Filter Temposõidu Karikasari / 4. etapp 14.06.2017

Eelregistreerimine temposarja 4. etapile lõppeb esmaspäeval 12.06.2017 kell 24:00.

# Nimi Meeskond Algus Vanuseklass
1 Longa, Ieva N40
2 Tenno, Ander M40
3 Port, Kristjan M50
4 Rõzko, Aivar M50
5 Tulk, Heiki M50
6 Reinbach, Indrek M40
7 New, Frederick M60
8 Tulp, Tiia N50
9 Tulp, Rain M50
10 Kõiv, Kevin Kardo M-U15
11 Sirk, Ragnar M-U15
12 Kasela, Taavi
<Aksi CC>
M30
13 Mikkin, Kaarel Viimsi Sport M30
14 Visnapuu, Siiri Viimsi Sport N40
15 Lillesaar, Tanel Viimsi Sport M30
16 Rotberg, Raimo
<Uuesalu Spordiklubi>
FASTBIKE Uuesalu SK M40
17 Mäe, Mati M30
18 Kotov, Raul velo clubbers M50
19 Kruusalu, Zinaida N40
20 Põldre, Urmas
<UP Sport>
M50
21 Haav, Krister
<Toggl Racing>
M40
22 Nõmm, Karel-Georg M-U19
23 Vakra, Villu M30
24 Raasuke, Erkki
<CFC>
M40
25 Possul, Kadri
<21CC Triatloniklubi>
N40
26 Laanemets, Meelis M40
27 Markus, Mart
<Tallinna Kiiruisuklubi>
M-U30
28 Voogla, Kaido M30
29 Lumi, Margus
<Uuesalu Spordiklubi>
FASTBIKE Uuesalu SK M40
30 MÄTAS, Egle
<TÜ ASK/Run Run>
N30
31 Gutmann, Tarmo FILTER M40
32 Märtin, Liina N30
33 Nael, Margus M30
34 Tuisk, Anneli N30
35 Sikk, Andres RMIT SK M30
36 Kübar, Helen N30
37 Vasarik, Aarne RMIT SK M30
38 Slavin, Mark RMIT SK M30
39 Talur, Daniel RMIT SK M30
40 Enok, Egerd M-U19
41 Zaletajev, Toomas M40
42 Järg, Urmas RMIT SK M40
43 Vinogradov, Georgi M-U19
44 Metusala, Märt M50
45 Karing, Krista N-U30
46 Kübar, Rene M40
47 Tammearu, Tarmo M30
48 Vinogradov, Vladimir
<InFocus>
M50
49 Pohl, Piia N40
50 Tarmu, Kaja N40
51 Pärt, Ingrit N40
52 Kell, Kevin Kalle M-U23
53 Ojaveer, Osvald M-U17
54 Bondarchuk, Ivan M-U13
55 Puusepp, Karlis M40
56 Tuul, Annika N40
57 Valk, Kairit N-U30
58 Kaal, Liisi N30
59 Bondarchuk, Maria N-U17
60 Pallas, Helari M30
61 Hürden, Taivo M40
62 Pärt, Janek M40
63 Valtson, Dagny N30
64 Kasela, Liina N30
65 Juul, Jüri M70
66 Lugenberg, Annikki N-U13
67 Sepp, Kaspar
<Superior>
M60
68 Sepp, Aleksandr M30
69 Raag, Kaupo
<velo clubbers>
velo clubbers M30
70 Rist, Liisi N-U30
71 Nõmmik, Martin Rae Rattaklubi II M40
72 Pohl, Marko
<A&T Sport Team>
M30
73 Järvsalu, Teet M30
74 Veskus, Eve
<KJK>
N40
75 Sildvee, Madis
<RR Siplased>
M30
76 Savisikk, Kristjan M30
77 Pärtel, Marco M40
78 Ott, Indrek M30
79 Uibo, Signe N40
80 Männi, Mattias
<21CC / TELIA>
M30
81 Härmsalu, Jorma M30
82 Meisalu, Martin
<Triatloniklubi 21CC>
M30
83 Väli, Reigo M40
84 Treufeldt, Ülo
<KJK>
M70
85 Kuuskman, Carol
<CFC>
N-U17
86 Jaamul, Andrus
<Kalev>
M40
87 Ennok, Tarmo
<CC Rota Mobilis>
M40
88 Ruse, Margus M40
89 Reinpõld, Risto M30
90 Hunt, Toomas M40
91 Kreegimets, Robin M-U19
92 Kask, Indrek
<KJK>
M40
93 Possul, Kadri
<21CC Triatloniklubi>
N40
94 Kull, Andre
<CC Rota Mobilis>
M30
95 Sõber, Ahto Rae Rattaklubi II M40
96 Reisenbuk, Erik
<KJK>
M-U23
97 Lepp, Emeri
<Kulgur Team>
M40
98 Doman, Andrei M40
99 Kivioja, Raimo
<RR Siplased>
M30
100 Kruusalu, Zinaida N40
101 Albert, August M50
102 Trallmann, Tauno
<SK Jooksupartner>
M40
103 Pärt, Krisseliine N-U23
104 Einroos, Evert M-U23
105 hiob, laur M40
106 Kerner, Argo velo clubbers M40
107 Paglant, Heigo M40
108 Daniel, Ken
<Uuesalu Spordiklubi>
M30
109 Lillo, Indrek
<www.advokaat.ee>
M40
110 Kuusalu, Asko
<Koidu Suusaklubi>
M40
111 Jänese, Maria N30
112 Tônisson, Karl
<Nômme Rattaklubi>
M-U17
113 Elling, Toomas Rae Rattaklubi I M40
114 Gostev, Dmitri
<ABB Spordiklubi>
M30
115 Tinnuri, Marec
<ABB Spordiklubi>
M30
116 Kõiv, Kardon
<21CC Triatloniklubi>
M40
117 Novitski, Janar
<ABB Spordiklubi>
M30
118 Kruusmann, Geidi N30
119 Kesvatera, Andres M30
120 Heinsaar, Hanna
<NRK>
N-U15
121 Heinsaar, Helis
<CFC>
N-U13
122 Suppi, Ahti
<Trismile>
M40
123 Tinno, Margus
<velo clubbers>
velo clubbers M40
124 Noorväli, Ursula
<SK Jooksupartner>
N40
125 Gorov, Aleksei M30
126 Näks, Einar
<Rae Rattaklubi>
Rae Rattaklubi II M40
127 Aro, Marko Rae Rattaklubi II M30
128 Arus, Tiit M40
129 Raudsepp, Getrin N-U13
130 Adajatullin, Rustam M40
131 Tõnisson, Tambet M40
132 Juus, Aivar
<21CC Triatloniklubi>
M40
133 Kingo, Priit
<Peetri Sport>
M40
134 Õun, Joosep-Mattias
<CFC>
M-U15
135 Hämäläinen, Keio M30
136 Rüüsak, Henri
<Ryysak Team>
M40
137 Kuusalu, Asko
<Koidu Suusaklubi>
M40
138 Ööbik, Antti
<Rae Rattaklubi>
M40
139 Ingerma, Peeter
<Kats&Pets>
M40
140 Kalviste, Tarmo
<RYYSAK >
M40
141 Tomson, Kaarel M-U19
142 Tippi, Bert
<Treeningplaan.ee>
M-U30
143 Juhkov, Janar
<Treeningpartner Diadora>
M30
144 Mell, Karl
<21cc tri>
M-U17
145 Tõnismäe, Tiit
<Koidu Suusaklubi>
M40
146 Gutmann, Veigo M40
147 Roosimets, Reigo
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi - Arctic Sport Club M-U19
148 Kuusk, Klarika
<Treeningpartner>
N40
149 Juhkov, Janar
<Treeningpartner Diadora>
M30
150 Jaago, Aivar
<Tervisesport>
M60
151 Kingo, Priit
<Peetri Sport>
M40
152 Pavlisina, Marina
<Infocus Team>
N-U30
153 Tirmaste, Alar M40
154 Hagen, Tiina Rae Rattaklubi I N30
155 Muni, Pille
<Omniva>
N30
156 Kannenberg, Karli
<Rae Rattaklubi>
M30
157 Mihhailov, viktor
<narva hawai express>
M50
158 Härm, Leo M70
159 PENNERT, VLADIMIR M60
160 Demjantšuk, Vladimir
<AngryBoys>
M30
161 Ever, Riho M50
162 Laanemaa, Kristjan M30
163 Mikk, Margus M40
164 Kägu, Hannes Viimsi Sport M40
165 Kuusk, Margus M40
166 Kuuseste, Peeter M40
167 Nõmmik, Martin Rae Rattaklubi II M40
168 Teder, Vello M50
169 Meius, Margus A Le Coq M40
170 Uibo, Signe N40
171 Mahhov, Mart FILTER M30
172 Korb, Imre A Le Coq M40
173 New, Frederick M60
174 Põlluveer, Mathias FILTER M-U30
175 KEMPI, SANDER
<CFC>
M-U19
176 Toppi, Kristel FILTER N-U30
177 Koik, Lauri M30
178 Kõiv, Marek Sportland Bottecchia Team M40
179 Suurkivi, Cathy-Liis FILTER N-U30
180 Greenbaum, Toomas M40
181 gutmann, velar M40
182 Killing, Egert FILTER M-U30
183 Mölder, Veiko A Le Coq M50
184 Sagaja, Martin
<Eesti Raudtee>
M30
185 Luts, Vello M40
186 Fedosejev, Evgeni M70
187 Savitsch, Grete Maria
<Tabasalu Triatloniklubi>
N-U15
188 Tšurkina, Tatjana
<OlyBet>
N40
189 Sepp, Aleksandr M30
190 Luts, Vello M40
191 Särak, Ivo M40
192 Palk, Esko
<vk Velron>
M50
193 Jeets, Merle
<Adrenaliin.ee>
N30
194 Kolk, Kalev M50
195 Petai, Indrek A Le Coq M30
196 Mell, Karl
<21cc tri>
M-U17
197 Rüüsak, Henri
<Ryysak Team>
M40
198 MARTMA, KERT CFC Spordiklubi - Arctic Sport Club M30
199 Kuusk, Enn
<Puha Loomaaed>
M70
200 Tähepõld, Janar
<ENSTO>
M30
201 Kotli, Priit
<21cc>
M40
202 Adrat, Kalle M40
203 Suokas, Heikki M40
204 Prous, Priit M30
205 Olle, Kert M30
206 Bõtškov, Mihhail
<InFocus Team>
M30
207 Suur, Ivo M-U30
208 Tiisvend, Jaanus M40
209 Altma, Andres M40
210 Sirvel, Merili
<Kalevi Jalgrattakool>
N-U19
211 Pavlisina, Marina
<Infocus Team>
N-U30
212 Karpenko, gleb
<Hawaii Narva>
M-U17
213 Pajus, Rene
<Rae Rattaklubi>
Rae Rattaklubi I M40
214 Värik, Hanna-Liisa N-U13
215 Karpenko, Sergei
<Hawaii Narva>
M40
216 Jaamul, Andrus
<Kalev>
M40
217 Kalbin, Jevgeni M30
218 Nirgi, Robin
<KJK>
M-U19
219 Laan, Martin FILTER M30
220 Maasik, Martin FILTER M30
221 Õun, Deivil M30
222 Schultz, Peeter M40
223 Krutob, Tiina FILTER N50
224 Talviste, Einari FILTER M40
225 Palts, Bert
<CFC>
M-U19
226 Kooser, Arthur
<CFC>
M-U23
227 Ülavere, Raimo M40
228 Aasalo, Madis
<CFC>
M-U19
229 Poller, Kaisa RedBike Pyssid N-U30
230 Russow, Urve
<Tervisesport>
N40
231 Tulf, Taago
<21CC>
M30
232 Velve, Ursel
<21CC>
N30
233 Rõzko, Kristin N-U23
234 Kuusemets, Johanna Maria N-U23
235 Lootus, Stefan
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U17
236 Johanson, Egert
<Kalevi Jalgrattakool>
M-U15
237 Kupp, Artur
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U17
238 Latik, Joonas
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
239 Säälik, Kristofer
<CFC>
M-U17
240 Nigul, Mathilde Manuela
<CFC>
N-U19
241 Paat, Jürgen
<Tervisesport>
M30
242 Jamnes, Jaanus M40
243 Nirgi, Tobias
<Siplased>
244 Hermaküla, Hannes M40
245 Tõnismäe, Tiit
<Koidu Suusaklubi>
M40
246 Klaaser, Gert
<Spordipartner>
M40
247 Madis, Kätlin
<Jooksupartner>
N30
248 Augasmägi, Aho
<21CC Triatloniklubi>
M40
249 Otsus, Indrek M60
250 Tuisk, Aidi Gerde
<CFC>
N-U17
251 Liik, Alari-Fredi
<CFC>
M-U23
252 Tarassov, Igor
<Nõmme Rattaklubi>
M50
253 Tarassov, Matvei
<Nõmme Rattaklubi>
M-U17
254 Säälik, Marek
<CFC>
M40
255 Kalm, Kelly N-U23
256 Roossaar, Urmas M40
257 Hääl, Indrek M30
258 Liik, Margus M40
259 Oidekivi, Jane
<21CC Triatloniklubi>
N40
260 Vainre, Mart
<Team Vänt>
M-U30
261 Nositsh, Alexander
<NõmmeRattaKlubi>
M-U19
262 Ojala, Kaur
<NRK>
M-U19
263 Märtson, Kristofer
<CFC>
17:03:30 M-U13
264 Viska, Indrek Sportland Bottecchia Team 17:04:00 M30
265 Keller, Oliver Sportland Bottecchia Team 17:04:30 M-U23
266 Orlovski, Peep A Le Coq 17:08:00 M30
267 Savitsch, Gert Martin
<Tabasalu Triatloniklubi>
17:17:00 M-U13
268 Rohtma, Valdek Viimsi Sport 17:18:00 M30
269 Aksin, Janno 17:27:00 M30
270 Visnapuu, Tarmo Viimsi Sport 18:24:00 M40