Filter Maanteekarikasari / 3. stage / Tabasalu 15.06.2014

The cheapest registration for Filter Tabasalu Rattaralli will end up at Wednesday 11.06.2014 at 24:00 o'clock.

# Nimi Meeskond Algus Vanuseklass
1 Pruul, Robin
<Janek Tombaku rattaklubi>
M-U15
2 Uusen, Tarvi M40
3 Truu, Imre
<Sportworld>
M30
4 Jõgila, Veiko
<Sparta>
Thule Opel ProTeam M40
5 Oppi, Art
<Sportworld>
M40
6 Raivet, Jaan
<CC REKORD>
CC REKORD M30
7 Nirgi, Robin
<Hawaii Express>
M-U15
8 Nirgi, Ahti M30
9 Nirgi, Siim M-U30
10 Kajari, Mart
<Sparta>
Sparta Rattagrupp M40
11 Nurmoja, Raul M40
12 jesse, marten M-U19
13 Mägi, Holger
<Rulluisuklubi ABEC>
M40
14 Sipsaka, Katrin
<Rulluisuklubi ABEC>
N40+
15 Lang, Kärt N-U17
16 Lang, Mae N-U19
17 Toomela, Tambet M30
18 jesse, marten M-U19
19 Lang, Tea N40+
20 NIRGI, STEN ERIC
<IAT>
M-U19
21 Juhkam, Margus M30
22 Tagapere, Avo M40
23 järv, martti M-U30
24 Lätte, Raivo Agrovarustus OÜ M40
25 Lätte, Raimo M-U19
26 Hermet, Jaanek M30
27 Seinre, Erkki M30
28 varik, marko
<CC REKORD>
CC REKORD 2 M30
29 Vilipson, Marko
<Peloton>
Pelotonsport.ee M50
30 Tõkman, Veiko M40
31 Kroll, Signe N30
32 Põlts, Heiki M50
33 Pung, Peeter
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
M-U19
34 Jürgenson, Aivar
<KJK>
M40
35 Bondarchuk, Leonid M40
36 Lepik, Urmas M30
37 Läte, Marek M30
38 Martma, Kert
<Nõmme RAttaklubi>
Nõmme Rattaklubi M30
39 Tamm, Margo
<TÜASK>
M-U30
40 Remmelg, ALARI M30
41 Ploompuu, Erik M30
42 sizko, antti
<CCN Metalac>
M30
43 Rool, Margus
<Spordipartner>
M30
44 Popp, Kristjan M-U19
45 Lüüde, Riho
46 Koort, Kristel
<Investment Agency-Jõhvi>
N-U30
47 Kulm, Urmas M40
48 Pajo, Olavi M40
49 sergo, peeter M40
50 velsker, margit N40+
51 Põldma, Mirko
<RR Siplased >
M30
52 Elberg, Ainar
<Investment Agency-Jõhvi>
M-U30
53 Palk, Esko M40
54 Gornischeff, Artur M30
55 Ööpik, Mihkel M-U30
56 Köster, Indrek M40
57 Ots, Aimar-Alarik M40
58 Kooser, Arthur M-U19
59 Popp, Kristjan M-U19
60 Mets, Jüri
<Kalevi Jalgrattakool>
M30
61 Paglant, Andrus M40
62 Reitalu, Rein M50
63 Otsmaa, Lauri
<Tabasalu triatloniklubi>
M-U19
64 Mannine, Sulo M30
65 Erend, Erkki
<21cc>
M30
66 Malmstein, Raul M50
67 Vilipõld, Kristjan AB Grupp KJK M-U30
68 Kadaru, Tanel M30
69 Pari, Liivi Mall
<TÜ ASK>
N-U17
70 Meltsas, Veiko M40
71 Kuus, Ivo M40
72 Muld, Kristjan M30
73 Pillai, Riin N-U30
74 Lepik, Siim
<TÜ ASK>
M-U17
75 Jesse, Marten M-U19
76 Reitalu, Rein M50
77 Reitalu, Rein M50
78 Kelk, Kristjan
<CFC>
CFC M-U30
79 Pillai, Reelika N-U30
80 Viigipuu, Toomas
<Tartu Sk Veio>
M50
81 Reitalu, Rein M50
82 Vosman, Ekke Kaur AB Grupp KJK M-U19
83 Reisenbuk, Erik AB Grupp KJK M-U19
84 Rosin, Kaido M30
85 Ojaliiv, Madis
<RedBike>
M30
86 Tamm, Pirmin
<TTÜ Spordiklubi>
M-U30
87 Piik, Mirjam N30
88 Sala, Raivo M40
89 Rehepapp, Raigo M30
90 Kuuskman, Carol N-U17
91 Zirel, Joel
<Greenlineprint>
M40
92 Sauväli, Indrek
<Sindi SK KALJU>
M40
93 Reissaar, Alari M40
94 Kägu, Hannes M40
95 Kesa, Raimond
<Mikitamäe Aironmään Klubi>
Mikitamäe Aironmään Klubi M30
96 Bezzaborkin, Joel M30
97 Toome, Roland
<RR Siplased>
M40
98 Koort, Tauno
<Arctic Sport Club>
M40
99 Ristolainen, Asko M-U30
100 Rikka, Sander M-U30
101 Hermanson, Ivo Niklas
<Nõmme SK>
M-U15
102 Kostla, Peeter M40
103 Kuuskman, Marko M40
104 Valk, Hillar
<VOC>
M60+
105 Taaler, Taikki
<Rõuge Racing Team>
M30
106 Stalberg, Tair M-U19
107 kirsipuu, jaan CFC M40
108 Saposnikov, Aleksei
<SK Energia>
M-U19
109 Kozinets, Daniil
<SK Energia>
M-U30
110 Ben, Carman TWD-LÄNKEN M-U30
111 Dylan, Newbery TWD-LÄNKEN M-U30
112 Bogdanov, Andrei
<SK Energia>
M-U30
113 Ansip-Kukk, Evelin
<Spordipartner>
N40+
114 Kiskonen, Eero
<Sportland Bottecchia Team>
M40
115 Aro, Marko
<Greenline Print>
M30
116 kukrus, kristo
<tysk>
M-U17
117 Gorov, Aleksei M30
118 Vatter, Liisa Sparta Rattagrupp N30
119 Hein, Danel M30
120 Valdna, Urmas M40
121 Mikk, Kaido M40
122 Israel, Olavi A&T Sport Team M40
123 Kivioja, Raimo
<RR Siplased>
M30
124 Kari, Tarmo
<ATI>
M40
125 Beitans, Kaspars M40
126 Litvintsev, Anton CFC 1 M-U15
127 Kinks, Joosep M-U30
128 Kaasik, Peeter M30
129 Krooni, Kustas
<Nõmme Rattaklubi>
M-U17
130 Mälton, Rasmus
<Nõmme SK>
M-U19
131 Valg, Marek M30
132 Vahter, Tõnu M30
133 Jõeäär, Gert
<Cofidis>
M-U30
134 Ilus, Angela N40+
135 Redi, Kaarel M-U30
136 Kiskonen, Siim AB Grupp KJK M-U19
137 Keller, Oliver AB Grupp KJK M-U19
138 Vaga, Kristo-Enn AB Grupp KJK M-U19
139 Jalakas, Siim AB Grupp KJK M-U30
140 Riho Ever, Riho
<Velo Clubbers>
M40
141 Allik, Peeter
<Jalax>
M40
142 Granström, Mikk M-U30
143 Roosnupp, Priit M40
144 Parv, Martin
<Alpter>
ALPTER M-U30
145 Lõiv, Janika
<Rõuge Racing Team>
N-U30
146 Kütt, Raul M40
147 Kütt, Kaspar M-U19
148 Kuriks, Reimo M40
149 Maalt, Marko M40
150 jõekäär, märt M40
151 Ebber, Andrus
<RR Siplased>
M40
152 jesse, marten M-U19
153 Vikat, Ove M30
154 Kivistik, Gert jalgrattaklubi Viko M-U30
155 Vendelin, Karl-Arnold jalgrattaklubi Viko M-U19
156 Altmäe, Holger
<KF Suusaklubi>
M-U15
157 Irdoja, Andrus
<Amps>
M40
158 Lõiv, Urmas
<Rõuge Racing Team>
M30
159 Altmäe, Tiit M40
160 Saal, Kevin jalgrattaklubi Viko M-U15
161 Vendelin, Mart-Anton jalgrattaklubi Viko M-U19
162 Tomingas, Rando jalgrattaklubi Viko M-U19
163 Juss, Janar jalgrattaklubi Viko M-U19
164 Aia, Karlo
<Pärnu Kalev SK>
M-U30
165 Tõnismann, Carl
<Pärnu Kalev SK>
M-U19
166 Liik, Alari-Fred A Le Coq M-U17
167 Schultz, Silver Peloton Scott M-U30
168 Ronimois, Mihkel Peloton Scott M-U30
169 Volmer, Raul Peloton Scott M-U19
170 Karlis, Veiko M30
171 Rakushev, Petr MountainPeaks.ru M50
172 Ivanov, Vladimir MountainPeaks.ru M40
173 Zuev, Roman MountainPeaks.ru M30
174 Alekseev, Mikhail MountainPeaks.ru M30
175 Oolo, Kristjan Peloton Scott M-U30
176 Kokk, Kaspar Peloton Scott M30
177 hütt, petri MTÜ Tallinna Lennujaama SK M-U30
178 toomsalu, ilmar MTÜ Tallinna Lennujaama SK M40
179 pärtel, marco MTÜ Tallinna Lennujaama SK M40
180 põld, ivo MTÜ Tallinna Lennujaama SK M40
181 Puhu, Sille Peloton Lastefond N30
182 Karu, Allar Peloton Scott M-U30
183 Ehrberg, Liisa Peloton Lastefond N-U30
184 Uibokand, Janelle Peloton Lastefond N-U30
185 Sarkisyan, Vigen MountainPeaks.ru M40
186 Yanush, German MountainPeaks.ru M40
187 Krõm, Gary Kevin M-U30
188 Mänd, Margus M40
189 PARV, ALAR ALPTER M40
190 LILLEMETS, TANEL A&T Sport Team M30
191 Tomingas, Uno M40
192 Merelaid, Martin M-U30
193 Ansip, Erlend M-U30
194 Peenema, Reijo
<Investment Agency>
M-U30
195 KESPER, RAINO ALPTER M30
196 TIISLER, TOOMAS ALPTER M40
197 Ainsalu, Markku Thule Opel ProTeam M30
198 Öpik, Oliver Thule Opel ProTeam M40
199 Suur, Ivo Thule Opel ProTeam M-U30
200 Prous, Priit Thule Opel ProTeam M30
201 Oja, Raido Actual Print M30
202 Adusoo, Jaanus Actual Print M40
203 Leeman, Tarmo Actual Print M40
204 Savisikk, Kristjan Actual Print M-U30
205 karjamets, karmo MTÜ Tallinna Lennujaama SK M30
206 Mikson, Margus Sportland Bottecchia Team M30
207 Alumaa, Priit M40
208 Kumel, Tarvo M40
209 Mänd, Hannes M40
210 Mänd, Hannes M40
211 Kristal, Kaspar M-U30
212 Selter, Ahto M40
213 Kollo, Tiit FILTER M50
214 Kollo, Madis FILTER M-U30
215 Läänerand, Jorh FILTER M-U19
216 Ottis, Indrek M40
217 Sergo, Tarmo M30
218 Lainemäe, Rauno M-U30
219 Tähepõld, Jannar M30
220 Steinberg, Heiki M40
221 Rimmel, Marje N30
222 Nepper, Pelle M30
223 Ritson, Jaanus M40
224 Jaago, Aivar M50
225 Mental, Erki M-U30
226 Maasik, Martin FILTER M30
227 Aia, Kardo Püha Loomaaed M-U30
228 Mölder, Heinar JTR/Põltsamaa Cycling Team M40
229 Paas, Andres JTR/Põltsamaa Cycling Team M50
230 Klaar, Alari JTR/Põltsamaa Cycling Team M40
231 Pruun, Carl Heinrich JTR/Põltsamaa Cycling Team M-U30
232 Utar, Urmo Sportland Bottecchia Team M-U30
233 Luks, Sven Sportland Bottecchia Team M40
234 Tarassov, Kirill Sportland Bottecchia Team M-U19
235 Kõiv, Marek Sportland Bottecchia Team M30
236 Kasvo, Kalle JTR/Põltsamaa Cycling Team M40
237 Kallakmaa, Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi M40
238 Post, Margo Püha Loomaaed M30
239 Jõgi, Allan Püha Loomaaed M30
240 Aia, Alar Püha Loomaaed M50
241 Kuldmäe, Toivo Püha Loomaaed M50
242 Resev, Janek Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2 M30
243 Linkgreim, Jaanus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi M40
244 Lagenõmm, Aivar Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi M40
245 Aule, Krister Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi M30
246 Neemre, Andres Mikitamäe Aironmään Klubi M30
247 Lainelo, Vaido M50
248 Laanemäe, Erki Viljandi Rattaklubi M-U15
249 Vool, Toomas Viljandi Rattaklubi M-U15
250 Treimuth, Henri Viljandi Rattaklubi M-U15
251 Soonik, Kristel Sandra Viljandi Rattaklubi N-U17
252 Lossmann, Joosep Viljandi Rattaklubi M-U17
253 Sankmann, Joosep Viljandi Rattaklubi M-U17
254 Johanson, Kristjan Viljandi Rattaklubi M-U19
255 Tasane, Jaanus Viljandi Rattaklubi M-U19
256 Paldra, Georg Peeter Viljandi Rattaklubi M-U19
257 Vaindlo, Raul M60+
258 Puhm, Steven M-U30
259 Hermaküla, Iiri N40+
260 Hermaküla, Kaarel M-U15
261 Ojasild, Kersti Johanna
<TÜASK>
N-U17
262 Hermaküla, Hannes M40
263 Altmets, Raivo M50
264 Klaaser , Gert
<Spordipartner>
M40
265 Kallas, Rahel
<Kalevi RK>
N-U19
266 Gornischeff, Feliks
<Tottenham Hotspur>
M-U30
267 Hallop, Greg Viljandi Rattaklubi M-U30
268 Vaidem, Josten Viljandi Rattaklubi M-U30
269 Jeret, Timmo
<Pärnu Kalev SK>
M-U30
270 Sonn, Gunnar M30
271 Tooming, Taaniel M-U30
272 Vaar, Jaagup
<Pärnu Kalev SK>
M-U17
273 Luusepp, Martin
<Pärnu Kalev SK>
M-U17
274 Varik, Joan Markus
<Pärnu Kalev SK>
M-U17
275 Annus, Oviar-Gregor
<Pärnu Kalev SK>
M-U17
276 Premet, Karl Brent
<Pärnu Kalev SK>
M-U17
277 Oks, Ahti M40
278 Treufeldt, Ülo
<KJK>
M60+
279 Karu, Romet M-U30
280 Rähn, Toomas M50
281 Karu, Romet M-U30
282 Mehide-Valtin, Anne N40+
283 Tarvis, Peeter
<KoMo>
M-U30
284 Arumägi, Anti M-U30
285 Leo, Janek M40
286 Raaper, Risto M30
287 Põder, Kuldar Pelotonsport.ee M30
288 Dedov, Peeter A&T Sport Team M30
289 Arjasepp, Jaan M30
290 Männi, Mattias M30
291 Visnapuu, Tarmo
<SAAREFOOD>
M30
292 Russow, Urve N40+
293 Vainre, Mart M-U30
294 Pajumägi, Tarmo M30
295 Rooba, Jüri
<Sparta>
Sparta Rattagrupp M50
296 Värv, Sander M30
297 Härmatis, Risto M30
298 Kaljola, Aile N30
299 Kaljola, Ervin M30
300 Aasalo, Madis
<Nõmme Rattaklubi>
M-U15
301 Mäoma, Silver
<TÜ ASK>
M-U30
302 Nurmsalu, Rain
<Spordiklubi IKS>
M40
303 Kuus, Kersti N40+
304 Pesor, Kaur M-U15
305 Määr, Elo
<Sparta>
Sparta Rattagrupp N40+
306 Kuulman, Kari
<Sparta>
Sparta Rattagrupp M30
307 Pesor, Siim M-U19
308 Palm, Tõnno A&T Sport Team M40
309 Viires, Henno M40
310 bazõlev, Anton
<Adduco>
M-U30
311 metsalu, merilin
<Adduco>
N-U30
312 Helmik, Einar M40
313 Alamaa, Siim-Erik AB Grupp KJK M-U30
314 Mänd, Margus M-U30
315 Krusemann, Magnus A&T Sport Team M40
316 Riismaa, Timo A&T Sport Team M40
317 Kalm, Keijo Nõmme Rattaklubi M-U30
318 Karu, Romet M-U30
319 Värk, Veiko M30
320 Maidre, Oskar
<CFC>
CFC 1 M-U17
321 Tõnisson, Heidi N30
322 Tamm, Tõnu
<CFC MTÜ Racing Team>
M30
323 Semmel, Aare
324 Greenbaum, Marko M30
325 Sildvee, Jörgen Pelotonsport.ee M-U30
326 Sildver, Siim M-U30
327 Krull, Kristjan M30
328 Jesse, Kaislavuo TWD-LÄNKEN M-U30
329 Roope, Nurmi TWD-LÄNKEN M-U30
330 Krooni, Ragnar M30
331 Piho, Carl Peeter M-U30
332 Marrandi, Rain
<Rulluisuklubi 8R>
M30
333 Liivamägi, Sven
<Haanja RK>
M-U19
334 Stalde, Aaron Otto
<CFC>
M-U17
335 Karjane, Jaak M30
336 Kovanen, Karol
<Europark>
M30
337 Ailt, Priit
<Europark>
M30
338 Rosenberg, Reigo M-U30
339 Puusepp, Risto M30
340 Ints, Kalev M40
341 Mikk, Margus
<Sparta Spordiklubi>
Sparta Rattagrupp M30
342 Tiits, Janar Sparta Rattagrupp M-U30
343 Mets, Rudolf
<Nõmme Rattaklubi>
M-U19
344 Semmel, Aare M60+
345 Arakas, Mart M60+
346 Tuuna, Toomas
<RR Siplased>
M60+
347 Ruse, Margus
<A&T Sport Team>
A&T Sport Team M40
348 Kesa, Paul
<PRO Klubi>
Sparta Rattagrupp M30
349 Järvsalu, Teet
<Europark>
M30
350 Koch, Kaupo M40
351 Korb, Imre A Le Coq M30
352 Pungar, Urmas M30
353 Õispuu, Mairis N-U19
354 Kotkas, Marko
<Eesti Posti Spordiklubi>
M30
355 Meius, Margus A Le Coq M40
356 Liik, Margus A Le Coq M40
357 Miilmann, Rauno
<Saint-Gobain Glass Estonia SE>
M-U30
358 Pirnipuu, Marvin
<Saint-Gobain Glass Estonia SE>
M30
359 Mölder, Veiko A Le Coq M40
360 Reiu, Andres
<Eesti Posti Spordiklubi>
Omniva M40
361 Sander, Marek
<Eesti Posti Spordiklubi>
Omniva M30
362 Maranik, Marek
<TYS>
M40
363 piire, aare MTÜ Tallinna Lennujaama SK M40
364 Kristal, Tõnis
<Kose AMK CT>
M50
365 Veidenberg, Peeter M60+
366 Reiu, Sven
<Eesti Posti Spordiklubi>
Omniva M-U15
367 Fjodorov, Nikolai
<Eesti Posti Spordiklubi>
Omniva M50
368 Sildvee, Rainer
<Eesti Posti Spordiklubi>
Omniva M30
369 Undrest, Jaanus
<Eesti Posti Spordiklubi>
Omniva M40
370 Kalaus, Hargo M40
371 Joala, Aleksandr M50
372 Havik, Raigo M30
373 Taal, Kati Sparta Rattagrupp N-U30
374 Teras, Indrek Omniva M30
375 Reinoja , Rauno M30
376 Havik, Raigo M30
377 Soodla, Oole Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2 M40
378 Lass, Toomas M40
379 Kaurson, Signe N40+
380 Palumaa, Pille Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2 N40+
381 Tereping, Tanel M30
382 Neeme, Virgo Tervisespordi Klubivõistkond M40
383 Gutmann, Tarmo FILTER M40
384 Läänerand, Janek FILTER M40
385 Gutmann, Kaja FILTER N30
386 Laan, Martin FILTER M-U30
387 Linkgreim, Margus M40
388 härm, margus M30
389 Eljas, Avo
<Püha Loomaaed>
Püha Loomaaed M40
390 Kiirus, Vello
391 Kannimäe, Viljar
<Thule Opel ProTeam>
Thule Opel ProTeam M-U30
392 Katin, Vladimir M50
393 Kargu, Oskari
<Rein Taaramäe Rattaklubi>
Rein Taaramäe Rattaklubi M30
394 Vahtra, Norman
<Rein Taaramäe Rattaklubi>
Rein Taaramäe Rattaklubi M-U19
395 Kalja, Mihkel
<Rein Taaramäe Rattaklubi>
Rein Taaramäe Rattaklubi M-U19
396 Puhm, Reijo
<Rein Taaramäe Rattaklubi>
Rein Taaramäe Rattaklubi M-U30
397 Valvas, Vahur
<Rein Taaramäe Rattaklubi>
Rein Taaramäe Rattaklubi M30
398 Rennit, Toomas M40
399 Sildvee, Madis
<RR Siplased>
M30
400 Tarmu, Ragnar M30
401 Jurman, Roger
<Rein Taaramäe Rattaklubi>
Rein Taaramäe Rattaklubi M-U19
402 Ottender, Sten-Erik
<Rein Taaramäe Rattaklubi>
M-U19
403 Pachel, Marko M40
404 Reino, Indrek M40
405 Kukk, Kaido M40
406 Rumjantsev, Tristan
<Rein Taaramäe Rattaklubi>
M-U17
407 Penjam, Mark
<Rein Taaramäe Rattaklubi>
M-U19
408 Kivi, Elerin
<Rein Taaramäe Rattaklubi>
N-U30
409 Sepa, Risto
<Rein Taaramäe Rattaklubi>
M-U17
410 Maasepp, Maido
<Rein Taaramäe Rattaklubi>
M-U19
411 Tõnso, Joosep
<Nõmme Rattaklubi>
M-U17
412 Murrut, Mauno M40
413 Prangel, Kristo M-U17
414 Remmelgas, Rihard M-U17
415 Enok, Ergi M40
416 Suitso, Piret N40+
417 Rannala, Ivar M30
418 Mäe, Mati M-U30
419 Kodasma, Marek M30
420 Rohtma, Valdek M30
421 Freiberg, Rauno M-U19
422 Enok, Egerd M-U15
423 Vain, Ermet M30
424 Benjamin, Jaanus M40
425 Kaldma, Tanel M40
426 Paju, Mikk M-U19
427 Jänes, Jaano M30
428 Mölder, Jaak M40
429 Nikiforov, Igor M50
430 Kutser, Indra N-U17
431 Kutser, Karmo M-U15
432 Fazõlov, Maksim M30
433 Nurm, Eke M40
434 Kuusk, Enn M60+
435 Saareoks, Janek M30
436 Pinn, Innark M40
437 Lillesaar, Tanel M30
438 Randoja, Merli N30
439 Rehelem, Katrin N30
440 Killing, Gert M30
441 Mõttus, Janek M30
442 Puidak, Peeter M40
443 Pletiens, Ilgvars M50
444 Oras, Indrek M-U30
445 Kond, Kuido M40
446 Samolberg, Janet N40+
447 Mäekivi, Andres M40
448 Kaik, Jaanus M30
449 Vilums, Guntis M60+
450 Pletiens, Ilgvars M50
451 Kaskla, Kuido M30
452 Jäger, Ilona N-U30
453 Karing, Toivo M60+
454 Rubenis, Normunds
<Beitēni>
M50
455 Fazõlov, Timur M-U30
456 värnik, ahti M40
457 värnik, alar M30
458 Kukk, Aivo
<Nissan Thule Proteam>
VIKS CC M50
459 Pukk, Andre
<Spordiklubi Rakke>
VIKS CC M30
460 Lust, Rene M-U30
461 Lauk, Piret
<Kalevi Jalgrattakool>
VIKS CC N-U30
462 Narusk, Indrek VIKS CC M30
463 Osula, Otto VIKS CC M30
464 Riimaa, Kristo
<CFC SPORDIKLUBI>
VIKS CC M40
465 Müür, Maik M-U30
466 Reinberk, Aldar
<Glamox>
M30
467 Lood, Illar M-U30
468 Jamnes, Jaanus Actual Print M40
469 Veel, Villu
<IRL>
M40
470 Tomson, Kaarel
<Nõmme Rattaklubi>
M-U17
471 Lond, Rain
<Cc Rota Mobilis>
M30
472 Odintcov, Dmitrii MountainPeaks.ru M40
473 Nooska, Triin N30
474 Kask, Kristjan M30
475 Albert, August M40
476 Albert, Arnold M40
477 Tulp, Rain M40
478 Ööpik, Esko Thule Opel ProTeam M30
479 Nappus, Jaan M40
480 Karing, Krista N-U30
481 Luht, Laura Helene N-U17
482 Kompus, Meelis M40
483 Leppäaho, Mika
<JYPS Finland>
M40
484 Tulf, Taago
<21CC>
M30
485 Masing, Hendrik M60+
486 Yanush, German M40
487 Port, Kristjan M50
488 HÄRM, LEO M60+
489 HÄRM, LEO M60+
490 Velve, Ursel N30
491 ILLAK, Peeter
<iP cycling >
M40
492 meigas, mait
<Monier>
M30
493 Kaar, Liis FILTER N-U30
494 Kaar, Aare FILTER M50
495 Kaasik, Margus M50
496 Oolo, Marek M30
497 Järvet, Heiti Agrovarustus OÜ M30
498 Järv, martti M-U30
499 koppel, kuido A&T Sport Team M40
500 TAMMOJA, GERLIN N-U17
501 Kangur, Kadri
<Tervisesport>
Tervisespordi Klubivõistkond N30
502 Kelder, Tanel M30
503 Kelder, Daniel M-U19
504 Lints, Kärolin
<Raplamaa rattaklubi KoMo>
N-U19
505 Eensoo, Ardi M40
506 pärn, hannes M40
507 Tiisvend, Jaanus M30
508 Retsä, August M60+
509 pärn, hannes M40
510 pärn, hannes M40
511 Kaubi, Ulvar
<SK Metsasõbrad>
M40
512 Nuznoi, Juri M40
513 Ets, Aare M40
514 Viira, Veiko
<Tervisesport>
Tervisespordi Klubivõistkond M30
515 Kiik, Janar M30
516 sonn, gunnar M30
517 Kuusma, Mario
<Saint-Gobain Glass Estonia SE>
M-U30
518 Kirikall, Kaupo M40
519 Aduson, André M40
520 Oolo, Marek M30
521 Parts, Paul
<TÜSK>
M-U17
522 Karu, Üllar M30
523 Tuisk, Anneli N30
524 Rõzko, Aivar M50
525 Strugova, Tatjana N30
526 Uibo, Kert M30
527 Kangro, Mart M60+
528 Junus, Karl M-U30
529 Veske, Hannes M40
530 Jesse, Andri M30
531 viigipuu, kalev Agrovarustus OÜ M40
532 Adajatullin, Rustam M40
533 Häelme, Mati M50
534 Lodi, Tarmo Agrovarustus OÜ M40
535 Tarassov, Igor M40
536 Osmolovskis, Vladislavs M30
537 Verlis, Hannes M40
538 Jurs, Hassar
<secosport.ee>
M40
539 Jents, Reikko
<Viljandi Hokiklubi>
viljandi hokiklubi M40
540 Leidt, Meelis Pelotonsport.ee M40
541 Gutmane, Inese N30
542 Matigins, Andris „Vestabalt” team M30
543 Gutmanis, Ugis „Vestabalt” team M40
544 Firkuss, Nils „Vestabalt” team M30
545 Tupits, Norman M30
546 Lepik, Jano
<Dünamo>
M40
547 Gerndorf, Urmas M50
548 Samuel, Pökälä TWD-LÄNKEN M-U30
549 Mikko, Paajanen TWD-LÄNKEN M-U30
550 Järvet, Heiti M30
551 PENNERT, VLADIMIR
<AMBLA SK>
M60+
552 Sirvel, Merili
<SK Rakke>
N-U17
553 iljin, andrei M50
554 Kask, Holger M40
555 Saulite, Iluta „Vestabalt” team N30
556 Zakite, Inese „Vestabalt” team N30
557 Taurins, Janis M30
558 Mahlakas, Kalev M40
559 Männik, Martin M30
560 Sauga, Indrek
<VBH -Roto Team>
M40
561 Parksepp, Kaisa N40+
562 Kaareste, Diana
<Rulluisuklubi ABEC/AT Sport>
N30
563 Ansip, Ethel
<CC Rota Mobilis>
N40+
564 Vanaveski, Kaido Mikitamäe Aironmään Klubi M30
565 Tuul, Peeter M50
566 Väljaots, Agne N-U30
567 Talviste, Rasmus FILTER M-U30
568 Lõuke, Bert FILTER M40
569 Uzkalne, Liga „Vestabalt” team N30
570 Talviste, Einari FILTER M40
571 Krutob, Tiina FILTER N40+
572 Õispuu, Imre M40
573 Mihhailov, viktor M40
574 Parve, Ain
<Eesti Panga SK>
M60+
575 Laanoja, Lauri M40
576 Voogla, Kaido M30
577 Viir, Sirli
<Tervisesport>
Tervisespordi Klubivõistkond N30
578 Pilt, Andrus M30
579 Karu, Jaanus M-U30
580 Dubbelman, Edgar M-U30
581 Slavski, Meelis M30
582 Teder, Vello M50
583 Seil, Tõnu M30
584 Karpenko, Sergei
<akke>
M40
585 Karpenko, Gleb
<Narva SK Energia>
M-U15
586 Sibrits, Vahur M-U30
587 Lepikson, Kristin N30
588 Hiltunen, Kalle M60+
589 Niemi, Heikki M60+
590 Kreegimets, Robin
<Nõmme Rattaklubi>
M-U15
591 Valdmaa, Andres M50
592 Selter, Ahto M40
593 Kais, Kati N30
594 Ott, Lauri FILTER M-U30
595 Kaas, Raul M40
596 Kukk, Valeri M40
597 Kuljus, Viljar
<Haanja Rattaklubi>
M30
598 Kahem, Simmo M-U30
599 Asavi, Andrus Spordipartner M30
600 KEMPI, SANDER
<NRK HKP RACING>
M-U17
601 Nebokat, Kristjan FILTER M30
602 Berning, Janika
<Tervisesport>
Tervisespordi Klubivõistkond N40+
603 Järve, Argo FILTER M40
604 Salumäe, Priit Hawaii Express M40
605 Kopli, Tarmo Hawaii Express M30
606 Mihkelsaar, Rauno
<Team Santa Monica Networks>
M-U30
607 Uljas, Harri
<Team Santa Monica Networks>
M-U30
608 Sildvee, Märt
<TREV2>
M30
609 Üprus, Gunnar M40
610 Reinbach, Indrek
<Triatloniklubi 21CC>
M30
611 Tulk, Heiki
<TREV2>
M50
612 Kuusik, Karl
<Eesti Posti Spordiklubi>
Omniva M-U15
613 Kangro, Markus
<Peloton>
M-U15
614 Semmel, Aare M60+
615 Rebane, Paavo M40
616 Pern, Kaido
<KJK>
M-U30
617 Jääger, Madis M30
618 Sars, Martins
<NN Sporta klubs>
M-U30
619 Kante, Erki
<Oü Brenstol>
M30
620 Piho, Üllar M50
621 suvi, siim M-U30
622 Peep, Art
<Rulluisuklubi Abec>
M40
623 Parve, Ain M60+
624 Silm, Ago M50
625 Plado, Priit M40
626 Suvi, Joosep
<CFC Spordiklubi>
M-U30
627 Kupp, Alar
<Kuusalu rattaklubi>
M-U30
628 Pavlovs, Evalds M-U30
629 Laas, Vello M40
630 Kallaste, Eivi N40+
631 Tänavsuu, Jüri M60+
632 Silm, Kaisa Tervisespordi Klubivõistkond N-U30
633 Kade, Kalmer Tervisespordi Klubivõistkond M-U30
634 Lõoke, Martin ABB Spordiklubi M30
635 Seebold, Sten ABB Spordiklubi M30
636 Väli, Reigo M40
637 Mätk, Olavi M40
638 Mätik, Oliver M-U15
639 Tõnisson, Tambet M30
640 Annama, Rain
<veloCi.cc>
M30
641 Luik, Janek M40
642 Rebina, Tarmo Tervisespordi Klubivõistkond M30
643 Kõrge-Rosalka, Kadri N30
644 Jõever, Aavo M60+
645 Seer, Marek M30
646 Kaljumäe, Aivo M40
647 Ellermaa, Riho-Rene M50
648 Siimsen, Leho M50
649 Mägi, Marko M30
650 Raidvee, Joonas M-U15
651 Mark, Taavi M30
652 Mägi, Cätlin N30
653 Kolessov, Jevgeni
<InFocus>
M-U30
654 Beitans, Kaspars M40
655 RIISMAA, JOEL M30
656 Plado, Helena Riin N-U17
657 Heinsar, Hardi M40