Filter Maanteekarikasari / 4. etapp / Pärnu 28.06.2020

Etapiks eelregistreerimise 1. voor lõppeb võistluspäevale eelneva nädala kolmapäeval kell 24:00, teine voor võistlusnädala kolmapäeval kell 24:00.

Pikk sõit 102,1km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Wilma, David M35
2 Rahnel, Priit M45
3 Kodasma, Marek M40
4 Oras, Janno M35
5 Rohtma, Valdek
<TÜ ASK>
M40
6 Nõmmeots, Priit M45
7 Kompus, Meelis M45
8 Petrovitš, Üllar
<JK Paralepa>
M45
9 Bauer, Mikk
<JK Paralepa>
M-U19
10 Konrad, Ruudi M45
11 Eensoo, Ardi M45
12 Annion, Silver M35
13 Kriisa, Toomas M50
14 Raivet, Jaan M40
15 Pern, Kaido M30
16 Tarvis, Peeter M-U30
17 Cakmak, Sinan M40
18 Kiskonen, Eero M45
19 Kivioja, Raimo M35
20 Kõiv, Kardo M40
21 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp M50
22 Tulp, Rain M50
23 Vainre, Mart M30
24 Karpov , Anton LIDER Kingisepp M35
25 Vainre, Mart
<Vänt>
M30
26 gustavo, henry LIDER Kingisepp M40
27 gustavo, henry LIDER Kingisepp M40
28 Kiisma, Tauri M30
29 Sepp, Vahur M30
30 Sepp, Vahur M30
31 Apivala, Juss
<RCC>
M35
32 Sisolatins, Arturs
<ZZK TEAM>
M35
33 Port, Kristjan M55
34 Dobrodeev , Sergei LIDER Kingisepp M45
35 MacLeod, Kate
<CFC>
N-U30
36 Savisikk, Kristjan MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi M35
37 Markus, Mart MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi M30
38 Kahem, Simmo
<Paralepa jalgrattaklubi>
M30
39 Reinberk, Aldar M40
40 Lanno, Timo M-U30
Lühike sõit 39,9km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Kotkin, Pavel M40
2 Rooba, Martti M35
3 Kotkas, Aivar M40
4 Valg, Marek M40
5 Rohtma, Katrin
<TÜ ASK>
N35
6 Kotkin, Pavel M40
7 Guläjev, Roland M40
8 SOKOLOVS, JANIS M60
9 Õitspuu, Sergei
<Redbike>
M45
10 Nigul, Alar
<CFC>
M55
11 Vain, Ermet M40
12 Nikopenzius, Ivar M40
13 Ploompuu, Kaido M35
14 Nõmme, Anre M45
15 Teras, Jaanika N40+
16 Priivits, Janno M40
17 Põldemaa, Meelis M50
18 Valdmann, Sven M50
19 Eenraid, Priit M45
20 Tamm, Bruno M45
21 Romandi, Arvi
<Rae Rattaklubi>
M40
22 Ööbik, Antti M45
23 Jaago, Aivar M60
24 Meltsas, Veiko M45
25 Tammearu, Tarmo M40
26 Lillmaa, Ove M-U30
27 Viigipuu, Toomas M60
28 Ilgvars, Pletiens
<Smiltenes Vanagi>
M60
29 näss, margo M50
30 Nurmsalu, Rain
<Spordiklubi IKS>
M50
31 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp M50
32 Koger, Siim M35
33 Tulp, Tiia N40+
34 Järvet, Heiti M40
35 Graudins, Kaspars
<FORCE FIX>
LIDER Kingisepp M40
36 ILLAK, Peeter M50
37 ILLAK, Peeter M50
38 ILLAK, Peeter M50
39 Piirisild, Indrek
<Power Dropouts>
M35
40 Piirisild, Indrek
<Power Dropouts>
M35
41 Tuul, Toomas M-U30
42 Tuul, Sander M30
43 ILLAK, Peeter M50
44 Rozko, Aivar
<Kalev>
M55
45 Salundi, Silver M40
46 Hanni, Toomas Annikoru Hundid M50
47 Viinalass, Leho Annikoru Hundid M35
48 Salundi, Silver M40
49 Kübar, Helen
<Rae Rattaklubi>
N35
50 Kask, Kristjan M40
51 külv, Hannes
<TYSK as>
M35
52 Toomsalu, Ilmar MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi M50
53 Pärtel, Marco MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi M40
54 Alaru, Riho
<Peloton>
M35
55 Taavits, Meelis Annikoru Hundid M45
56 Ets, Aare M45
57 Prii, Klaarika N35
58 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M50
59 Ots, Riho
<Hawaii Express>
M35
Noortesõit 39,9km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Lugenberg, Annikki
<CFC>
N-U17
2 Rannala, Maribel N-U15
3 Surva, Karolin N-U17
4 Reintop, Karel M-U15
5 Treier, Maria
<CFC>
N-U15
6 Kivistu, Eliise
<SK Rakke>
N-U17
7 Kaljur, Hannah
<SmartSport>
N-U17
Lastesõit 2 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Mandel, Mathias Lennart
<Nõmme Rattaklubi>
M-U13
2 Mandel, Mathias Lennart
<Nõmme Rattaklubi>
M-U13
3 Ormus, Elvis
<NRK>
M-U13
Lastesõit 1 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Mandel, Markus
<Nõmme Rattaklubi>
M-U10
2 Guläjev, Sten-Roland M-U10
3 Ormus, Dominic
<NRK>
M-U10
4 Kalamees, Linda
<Rulluisukool>
N-U10
5 Kalamees, Robert
<Rulluisukool>
M-U10
Lastesõit 400 m
# Nimi Meeskond Vanuseklass
Lastesõit 200 m
# Nimi Meeskond Vanuseklass
Kokku 114