Filter Maanteekarikasari / 1. etapp / Viljandi 02.05.2020

Etapiks eelregistreerimise 1. voor lõppeb võistluspäevale eelneva nädala kolmapäeval kell 24:00, teine voor võistlusnädala kolmapäeval kell 24:00.

Pikk sõit 117 km
# Nimi Võistkond Vanuseklass
1 Rahnel, Priit M45
2 Kodasma, Marek M40
3 Oras, Janno M35
4 Rohtma, Valdek
<TÜ ASK>
M40
5 Nõmmeots, Priit M45
6 Kompus, Meelis M45
7 Petrovitš, Üllar
<JK Paralepa>
M45
8 Bauer, Mikk
<JK Paralepa>
M-U19
9 Konrad, Ruudi M45
10 Eensoo, Ardi M45
11 Annion, Silver M35
12 Kriisa, Toomas M50
13 Raivet, Jaan M40
14 Pern, Kaido M30
15 Tarvis, Peeter M-U30
16 Cakmak, Sinan M40
17 Kiskonen, Eero M45
18 Kivioja, Raimo M35
19 Kõiv, Kardo M40
20 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp M50
21 Tulp, Rain M50
22 Vainre, Mart M30
23 Karpov , Anton LIDER Kingisepp M35
24 Fedorov, Evgeny LIDER Kingisepp M55
25 Vainre, Mart
<Vänt>
M30
26 gustavo, henry LIDER Kingisepp M40
27 Kiisma, Tauri M30
28 Sepp, Vahur M30
29 Sepp, Vahur M30
30 Apivala, Juss
<RCC>
M35
31 Sisolatins, Arturs
<ZZK TEAM>
M35
32 Port, Kristjan M55
33 Dobrodeev , Sergei LIDER Kingisepp M45
34 MacLeod, Kate
<CFC>
N-U30
35 Savisikk, Kristjan MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi M35
36 Markus, Mart MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi M30
37 Kahem, Simmo
<Paralepa jalgrattaklubi>
M30
38 Reinberk, Aldar M40
39 Lanno, Timo M-U30
40 holmes, patrick LIDER Kingisepp M45
41 Rubenis, Normunds M55
42 Belousov, Aleksandr
<baabike>
M35
43 Kasenova, Karina
<baabike>
N-U30
44 Verliin, Lauri
<Tartu Ülikooli Akateemiline Spordiklubi>
M-U19
45 Karpov, Anton LIDER Kingisepp M35
46 Kovadlo, Anton
<CFC spordiklubi>
M35
47 Kaares, Gregor
<FNT Spordiklubi>
M-U30
Lühike sõit 45 km
# Nimi Võistkond Vanuseklass
1 Kotkin, Pavel M40
2 Rooba, Martti M35
3 Kotkas, Aivar M40
4 Valg, Marek M40
5 Rohtma, Katrin
<TÜ ASK>
N35
6 Kotkin, Pavel M40
7 Guläjev, Roland M40
8 SOKOLOVS, JANIS M60
9 Õitspuu, Sergei
<Redbike>
M45
10 Nigul, Alar
<CFC>
M55
11 Vain, Ermet M40
12 Nikopenzius, Ivar M40
13 Ploompuu, Kaido M35
14 Nõmme, Anre M45
15 Teras, Jaanika N40+
16 Priivits, Janno M40
17 Põldemaa, Meelis M50
18 Valdmann, Sven M50
19 Eenraid, Priit M45
20 Tamm, Bruno M45
21 Romandi, Arvi
<Rae Rattaklubi>
M40
22 Ööbik, Antti M45
23 Jaago, Aivar M60
24 Meltsas, Veiko M45
25 Tammearu, Tarmo M40
26 Lillmaa, Ove M-U30
27 Viigipuu, Toomas M60
28 Ilgvars, Pletiens
<Smiltenes Vanagi>
M60
29 näss, margo M50
30 Nurmsalu, Rain
<Spordiklubi IKS>
M50
31 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp M50
32 Koger, Siim M35
33 Tulp, Tiia N40+
34 Järvet, Heiti M40
35 Susi, Endel M55
36 Graudins, Kaspars
<FORCE FIX>
LIDER Kingisepp M40
37 ILLAK, Peeter M50
38 ILLAK, Peeter M50
39 gustavo, henry LIDER Kingisepp M40
40 ILLAK, Peeter M50
41 Piirisild, Indrek
<Power Dropouts>
M35
42 Piirisild, Indrek
<Power Dropouts>
M35
43 Tuul, Toomas M-U30
44 Tuul, Sander M30
45 ILLAK, Peeter M50
46 Rozko, Aivar
<Kalev>
M55
47 Salundi, Silver M40
48 Hanni, Toomas Annikoru Hundid M50
49 Viinalass, Leho Annikoru Hundid M35
50 Salundi, Silver M40
51 Kübar, Helen
<Rae Rattaklubi>
N35
52 Kask, Kristjan M40
53 külv, Hannes
<TYSK as>
M35
54 Toomsalu, Ilmar MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi M50
55 Pärtel, Marco MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi M40
56 Alaru, Riho
<Peloton>
M35
57 Taavits, Meelis Annikoru Hundid M45
58 Ets, Aare M45
59 Strugova Rõzko, Tatjana N35
60 Kļaviņš, Laimonis M55
61 Karlis, Veiko M35
62 Prii, Klaarika N35
63 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M50
64 Ots, Riho
<Hawaii Express>
M35
Noortesõit 45 km
# Nimi Võistkond Vanuseklass
1 Lugenberg, Annikki
<CFC>
N-U17
2 Rannala, Maribel N-U15
3 Surva, Karolin N-U17
4 Reintop, Karel M-U15
5 Treier, Maria
<CFC>
N-U15
6 Kivistu, Eliise
<SK Rakke>
N-U17
7 Kaljur, Hannah
<SmartSport>
N-U17
Lastesõit 2 km
# Nimi Võistkond Vanuseklass
1 Mandel, Mathias Lennart
<Nõmme Rattaklubi>
M-U13
2 Mandel, Mathias Lennart
<Nõmme Rattaklubi>
M-U13
3 Ormus, Elvis
<NRK>
M-U13
Lastesõit 1 km
# Nimi Võistkond Vanuseklass
1 Mandel, Markus
<Nõmme Rattaklubi>
M-U10
2 Guläjev, Sten-Roland M-U10
3 Ormus, Dominic
<NRK>
M-U10
4 Kalamees, Robert
<Rulluisukool>
M-U10
Lastesõit 300 m
# Nimi Võistkond Vanuseklass
Kokku 125