Filter Maanteekarikasari / 1. etapp / Kuusalu 04.05.2019

Etapiks eelregistreerimise 1. voor lõppeb võistluspäevale eelneva nädala kolmapäeval kell 24:00, teine voor võistlusnädala kolmapäeval kell 24:00.

Pikk sõit 83 km
# Nimi Võistkond Vanuseklass
1 Tulp, Rain
<Komo>
M50
2 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp M45
3 Liin, Alar M40
4 Karpov, Anton LIDER Kingisepp M35
5 Fedorov, Evgeny LIDER Kingisepp M50
6 Pravilov, Egor M50
7 Floren, Ron-Thorren M-U19
8 Pern, Kaido M30
9 Koger, Siim M35
10 Kodasma, Marek M40
11 Kriisa, Toomas M50
12 Mänd, Margus M45
13 Nõmmeots, Priit M40
14 Nikiforov, Igor M55
15 Kompus, Meelis M45
16 Kiskonen, Eero M45
17 Tarvis, Peeter M-U30
18 Raidma, Steven M40
19 Õitspuu, Sergei M45
20 Kõiv, Kardo M35
21 Raivet, Jaan M40
22 Kahem, Simmo M30
23 Rubenis , Normunds M55
24 Dobrodeev, Sergei LIDER Kingisepp M45
25 Rahnel, Priit M45
26 Demjantshuk, Vladimir
<AngryBoysSports >
M35
27 Nisu, Oskar Cycling Tartu M-U30
28 Kiskonen, Siim Cycling Tartu M-U30
29 Sankmann, Joosep Cycling Tartu M-U30
30 Prangel, Kristo Cycling Tartu M-U30
31 Ärm, Rait Cycling Tartu M-U30
32 Johanson, Kristjan Cycling Tartu M-U30
33 Kirs, Hannes
<Lõunakeskus>
M40
34 Mandri, Rene
<Lõunakeskus>
M35
35 Kalm, Toomas
<Saksa Automaatika ProShop Team>
Saksa Automaatika ProShop Team M45
36 Kiisma, Tauri M30
37 Port, Kristjan M55
38 Mihhailov, Viktor Hawaii Express Narva M50
39 Kolessov, Jevgeni
<InFocus Team>
M30
40 Seppa, Raul M45
41 Kärner, Mart
<Peloton>
Peloton M50
42 Kesper, Raino M40
43 Aia, Kardo Püha Loomaaed M30
44 Tiisler, Toomas ALPTER M45
45 Parv, Alar ALPTER M45
46 Karpenko, Sergei Hawaii Express Narva M45
47 Zagitov, Andrei Hawaii Express Narva M50
48 Prommik, Martin M35
49 Sepp, Vahur M30
50 Kõiv, Marek M40
51 Marrandi, Rain M35
52 Adajatullin, Rustam
<inFocus>
M45
53 Milistver, Meelis M40
54 Kraam, Sulev
<Hää Kraam>
M35
55 Talumaa, Raul
<CC Rota Mobilis>
M45
56 Randma, Kristjan M30
57 Kotov, Raul
<velo clubbers>
M50
58 Kell, Kevin Kalle M-U30
59 Hütt, Oliver Harris M-U19
60 Oppi, Art M45
61 Pogodin, Dmitri Hawaii Express Narva M40
62 Aro, Virko M35
63 Kulak, Vjatseslav
<Ujumisespirdiklubi>
M30
64 Orlovski, Peep A. Le Coq Team M30
65 Reinberk, Aldar
<Acty>
M35
66 Zaletajev, Toomas M50
67 Varik, Marko M35
68 Rätsep, Tõnis M50
69 Lauri, Tarmo M35
70 Kiitam, Ivar M-U30
71 Tammeleht, Harles
<Tripassion Triatloniklubi>
Tripassion Triatloniklubi M30
72 Krumina, Anastasija
<ZZK Team>
ZZK TEAM N-U30
73 Sisolatins, Arturs
<ZZK Team>
ZZK TEAM M35
74 Härkönen, Valtteri Continental-Focus M30
75 Niemi, Jarkko Continental-Focus M35
76 Pyykkönen, Aimo Continental-Focus M30
77 Hujanen, Jani Continental-Focus M30
78 Kesonen, Anssi Continental-Focus M30
79 Nordlund, Johan Continental-Focus M40
80 Pursiainen, Ville Continental-Focus M40
81 Valvas, Vahur Rein Taaramäe Rattaklubi M35
82 Bogdanov, Andrei Hawaii Express Narva M30
83 Kaasik, Margus M55
84 Petrovitš, Üllar
<Jk Paralwpa>
M45
85 Mahlakas, Kalev M50
86 Mikson, Margus M40
87 Kikkas, Riho M40
88 Kalaus, Hargo M45
89 Hara, Jere Continental-Focus M-U30
90 Rikkas, Henrik M55
91 Paluoja, Hanno
<Tripassion Triatloniklubi>
Tripassion Triatloniklubi M40
92 Dedov, Peeter
<A&T Spordiklubi MTÜ>
A&T Sport Team M35
93 Palm, Tõnno A&T Sport Team M45
94 Rosenberg, Reigo A&T Sport Team M-U30
95 Uusen, Tarvi M50
96 Schmidt, Raido M35
97 Sarap, Georg
<VIKO>
M35
98 Koppel, Kristjan
<ProShop Team>
M30
99 Pau, Oskar
<RTR>
M-U19
100 Uulimaa, Ats
<Viko>
M-U30
101 Tiisvend, Jaanus
<Eesti Sportlane>
M40
102 Mäkelä, Antti
<JäPy>
M40
103 Kattai, Kaupo Rein Taaramäe Rattaklubi M45
104 Kubilius, Kevin
<Pärnu Kalev SK>
M-U19
105 Milistver, Mairon
<Pärnu Kalev SK>
M-U19
106 Kubilius, Kevin
<Pärnu Kalev SK>
M-U19
107 Milistver, Mairon
<Pärnu Kalev SK>
M-U19
108 Saaremäel, Indrek Tripassion Triatloniklubi M45
109 Põldre, Urmas
<UP Sport>
M50
110 Pallas, Helari M40
111 Gordienko , Konstantin M30
112 Jõeäär, Gert CFC Spordiklubi M30
113 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi M-U30
114 Kooser, Artur CFC Spordiklubi M-U30
115 Jõeäär, Marten CFC Spordiklubi M-U30
116 Kupp, Artur CFC Spordiklubi M-U19
117 Floren, Ron Thorren CFC Spordiklubi M-U19
118 Saar, Marek Orkla Tiim M35
119 Põder, Kaspar Orkla Tiim M-U30
120 Lainemäe, Rauno Orkla Tiim M-U30
121 Salumäe, Priit Hawaii Express M50
122 Kopli, Tarmo Hawaii Express M40
123 Kivistik, Gert Hawaii Express M-U30
124 Aksin, Janno Hawaii Express M40
125 Tarmu, Ragnar Hawaii Express M35
126 Nikolaevski, Evgeni Hawaii Express M30
127 Krusemann, Magnus A&T Sport Team M40
128 Kippasto, Margo A&T Sport Team M40
129 Liivamägi, Sven
<Rein Taaramäe Rattaklubi>
Rein Taaramäe Rattaklubi M-U30
130 Tarassov, Matvei
<Nõmme Rattaklubi>
M-U19
131 Kanerva, Joni Porvoon Akilles M-U30
132 Lindahl, Jesper Porvoon Akilles M-U30
133 Vainio, Roope Porvoon Akilles M-U30
134 Klaavu, Juuso Porvoon Akilles M-U30
135 Pukk, Andre Viimsi Rattaklubi M40
136 Savisikk, Kristjan Lennujaama Spordiklubi 1 M30
137 Markus, Mart Lennujaama Spordiklubi 1 M-U30
138 Põld, Ivo Lennujaama Spordiklubi 1 M50
139 HÄNNINEN, Aleksi
<TWD-Länken>
TWD-Länken M-U30
140 KOLEHMAINEN, Otto
<TWD-Länken>
TWD-Länken M-U30
141 MIELIKÄINEN, Otto
<TWD-Länken>
TWD-Länken M-U30
142 PELTONEN, Ukko
<TWD-Länken>
TWD-Länken M-U30
143 TASKINEN, Julius
<TWD-Länken>
TWD-Länken M-U30
144 UITTO, Eemil
<TWD-Länken>
TWD-Länken M-U30
145 Akenpärg, Egert Tripassion Triatloniklubi M30
146 Jeret, Timmo VIIMSI SPORT I M-U30
147 Lillesaar, Tanel VIIMSI SPORT I M35
148 Aule, Krister VIIMSI SPORT I M40
149 Telkkinen, Juha-Matti
<JäPy>
M40
150 Juntunen, Antti Jussi
<GSC Blagnac Velosport 31>
M-U30
151 Vool, Toomas Viljandi Rattaklubi M-U19
152 Laanemäe, Erki Viljandi Rattaklubi M-U19
153 Vaidem, Josten Viljandi Rattaklubi M-U30
154 Toomela, Tambet M35
155 Kallakmaa, Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M50
156 Kollo, Tiit FILTER M55
157 Puhke, Marcus FILTER M-U30
158 Kollo, Andres FILTER M30
159 Kollo, Madis FILTER M30
160 Remmelg, Martin M30
161 Jõesaar, Janari M-U30
162 Remmelg, Alari M35
163 Kuresoo, Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. M35
164 Vilipson, Marko
<Peloton>
M55
165 Konrad, Ruudi
<ProShop Team>
M40
166 Suurpere, Arvi
<Rein Taaramäe Rattaklubi>
M45
167 Utar, Urmo M30
168 Tarassov, Kirill
<QM nordic >
M-U30
169 Macleod, Kate
<CFC>
N-U30
170 Nositsh, Alexander M-U30
171 Karu, Allar
<Peloton>
Peloton M30
172 Çakmak, Sinan M40
173 Pungar, Urmas M40
174 Lauk, Toms ZZK TEAM M-U30
175 Leidt, Markus
<Peloton>
Peloton M-U19
176 Adams, Markus
<Otepää rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M-U19
177 Pung, Peeter
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
M-U30
178 Koll, Rihard
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
M-U30
179 Austa, Caspar
<TÜASK>
M35
180 Piho, Kail
<Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi>
M-U30
181 Pavlovs, Evalds ZZK TEAM M30
182 Anier, Martin Rein Taaramäe Rattaklubi M-U19
183 Uusen, Hindrik
<Velopete>
Velopete M40
184 Kägu, Hannes Velopete M50
185 Nurm, Rait Velopete M35
186 Kaupmees, Margus Velopete M40
187 Grün, Rasmus
<Velopete>
Velopete M40
188 Salumäe, Madis M-U30
189 Knops, Kristaps ZZK TEAM M30
190 Reisenbuk, Erik
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M-U30
191 Ilves, Arti Peloton M-U19
192 Roos, Andre
<TÜASK>
M-U19
193 Rohtma, Valdek M40
194 Kilter, Mikk M35
195 Kilter, Mikk M35
196 Nõmmela, Aksel
<Cycling Team Wallonie-Bruxelles>
M-U30
197 RAADOM, ERIK
<A&T Spordiklubi>
A&T Sport Team M35
198 Vosman, Ekke-Kaur
<Otepää Rattaklubi>
M-U30
199 Kalf, Steven
<SJK VIIKING>
M-U30
200 Hermaküla, Hannes M50
201 Nõmme, Anre M45
202 Õun, Deivil
<KV TVJ>
M40
203 Annion, Silver
<Hawaii Express Team>
M35
204 Kalm, Kelly
<CFC Spordiklubi>
N-U30
205 Eljas, Avo Püha Loomaaed M45
206 Kuuskman, Carol
<CFC>
N-U19
Lühike sõit 42 km
# Nimi Võistkond Vanuseklass
1 ILLAK, Peeter M50
2 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
N40+
3 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M45
4 Rooba, Martti M35
5 Jaago, Aivar M60
6 Kuusk, Enn M70+
7 Tamm, Bruno M45
8 Umbleja, Mati M60
9 Kotkas, Aivar M40
10 Valg, Marek M40
11 Kask, Sten M-U30
12 Vene, Sven M50
13 Palts, Imre M50
14 Meltsas, Veiko M45
15 Alaru, Riho M30
16 Luusepp, Leino M40
17 Pindel, Renar M35
18 Ots, Riho M35
19 Nikopenzius, Ivar M40
20 Talviste, Tarvi M45
21 Pletiens, Ilgvars M60
22 Klavinš, Laimonis M55
23 Sokolovs, Janis M65
24 Rutka, Daiga N40+
25 Kalm, Marika N40+
26 Vill, Ago M50
27 Rõzko, Aivar
<Kalev>
M55
28 näss, margo M50
29 Kippasto, Kai A&T Sport CarTrans N40+
30 Tiits, Kaido M45
31 Kuldmäe, Toivo Püha Loomaaed M55
32 Johanson, Marko Püha Loomaaed M30
33 New, Frederick M65
34 Pähk, Margus M40
35 Kalliste, Veiko
<Mikitamäe Aironmään Klubi>
M35
36 Raadik, Indrek M40
37 Lood, Illar
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M30
38 Ots, Ave
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
N-U30
39 Niidumaa, Anni
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
N30
40 susi, endel M50
41 Ets, Aare M45
42 Kuusnõmm, Liis
<RedBike>
N30
43 Kaar, Meelis M35
44 Müürsepp, Madis
<Viimsi Rattaklubi>
M50
45 Veidenberg, Peeter M65
46 Lepik, Janno M30
47 Külv, Hannes
<Tartu ülikooli akadeemiline spordiklubi>
M30
48 Reiu, Andres
<Omniva Spordiklubi>
M50
49 Kütt, Vello
<Omniva Spordiklubi>
M50
50 Reiu, Sven
<Omniva Spordiklubi>
M-U30
51 Fjodorov, Nikolai
<Omniva Spordiklubi>
M60
52 Allik, Sten M40
53 Strugova Rõzko, Tatjana N35
54 Kaidis, Kaido
<21CC>
M40
55 Härm, Leo
<Põltsamaa JK>
M70+
56 Karlis, Veiko M35
57 Pumpišs, Anrijs Tukums/Velodraugs M45
58 Ploompuu, Kaido M35
59 Gurtovets, Kaido M30
60 Mark, Velju M60
61 Mõrd, Rando A. Le Coq Team M50
62 Mölder, Veiko A. Le Coq Team M50
63 Rehi, Maila A. Le Coq Team N40+
64 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team M35
65 Pikkof, Jaanis
<Sportlove>
M30
66 Hanni, Toomas M45
67 Viinalass, Leho M35
68 Einroos, Evert M-U30
69 Pärsim, Peep M45
70 Monto, Jonna Continental-Focus N-U30
71 Lelov, Andrus M45
72 Jürgenson, Aivar M50
73 Prükkel, Jaanus
<KJK>
M50
74 Pallo, Ruth N40+
75 Kuldkepp, Peep
<Viimsi Rattaklubi>
M50
76 Lang, Tea
<TÜ ASK>
N40+
77 Karjane, Jaak
<Spordipartner>
M35
78 Kukk, Aivo Saksa Automaatika ProShop Team M60
79 Viidik, Tarvo M40
80 Viidik, Marge N35
81 Rokk, Riho
<Garmin Eesti>
M30
82 Kuhlap, Kaupo
<Cosmos>
M50
83 änilane, birgit N-U30
84 Oidekivi, Imre M40
85 Tito, Birgit N-U30
86 Kirch , Mareck
<Uuesalu Spordiklubi>
M40
87 Ellermaa, Karel M-U30
88 Kütt, Raul M50
89 Liubimova, Aleksandra LIDER Kingisepp N30
90 Tammisto, Priit
<CFC>
M60
91 Butorin, Aleksandr M40
92 Ruus, Oliver M30
93 Pärsim, Priit M50
94 Novikov, Daniel
<KJK>
M30
95 Noormets, Aivar M55
96 Oras, Janno M30
97 Vaindlo, Raul M65
98 Palts, Bert M-U30
99 Garmash, Jevgeni
<KJK>
M30
100 Kala, Kaspar M30
101 Toomsalu, Ilmar Lennujaama Spordiklubi 1 M50
102 Pärtel, Marko Lennujaama Spordiklubi 1 M45
103 Piire, Aare Lennujaama Spordiklubi 1 M45
104 Israel, Olavi
<A & T Spordiklubi>
A&T Sport Team M45
105 Kuurmaa, Tarmo M35
106 Roosmann, Thomas M30
107 Romandi, Arvi
<Rae Rattaklubi>
Rae Rattaklubi M40
108 Visnapuu, Tarmo VIIMSI SPORT II M45
109 Haav, Viljar VIIMSI SPORT II M40
110 Paat, Jürgen VIIMSI SPORT II M35
111 Palts, Imre VIIMSI SPORT II M50
112 Soodla, Oole Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M45
113 Linkgreim, Jaanus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M45
114 Lagenõmm, Aivar Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M45
115 Linkgreim, Margus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M45
116 Gutmann, Tarmo FILTER M40
117 Killing, Gert
<Hawaii Express>
M40
118 Laaniste, Mart Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. M45
119 Teder, Maidu Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. M35
120 Raja, Andres Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. M35
121 Must, Tene Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. N-U30
122 Kardakov, Aleksandr M60
123 Metslind, Ottomar Rein Taaramäe Rattaklubi M-U30
124 Leidt, Meelis
<Peloton>
Peloton II M50
125 Pruul, Robin M-U30
126 Heinsar, Hardi
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M45
127 Heinsar, Hardi
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M45
128 Rool, Margus
<Viimsi Rattaklubi>
Viimsi Rattaklubi M40
129 Ord, Tõnu
<CC Superior>
M50
130 Eenkivi, Kristian M35
131 Kirsimaa, Tõnu
<Kuusalu Rattaklubi>
M45
132 Palu, Indrek
<Kuusalu Rattaklubi>
M35
133 Pleiats, Marko
<Kuusalu Rattaklubi>
M35
134 Meigas, Mait
<Kuusalu Rattaklubi>
M35
135 Jääger, Liis
<Otepää Rattaklubi>
N-U30
136 Luidre, Andres
<KavalAntsStuudio>
M30
137 Teder, Vello Aave Spordiklubi M55
138 Ots, Rait Aave Spordiklubi M40
139 Luts, Vello Aave Spordiklubi M40
140 Tuur, Liisi N40+
141 Sõber, Ahto
<Rae Rattaklubi >
M45
142 Järvet, Heiti M40
143 Kalm, Marika N40+
144 Tito, Birgit VIIMSI SPORT II N-U30
145 Pihtjõe, Janek VIIMSI SPORT II M40
Noortesõit 42 km
# Nimi Võistkond Vanuseklass
1 Treier, Maria
<CFC>
N-U15
2 Lugenberg, Annikki
<CFC>
N-U15
3 Kõiv, Kevin Kardo M-U17
4 Eenma, Siim M-U15
5 Lehtsaar, Mattias Jonatan
<CFC>
M-U17
6 Verliin, Lauri
<Tartu Ülikooli Akateemiline Spordiklubi>
M-U17
7 Malkova, Tatiana N-U15
8 Kaljur, Hannah
<Smart Sport>
N-U15
9 Pajur, Romet
<CFC>
CFC Spordiklubi M-U17
10 Bauer, Mikk
<JK PARALEPA>
M-U17
11 Raadla, kädi
<JK Paralepa>
N-U19
12 Tamm, Lauri
<KJK>
M-U17
13 Tamm, Kermo
<KJK>
M-U15
14 Post, Ken
<Pärnu Kalev SK>
M-U17
15 Reiljan, Janmar M-U17
16 Väinola, Christopher
<KJK>
M-U17
17 Hion, Oliver
<Nõmme Rattaklubi>
M-U17
18 Tuisk, Aidi Gerde CFC Spordiklubi N-U19
19 Sirk, Ragnar
<NRK>
M-U17
20 Kokk, Gregor CFC Spordiklubi M-U17
21 Türkson, Silvia
<Porter Racing>
N-U19
22 Krusemann, Martin Kalevi Jalgrattakool M-U17
23 KASK, HENDRI
<Nõmme Rattaklubi>
M-U17
24 Kukk, Janek-Robin
<Kalevi Jalgrattakool>
Kalevi Jalgrattakool M-U17
25 Kukk, Kätlin
<Kalevi Jalgrattakool>
N-U19
26 Soonik, Kristel Sandra Viljandi Rattaklubi N-U19
27 Tamm, Tony Viljandi Rattaklubi M-U17
28 Tiirats, Johannes Viljandi Rattaklubi M-U17
29 Toom, Tauri Viljandi Rattaklubi M-U17
30 Sander, Laura Lizette
<Pärnu Kalev SK>
N-U17
31 Mätik, Oliver
<Kalevi Jalgrattakool>
Kalevi Jalgrattakool M-U15
32 Kurits, Karl
<RTR>
Rein Taaramäe Rattaklubi M-U15
33 Aus, Aaron
<Rein Taaramäe Rattaklubi>
Rein Taaramäe Rattaklubi M-U17
34 Prants, Annabrit
<Kalevi Jalgrattakool>
N-U17
35 Pung, Piret
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
N-U19
36 Gristsenko, Ron CFC Spordiklubi M-U17
37 Notton, Rauno
<CFC>
M-U17
38 Mihkels, Madis
<TÜASK>
M-U17
39 Latik, Joonas
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U17
40 Saul, Evar
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
41 Saar, Mauro Erik
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
42 Vilbaste, Andre
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U17
43 Aduson, Gabriel Helmut
<CFC Spordiklubi>
M-U15
44 Puuorg, Johann Mattias
<PorterRacing>
M-U17
45 Vahter, Robin
<SJK VIIKING>
M-U17
46 Õun, Joosep-Mattias M-U17
47 Aduson, Gabriel Helmut
<CFC Spordiklubi>
M-U15
Matkasõit
# Nimi Võistkond Vanuseklass
1 Miljand, Argo M45
2 Leben, Marek
<Shoproller Kose AMK ct>
M40
3 Kari, Leiu N40+
4 Madis, Kätlin
<Jooksupartner>
N35
5 Taavits, Meelis M45
6 Lang, Kristo M40
7 Tomingas, Wilhelm
<Cosmos>
M-U15
8 Prii, Klaarika N30
9 Käärst, Rain
<Kuusalu Rattaklubi>
M40
10 Latik, Kristo
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
Lastesõit 2 km
# Nimi Võistkond Vanuseklass
1 Ormus, Emmanuel
<Nõmme Rattaklubi>
M-U13
2 Mitt, Harrot
<Cosmos>
M-U13
3 Nõmm, Rasmus
<Nõmme Rattaklubi>
FILTER M-U13
4 Nõmm, Rasmus
<Nõmme Rattaklubi>
FILTER M-U13
5 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M-U13
6 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M-U13
7 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M-U13
8 Vilbaste, Andreas
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U13
9 Käärst, Ruben
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U13
10 Saar, Markus Aleksander
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U13
11 Kajo, Herlen
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U13
12 Soiver, Sten Erik
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U13
13 Jõgi, Mikk
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U13
14 Käärst, Revo
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U13
15 Jakobsoo, Kaspar
<Nõmme Rattaklubi>
M-U13
16 Härm, Robin M-U13
17 Mandel, Mathias Lennart
<Nõmme Rattaklubi>
M-U13
Lastesõit 1 km
# Nimi Võistkond Vanuseklass
1 Kalm, Kenerth
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi M-U10
2 Ormus, Elvis
<Nõmme Rattaklubi>
M-U10
3 Ormus, Dominic
<Nõmme Rattaklubi>
M-U10
4 Sepp, Jesse-Revo M-U10
5 Rooba, Frank Martin M-U10
6 Mandel, Markus
<Nõmme Rattaklubi>
M-U10
7 Salupuu, Georg
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U10
8 Härm, Meriliis N-U10
Lastesõit 400 m
# Nimi Võistkond Vanuseklass
1 Lumi, Jakob
<Cosmos>
M-U7
Lastesõit 200 m
# Nimi Võistkond Vanuseklass
1 Sepp, Kaspar-Romero M/N-U5
2 Killing, Gerret M/N-U5
3 Kajo, Kaspar M/N-U5
Kokku 437