Hiiumaa Rattanädalavahetus / Kõpu rattamaraton 06.10.2019

Etapiks eelregistreerimise 1. voor lõppeb võistluspäevale eelneva nädala kolmapäeval kell 24:00, teine voor võistlusnädala kolmapäeval kell 24:00.

MTB arvestus
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Saarmas, Reigo M30
2 Mangusson, Magnus M-U17
3 Remmelg, Alari
<Hiiumaa jooksgrupp>
M30
4 Prükkel, Jaanus
<KJK>
M50
5 Eerme, Hanno M50
6 Väli, Margus M50
7 Ülevain, Eerik M30
8 Kotkas, Erkki M40
9 Jõeäär, Gert
<Veloplus/ CFC Spordiklubi>
M30
10 Nigul, Margo M40
11 Pajur, Markus
<Cycling Tartu>
M-U30
12 Pajur, Maarek M40
13 mooste, tarmo
<Radius>
M40
14 ERIKSON, TOOMAS
<WILO/REDBIKE>
M40
15 Poopuu, Peeter
<Wilo / RedBike>
M30
16 Luik, Vahur
<Spordiklubi A2K>
M30
17 Oolmets, Katrin N40+
18 Ojasalu, Mart M30
19 jents, reikko
<viljandi rattaklubi>
M40
20 Jõgi, Ragnar M30
21 Väinola, Janno M-U30
22 Kutser, Karmo M-U30
23 Kutser, Indra N-U19
24 Rehepapp, Raigo M30
25 Pärt, Valdur M50
26 Harak, Jaan
<kõrgessaare jahtkond>
M60+
27 Kaseväli, Mari N-U30
28 Hagen, Tiina
29 Teearu, Karl
<Teearu and son>
M60+
30 Teearu, Hans
<Karupesa Team >
M-U30
31 Kupp, Artur
<CFC Spordiklubi>
M-U19
32 Dubrov, Einar
<Radius>
M40
33 Lääts, Siim M30
34 Sala, Ala
<Onninen>
M30
35 Paasoja, Ülle
<Hiidlaste korvpalliklubi Askus>
N40+
36 Pruul, Robin M-U30
37 Jaadla, Heigo
<Niner>
M40
38 Valgemäe, Hedvi N40+
39 Klaaser, Gert M50
40 Kütt, Erik
<Amps Team>
M50
Fatbike arvestus
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Ilves, Ago
<Jõelähtme Singel>
M50
2 Puu, Anneliis
<Fatbikers Estonia>
N30
3 Kimmel, Robert M40
4 Viira, Veiko
<FatbikersEstonia>
M40
5 Dedov, Peeter
<A&T Spordiklubi>
M30
Elamussõit
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Sedrik, Harry M50
2 Kivimets, Rait M40
3 Kivimets, Kristel N40+
4 Mangusson, Tanel M40
5 Mangusson, Willem M-U17
6 Mangusson, Lilli Lisette N-U17
7 Mangusson, Mari N40+
8 Remmelg, Liis
<Hiiumaa jooksugrupp>
N30
9 Arroküll, Ingrid N40+
10 Tigane, Andrus M40
11 Piil, Oliver M-U15
12 Piil, Raivo M40
13 Kukk, Anneli N30
14 Grünberg, Eliina N40+
15 Tasuja, Hergo
<Emmaste spordiklubi>
M30
16 Nurs, Argo M40
17 Mikker, Andres M50
18 Mishin, Roman M40
19 Tamm, Allar M-U30
20 pihlak, anne N40+
Kokku 65