Filter Temposari / 2. etapp / Aruküla 07.06.2020

Eelregistreerimine lõppeb võistlusnädala reedel kell 24:00.

Eraldistart 20 km (11:00-12:30)
# Stardiaeg Nimi Võistkond Vanuseklass
1 11:00:00 Kask, Ants
<Redbike>
M50
2 11:01:00 Värv, Sander
<Rekord CC>
M35
3 11:02:00 Ailt, Priit
<Tripassion Triatloniklubi>
M35
4 11:03:00 Paat, Merli N35
5 11:04:00 Lissmann, Kert Kevin M-U30
6 11:05:00 Ernes, Sander M35
7 11:06:00 Tiunov, Gleb M35
8 11:07:00 Sazonov, Mark
<Kalevi Jalgrattakool>
M-U19
9 11:08:00 Kasenomm, Priit M45
10 11:09:00 Daniel, Ken Uuesalu Spordiklubi M40
11 11:10:00 Rammul, Risto Uuesalu Spordiklubi M40
12 11:11:00 Kirch, Mareck Uuesalu Spordiklubi M40
13 11:12:00 Lumi, Margus Uuesalu Spordiklubi M45
14 11:13:00 Johanson, Marko
<RedBike>
M30
15 11:14:00 Aksin, Janno
<Hawaii Express>
M40
16 11:15:00 Lagenõmm, Aivar
<Järva-Jaani RSK>
M45
17 11:16:00 Antoniak, Marek M50
18 11:17:00 Siimsen, Merle N45
19 11:18:00 Uibo, Signe
<Tripassion Triatloniklubi>
N45
20 11:19:00 New, Frederick M65
21 11:20:00 Toomla, Ragnar
<21CC Triatloniklubi>
M40
22 11:21:00 Kull, Andre
<CC ROTA MOBILIS>
M40
23 11:22:00 Kiitam, Ivar
<Kalevi Jalgrattakool>
M-U30
24 11:23:00 Port, Kristjan M60
25 11:24:00 Eenma, Siim
<Nõmme Rattaklubi>
M-U15
26 11:25:00 Palk, Esko
<vk Velron>
M50
27 11:26:00 Hein, Danel M45
28 11:27:00 Tammepuu, Riko
<Nõmme Rattaklubi>
M-U15
29 11:28:00 Tuul, Annika N40
30 11:29:00 Tulp, Rain
<KOMO>
M50
31 11:30:00 Tulp, Tiia N50
32 11:31:00 Nael, Margus M35
33 11:32:00 Vinogradov, Vladimir M50
34 11:33:00 Tarassov, Igor
<Nõmme Rattaklubi>
M55
35 11:34:00 Tarassov, Matvei
<Nõmme Rattaklubi>
M-U19
36 11:35:00 Lokk, Sulev
<ABEC>
M50
37 11:36:00 Taal, Tanel
<21CC>
M35
38 11:37:00 Treier, Eduard M45
39 11:38:00 Vassiljev, Oleg
<Kalevi Jalgrattakool>
M60
40 11:39:00 Treier, Maria
<CFC>
N-U15
41 11:40:00 Tammearu, Tarmo M40
42 11:41:00 Viska, Indrek
<MYBODY.ee>
M35
43 11:42:00 Kivioja, Raimo M35
44 11:43:00 Jaago, Aivar M60
45 11:44:00 Raag, Kaupo
<velo clubbers>
M40
46 11:45:00 Aduson, Gabriel Helmut
<CFC>
M-U17
47 11:46:00 Kaljumäe, Martin
<RedBike>
M35
48 11:47:00 Puusepp, Karlis M40
49 11:48:00 Pallas, Helari
<CityStock>
M40
50 11:49:00 Vahemaa, Madis
<Shoproller Kose AMK Cycling Team>
M45
51 11:50:00 Mets, Oliver M30
52 11:51:00 Ott, Indrek M40
53 11:52:00 Kübar, Rene M40
54 11:53:00 Kübar, Helen N35
55 11:54:00 Bronishevskaja, Zlata
<Maardu Kalevi Jalgrattakool>
N-U15
56 11:55:00 Rozko, Aivar M55
57 11:56:00 Rohtma, Valdek
<TÜ ASK>
M40
58 11:57:00 Rohtma, Katrin
<TÜ ASK>
N35
59 11:58:00 Trallmann, Ursula N45
60 11:59:00 Trallmann, Tauno M45
61 12:00:00 Olgo, Raivo
<Tripassion Triatloniklubi>
M50
62 12:01:00 Haljak, Antti M40
63 12:02:00 Vorontsov, Aleksei M45
64 12:03:00 Kasela, Taavi M35
65 12:04:00 Maajärv, Rene M45
66 12:05:00 Kruusalu, Zinaida N45
67 12:06:00 Mäe, Mati M30
68 12:07:00 Kask, Hendri M-U17
69 12:08:00 Vain, Ermet M40
70 12:09:00 Bauer, Mikk
<JK Paralepa>
M-U19
71 12:10:00 Olesk, Taivo M30
72 12:11:00 Sikk, Andres M40
73 12:12:00 Pajus, Rene M40
74 12:13:00 Noormets, Aivar M60
75 12:14:00 Laanemets, Meelis M45
76 12:15:00 Tulk, Heiki
<TriPassion triatloniklubi>
M55
77 12:16:00 Sinilill, Veronika
<CC Superior>
N45
78 12:17:00 Ord, Tõnu
<CC Superior>
M50
79 12:18:00 Tummeltau, Maive N55
80 12:19:00 Vaikmaa, Siim M40
81 12:20:00 Visnapuu, Tarmo
<VIIMSI SPORT>
M40
82 12:21:00 Hein, Oskar M-U17
83 12:22:00 Demjantshuk, Vladimir
<Refonda Sports Team>
M35
84 12:23:00 Gordienko , Konstantin
<Refonda Sports Team>
M35
85 12:24:00 Nigul, Mathilde Manuela
<CFC>
N-U23
86 12:25:00 Tomson, Mart M50
87 12:26:00 Eller, Koit
<Aave spordiklubi>
M50
Eraldistart 20 km (13:30-14:40)
# Stardiaeg Nimi Võistkond Vanuseklass
1 13:30:00 Tamm, Lauri
<Kalevi Jalgrattakool>
M-U17
2 13:31:00 Savitsch, Grete Maria N-U17
3 13:32:00 Savitsch, Gert Martin M-U15
4 13:33:00 Lepik, Janno M35
5 13:34:00 Alunurm, Alo M50
6 13:35:00 Visnapuu, Tarmo
<VIIMSI SPORT>
M40
7 13:50:00 Siltumena, Kitija
<Dobeles sporta skola>
N-U19
8 14:00:00 Martma, Kert
<CFC>
M35
9 14:15:00 Vimberg, Vjacheslav M45
10 14:20:00 Männi, Anatoli
<KJK>
11 14:38:00 Lugenberg, Annikki
<CFC>
N-U17
12 14:39:00 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M50
Jooks 4 km (14:45-15:00)
# Stardiaeg Nimi Võistkond Vanuseklass
1 14:45:00 Ingerma, Peeter
<UPSport/Kats&Pets>
M45
2 14:45:30 Vinogradov, Vladimir M50
3 14:46:00 Välja, Maikel Magnus M-U13
4 14:46:30 Mändla, Oliver M-U30
5 14:47:00 New, Frederick M65
6 14:47:30 Juhkov, Janar
<Treeningpartner Sportland jooksutiim>
M30
7 14:48:00 Lugenberg, Külliki
<CFC>
N40
8 14:48:30 Lissmann, Kert Kevin M-U30
9 14:49:00 Soasepp, Hans-Eric M-U23
10 14:49:30 Karbe, Uku Mathias
<Fc Joker>
M-U13
11 14:50:00 Särak, Ivo M40
12 14:50:30 Maidla, Margus
<Treeningpartner>
M45
13 14:51:00 Anderson, Luka
<FC Joker>
M-U13
14 14:52:00 Eller, Koit
<Aave spordiklubi>
M50
15 14:52:30 Luts, Vello
<Aave spordiklubi>
M50
16 14:57:30 Savitsch, Grete Maria N-U17
17 14:58:00 Värik, Hanna-Liisa N-U17
18 14:58:30 Pihlakas, Marko M35
Eraldistart 20 km (16:00-17:30)
# Stardiaeg Nimi Võistkond Vanuseklass
1 16:00:00 Rubenis, Normunds M55
2 16:01:00 Kļaviņš, Laimonis M55
3 16:02:00 Rozlapa, Dana
<Train2Win Endurance Coahcing>
N40
4 16:03:00 Särak, Ivo M40
5 16:11:00 Treufeldt, Ülo
<KJK>
M70
6 16:14:00 Sild-Neeme , Eike
<Trismile >
N40
7 16:18:00 Eller, Koit
<Aave spordiklubi>
M50
8 16:19:00 Teder, Vello
<Aave spordiklubi>
M55
9 16:20:00 Luts, Vello
<Aave spordiklubi>
M50
10 16:21:00 Välja, Maikel Magnus M-U13
11 16:33:00 Gorov, Aleksei M40
12 16:53:00 MacLeod, Kate
<CFC>
N-U30
13 16:58:00 Evendi, Kristi N40
14 16:59:00 Evendi, Rando Marten M-U23
15 17:01:00 Põlda, Aivar M35
16 17:02:00 Märtson, Märt M-U30
17 17:10:00 Vasarik, Aarne M40
18 17:29:00 Näks, Einar
<Rae Rattaklubi>
M40
19 17:29:00 Ööbik, Antti M45
Kokku 136