Filter Temposari / 1. etapp / Kose-Risti 31.05.2020

Eelregistreerimine lõppeb võistlusnädala reedel kell 24:00.

Eraldistart 20 km (11:00-12:30)
# Stardiaeg Nimi Võistkond Vanuseklass
1 10:59:00 Kuuse, Oksana N30
2 11:00:00 Kuuse, Kaspar
<21CC Triatloniklubi>
M35
3 11:01:00 Kulli, Preedik
<21CC Triatloniklubi>
M35
4 11:02:00 Rang, Gisele
<CFC >
N-U13
5 11:03:00 Rang, Joel
<Redbike>
M40
6 11:04:00 Ailt, Priit
<Tripassion Triatloniklubi>
M35
7 11:05:00 Johanson, Egert
<Kalevi Rattakool>
M-U19
8 11:06:00 Kõiv, Marek M40
9 11:07:00 Russow, Urve
<Tervisesport>
N45
10 11:08:00 Sepp, Aleksandr M35
11 11:09:00 Kaljumäe, Martin M35
12 11:10:00 Siimsen, Merle N45
13 11:11:00 Ragilo, Frank Aron
<KJK>
M-U17
14 11:12:00 Härmsalu, Jorma
<21CC Triatloniklubi>
M35
15 11:13:00 Ernes, Sander M35
16 11:14:00 Vaikmaa, Siim M40
17 11:15:00 Sazonov, Mark
<Kalevi Jalgrattakool>
M-U19
18 11:16:00 Sepp, Regiina
<Rae rattaklubi >
N35
19 11:17:00 Daniel, Ken Uuesalu Spordiklubi M40
20 11:18:00 Rammul, Risto Uuesalu Spordiklubi M40
21 11:19:00 Kirch, Mareck Uuesalu Spordiklubi M40
22 11:20:00 Lumi, Margus Uuesalu Spordiklubi M45
23 11:21:00 Johanson, Marko
<RedBike>
M30
24 11:22:00 Rooni, Ron
<Cfc SPORDIKLUBI>
M-U15
25 11:23:00 Gristsenko, Ron
<CFC>
M-U19
26 11:24:00 Küttim, Rene M40
27 11:25:00 Uibo, Signe
<Tripassion Triatloniklubi>
N45
28 11:26:00 New, Frederick M65
29 11:27:00 Raag, Kaupo
<velo clubbers>
M40
30 11:28:00 Kull, Andre
<CC ROTA MOBILIS>
M40
31 11:29:00 Kiitam, Ivar
<Kalevi Jalgrattakool>
M-U30
32 11:30:00 Port, Kristjan M60
33 11:31:00 Eenma, Siim
<Nõmme Rattaklubi>
M-U15
34 11:32:00 Palk, Esko
<vk Velron>
M50
35 11:33:00 Rozko, Aivar M55
36 11:34:00 Tammepuu, Riko
<Nõmme Rattaklubi>
M-U15
37 11:35:00 Tuul, Annika N40
38 11:36:00 Tulp, Rain
<KOMO>
M50
39 11:37:00 Tulp, Tiia N50
40 11:38:00 Nael, Margus M35
41 11:39:00 Vinogradov, Vladimir M50
42 11:40:00 Tarassov, Igor
<Nõmme Rattaklubi>
M55
43 11:41:00 Tarassov, Matvei
<Nõmme Rattaklubi>
M-U19
44 11:42:00 Lokk, Sulev
<ABEC>
M50
45 11:43:00 Metsamaa, Anneli N30
46 11:44:00 Kallak, Jaan
<Sakala SUKL>
M35
47 11:45:00 Treier, Maria
<CFC>
N-U15
48 11:46:00 Tammearu, Tarmo M40
49 11:47:00 Aduson, Gabriel Helmut
<CFC>
M-U17
50 11:48:00 Kivioja, Raimo M35
51 11:49:00 Jaago, Aivar M60
52 11:50:00 Floren, Ron-Thorren
<CFC>
M-U19
53 11:51:00 Laane, Kerttu-Liis
<Team Enervit Estonia>
N-U30
54 11:52:00 Arusaar, Aivo M30
55 11:53:00 Puusepp, Karlis M40
56 11:54:00 Pallas, Helari
<CityStock>
M40
57 11:55:00 Vahemaa, Madis
<Shoproller Kose AMK Cycling Team>
M45
58 11:56:00 Mets, Oliver M30
59 11:57:00 Ott, Indrek M40
60 11:58:00 Kübar, Rene M40
61 11:59:00 Kübar, Helen N35
62 12:00:00 Kall, Rando M45
63 12:01:00 Bronishevskaja, Zlata
<Maardu Kalevi Jalgrattakool>
N-U15
64 12:02:00 Vassiljev, Oleg
<Kalevi Jalgrattakool>
M60
65 12:03:00 Rohlin, Sven M50
66 12:04:00 Tuisk, Aidi Gerde
<CFC Spordiklubi>
N-U19
67 12:05:00 Rohtma, Valdek
<TÜ ASK>
M40
68 12:06:00 Rohtma, Katrin
<TÜ ASK>
N35
69 12:07:00 Trallmann, Ursula N45
70 12:08:00 Trallmann, Tauno M45
71 12:09:00 Olgo, Raivo
<Tripassion Triatloniklubi>
M50
72 12:10:00 Haljak, Antti M40
73 12:11:00 Vorontsov, Aleksei M45
74 12:12:00 Kasela, Taavi M35
75 12:13:00 Maajärv, Rene M45
76 12:14:00 Kruusalu, Zinaida N45
77 12:15:00 Mäe, Mati M30
78 12:16:00 Kask, Hendri M-U17
79 12:17:00 Vain, Ermet M40
80 12:18:00 Bauer, Mikk
<JK Paralepa>
M-U19
81 12:19:00 Olesk, Taivo M30
82 12:20:00 Sikk, Andres M40
83 12:21:00 Pajus, Rene M40
84 12:22:00 Noormets, Aivar M60
85 12:23:00 Fazõlov, Maksim
<Spordipartner>
M40
86 12:24:00 Kaljur, Hannah
<SmartSport>
N-U17
87 12:25:00 Knjazetski, Aleksandr M30
88 12:26:00 Tulk, Heiki
<TriPassion triatloniklubi>
M55
89 12:27:00 Purre, Egert
<Tripassion Triatloniklubi>
M30
90 12:28:00 Astafjev, Jevgeni
<WalleniumSPORT>
M30
91 12:29:00 Kutser, Indra
<CFC>
N-U23
Eraldistart 20 km (13:30-14:40)
# Stardiaeg Nimi Võistkond Vanuseklass
1 13:30:00 Rebane, Rait M30
2 13:30:00 Kaur, Jaanus M55
3 13:31:00 Savitsch, Grete Maria N-U17
4 13:32:00 Savitsch, Gert Martin M-U15
5 13:33:00 Sinilill, Veronika
<CC Superior>
N45
6 13:34:00 Martjušev, Jevgeni M30
7 13:35:00 Laanemets, Meelis M45
8 13:36:00 Ord, Tõnu
<CC Superior>
M50
9 13:37:00 Kask, Ants
<Redbike>
M50
10 13:38:00 Nigul, Mathilde Manuela
<CFC>
N-U23
11 13:39:00 Nigul, Natali Nora
<CFC>
N-U15
12 13:40:00 Taal, Tanel
<21CC>
M35
13 13:41:00 Kotov, Raul
<velo clubbers>
M50
14 13:42:00 Tummeltau, Maive N55
15 13:43:00 Eesmaa, Sander
<Tripassion Triatloniklubi>
M-U30
16 13:44:00 hiob, laur M40
17 13:45:00 Kõiv, Kevin Kardo
<CFC Spordiklubi >
M-U19
18 13:46:00 Kõiv, Kardo
<RedBike >
M40
19 13:47:00 Sildvee, Rainer
<kinema.eu>
M35
20 13:48:00 Kanniste, Jaak M60
21 13:49:00 Voogla, Kaido
<KJK>
M40
22 13:50:00 Siltumena, Kitija
<Dobeles sporta skola>
N-U19
23 13:51:00 LIPSKIS, ANDREJS
<Engures sportam>
M35
24 13:52:00 Pani, Marek M45
25 13:54:00 ORUJÕE, JARNO M45
26 13:55:00 Lõiv, Paul
<Trismile >
M45
27 13:56:00 Guläjev, roland M40
28 13:57:00 Kaur, Väino
<Freesport>
M50
29 13:58:00 Matvejev, Tiit M-U23
30 13:59:00 Matvejev, Toomas
<Tri+Fit>
M30
31 14:00:00 Karpenko, Gleb
<Tartu2024/Balticchaincycling.com>
M-U23
32 14:01:00 Uulimaa, Ats
<Viko>
M-U23
33 14:02:00 Juntunen, Antti-Jussi
<Tartu2024/BalticChainCycling.com>
M-U23
34 14:03:00 Mirzojev, Artjom
<Tartu 2024 Balticchaincycling.com>
M-U23
35 14:04:00 Kullas, Harri
<Rattabaas>
M-U30
36 14:05:00 Rätsep, Kristjan M30
37 14:06:00 Siim, Alex M30
38 14:07:00 Lätt, Viljar M35
39 14:08:00 Trestip, Janete N-U30
40 14:09:00 Lepik, Jaanus M30
41 14:10:00 Tursman, Kristo-Kalvet M40
42 14:11:00 Toomla, Ragnar
<21CC Triatloniklubi>
M40
43 14:12:00 Lehtsaar, Mattias Jonatan
<CFC spordiklubi>
M-U19
44 14:13:00 Poller, Kaisa N30
45 14:14:00 Kerner, Argo
<velo clubbers>
M50
46 14:15:00 Vimberg, Vjacheslav M45
47 14:16:00 Kuuskman, Carol
<cfc>
N-U23
48 14:17:00 Kalm, Kelly
<Spordiklubi CFC>
N-U30
49 14:18:00 Moks, Marin N35
50 14:19:00 Tamm, Lauri
<Kalevi Jalgrattakool>
M-U17
51 14:20:00 Baranovski, Sergei
<I Love Supersport>
Uuesalu Spordiklubi M35
52 14:21:00 Pavljukov, Maksim M35
53 14:22:00 Kalverss, Matiss
<BELO Cycling project>
M-U19
54 14:23:00 Ööman, Marko
<REDBIKE>
M45
55 14:24:00 Põldre, Urmas
<UP Sport>
M50
56 14:25:00 Klaos, Hugo M40
57 14:26:00 Hein, Danel M45
58 14:27:00 Hein, Oskar M-U17
59 14:28:00 Tamm, Rauno
<Korvpalliklubi Quercus>
M35
60 14:29:00 Lepikson, Kristin
<Pyssid>
N35
61 14:30:00 Sõber, Ahto M50
62 14:31:00 Lepikson, Robert M-U13
63 14:32:00 Petrov, Vitali Uuesalu Spordiklubi M35
64 14:33:00 Pohl, Marko
<A&T Sport Team>
M30
65 14:34:00 Tamm, Reimo
<Korvpalliklubi Quercus>
M35
66 14:35:00 Saul, Evar
<Kuusalu rattaklubi>
M-U17
67 14:36:00 Pohl, Lauren
<cfc>
N-U15
68 14:37:00 Õun, Joosep-Mattias
<CFC>
M-U19
69 14:38:00 Lugenberg, Annikki
<CFC>
N-U17
70 14:39:00 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M50
Jooks 3 km (14:45-15:00)
# Stardiaeg Nimi Võistkond Vanuseklass
1 14:45:00 Pihlakas, Marko M35
2 14:45:30 Kaur, Jaanus M55
3 14:46:00 Vinogradov, Vladimir M50
4 14:46:30 Savitsch, Grete Maria N-U17
5 14:47:00 Ingerma, Peeter
<UPSport/Kats&Pets>
M45
6 14:47:30 Lugenberg, Külliki
<CFC>
N40
7 14:48:00 Rohlin, Sven M50
8 14:48:30 Mändla, Oliver M-U30
9 14:49:00 Juhkov, Janar
<Treeningpartner Sportland jooksutiim>
M30
10 14:49:30 New, Frederick M65
11 14:50:00 Välja, Maikel Magnus M-U13
12 14:50:30 Jaunmuktane, Karina
<Täppsportlased>
N30
13 14:51:00 Värik, Hanna-Liisa N-U17
14 14:51:30 Voogla, Kaido
<KJK>
M40
15 14:52:00 Põldre, Karl Mihkel
<UP Sport>
M-U13
16 14:52:30 Luts, Vello
<Aave spordiklubi>
M50
17 14:53:00 Sau, Mari-Liis N45
18 14:53:30 Liiver, Aimar M45
19 14:54:00 Laane, Max Sander
<Treeningpartner>
M-U19
20 14:54:30 Väizanen , Hele N35
21 14:55:00 Peterson, Kristjan
<Redbike team>
M35
22 14:55:30 Särak, Ivo M40
23 14:56:00 Maidla, Margus
<Treeningpartner>
M45
24 14:56:30 Rudkovska, Ievgeniia
<Crossfit Peetri>
Uuesalu Spordiklubi N30
25 14:57:00 Tameri, Tarvi
<Jooksurullid>
M35
26 14:57:30 hanga, karol
<Rapla jooksuklubi>
M-U23
27 14:58:00 Savitsch, Gert Martin
<Tabasalu TK>
M-U15
28 14:59:00 Eelmets, Ann Helen N-U15
29 14:59:30 Tippi, Bert
<CFC Spordiklubi >
M30
Eraldistart 20 km (16:00-17:30)
# Stardiaeg Nimi Võistkond Vanuseklass
1 16:00:00 Rubenis, Normunds M55
2 16:01:00 Kļaviņš, Laimonis M55
3 16:02:00 Kalverss, Maris
<Salaspils>
M40
4 16:03:00 Punane, Marian
<Porter Racing>
N35
5 16:04:00 Kägu, Hannes
<Jetoil AS>
M50
6 16:05:00 Mätas, Egle N35
7 16:06:00 Lepik, Janno M35
8 16:07:00 Eensalu, Anders
<Metek>
M35
9 16:08:00 Nemeth, Roland
<SK Jooksupartner>
M40
10 16:09:00 Kupp, Artur
<CFC Spordiklubi>
M-U19
11 16:10:00 Männi, Anatoli
<KJK>
M70
12 16:11:00 Viska, Indrek
<MYBODY.ee>
M35
13 16:12:00 Valkman, Andre
<Metek>
M35
14 16:13:00 Karo, Erko
<Metek>
M45
15 16:14:00 Sild-Neeme , Eike
<Trismile >
N40
16 16:15:00 Kaupmees, Margus
<Velopete>
M40
17 16:16:00 Caune, Vismants
<SALASPILS ZĪRIŅI>
M75
18 16:17:00 Jauhiainen , Arttu Mattias
<CFC >
M-U23
19 16:18:00 Butorin, Aleksandr M40
20 16:19:00 Teder, Vello
<Aave spordiklubi>
M55
21 16:20:00 Luts, Vello
<Aave spordiklubi>
M50
22 16:21:00 Välja, Maikel Magnus M-U13
23 16:22:00 Prančs, Jānis
<Veloklubs>
M65
24 16:23:00 Prous, Priit M35
25 16:24:00 Rüütel, Alo M-U30
26 16:25:00 Kooser, Arthur
<CFC>
M-U30
27 16:26:00 Sau, Mari-Liis N45
28 16:27:00 Timmermann, Toomas M30
29 16:28:00 Kasenomm, Priit M45
30 16:29:00 Sokk, Harri
<Tabasalu Triatloniklubi>
M30
31 16:30:00 Piiritalo, Janis
<Haanja RK>
M35
32 16:31:00 Kristal, Tõnis M55
33 16:32:00 Väinola, Christopher
<KJK>
M-U17
34 16:33:00 Gorov, Aleksei M40
35 16:34:00 Markus, Mart
<Tallinna Kiiruisuklubi>
M30
36 16:35:00 Novitski, Janar M40
37 16:36:00 Valk, Hillar
<VOC/Rattabaas>
M75
38 16:37:00 Mõttus, Matthias
<Haanja Rattaklubi>
M-U15
39 16:38:00 Mõttus, Mari-Liis
<Haanja Rattaklubi>
N-U30
40 16:39:00 Tühis, Anneli
<21cc>
N40
41 16:40:00 Saaremäe, Liivar M35
42 16:41:00 Suppi, Ahti
<Trismile>
M40
43 16:42:00 Laaniste, Mart
<Järva-Jaani RSK>
M45
44 16:43:00 Martma, Kert
<CFC>
M35
45 16:44:00 Mikk, Margus M45
46 16:45:00 Einroos, Evert
<CC Rota Mobilis>
M-U30
47 16:46:00 Einroos, Henri
<CC Rota Mobilis>
M-U19
48 16:47:00 Kitt, Robert M40
49 16:48:00 Peterson, Kristjan
<Redbike team>
M35
50 16:49:00 Nõmme, Anre
<Saare Paraspordi Selts>
M45
51 16:50:00 Demjantshuk, Vladimir
<Refonda Sports Team>
M35
52 16:51:00 Gordienko , Konstantin
<Refonda Sports Team>
M35
53 16:52:00 Väizanen , Hele N35
54 16:53:00 MacLeod, Kate
<CFC>
N-U30
55 16:54:00 Treufeldt, Ülo
<KJK>
M70
56 16:55:00 Siim, Marek M40
57 16:56:00 Hoog, Harro
<DMT Insenerid OÜ>
M35
58 16:57:00 Koosapoeg, Kaarel M30
59 16:58:00 Evendi, Kristi N40
60 16:59:00 Evendi, Rando Marten M-U23
61 17:00:00 Vare, Priit
<Hawaii Express>
M45
62 17:01:00 Põlda, Aivar M35
63 17:02:00 Märtson, Märt M-U30
64 17:03:00 Elling, Toomas
<Rae Rattaklubi>
M45
65 17:04:00 Vaiksaar, Vidrik
<Tripassion Triatloniklubi>
M30
66 17:05:00 Tõnutare, Anett
<Tripassion Triatloniklubi>
N30
67 17:06:00 Näks, Einar
<Rae Rattaklubi>
M40
68 17:07:00 Uibo, Hermo
<Rae Rattaklubi>
M40
69 17:08:00 Lepp, Emeri
<Kulgur Team>
M40
70 17:09:00 Värv, Sander
<Rekord CC>
M35
71 17:10:00 Vasarik, Aarne M40
72 17:11:00 Reinpõld, Risto M40
73 17:12:00 Raaper, Risto
<Sparta rattagrupp>
M35
74 17:13:00 Kirillova, Jelena N40
75 17:14:00 Juus, Aivar M40
76 17:15:00 Lepp, Kristjan
<Elisa Spordiklubi>
M35
77 17:16:00 Salm, Martti
<21cc Triatloniklubi>
M30
78 17:17:00 Küüt, Oskar
<CFC Spordiklubi>
M-U17
79 17:18:00 Lemloch, Loore
<CFC>
N-U13
80 17:19:00 Steinburg, Greete
<Spordiklubi Rakke>
N-U30
81 17:20:00 Irbe, Birgit
<Nõmme Rattaklubi>
N-U15
82 17:21:00 Huik, Laura
<21CC Triatloniklubi>
N30
83 17:22:00 Alunurm, Alo M50
84 17:23:00 Notton, Rauno
<cfc>
M-U19
85 17:24:00 Bõtškov, Mihhail
<InFocus Team>
M30
86 17:25:00 Lagenõmm, Aivar
<Järva-Jaani RSK>
M45
87 17:26:00 Tomson, Mart M50
88 17:27:00 Tenno, Ander M40
89 17:28:00 Longa, Ieva N40
90 17:29:00 Ööbik, Antti M45
Eraldistart 20 km (18:30-19:00)
# Stardiaeg Nimi Võistkond Vanuseklass
1 18:30:00 Särak, Ivo M40
2 18:31:00 Maidla, Margus
<Treeningpartner>
M45
3 18:32:00 Pennert, Vladimir
<Järva-Jaani RSK>
M65
4 18:33:00 Leino, Peep M40
5 18:34:00 Künnapuu, Ingomar M40
6 18:35:00 Kapten, Liis
<21CC Triatloniklubi>
N-U15
7 18:36:00 Tammer, Meelis M45
8 18:37:00 Visnapuu, Tarmo
<VIIMSI SPORT>
M40
9 18:38:00 Kukk, Janek-Robin
<Kalevi jalgratta kool>
M-U19
10 18:39:00 Raie, Arabella N-U13
11 18:40:00 Toper, Janar M35
12 18:41:00 Kaares, Gregor
<FNT Spordiklubi>
M-U30
13 18:42:00 Altraja, Martin M30
14 18:43:00 Aksin, Janno
<Hawaii Express>
M40
15 18:44:00 Vilms, Lii
16 18:45:00 Veesalu, Raul M55
17 18:46:00 Rikkas, Henrik M55
Kokku 297