Filter Maanteekarikasari / 3. etapp / Kuusalu 07.06.2020

Etapiks eelregistreerimise 1. voor lõppeb võistluspäevale eelneva nädala kolmapäeval kell 24:00, teine voor võistlusnädala kolmapäeval kell 24:00.

Pikk sõit 83 km
# Nimi Võistkond Vanuseklass
1 Wilma, David M35
2 Rahnel, Priit M45
3 Kodasma, Marek M40
4 Oras, Janno M35
5 Rohtma, Valdek
<TÜ ASK>
M40
6 Nõmmeots, Priit M45
7 Kompus, Meelis M45
8 Petrovitš, Üllar
<JK Paralepa>
M45
9 Bauer, Mikk
<JK Paralepa>
M-U19
10 Konrad, Ruudi M45
11 Eensoo, Ardi M45
12 Annion, Silver M35
13 Kriisa, Toomas M50
14 Raivet, Jaan M40
15 Pern, Kaido M30
16 Tarvis, Peeter M-U30
17 Cakmak, Sinan M40
18 Kiskonen, Eero M45
19 Kivioja, Raimo M35
20 Kõiv, Kardo M40
21 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp M50
22 Tulp, Rain M50
23 Karpov , Anton LIDER Kingisepp M35
24 Fedorov, Evgeny LIDER Kingisepp M55
25 gustavo, henry LIDER Kingisepp M40
26 gustavo, henry LIDER Kingisepp M40
27 Kiisma, Tauri M30
28 Sepp, Vahur M30
29 Sepp, Vahur M30
30 Apivala, Juss
<RCC>
M35
31 Sisolatins, Arturs
<ZZK TEAM>
M35
32 Port, Kristjan M55
33 Dobrodeev , Sergei LIDER Kingisepp M45
34 MacLeod, Kate
<CFC>
N-U30
35 Savisikk, Kristjan MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi M35
36 Markus, Mart MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi M30
37 Kahem, Simmo
<Paralepa jalgrattaklubi>
M30
38 Reinberk, Aldar M40
39 Lanno, Timo M-U30
40 Rubenis, Normunds M55
41 Belousov, Aleksandr
<baabike>
M35
42 Kasenova, Karina
<baabike>
N-U30
43 Verliin, Lauri
<Tartu Ülikooli Akateemiline Spordiklubi>
M-U19
44 Karpov, Anton LIDER Kingisepp M35
45 Kovadlo, Anton
<CFC spordiklubi>
M35
46 Heinsar, Hardi
<2. jalaväebrigaad>
M45
47 Maasing, Sander
<Pelotoni klubi>
M30
48 Lehtsaar, Mattias Jonatan
<CFC spordiklubi>
M-U19
Lõhike sõit 42 km
# Nimi Võistkond Vanuseklass
1 Kotkin, Pavel M40
2 Rooba, Martti M35
3 Kotkas, Aivar M40
4 Valg, Marek M40
5 Rohtma, Katrin
<TÜ ASK>
N35
6 Kotkin, Pavel M40
7 Guläjev, Roland M40
8 SOKOLOVS, JANIS M60
9 Õitspuu, Sergei
<Redbike>
M45
10 Nigul, Alar
<CFC>
M55
11 Vain, Ermet M40
12 Nikopenzius, Ivar M40
13 Ploompuu, Kaido M35
14 Nõmme, Anre M45
15 Teras, Jaanika N40+
16 Priivits, Janno M40
17 Põldemaa, Meelis M50
18 Valdmann, Sven M50
19 Eenraid, Priit M45
20 Tamm, Bruno M45
21 Romandi, Arvi
<Rae Rattaklubi>
M40
22 Ööbik, Antti M45
23 Jaago, Aivar M60
24 Meltsas, Veiko M45
25 Tammearu, Tarmo M40
26 Lillmaa, Ove M-U30
27 Viigipuu, Toomas M60
28 Ilgvars, Pletiens
<Smiltenes Vanagi>
M60
29 näss, margo M50
30 Nurmsalu, Rain
<Spordiklubi IKS>
M50
31 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp M50
32 Koger, Siim M35
33 Tulp, Tiia N40+
34 Järvet, Heiti M40
35 Vainre, Mart M30
36 Vainre, Mart
<Vänt>
M30
37 Graudins, Kaspars
<FORCE FIX>
LIDER Kingisepp M40
38 ILLAK, Peeter M50
39 ILLAK, Peeter M50
40 ILLAK, Peeter M50
41 Piirisild, Indrek
<Power Dropouts>
M35
42 Piirisild, Indrek
<Power Dropouts>
M35
43 Tuul, Toomas M-U30
44 Tuul, Sander M30
45 ILLAK, Peeter M50
46 Rozko, Aivar
<Kalev>
M55
47 Salundi, Silver M40
48 Parve, Rasmus M40
49 Hanni, Toomas Annikoru Hundid M50
50 Viinalass, Leho Annikoru Hundid M35
51 Salundi, Silver M40
52 Kübar, Helen
<Rae Rattaklubi>
N35
53 Kask, Kristjan M40
54 külv, Hannes
<TYSK as>
M35
55 Toomsalu, Ilmar MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi M50
56 Pärtel, Marco MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi M40
57 Alaru, Riho
<Peloton>
M35
58 Taavits, Meelis Annikoru Hundid M45
59 Ets, Aare M45
60 Strugova Rõzko, Tatjana N35
61 Kļaviņš, Laimonis M55
62 Prii, Klaarika N35
63 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M50
64 Ots, Riho
<Hawaii Express>
M35
Noortesõit 42 km
# Nimi Võistkond Vanuseklass
1 Lugenberg, Annikki
<CFC>
N-U17
2 Rannala, Maribel N-U15
3 Surva, Karolin N-U17
4 Reintop, Karel M-U15
5 Treier, Maria
<CFC>
N-U15
6 Kivistu, Eliise
<SK Rakke>
N-U17
7 Kaljur, Hannah
<SmartSport>
N-U17
8 Aduson, Gabriel Helmut M-U17
Lastesõit 2 km
# Nimi Võistkond Vanuseklass
1 Mandel, Mathias Lennart
<Nõmme Rattaklubi>
M-U13
2 Mandel, Mathias Lennart
<Nõmme Rattaklubi>
M-U13
3 Ormus, Elvis
<NRK>
M-U13
Lastesõit 1 km
# Nimi Võistkond Vanuseklass
1 Mandel, Markus
<Nõmme Rattaklubi>
M-U10
2 Guläjev, Sten-Roland M-U10
3 Ormus, Dominic
<NRK>
M-U10
4 Kalamees, Linda
<Rulluisukool>
N-U10
5 Kalamees, Robert
<Rulluisukool>
M-U10
Lastesõit 300 m
# Nimi Võistkond Vanuseklass
1 Eensoo, Sandra N-U7
Kokku 129