 18:21:00 M30
97 Siltumēna, Kitija
<RRS Purvciems>
18:21:30 N-U17
98 Zālītis, Didzis Dobeles dzirnavnieks/FeelFree 18:22:00 M50
99 Melbārdis, Ģirts 18:22:30 M40
100 Smirnova, Lyuba
<ZZK Team>
18:23:00 N30
101 Caune, Vismants
<Salaspils Zīriņi>
18:23:30 M70
102 Alksnis, Mārtiņš
<Salaspils Zīriņi>
18:23:30 M40
103 Bardovskis, Aivars
<Skanste>
18:24:00 M50
104 Ribaks, Emīls
<Team ZZK>
18:24:30 M-U30
105 Ļipatņikovs, Artūrs Velo+ Bottari Baltic 18:25:00 M-U30
106 Kaļveršs , Matīss
<BELO CP >
18:25:30 M-U17
107 Misa, Ilmārs Virsotne / MARMOT 18:26:00 M30
108 Ieviņš, Lauris 18:26:30 M30
109 Buks, Mintauts 18:27:00 M60
110 Pivars, Valdis
<ĶNSS>
18:27:30 M-U17
111 Bugrova, Lana Velo+ Bottari Baltic 18:28:00 N40
112 Lebmans, Aivis Dobeles sport skola II 18:28:30 M-U19
113 Jirgens, Roberts Dobeles dzirnavnieks/FeelFree 18:28:30 M-U19
114 Līvs, Gatis Dobeles dzirnavnieks/FeelFree 18:28:30 M-U19
115 Dankbārs, Oskars Dobeles dzirnavnieks/FeelFree 18:28:30 M-U19
116 Šēlis, Jānis Dobeles dzirnavnieks/FeelFree 18:28:30 M-U19
117 avens, reinis
<ebike-machine>
18:29:00 M40
118 Cimmermans, Otto
<Comoensa Life>
18:30:00 M30
119 Šīns, Dainis 18:35:00 M50
120 Orlovs, Normunds
<Spararats>
18:59:00 M40
121 Verdenhofs, Atis 18:59:30 M30
122 Martinsons, Girts 19:00:00 M30
123 Ozollapiņš, Māris 19:00:30 M70
124 Vaivode, Lāsma Elza
<ELKOR RRS>
19:01:00 N-U17
125 Blūzmanis, Edgars
<VELLAPĒDA>
19:01:30 M30
126 Zaharova, Olga Velo+ Bottari Baltic 19:02:00 N40
127 Trojanovs, Romans Velo+ Bottari Baltic 19:02:30 M30
128 Zariņš, Arnolds
<Sporta klubs WENDI>
19:03:00 M-U17
129 Ahmerovs, Andrejs Velo+ Bottari Baltic 19:05:00 M40
130 Ķīsis, Jānis 19:10:00 M60
131 Shantira, Carolyn Engures sportam 19:19:00 N30
132 Matvejevs, Igors Velo+ Bottari Baltic 19:20:00 M30
133 Šteins, Jānis 19:29:30 M30