Filter Time Trial Cup / 3. stage / Kose-Risti 27.05.2020

The preregistration will end up at Monday midnight of the race week.
   NB! If you have not agreed with another person that you will ride twice time trial together with him/her, then we kindly ask you to book only for unoccupied starting minutes.

Twice time trial 20 km
# Start Name Team Age class
1 17:30:00 Lokk, Sulev
<ABEC>
M50
2 17:30:00 Noormets, Aivar M60
3 17:30:30 Pajus, Rene M40
4 17:31:00 Sikk, Andres M40
5 17:31:30 Olesk, Taivo M30
6 17:32:00 Kask, Hendri M-U17
7 17:32:00 Bauer, Mikk
<JK Paralepa>
M-U19
8 17:32:30 Vain, Ermet M40
9 17:33:00 Mäe, Mati M30
10 17:33:30 Kruusalu, Zinaida F45
11 17:34:00 Maajärv, Rene M45
12 17:34:30 Kasela, Taavi M35
13 17:35:00 Vorontsov, Aleksei M45
14 17:35:30 Trallmann, Ursula F45
15 17:35:30 Haljak, Antti M40
16 17:36:00 Olgo, Raivo M50
17 17:36:00 Trallmann, Tauno M45
18 17:36:30 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M50
19 17:37:00 Värv, Sander
<Rekord CC>
M35
20 17:37:30 Vassiljev, Oleg
<Kalevi Jalgrattakool>
M60
21 17:38:00 Bronishevskaja, Zlata
<Maardu Kalevi Jalgrattakool>
F-U15
22 17:38:30 Kübar, Rene M40
23 17:38:30 Kübar, Helen F35
24 17:39:00 Ott, Indrek M40
25 17:39:30 Mets, Oliver M30
26 17:39:30 Lugenberg, Annikki
<CFC>
F-U17
27 17:39:30 Ööbik, Antti M45
28 17:40:00 Vahemaa, Madis
<Shoproller Kose AMK Cycling Team>
M45
29 17:40:00 Vasarik, Aarne M40
30 17:40:30 Märtson, Märt M-U30
31 17:41:00 Evendi, Rando Marten M-U23
32 17:41:30 Jaago, Aivar M60
33 17:42:00 Põlda, Aivar M35
34 17:42:00 Kivioja, Raimo M35
35 17:42:00 Tammearu, Tarmo M40
36 17:42:30 Treier, Maria
<CFC>
F-U15
37 17:43:00 Savitsch, Grete Maria F-U17
38 17:43:00 Savitsch, Gert Martin M-U15
39 17:43:30 Tarassov, Matvei
<Nõmme Rattaklubi>
M-U19
40 17:43:30 Tarassov, Igor
<Nõmme Rattaklubi>
M55
41 17:44:00 Vinogradov, Vladimir M50
42 17:44:30 Nael, Margus M35
43 17:45:00 Tulp, Tiia F50
44 17:45:00 Tulp, Rain
<KOMO>
M50
45 17:45:30 Tuul, Annika F40
46 18:00:00 Tammepuu, Riko
<Nõmme Rattaklubi>
M-U15
47 19:24:00 Rohtma, Katrin
<TÜ ASK>
F35
48 19:24:00 Rohtma, Valdek
<TÜ ASK>
M40
Running 5 km
# Name Team Age class
1 Vinogradov, Vladimir M50
2 Lugenberg, Külliki
<CFC>
F40
3 Savitsch, Grete Maria F-U17
4 Pihlakas, Marko M35
5 Värik, Hanna-Liisa F-U17
Total 53