1. etapp / eraldistart 09.05.2019

Soodsaim registreerimise voor Filter Velokauss sarja 1. etapile lõppeb teisipäevall 7.05.2019 kell 24:00.

# Nimi Meeskond Algus Vanuseklass
1 Budļevskis, Andris 17:30:00 M30
2 Jaunzems, Sandris LNAA 17:30:30 M40
3 Morovskis, Lauris LNAA 17:30:30 M30
4 Utināns, Māris LNAA 17:30:30 M40
5 Lipskis, Kristiāns
<LiVelo / Zelta Zeme>
17:31:00 M-U17
6 Neļķe, Ernests MTB Garkalne 17:32:00 M-U17
7 Ķelpe, Zane MTB Garkalne 17:32:00 N-U30
8 Neļķe, Atis MTB Garkalne 17:32:30 M40
9 Rutkups, Jānis 17:33:00 M50
10 Neļķe, Artis MTB Garkalne 17:33:30 M-U19
11 Krātiņš, Juris MTB Garkalne 17:34:00 M30
12 Sipovičs, Lavrs
<RRS/Purvciems>
17:34:30 M-U15
13 Budļevska, Evelīna 17:35:00 N30
14 Levāns, Ivo
<Engures Sportam>
Engures sportam 17:35:30 M40
15 Kancerov, Vilen
<Engures sportam>
Engures sportam 17:36:00 M50
16 KRĀTIŅŠ, DEIVIS MTB Garkalne 17:36:30 M-U13
17 Liepiņš, Jānis
<Modernās pieccīņas sporta klubs >
18:01:00 M50
18 Longa, Ieva 18:01:30 N40
19 Tenno, Ander 18:01:30 M40
20 PISARENKO, ANDREJS
<Velo+ Bottari Baltic>
18:02:00 M50
21 Lipskis, Andrejs
<Velo+ Bottari Baltic>
18:02:30 M30
22 Briedis, Uģis 18:03:30 M30
23 Briedis, Agris 18:04:00 M60
24 Kalējs, Aigars Virsotne / MARMOT 18:04:30 M30
25 Nikels, Edgars Virsotne / MARMOT 18:04:30 M30
26 Kalniņš, Aleksandrs Virsotne / MARMOT 18:04:30 M30
27 Balodis, Andris Virsotne / MARMOT 18:04:30 M40
28 Strazdiņa, Aiga Virsotne / MARMOT 18:04:30 N40
29 Zvingulis, Aigars Virsotne / MARMOT 18:04:30 M50
30 Veinbergs, Raimonds Virsotne / MARMOT 18:05:00 M40
31 Strazdiņš, Uģis Virsotne / MARMOT 18:05:30 M40
32 Piļāns, Didzis Virsotne / MARMOT 18:06:00 M30
33 Eglītis, Mārtiņš Virsotne / MARMOT 18:06:30 M30
34 Pauniņš, Normunds DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:07:00 M50
35 Sūna, Kristaps DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:07:00 M40
36 Visockis, Juris DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:07:00 M30
37 Lūsis, Sandis DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:07:00 M30
38 Gailišs, Oskars DOLTCINI Latvia Cycling Team 18:07:00 M50
39 Rutka, Daiga 18:07:30 N40
40 Jakobsons, Ričards
<Gaismas Maģija - Stividors LP Cycling Team>
18:08:00 M30
41 Lebedevs, Maksims 18:08:30 M40
42 Kļaviņš, Laimonis 18:09:00 M50
43 Pīnups, Mārcis LNAA 18:10:00 M-U23
44 Ozola, Lāsma LNAA 18:10:00 N30
45 Erts, Edgars LNAA 18:10:00 M40
46 Bisnieks, Artis LNAA 18:10:30 M-U23
47 Vuļs, Verners
<LYSI>
18:11:00 M50
48 Ozollapiņš, Māris 18:11:30 M70
49 Lipskis, Kaspars
<LiVelo / Zelta Zeme>
18:12:00 M40
50 Lipskis, Kristiāns
<LiVelo / Zelta Zeme>
18:12:00 M-U17
51 Melbārdis, Ģirts 18:12:30 M40
52 Zanders, Arnis 18:13:30 M60
53 Kučere, Nadīna
<VeloLifestyle/SmiltenesBJSS>
18:14:00 N-U19
54 Mednis, Vilis
<Privātbūve>
18:14:30 M60
55 Krauklis, Vairis
<Privātbūve>
18:14:30 M60
56 Pelcis, Mārcis
<BFAM Tri-Team>
18:15:00 M30
57 TJUMINS, GEORGS
<RRS Purvciems>
18:15:30 M-U13
58 Grabovskis, Kristaps 18:16:00 M30
59 Rozenfelds, Egons
<Dobeles Dzirnavnieks-Feel Free>
18:16:30 M50
60 Biziks , Mārtiņš 18:17:00 M30
61 Kalveršs, Māris
<EVELO TEAM>
18:17:30 M40
62 Caune, Vismants
<Salaspils Zīriņi>
18:18:00 M70
63 Rutka, Uldis 18:18:30 M60
64 Vēvers, Ģirts
<EVELO TEAM>
18:19:00 M40
65 Bukovskis, Gints
<tet>
18:19:30 M40
66 Bardovskis, Aivars
<Skanste>
18:20:00 M50
67 Ošiņš, Edgars 18:20:30 M30
68 Zelčs, Aldis
<Sporta klubs WENDI>
Virsotne / MARMOT 18:21:00 M40
69 Zariņš, Arnolds
<Sporta klubs WENDI>
18:21:30 M-U17
70 Kazaks, Nils
<Baldones velokomanda>
18:22:00 M40
71 Šmite, Ingrīda
<Baldones velokomanda>
18:22:00 N40
72 Sipovičs, Lavrs
<RRS/Purvciems>
18:22:30 M-U15
73 Sipovičs, Riks
<RRS/Purvciems>
18:22:30 M-U15
74 Zērvēns, Matīss
<Engures sportam>
Engures sportam 18:23:00 M-U30
75 APSE, GUNTIS
<EVELO>
18:23:30 M50
76 Podvinska, Kristīne
<Train2win.lv>
18:24:00 N-U30
77 Hofmanis, Arturs 18:24:30 M40
78 Siltumēna, Kitija
<RRS Purvciems>
18:25:00 N-U17
79 Siltumēns, Kristaps
<RRS Purvciems>
18:25:30 M-U23
80 Ustups, Toms
<RRS Purvciems>
18:26:00 M-U17
81 Zālītis, Didzis 18:26:30 M50
82 Ieviņš, Lauris 18:27:00 M30
83 Sprude, Arvis
<Evelo Team>
18:27:30 M30
84 Roze, Artis
<Dobeles Dzirnavnieks Feel/Free>
18:28:00 M30
85 Eberliņš, Roberts
<VW Komerctransports-Veloprofs.lv>
18:28:30 M30
86 Jefimova, Adelīna Dobeles sport skola 18:29:00 N-U15
87 Eihmane, Linda Dobeles sport skola 18:29:00 N-U17
88 Vistiņš, Ralfs Dobeles sport skola 18:29:00 M-U15
89 Leitāne, Daniela Dobeles sport skola 18:29:00 N-U23
90 Kauņecka, Sabīne Dobeles sport skola 18:29:00 N-U19
91 Grīslīte , Megana Dobeles sport skola 18:29:00 N-U23
92 Alksnis, Mārtiņš
<Salaspils Zīriņi>
18:29:30 M40
93 Cimmermans, Otto
<Comoensa Life>
18:30:00 M30
94 Kaļveršs, Matīss
<BELO Cycling Project>
18:30:30 M-U17
95 Bērziņš, Jānis
<VVV>
18:31:00 M30
96 Šūmils, Jānis Dobeles sport skola II 18:31:30 M-U15
97 Sīmanis, Klāvs Dobeles sport skola II 18:31:30 M-U17
98 Āboma, Madara Dobeles sport skola II 18:31:30 N-U23
99 Dunauskis, Rūdolfs Dobeles sport skola II 18:31:30 M-U15
100 Tams, Valters Dobeles sport skola II 18:31:30 M-U15
101 Kundziņš, Āris
<EsiAktivs.lv>
18:32:00 M40
102 Miķelsons, Gatis 18:32:30 M30
103 Pivars, Valdis
<ĶNSS>
18:33:00 M-U17
104 Pundurs, Aldis
<ELKOR>
18:33:30 M50
105 Vikštrems, Arvils
<ELKOR RRS>
18:34:00 M30
106 Ķeņģis, Mārtiņš
<Riga Ironman Team>
18:35:00 M30
107 Andijanovs, Reinis Dobeles dzirnavnieks/FeelFree 18:35:30 M30
108 Jurgena, Santa Sanija Dobeles dzirnavnieks/FeelFree 18:35:30 N-U19
109 Kalverša-Ķeņģe, Zane
<Riga Ironman Team>
18:36:00 N30
110 Liepa, Agris 18:36:30 M60
111 Ribaks, Emīls
<Team ZZK>
18:37:00 M-U30
112 Sīlis, Svens Alberts
<RRS Purvciems>
18:37:30 M-U19
113 Šīns, Dainis 18:40:00 M50
114 MARNAUZA, MARTINS 18:44:00 M30
115 Lubiņš, Dinārs 18:45:00 M40
116 Dakstins, Rolands 18:51:30 M30
117 Shantira, Carolyn Engures sportam 18:58:00 N30
118 Sisolatins, Arturs
<ZZK Team>
18:59:30 M30
119 Martinsons, Girts 19:00:00 M30
120 Krumina, Anastasija
<ZZK Team>
19:00:30 N-U30
121 Šveicars, Aigars
<Stopiņi Velo>
19:01:00 M30
122 Vaivode, Lāsma Elza
<ELKOR RRS>
19:01:30 N-U17
123 Perunovs, Juris
<Zoorbagan>
19:02:00 M40
124 Kauliņa, Solvita 19:02:30 N50
125 Kauliņš, Aivars 19:03:00 M50
126 Basovs, Kristaps 19:03:30 M30
127 Karulis, Jurģis
<TK Oga/ Grobiņa>
19:04:00 M-U30
128 Baltuss, Janis 19:04:30 M-U30
129 Brigmane, Monta
<Brig-Plast>
19:05:00 N-U30
130 Pārups, Lauris
<Dobeles dzirnavnieks/FeelFree>
19:10:00 M30
131 Ķiršakmene, Elīna
<VW Komerctransports – Veloprofs.lv>
19:25:30 N-U23
132 Kiesners, Kaspars 19:27:00 M30
133 Grigorjevs, Pavels 19:27:30 M-U30
134 Motorins, Sergejs 19:28:00 M-U30
135 Misa, Ilmārs Virsotne / MARMOT 19:28:30 M30
136 Nerugals, Viktors
<ebike Machine>
19:29:00 M30
137 lorence, agate 19:29:30 N30