Filter Maanteekarikasari / 5. etapp / Haapsalu 22.06.2019

Etapiks eelregistreerimise 1. voor lõppeb võistluspäevale eelneva nädala kolmapäeval kell 24:00, teine voor võistlusnädala kolmapäeval kell 24:00.

Pikk sõit 91 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Tulp, Rain
<Komo>
M50
2 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp M45
3 Liin, Alar M40
4 Karpov, Anton LIDER Kingisepp M35
5 Floren, Ron-Thorren M-U19
6 Pern, Kaido M30
7 Koger, Siim M35
8 Kodasma, Marek M40
9 Kriisa, Toomas M50
10 Mänd, Margus M45
11 Nõmmeots, Priit M40
12 Nikiforov, Igor M55
13 Kompus, Meelis M45
14 Kiskonen, Eero M45
15 Tarvis, Peeter M-U30
16 Raidma, Steven M40
17 Kõiv, Kardo M35
18 Raivet, Jaan M40
19 Kahem, Simmo M30
20 Rubenis , Normunds M55
21 Kalm, Marika N40+
22 Dobrodeev, Sergei LIDER Kingisepp M45
23 Rahnel, Priit M45
24 Demjantshuk, Vladimir
<AngryBoysSports >
M35
25 Kalm, Kelly
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi N-U30
26 Nisu, Oskar Cycling Tartu M-U30
27 Kiskonen, Siim Cycling Tartu M-U30
28 Sankmann, Joosep Cycling Tartu M-U30
29 Prangel, Kristo Cycling Tartu M-U30
30 Ärm, Rait Cycling Tartu M-U30
31 Johanson, Kristjan Cycling Tartu M-U30
32 Kirs, Hannes
<Lõunakeskus>
M40
33 Mandri, Rene
<Lõunakeskus>
M35
34 Kalm, Toomas
<Saksa Automaatika ProShop Team>
Saksa Automaatika ProShop Team M45
35 Kiisma, Tauri M30
36 Port, Kristjan M55
37 Mihhailov, Viktor Hawaii Express Narva M50
38 Kolessov, Jevgeni
<InFocus Team>
M30
39 Seppa, Raul M45
40 Kärner, Mart
<Peloton>
Peloton M50
41 Kesper, Raino M40
42 Aia, Kardo Püha Loomaaed M30
43 Tiisler, Toomas ALPTER M45
44 Parv, Alar ALPTER M45
45 Karpenko, Sergei Hawaii Express Narva M45
46 Zagitov, Andrei Hawaii Express Narva M50
47 Prommik, Martin M35
48 Marrandi, Rain M35
49 Adajatullin, Rustam
<inFocus>
M45
50 Liivamäe, Kaarel M45
51 Kell, Kevin Kalle M-U30
52 Hütt, Oliver Harris M-U19
53 Orlovski, Peep A. Le Coq Team M30
54 Zaletajev, Toomas M50
55 Varik, Marko M35
56 Rätsep, Tõnis M50
57 Mikson, Margus M40
58 Kikkas, Riho M40
59 Palm, Tõnno A&T Sport Team M45
60 Mäkelä, Antti
<JäPy>
M40
61 Pallas, Helari M40
62 Gordienko , Konstantin M30
63 Jõeäär, Gert CFC Spordiklubi M30
64 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi M-U30
65 Kooser, Artur CFC Spordiklubi M-U30
66 Jõeäär, Marten CFC Spordiklubi M-U30
67 Kupp, Artur CFC Spordiklubi M-U19
68 Floren, Ron Thorren CFC Spordiklubi M-U19
69 Saar, Marek Orkla Tiim M35
70 Põder, Kaspar Orkla Tiim M-U30
71 Lainemäe, Rauno Orkla Tiim M-U30
72 Salumäe, Priit Hawaii Express M50
73 Kopli, Tarmo Hawaii Express M40
74 Kivistik, Gert Hawaii Express M-U30
75 Aksin, Janno Hawaii Express M40
76 Tarmu, Ragnar Hawaii Express M35
77 Nikolaevski, Evgeni Hawaii Express M30
78 Krusemann, Magnus A&T Sport Team M40
79 Kippasto, Margo A&T Sport Team M40
80 Savisikk, Kristjan Lennujaama Spordiklubi 1 M30
81 Markus, Mart Lennujaama Spordiklubi 1 M-U30
82 Põld, Ivo Lennujaama Spordiklubi 1 M50
83 Jeret, Timmo VIIMSI SPORT I M-U30
84 Lillesaar, Tanel VIIMSI SPORT I M35
85 Aule, Krister VIIMSI SPORT I M40
86 Kallakmaa, Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M50
87 Kuresoo, Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. M35
88 Salumäe, Madis M-U30
89 Hermaküla, Hannes M50
90 Kuljus, Viljar
<Fixus Team>
M35
91 Prous, Priit Saksa Automaatika ProShop Team M35
92 Vilipson, Marko
<Peloton>
Peloton II M55
93 põldemaa, meelis M45
94 Dedov, Peeter
<A&T Spordiklubi MTÜ>
A&T Sport Team M35
95 Fedorov, Evgeniy LIDER Kingisepp M50
96 Pärs, Mihkel M30
97 Nositsh, Alexander M-U30
98 Tarassov, Matvei
<Nõmme Rattaklubi>
M-U19
99 Schröder, Mart
<JK Paralepa>
M55
100 Grünberg , Harry
<Porter Racing>
M45
101 Rikkas, Henrik M55
102 Klaos, Einar
<Komo>
M55
103 Kiitam, Ivar
<Kalevi Jalgrattakool>
M-U30
104 Pursiainen, Ville Continental-Focus M40
105 Pyykkönen, Aimo Continental-Focus M30
106 Hara, Jere Continental-Focus M-U30
107 Nordlund, Johan Continental-Focus M40
108 Kullimaa, Karel M30
109 Sepp, Vahur M30
110 Valvas, Vahur Rein Taaramäe Rattaklubi M35
111 Uulimaa, Ats
<Viko>
M-U30
112 Piho, Kail
<Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi>
M-U30
113 Adams, Markus
<Otepää rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M-U19
114 Utar, Urmo M30
115 Sarap, georg
<VIKO>
M35
116 Karu, Üllar M40
117 Vent, Karl Mihkel
<TÜASK>
M-U30
118 Suluste, Jüri
<SJK Viiking>
M55
119 Lauri, Tarmo M35
120 Guläjev, Roland M40
121 Kanerva, Jyri M30
122 Ebras, Kristo
<KJK>
Kalevi Jalgrattakool M40
123 Eensoo, Ardi M45
124 Kanerva, Joni Porvoon Akilles M-U30
125 Tiisvend, Jaanus
<Eesti Sportlane-Torpado>
M40
126 Petrovitš, Üllar
<Jalgrattaklubi Paralepa>
M45
127 Kukk, Andres
<Jalgrattaklubi Paralepa>
M30
128 Ots, Aimar-Alarik
<Jalgrattaklubi Paralepa>
M50
129 Karu, Allar Peloton I M30
130 MacLeod, Kate
<CFC>
N-U30
131 Schmidt, Raido M35
132 Mesi, Joosep
<Pärnu Kalev SK>
M-U19
133 Milistver, Mairon
<Pärnu Kalev SK>
M-U19
134 Tarassov, kirill
<QM nordic>
M-U30
135 Kalf, Steven
<Team Illuminate>
M-U30
136 Koppel, Kuido A&T Sport Team M50
137 Reinhold, Allan M35
138 Õun, Deivil
<KV TVJ>
M40
139 Annion, Silver
<Hawaii Express Team>
M35
140 Eljas, Avo Püha Loomaaed M45
Lühike sõit 53 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 ILLAK, Peeter M50
2 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
N40+
3 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M45
4 Rooba, Martti M35
5 Jaago, Aivar M60
6 Kuusk, Enn M70+
7 Tamm, Bruno M45
8 Umbleja, Mati M60
9 Kotkas, Aivar M40
10 Valg, Marek M40
11 Kask, Sten M-U30
12 Vene, Sven M50
13 Palts, Imre M50
14 Meltsas, Veiko M45
15 Alaru, Riho M30
16 Luusepp, Leino M40
17 Pindel, Renar M35
18 Ots, Riho M35
19 Nikopenzius, Ivar M40
20 Talviste, Tarvi M45
21 Pletiens, Ilgvars M60
22 Klavinš, Laimonis M55
23 Sokolovs, Janis M65
24 Kalm, Marika N40+
25 Rõzko, Aivar
<Kalev>
M55
26 näss, margo M50
27 Kippasto, Kai A&T Sport CarTrans N40+
28 Kuldmäe, Toivo Püha Loomaaed M55
29 Johanson, Marko Püha Loomaaed M30
30 New, Frederick M65
31 Pähk, Margus M40
32 Kalliste, Veiko
<Mikitamäe Aironmään Klubi>
M35
33 Raadik, Indrek M40
34 Lood, Illar
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M30
35 Ots, Ave
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
N-U30
36 Niidumaa, Anni
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
N30
37 Ets, Aare M45
38 Jutt, Liina
<Telia Spordiklubi MTÜ>
N35
39 Veidenberg, Peeter M65
40 Lepik, Janno M30
41 Külv, Hannes
<Tartu ülikooli akadeemiline spordiklubi>
M30
42 Reiu, Andres
<Omniva Spordiklubi>
M50
43 Kütt, Vello
<Omniva Spordiklubi>
M50
44 Reiu, Sven
<Omniva Spordiklubi>
M-U30
45 Fjodorov, Nikolai
<Omniva Spordiklubi>
M60
46 Mõrd, Rando A. Le Coq Team M50
47 Mölder, Veiko A. Le Coq Team M50
48 Rehi, Maila A. Le Coq Team N40+
49 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team M35
50 Kukk, Aivo Saksa Automaatika ProShop Team M60
51 Kuhlap, Kaupo
<Cosmos>
M50
52 Ruus, Oliver M30
53 Toomsalu, Ilmar Lennujaama Spordiklubi 1 M50
54 Pärtel, Marko Lennujaama Spordiklubi 1 M45
55 Piire, Aare Lennujaama Spordiklubi 1 M45
56 Haav, Viljar VIIMSI SPORT II M40
57 Paat, Jürgen VIIMSI SPORT II M35
58 Palts, Imre VIIMSI SPORT II M50
59 Pihtjõe, Janek VIIMSI SPORT II M40
60 Soodla, Oole Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M45
61 Linkgreim, Jaanus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M45
62 Lagenõmm, Aivar Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M45
63 Linkgreim, Margus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M45
64 Laaniste, Mart Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. M45
65 Teder, Maidu Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. M35
66 Raja, Andres Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. M35
67 Must, Tene Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. N-U30
68 Teder, Vello Aave Spordiklubi M55
69 Ots, Rait Aave Spordiklubi M40
70 Luts, Vello Aave Spordiklubi M40
71 Hintser, Jaanus
<Fixus Team>
M45
72 Mitt, Terje
<Cosmos>
N40+
73 Ennok, Tarmo
<CC Rota Mobilis>
M45
74 ILLAK, Hilja N40+
75 Belovzorov, Maksim M30
76 Kirs, Tiina
<Tervisesport>
N40+
77 Eenraid, Priit M45
78 Krela, Jaan
<Dünamo>
M50
79 Viigipuu, Toomas
<Tartu SK Velo>
M60
80 Rohtma, Katrin N35
81 Härm, Leo
<Põltsamaa JK>
M70+
82 Kotkin, Pavel M40
83 Klaaser, Gert
<Spordipartner>
M50
84 Ploompuu, Kaido M35
85 Tarassov, Igor
<Nõmme Rattaklubi>
M50
86 Prükkel, Jaanus
<KJK>
M50
87 Varrik, Virko VIIMSI SPORT I M35
88 Kõll-Grünberg, Kristiina
<Porter racing>
N40+
89 Voogla , Kaido
<KJK >
M40
90 Karlis, Veiko M35
91 Gurtovets, Kaido M30
92 Arlauskas, Laurynas
<IOSK Būdakalnis>
M-U30
93 Kasemaa, Alari
<Treeningpartner>
M45
94 Noormets, Aivar M55
95 Kumel, Tarvo M50
96 Valdmann, Sven M50
97 Lang, Tea
<TÜ ASK>
N40+
98 Essmann, Veiko M30
99 Rokk, Riho
<Garmin Eesti>
M30
100 Kaljur, Allan M35
101 Mõtsnik, Jaan Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. M50
102 Hanni, Toomas M45
103 Viinalass, Leho M35
104 Jääger, Liis
<Otepää rattaklubi>
N-U30
105 Vaindlo, Raul M65
106 Strugova Rõzko, Tatjana N35
107 Johanson, Raoul M55
108 Seer, Marek M40
109 Tammearu, Tarmo
<RedBike>
M40
110 Karjane, Jaak
<Spordipartner>
M35
111 Pärimets, Kadri N-U30
112 Lelov, Andrus M45
113 Vähi, Ilmar M40
114 Ord, Tõnu
<CC Superior>
M50
115 Sinilill, Veronika
<CC Superior>
N40+
116 Romandi, Arvi
<Rae Rattaklubi>
Rae Rattaklubi M40
117 Vizgirda, Siim M35
118 Kriger, Vladislav M45
119 Lehemaa, Agu
<Jalgrattaklubi Paralepa>
M55
120 Evert, Helina
<Jalgrattaklubi Paralepa>
N40+
121 Maranik, Marek
<TÜSK>
M45
122 Killing, Gert
<Hawaii Express>
M40
123 susi, endel
124 Sidorenko, Eduard Hawaii Express Narva M55
125 Dergacheva, Angelina Mountainpeaks N-U30
126 Ivanov, Ivan
<MountainPeaks>
Mountainpeaks M-U30
127 Suvi, Toivo
<Raplamaa Rattaklubi KOMO>
M55
128 Savolainen, Heikki
<Flexoil>
M30
129 Ints, Kalev
<PELOTON>
Peloton M45
130 Pravilov, Egor M50
131 Nõmme, Anre M45
132 Sõber, Ahto
<Rae Rattaklubi >
M45
133 Järvet, Heiti M40
134 Õitspuu, Sergei
<RedBike>
M45
135 Visnapuu, Tarmo VIIMSI SPORT II M45
136 Tito, Birgit VIIMSI SPORT II N-U30
Noortesõit 53 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Treier, Maria
<CFC>
N-U15
2 Lugenberg, Annikki
<CFC>
N-U15
3 Õun, Joosep-Mattias M-U17
4 Kõiv, Kevin Kardo M-U17
5 Eenma, Siim M-U15
6 Lehtsaar, Mattias Jonatan
<CFC>
M-U17
7 Verliin, Lauri
<Tartu Ülikooli Akateemiline Spordiklubi>
M-U17
8 Krusemann, Martin
<Kalevi Jalgrattakool>
Kalevi Jalgrattakool M-U17
9 Väinola, Christopher
<KJK>
Kalevi Jalgrattakool M-U17
10 Sazonov, Mark
<Maardu Kalevi Jalgrattakool>
Kalevi Jalgrattakool M-U17
11 Kaljur, Hannah
<Smart Sport>
N-U15
12 Grünberg, Henry
<Porter Racing>
M-U17
13 Gristsenko, Ron CFC Spordiklubi M-U17
14 Pajur, Romet
<CFC>
CFC Spordiklubi M-U17
15 Johanson, Egert Kalevi Jalgrattakool M-U17
16 Vilbaste09, Andre
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U17
17 Saul, Evar
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
18 Saar, Markus Aleksander
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
19 Saar, Mauro Erik
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
20 Vilbaste, Andreas
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
21 Käärst, Ruben
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
22 Ragilo, Frank Aron Kalevi Jalgrattakool M-U17
23 Tuisk, Aidi Gerde
<CFC Spordiklubi>
N-U19
24 Ebras, Elisabeth
<KJK>
Kalevi Jalgrattakool N-U17
25 Sirk, Ragnar
<NRK>
M-U17
26 Reintop, Karel M-U15
27 Bauer, Mikk
<Jalgrattaklubi Paralepa>
M-U17
28 Tamm, Lauri
<KJK>
Kalevi Jalgrattakool M-U17
29 Tamm, Kermo
<KJK>
Kalevi Jalgrattakool M-U15
30 Post, Ken
<Pärnu Kalev SK>
M-U17
31 Sander, Laura Lizette
<Pärnu Kalev SK>
M-U17
32 Türkson, Silvia
<Porter Racing>
N-U19
33 Notton, Rauno
<Cfc>
M-U17
34 Libek, Maario
<TÜ ASK>
M-U17
Matkasõit
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Miljand, Argo M45
2 Leben, Marek
<Shoproller Kose AMK ct>
M40
3 Prii, Klaarika N30
4 Lang, Kristo M40
5 Kiisk, Katrin N35
6 Taavits, Meelis M45
7 Tomingas, Wilhelm
<Cosmos>
M-U15
Lastesõit 2 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Ormus, Emmanuel
<Nõmme Rattaklubi>
M-U11
2 Mitt, Harrot
<Cosmos>
M-U11
3 Nõmm, Rasmus
<Nõmme Rattaklubi>
FILTER M-U11
4 Nõmm, Rasmus
<Nõmme Rattaklubi>
FILTER M-U11
5 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M-U11
6 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M-U11
7 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M-U11
8 Härm, Robin M-U11
9 Kajo, Herlen
<Kuusalu rattaklubi>
M-U11
Lastesõit 1 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Kalm, Kenerth
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi M-U10
2 Ormus, Elvis
<Nõmme Rattaklubi>
M-U10
3 Ormus, Dominic
<Nõmme Rattaklubi>
M-U10
4 Sepp, Jesse-Revo M-U10
5 Rooba, Frank Martin M-U10
6 Härm, Meriliis N-U10
7 Nigul, Armin Aleks
<CFC>
M-U10
8 Mandel, Markus
<Nõmme Rattaklubi>
M-U10
9 Nigul, Armin Aleks
<CFC>
M-U10
10 Irbe, Adrian
<Nõmme Rattaklubi>
M-U10
11 Urke, Lauri M-U10
12 Puik, Lui M-U10
13 Eenraid, Ereli N-U10
14 Eenraid, Eneli N-U10
Lastesõit 400 m
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Lumi, Jakob
<Cosmos>
M-U7
2 Kaupmees, Kermo M-U7
3 kaljur, Mikk Markus M-U7
4 Urke, Marta N-U7
5 Puik, Linda N-U7
6 Eensoo, Sandra N-U7
Lastesõit 200 m
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Sepp, Kaspar-Romero M/N-U5
2 Nurk , Andro-Steve M/N-U5
3 Kajo, Kaspar M/N-U5
4 Lepik, Eliise M/N-U5
5 Lepik, Anete M/N-U5
6 kaljur, Hugo Rasmus M/N-U5
7 Killing, Gerret M/N-U5
8 Killing, Kennert M/N-U5
9 Puik, Mihkel M/N-U5
Kokku 355