Filter Temposari / 2. etapp / Maardu 13.05.2020

Eelregistreerimine lõppeb võistlusnädala esmaspäeval kell 24:00.

Eraldistart 10 km
# Algus Nimi Meeskond Vanuseklass
1 17:30:00 Noormets, Aivar M60
2 17:30:30 Pajus, Rene M40
3 17:31:00 Sikk, Andres M40
4 17:31:30 Olesk, Taivo M30
5 17:32:00 Bauer, Mikk
<JK Paralepa>
M-U19
6 17:32:00 Kask, Hendri M-U17
7 17:32:30 Vain, Ermet M40
8 17:33:00 Mäe, Mati M30
9 17:33:30 Kruusalu, Zinaida N45
10 17:34:00 Maajärv, Rene M45
11 17:34:30 Kasela, Taavi M35
12 17:35:00 Vorontsov, Aleksei M45
13 17:35:30 Haljak, Antti M40
14 17:35:30 Trallmann, Ursula N45
15 17:36:00 Olgo, Raivo M50
16 17:36:00 Trallmann, Tauno M45
17 17:36:30 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M50
18 17:37:00 Värv, Sander
<Rekord CC>
M35
19 17:37:30 Vassiljev, Oleg
<Kalevi Jalgrattakool>
M60
20 17:38:00 Bronishevskaja, Zlata
<Maardu Kalevi Jalgrattakool>
N-U15
21 17:38:30 Kübar, Helen N35
22 17:39:00 Kübar, Rene M40
23 17:39:30 Ott, Indrek M40
24 17:40:00 Ööbik, Antti M45
25 17:40:00 Lugenberg, Annikki
<CFC>
N-U17
26 17:40:00 Mets, Oliver M30
27 17:40:30 Vahemaa, Madis
<Shoproller Kose AMK Cycling Team>
M45
28 17:40:30 Vasarik, Aarne M40
29 17:41:00 Märtson, Märt M-U30
30 17:41:30 Evendi, Rando Marten M-U23
31 17:42:00 Jaago, Aivar M60
32 17:42:30 Põlda, Aivar M35
33 17:42:30 Kivioja, Raimo M35
34 17:42:30 Tammearu, Tarmo M40
35 17:43:00 Treier, Maria
<CFC>
N-U15
36 17:43:30 Savitsch, Grete Maria N-U17
37 17:43:30 Savitsch, Gert Martin M-U15
38 17:44:00 Lokk, Sulev
<ABEC>
M50
39 17:44:30 Tarassov, Matvei
<Nõmme Rattaklubi>
M-U19
40 17:44:30 Tarassov, Igor
<Nõmme Rattaklubi>
M55
41 17:45:00 Vinogradov, Vladimir M50
42 17:45:30 Nael, Margus M35
43 17:46:00 Tulp, Tiia N50
44 17:46:00 Tulp, Rain
<KOMO>
M50
45 17:46:30 Tuul, Annika N40
46 17:47:00 Palk, Esko
<vk Velron>
M50
47 17:47:00 Palk, Esko
<vk Velron>
M50
48 17:47:30 Eenma, Siim
<Nõmme Rattaklubi>
M-U15
49 17:48:00 Port, Kristjan M60
50 17:48:30 Evendi, Kristi N40
51 17:49:00 New, Frederick M65
52 17:49:30 Siimsen, Merle N45
53 17:50:00 Kiitam, Ivar
<Kalevi Jalgrattakool>
M-U30
54 17:50:30 Lagenõmm, Aivar
<Järva-Jaani RSK>
M45
55 17:51:00 Johanson, Marko
<RedBike>
M30
56 17:51:30 Daniel, Ken Uuesalu Spordiklubi M40
57 17:52:00 Rammul, Risto Uuesalu Spordiklubi M40
58 17:52:30 Kirch, Mareck Uuesalu Spordiklubi M40
59 17:53:00 Lumi, Margus Uuesalu Spordiklubi M45
60 18:00:00 Tammepuu, Riko
<Nõmme Rattaklubi>
M-U15
61 18:01:00 Sild-Neeme , Eike
<Trismile >
N40
62 18:08:30 Kull, Andre
<CC ROTA MOBILIS>
M40
63 18:08:30 Kull, Andre
<CC ROTA MOBILIS>
M40
64 18:30:00 Gorov, Aleksei M40
65 18:30:30 MacLeod, Kate
<CFC>
N-U30
66 18:40:00 Sazonov, Mark
<Kalevi Jalgrattakool>
M-U19
67 19:00:00 Uibo, Signe
<Tripassion Triatloniklubi>
N45
68 19:23:30 Rohtma, Katrin
<TÜ ASK>
N35
69 19:24:00 Rohtma, Valdek
<TÜ ASK>
M40
Jooks 4 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Vinogradov, Vladimir M50
2 New, Frederick M65
3 Uibo, Signe
<Tripassion Triatloniklubi>
N45
4 Ingerma, Peeter
<UPSport/Kats&Pets>
M45
5 Juhkov, Janar
<Treeningpartner Sportland >
M30
6 Mändla, Oliver M-U30
7 Lugenberg, Külliki
<CFC>
N40
8 Savitsch, Grete Maria N-U17
9 Värik, Hanna-Liisa N-U17
10 Pihlakas, Marko M35
Kokku 79