Filter Maanteekarikasari / 7. etapp / Suur-Munamäe 18.08.2019

Etapiks eelregistreerimise 1. voor lõppeb võistluspäevale eelneva nädala kolmapäeval kell 24:00, teine voor võistlusnädala kolmapäeval kell 24:00.

Pikk sõit 88,3 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Tulp, Rain
<Komo>
M50
2 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp M45
3 Liin, Alar M40
4 Karpov, Anton LIDER Kingisepp M35
5 Floren, Ron-Thorren M-U19
6 Pern, Kaido M30
7 Koger, Siim M35
8 Kodasma, Marek M40
9 Kriisa, Toomas M50
10 Mänd, Margus M45
11 Nõmmeots, Priit M40
12 Nikiforov, Igor M55
13 Kompus, Meelis M45
14 Kiskonen, Eero M45
15 Tarvis, Peeter M-U30
16 Raidma, Steven M40
17 Raivet, Jaan M40
18 Kahem, Simmo M30
19 Rubenis , Normunds M55
20 Kalm, Marika N40+
21 Dobrodeev, Sergei LIDER Kingisepp M45
22 Rahnel, Priit M45
23 Demjantshuk, Vladimir
<AngryBoysSports >
M35
24 Kalm, Kelly
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi N-U30
25 Nisu, Oskar Cycling Tartu M-U30
26 Kiskonen, Siim Cycling Tartu M-U30
27 Sankmann, Joosep Cycling Tartu M-U30
28 Prangel, Kristo Cycling Tartu M-U30
29 Ärm, Rait Cycling Tartu M-U30
30 Johanson, Kristjan Cycling Tartu M-U30
31 Kirs, Hannes
<Lõunakeskus>
M40
32 Mandri, Rene
<Lõunakeskus>
M35
33 Kalm, Toomas
<Saksa Automaatika ProShop Team>
Saksa Automaatika ProShop Team M45
34 Kiisma, Tauri M30
35 Port, Kristjan M55
36 Mihhailov, Viktor Hawaii Express Narva M50
37 Kolessov, Jevgeni
<InFocus Team>
M30
38 Seppa, Raul M45
39 Kärner, Mart
<Peloton>
Peloton M50
40 Kesper, Raino M40
41 Aia, Kardo Püha Loomaaed M30
42 Tiisler, Toomas ALPTER M45
43 Parv, Alar ALPTER M45
44 Karpenko, Sergei Hawaii Express Narva M45
45 Zagitov, Andrei Hawaii Express Narva M50
46 Prommik, Martin M35
47 Marrandi, Rain M35
48 Adajatullin, Rustam
<inFocus>
M45
49 Vlassov, Jüri
<CC Rekord>
M40
50 Kell, Kevin Kalle M-U30
51 Hütt, Oliver Harris M-U19
52 Orlovski, Peep A. Le Coq Team M30
53 Zaletajev, Toomas M50
54 Varik, Marko M35
55 Rätsep, Tõnis M50
56 Mikson, Margus M40
57 Kikkas, Riho M40
58 Palm, Tõnno A&T Sport Team M45
59 Mäkelä, Antti
<JäPy>
M40
60 Pallas, Helari M40
61 Gordienko , Konstantin M30
62 Jõeäär, Gert CFC Spordiklubi M30
63 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi M-U30
64 Kooser, Artur CFC Spordiklubi M-U30
65 Jõeäär, Marten CFC Spordiklubi M-U30
66 Kupp, Artur CFC Spordiklubi M-U19
67 Floren, Ron Thorren CFC Spordiklubi M-U19
68 Saar, Marek Orkla Tiim M35
69 Põder, Kaspar Orkla Tiim M-U30
70 Lainemäe, Rauno Orkla Tiim M-U30
71 Salumäe, Priit Hawaii Express M50
72 Kopli, Tarmo Hawaii Express M40
73 Kivistik, Gert Hawaii Express M-U30
74 Aksin, Janno Hawaii Express M40
75 Tarmu, Ragnar Hawaii Express M35
76 Nikolaevski, Evgeni Hawaii Express M30
77 Krusemann, Magnus A&T Sport Team M40
78 Kippasto, Margo A&T Sport Team M40
79 Savisikk, Kristjan Lennujaama Spordiklubi 1 M30
80 Markus, Mart Lennujaama Spordiklubi 1 M-U30
81 Põld, Ivo Lennujaama Spordiklubi 1 M50
82 Lillesaar, Tanel VIIMSI SPORT I M35
83 Aule, Krister VIIMSI SPORT I M40
84 Kallakmaa, Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M50
85 Kuresoo, Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. M35
86 Hermaküla, Hannes M50
87 Kuljus, Viljar
<Fixus Team>
M35
88 Prous, Priit Saksa Automaatika ProShop Team M35
89 Kalde, Meelis M40
90 Strikholm, Peeter
<Püha Loomaaed>
M40
91 Utar, Urmo M30
92 Lebedinskii, Dmitrii
<PskovSkiTeam>
M40
93 Parygin, Dmitry
<Pskov Ski Team>
Peloton I M40
94 Pyykkönen, Aimo Continental-Focus M30
95 Kesonen, Anssi Continental-Focus M30
96 Nordlund, Johan Continental-Focus M40
97 Kasenõmm, Priit FILTER M40
98 Tsalemchuk, Eduard M40
99 Fedorov, Evgeny LIDER Kingisepp M50
100 Suurpere, Arvi
<RTR>
Rein Taaramäe rattaklubi M45
101 Lillmaa, Ove M-U30
102 Luts, Taavi M50
103 Barabash, Aleksey M50
104 Liivamägi, Sven
<RTR>
Rein Taaramäe Rattaklubi M-U30
105 Niemi, Jarkko Continental-Focus M35
106 Pani, Marek
<Team Stokker>
M45
107 Sildvee, Rainer
<kinema.eu>
M35
108 Bolsis, Normunds M50
109 Bolsis, Niklavs
<Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree>
M-U30
110 Värv, Sander
<REKORD CC>
M35
111 Vainre, Mart
<Team VäntTe>
M30
112 Kivirüüt, Margus M45
113 Kõiv, Marek M40
114 Ever, Riho
<Velo Clubbers>
M50
115 Valvas, Vahur Rein Taaramäe Rattaklubi M35
116 Arme, Janek
<Põltsamaa jalgrattaklubi>
M30
117 Mahlakas, Kalev M50
118 Sibul, Argo
<Scoutspataljon Team>
M30
119 Türna, Siim M30
120 Rikkas, Henrik M55
121 Kattai, Kaupo
<RTR>
Rein Taaramäe Rattaklubi M45
122 Kaasik, Margus M55
123 Sildvee, Madis
<RR Siplsed>
M40
124 Reisenbuk, Erik Otepää Rattaklubi M-U30
125 Piho, Kail
<Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi>
M-U30
126 Rikk, Joel M50
127 Uude, Aivo M40
128 Teder, Feeliks
<Tartu Ujumisklubi>
M35
129 Metslind, Ottomar Rein Taaramäe Rattaklubi M-U30
130 Milistver , Mairon
<Pärnu Kalev SK >
M-U19
131 Suluste, Jüri
<SJK Viiking>
M55
132 Kivioja, Raimo
<RR SIPLASED>
M35
133 Piirimägi, Peeter M40
134 Nassar, Taavi M30
135 Saarnik, Mark
<Fnt spordiklubi>
M-U30
136 Valgur, Gunnar
<FNT spordiklubi>
M30
137 Uulimaa, Ats
<viko>
M-U30
138 Klaos, Einar
<Komo>
M55
139 Kriukov, Aleksandr
<Desperados>
M-U30
140 Pilv, Armin
<Haanja RK>
M-U30
141 Mõts, Olavi
<Haanja Rattaklubi>
M50
142 Toomela, Tambet M35
143 Rei, Tarmo CFC Spordiklubi M45
144 Põldma, Mirko
<RR Siplased>
M35
145 Kollo, Andres FILTER M30
146 Kollo, Madis FILTER M30
147 Maasik, Martin FILTER M35
148 Laas, Martin M-U30
149 Kuriks, Reimo M45
150 Saagpakk, Ahti
<FNT spordiklubi>
M45
151 Zālītis, Didzis
<Dobeles dzirnavnieks/Feel free>
M50
152 Rubenis, Pauls M-U19
153 Meltsov, Martin
<Haanja Rattaklubi>
M35
154 Vilumovs, Ivo EVELO TEAM M30
155 Āķis, Sandis EVELO TEAM M40
156 Vēvers, Ģirts EVELO TEAM M45
157 Inovskis, Nauris EVELO TEAM M35
158 Sprude, Arvis EVELO TEAM M30
159 Kalveršs, Māris EVELO TEAM M40
160 Vosekalns, Andris EVELO TEAM M-U30
161 Mikulens, Juris EVELO TEAM M35
162 Uibokand, Janelle
<ASTRO BALTICS>
N-U30
163 Uusen, Tarvi M50
164 Talve, Taavi M45
165 Cakmak, Sinan M40
166 Sepp, Vahur M30
167 Kelk, Indrek
<Valgete Teede Rattaralli>
M50
168 Kibal, Tair
<Haanja Rattaklubi>
M35
169 Välk, Annes M35
170 Ansons, Kristers
<Amore&Vita - Prodir>
M-U30
171 Bilql, Ali Riza
<ARBCoaching>
M45
172 Olivson, Sergei CFC Spordiklubi M50
173 Martma, Kert CFC Spordiklubi M35
174 Oder, Rein
<21CC Triatloniklubi>
M45
175 Mesi, Joosep Püha Loomaaed M-U19
176 Tosmin, Janno
<TÜASK>
M-U19
177 Heleki, Joel M35
178 Austa, Caspar
<TYASK>
M35
179 Palli, Timo M40
180 Kirsipuu, Toomas M55
181 Leidt, Markus Peloton I M-U19
182 Lauk, Karl Patrick
<Groupama-FDJ Continental>
M-U30
183 Pung, Peeter
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
M-U30
184 Saar, Randar
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
M-U30
185 Koll, Rihard
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
M-U30
186 Kalf, Steven
<Team Illuminate>
M-U30
187 Kalja, Mihkel
<Rein Taaramäe Rattaklubi>
M-U30
188 Ilves, Arti
<Peloton>
Peloton I M-U19
189 Matt, Jörgen
<Peloton>
Peloton I M-U30
190 Reinberk, Aldar M35
191 pungar, rainer
<cyclon>
M40
192 Roose, Kert
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M-U19
193 Kurits, Joonas
<RTR>
Rein Taaramäe Rattaklubi M-U19
194 Kutser, Karmo
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi M-U30
195 Hallop, Greg Viljandi Rattaklubi M-U30
196 Vaidem, Josten Viljandi Rattaklubi M-U30
197 Vool, Toomas Viljandi Rattaklubi M-U19
198 Laanemäe, Erki Viljandi Rattaklubi M-U19
199 Mõttus, Marko Martti Viljandi Rattaklubi M-U19
200 Schmidt, Raido M35
201 Adams, Markus
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M-U19
202 Pungar, Urmas M40
203 Vent, Karl Mihkel
<TÜ ASK>
M-U30
204 Stapjaks, Rostislavs
<NAV>
M45
205 Rehepapp, Raigo M35
206 Sarap, Georg
<Viko>
M35
207 Lootus, Stefan Velopete M-U19
208 Kägu, Hannes Velopete M50
209 Kaupmees, Margus Velopete M40
210 Grün, Rasmus Velopete M40
211 Uusen, Hindrik Velopete M40
212 Köster, Indrek M45
213 Kovadlo, Anton CFC Spordiklubi M35
214 Marks, Raul M50
215 Bazõlev, Anton
<Adduco kolimisteenused>
M30
216 Krumina, Anastasija
<ZZK Team>
ZZK TEAM N-U30
217 Sisolatins, Arturs
<ZZK Team>
ZZK TEAM M35
218 Jõgi, Joonas
<CFC Spordiklubi>
M-U30
219 Sergey, Lazarev M35
220 Õun, Deivil
<KV TVJ>
M40
221 Annion, Silver
<Hawaii Express Team>
M35
222 Eljas, Avo Püha Loomaaed M45
223 Toome, Roland
<RR Siplased>
M50
Lühike sõit 43,7 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 ILLAK, Peeter M50
2 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
N40+
3 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M45
4 Rooba, Martti M35
5 Jaago, Aivar M60
6 Kuusk, Enn M70+
7 Tamm, Bruno M45
8 Umbleja, Mati M60
9 Kotkas, Aivar M40
10 Valg, Marek M40
11 Kask, Sten M-U30
12 Vene, Sven M50
13 Palts, Imre M50
14 Meltsas, Veiko M45
15 Alaru, Riho M30
16 Luusepp, Leino M40
17 Pindel, Renar M35
18 Ots, Riho M35
19 Nikopenzius, Ivar M40
20 Talviste, Tarvi M45
21 Pletiens, Ilgvars M60
22 Klavinš, Laimonis M55
23 Sokolovs, Janis M65
24 Rutka, Daiga N40+
25 Kalm, Marika N40+
26 Rõzko, Aivar
<Kalev>
M55
27 näss, margo M50
28 Kippasto, Kai A&T Sport CarTrans N40+
29 Kuldmäe, Toivo Püha Loomaaed M55
30 Johanson, Marko Püha Loomaaed M30
31 New, Frederick M65
32 Pähk, Margus M40
33 Kalliste, Veiko
<Mikitamäe Aironmään Klubi>
M35
34 Raadik, Indrek M40
35 Lood, Illar
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M30
36 Ots, Ave
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
N-U30
37 Niidumaa, Anni
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
N30
38 Veidenberg, Peeter M65
39 Lepik, Janno M30
40 Külv, Hannes
<Tartu ülikooli akadeemiline spordiklubi>
M30
41 Reiu, Andres
<Omniva Spordiklubi>
M50
42 Kütt, Vello
<Omniva Spordiklubi>
M50
43 Reiu, Sven
<Omniva Spordiklubi>
M-U30
44 Fjodorov, Nikolai
<Omniva Spordiklubi>
M60
45 Mõrd, Rando A. Le Coq Team M50
46 Mölder, Veiko A. Le Coq Team M50
47 Rehi, Maila A. Le Coq Team N40+
48 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team M35
49 Kukk, Aivo Saksa Automaatika ProShop Team M60
50 Kuhlap, Kaupo
<Cosmos>
M50
51 Ruus, Oliver M30
52 Toomsalu, Ilmar Lennujaama Spordiklubi 1 M50
53 Pärtel, Marko Lennujaama Spordiklubi 1 M45
54 Piire, Aare Lennujaama Spordiklubi 1 M45
55 Haav, Viljar VIIMSI SPORT II M40
56 Paat, Jürgen VIIMSI SPORT II M35
57 Palts, Imre VIIMSI SPORT II M50
58 Pihtjõe, Janek VIIMSI SPORT II M40
59 Soodla, Oole Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M45
60 Linkgreim, Jaanus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M45
61 Lagenõmm, Aivar Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M45
62 Linkgreim, Margus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M45
63 Laaniste, Mart Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. M45
64 Teder, Maidu Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. M35
65 Raja, Andres Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. M35
66 Must, Tene Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. N-U30
67 Laul, Raines
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M35
68 Teder, Vello Aave Spordiklubi M55
69 Ots, Rait Aave Spordiklubi M40
70 Luts, Vello Aave Spordiklubi M40
71 Tammisto, Priit
<CFC>
M60
72 Hintser, Jaanus
<Fixus Team>
M45
73 Ennok, Tarmo
<CC Rota Mobilis>
M45
74 Lebedev, Igor
<PskovSkiTeam>
M60
75 Pestriakov, Sergei
<PskovSkiTeam>
M55
76 Mainsoo, Rene M40
77 Aas, Andres M40
78 Eenraid, Priit M45
79 Viigipuu, Toomas
<Tartu SK Velo>
M60
80 Savolainen, Heikki M30
81 Mitt, Terje
<Cosmos>
N40+
82 Tammearu, Tarmo
<RedBike>
M40
83 Guläjev, Roland M40
84 Karlis, Veiko M35
85 Tiido, Mati M45
86 Kepp, Kaidu M55
87 Härm, Leo
<PJK>
M70+
88 Tombak, Tanel
<Tammiste CK>
M30
89 Reimann, Anti
<Tammiste CK>
M45
90 Mäggi, Martin
<Sportlove>
M45
91 Killing, Gert
<Hawaii Express>
M40
92 Värnik, Ahti
<Velomaniakid>
M45
93 värnik, alar
<velomaniakid>
M40
94 Liubimova, Aleksandra LIDER Kingisepp N30
95 Noormets, Aivar M55
96 kask, ants M45
97 Karjane, Jaak
<Spordipartner>
M35
98 Romandi, Arvi Rae Rattaklubi M40
99 Voogla, Kaido
<KJK>
M40
100 Strugova Rõzko, Tatjana N35
101 Ploompuu, Kaido M35
102 Võsu, Jaan M50
103 Hanni, Toomas Annikoru Hundid M45
104 Viinalass, Leho Annikoru Hundid M35
105 Nurmsalu, Rain
<Spordiklubi IKS>
M50
106 Rokk, Riho
<Garmin Eesti>
M30
107 Kuldkepp, Kristi
<TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI>
N30
108 Valdmann, Sven M50
109 Valk, Hillar
<VOC/Rattabaas>
M70+
110 Tikk, Lauri M45
111 Piirisild, Indrek
<Power Dropouts>
M35
112 joosep, mihkel M60
113 joosep, saamuel M-U30
114 Kotkin, Pavel M40
115 Nigul, Alar
<CFC Spordiklubi>
M50
116 Palm, Ingemar M40
117 Prükkel, Jaanus
<KJK>
M50
118 Milistver , Meelis M40
119 Tiisler, Marko M50
120 Pumpiss, Anrijs
<Tukums>
Tukums/Velodraugs M45
121 Ints, Kalev
<PELOTON>
Peloton M45
122 Karro, Meelis M35
123 Ord, Tõnu
<CC Superior>
M50
124 Sinilill, Veronika
<CC Superior>
N40+
125 Lelov, Andrus M45
126 Kilk, Kristo M-U30
127 Raiesmaa, Eldur
<Auto Stock>
M50
128 Musting, Ole
<Eesti Tõukerattaliit>
M35
129 Parv, Martin ALPTER M-U30
130 Kaldoja, Avely
<TYASK>
N30
131 Tuul, Toomas M-U30
132 Einland, Eve
<Pärnu maakohus>
M45
133 Ahmerovs, Andrejs Velo+ Bottari Baltic M40
134 Čunka, Kārlis Velo+ Bottari Baltic M50
135 Račkovs, Igors Velo+ Bottari Baltic M55
136 Merzlikin, Olexander Velo+ Bottari Baltic M40
137 Einroos, Evert M-U30
138 Danilas, Meelis M50
139 Israel, Olavi
<A & T Spordiklubi>
A&T Sport Team M45
140 Krela, Jaan
<Dünamo>
M50
141 neemela, Kurmo
<Dünamo>
M45
142 Tuul, Sander M-U30
143 Luur, Ervin
<Püha Loomaaed>
M60
144 Sarapuu, Rain M40
145 Siidra, Kaimar
<Xteam>
M40
146 vähi, ilmar M40
147 Pensa, Heiki
<Valio Eesti AS>
M60
148 Lang, Tea
<TÜ ASK>
N40+
149 Leidt, Meelis Peloton II M50
150 Nigul, Margo M45
151 Arula, Raul
<Tartu Veloi>
M60
152 Kalja, Priit M50
153 Merila, Jaanis M45
154 Kaldmäe, Kevin
<FNT Spordiklubi>
M-U30
155 Heinla, Siim M-U30
156 Treufeldt, Ülo
<KJK>
M70+
157 Thal, Talis
<XTeam>
M45
158 Michelson, Ülo M45
159 Ärmpalu, Aare
<Ruuveni Spordiklubi>
M50
160 Butorin, Aleksandr M40
161 Heinsar, Hardi
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M45
162 Maranik, Marek
<TÜSK>
M45
163 Kumel, Tarvo M50
164 Talv, Tarvi
<Dünamo>
M45
165 Rekand, Tiina
<Jõuluks koju>
N30
166 Vaindlo, Raul M65
167 Rätsep, Ain
<Sporfipartner>
M40
168 Jääger, Liis
<Otepää rattaklubi>
N-U30
169 Kalejs, Maris Tukums/Velodraugs M45
170 Jalakas, Siim M-U30
171 Vällik, Kristjan M50
172 Kutilov, Roman M30
173 Pravilov, Egor M50
174 Nõmme, Anre M45
175 Sõber, Ahto
<Rae Rattaklubi >
M45
176 Järvet, Heiti M40
177 Õitspuu, Sergei
<RedBike>
M45
178 Kõiv, Kardo M35
179 Jeret, Timmo VIIMSI SPORT I M-U30
180 Visnapuu, Tarmo VIIMSI SPORT II M40
181 Tito, Birgit VIIMSI SPORT II N-U30
182 Novikov, Oleg
<PskovSkiTeam>
M55
Noortesõit 43,7 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Treier, Maria
<CFC>
N-U15
2 Lugenberg, Annikki
<CFC>
N-U15
3 Õun, Joosep-Mattias M-U17
4 Kõiv, Kevin Kardo M-U17
5 Eenma, Siim M-U15
6 Lehtsaar, Mattias Jonatan
<CFC>
M-U17
7 Verliin, Lauri
<Tartu Ülikooli Akateemiline Spordiklubi>
M-U17
8 Hion, Oliver
<Nõmme Rattaklubi>
M-U17
9 Sazonov, Mark
<Maardu Kalevi Jalgrattakool>
Kalevi Jalgrattakool M-U17
10 Krusemann, Martin Kalevi Jalgrattakool M-U17
11 Raiesmaa, Remo
<Paikuse PK>
M-U17
12 Pau, Oskar
<Rein Taaramäe Rattaklubi>
M-U17
13 Libek, Maario
<Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi >
M-U17
14 Kaljur, Hannah
<Smart Sport>
N-U15
15 Bauer, Mikk
<JK PARALEPA>
M-U17
16 Latik, Joonas
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U17
17 Saul, Evar
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
18 Saar, Mauro Erik
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
19 Vilbaste, Andreas
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
20 Käärst, Ruben
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
21 Saar, Markus Aleksander
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
22 Teder, Anette
<Tartu Ujumisklubi>
N-U15
23 Sviridenko , Erik Kalevi Jalgrattakool M-U17
24 Johanson, Egert Kalevi Jalgrattakool M-U17
25 Kalmus, Kaaro
<Nõmme Rattaklubi>
M-U17
26 Närap, Henry
<TÜASK>
M-U17
27 Väinola, Christopher
<KJK>
Kalevi Jalgrattakool M-U17
28 Karki, Martin
<TÜASK>
M-U17
29 Vähi, Joonas Tripassion Triatloniklubi M-U15
30 Ragilo, Frank Aron Kalevi Jalgrattakool M-U17
31 Kalme, Riin
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
N-U19
32 Pung, Piret
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
N-U19
33 Saar, Andris Roland
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
M-U17
34 Lenzius, Martti
<Vooremaa Centrum/Rattabaaas>
M-U15
35 Tuisk, Aidi Gerde
<CFC Spordiklubi>
N-U19
36 Lepmets, Markus M-U19
37 Nigul, Natali Nora
<CFC>
N-U15
38 Anier, Martin
<RTR>
Rein Taaramäe Rattaklubi M-U17
39 Aduson, Gabriel Helmut
<CFC Spordiklubi>
M-U15
40 Prants, Annabrit
<Kalevi Jalgrattakool>
N-U17
41 Tamm, Tony Viljandi Rattaklubi M-U17
42 Soonik, Kristel Sandra Viljandi Rattaklubi N-U19
43 Aus, Aaron
<RTR>
Rein Taaramäe Rattaklubi M-U17
44 Karlep, Georg
<Rein Taaramäe Rattaklubi>
Rein Taaramäe Rattaklubi M-U17
Matkasõit
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Miljand, Argo M45
2 Leben, Marek
<Shoproller Kose AMK ct>
M40
3 Juursoo, Meelis M45
4 Prii, Klaarika N30
5 Taavits, Meelis Annikoru Hundid M45
6 Rodbaver, Oksana
<Tartu Ujumisklubi>
N35
7 Teder, Sander
<Tartu Ujumisklubi>
M-U15
8 Teder, Christine
<Tartu Ujumisklubi>
N-U15
9 Tomingas, Wilhelm
<Cosmos>
M-U15
10 Õun, Piret N40+
11 Puškin, Jürgen
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
M-U15
12 Lepiste, Karmo
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
M-U15
Lastesõit 2 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Ormus, Emmanuel
<Nõmme Rattaklubi>
M-U11
2 Mitt, Harrot
<Cosmos>
M-U11
3 Nõmm, Rasmus
<Nõmme Rattaklubi>
FILTER M-U11
4 Nõmm, Rasmus
<Nõmme Rattaklubi>
FILTER M-U11
5 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M-U11
6 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M-U11
7 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M-U11
8 Härm, Robin M-U11
9 Kajo, Herlen
<Kuusalu rattaklubi>
M-U11
10 Soiver, Sten Erik
<Kuusalu rattaklubi>
M-U11
11 Uusen, Nora Velopete N-U11
12 Uusen, Nora N-U11
Lastesõit 1 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Kalm, Kenerth
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi M-U10
2 Ormus, Elvis
<Nõmme Rattaklubi>
M-U10
3 Ormus, Dominic
<Nõmme Rattaklubi>
M-U10
4 Sepp, Jesse-Revo M-U10
5 Rooba, Frank Martin M-U10
6 Härm, Meriliis N-U10
7 Nigul, Armin Aleks
<CFC>
M-U10
8 Mandel, Markus
<Nõmme Rattaklubi>
M-U10
9 Nigul, Armin Aleks
<CFC>
M-U10
10 Irbe, Adrian
<Nõmme Rattaklubi>
M-U10
11 Eenraid, Eneli N-U10
12 Eenraid, Ereli N-U10
13 Uusen, Henri Velopete M-U10
14 Ebras, Kristian
<KJK>
M-U10
15 Tiisler, Robin M-U10
16 Luht, Ranel M-U10
17 Sarapuu, Rain Aksel M-U10
18 Sarapuu, Aleksandra Maria M-U10
19 Uusen, Henri M-U10
Lastesõit 400 m
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Lumi, Jakob
<Cosmos>
M-U7
2 Kaupmees, Kermo M-U7
3 kaljur, Mikk Markus M-U7
Lastesõit 200 m
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Sepp, Kaspar-Romero M/N-U5
2 Nurk , Andro-Steve M/N-U5
3 Kajo, Kaspar M/N-U5
4 Lepik, Eliise M/N-U5
5 Lepik, Anete M/N-U5
6 kaljur, Hugo Rasmus M/N-U5
7 Killing, Gerret M/N-U5
8 Killing, Kennert M/N-U5
9 Uusen, Ronja M/N-U5
Kokku 504