Filter Maanteekarikasari / Finaal / Viljandi 31.08.2019

Etapiks eelregistreerimise 1. voor lõppeb võistluspäevale eelneva nädala kolmapäeval kell 24:00, teine voor võistlusnädala kolmapäeval kell 24:00.

Pikk sõit 117 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Tulp, Rain
<Komo>
M50
2 Liin, Alar M40
3 Karpov, Anton LIDER Kingisepp M35
4 Floren, Ron-Thorren M-U19
5 Pern, Kaido M30
6 Koger, Siim M35
7 Kodasma, Marek M40
8 Kriisa, Toomas M50
9 Mänd, Margus M45
10 Nõmmeots, Priit M40
11 Nikiforov, Igor M55
12 Kompus, Meelis M45
13 Kiskonen, Eero M45
14 Tarvis, Peeter M-U30
15 Raidma, Steven M40
16 Raivet, Jaan M40
17 Kahem, Simmo M30
18 Rubenis , Normunds M55
19 Kalm, Marika N40+
20 Dobrodeev, Sergei LIDER Kingisepp M45
21 Rahnel, Priit M45
22 Demjantshuk, Vladimir
<AngryBoysSports >
M35
23 Kalm, Kelly
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi N-U30
24 Nisu, Oskar Cycling Tartu M-U30
25 Kiskonen, Siim Cycling Tartu M-U30
26 Sankmann, Joosep Cycling Tartu M-U30
27 Prangel, Kristo Cycling Tartu M-U30
28 Ärm, Rait Cycling Tartu M-U30
29 Johanson, Kristjan Cycling Tartu M-U30
30 Kirs, Hannes
<Lõunakeskus>
M40
31 Mandri, Rene
<Lõunakeskus>
M35
32 Kalm, Toomas
<Saksa Automaatika ProShop Team>
Saksa Automaatika ProShop Team M45
33 Kiisma, Tauri M30
34 Port, Kristjan M55
35 Mihhailov, Viktor Hawaii Express Narva M50
36 Kolessov, Jevgeni
<InFocus Team>
M30
37 Seppa, Raul M45
38 Kärner, Mart
<Peloton>
Peloton M50
39 Kesper, Raino M40
40 Aia, Kardo Püha Loomaaed M30
41 Tiisler, Toomas ALPTER M45
42 Parv, Alar ALPTER M45
43 Karpenko, Sergei Hawaii Express Narva M45
44 Zagitov, Andrei Hawaii Express Narva M50
45 Prommik, Martin M35
46 Marrandi, Rain M35
47 Adajatullin, Rustam
<inFocus>
M45
48 Kell, Kevin Kalle M-U30
49 Hütt, Oliver Harris M-U19
50 Orlovski, Peep A. Le Coq Team M30
51 Zaletajev, Toomas M50
52 Varik, Marko M35
53 Rätsep, Tõnis M50
54 Mikson, Margus M40
55 Kikkas, Riho M40
56 Palm, Tõnno A&T Sport Team M45
57 Mäkelä, Antti
<JäPy>
M40
58 Pallas, Helari M40
59 Gordienko , Konstantin M30
60 Jõeäär, Gert CFC Spordiklubi M30
61 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi M-U30
62 Kooser, Artur CFC Spordiklubi M-U30
63 Jõeäär, Marten CFC Spordiklubi M-U30
64 Kupp, Artur CFC Spordiklubi M-U19
65 Floren, Ron Thorren CFC Spordiklubi M-U19
66 Saar, Marek Orkla Tiim M35
67 Põder, Kaspar Orkla Tiim M-U30
68 Lainemäe, Rauno Orkla Tiim M-U30
69 Salumäe, Priit Hawaii Express M50
70 Kopli, Tarmo Hawaii Express M40
71 Kivistik, Gert Hawaii Express M-U30
72 Aksin, Janno Hawaii Express M40
73 Tarmu, Ragnar Hawaii Express M35
74 Nikolaevski, Evgeni Hawaii Express M30
75 Krusemann, Magnus A&T Sport Team M40
76 Kippasto, Margo A&T Sport Team M40
77 Savisikk, Kristjan Lennujaama Spordiklubi 1 M30
78 Markus, Mart Lennujaama Spordiklubi 1 M-U30
79 Põld, Ivo Lennujaama Spordiklubi 1 M50
80 Jeret, Timmo VIIMSI SPORT I M-U30
81 Lillesaar, Tanel VIIMSI SPORT I M35
82 Aule, Krister VIIMSI SPORT I M40
83 Kallakmaa, Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M50
84 Puhke, Marcus FILTER M-U30
85 Kuresoo, Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. M35
86 Hermaküla, Hannes M50
87 Kuljus, Viljar
<Fixus Team>
M35
88 Baumann, Priit M35
89 Prous, Priit Saksa Automaatika ProShop Team M35
90 Utar, Urmo M30
91 Pyykkönen, Aimo Continental-Focus M30
92 Kasenõmm, Priit FILTER M40
93 Tsalemchuk, Eduard M40
94 Fedorov, Evgeny LIDER Kingisepp M50
95 Suurpere, Arvi
<RTR>
Rein Taaramäe rattaklubi M45
96 Vainre, Mart
<Team VäntTe>
M30
97 Kangur, Toivo M50
98 Kattai, Kaupo
<RTR>
Rein Taaramäe Rattaklubi M45
99 Uusen, Tarvi M50
100 Kasekamp, Andrus
<CYCLON>
M45
101 Englesson, Joachim
<Team Henrikssonscykel CK >
M55
102 Kelk, Indrek
<Valgete Teede Rattaralli>
M50
103 Palli, Timo M40
104 Niemi, Jarkko Continental-Focus M35
105 Kesonen, Anssi Continental-Focus M30
106 Sildvee, Rainer
<kinema.eu>
M35
107 Tiido, Mati M45
108 Kaares, Gregor M-U30
109 Mahlakas, Kalev M50
110 Liiv, Marten M-U30
111 Kotov, Raul
<velo clubbers>
M50
112 Piho, Kail
<Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi>
M-U30
113 Kaasik, Margus M55
114 Jüriso, Janis
<Z Racing Team>
M35
115 Rikkas, Henrik M55
116 Milistver , Mairon
<Pärnu Kalev SK>
M-U19
117 Toome, Roland
<RR Siplased>
M50
118 Kiitam, Ivar
<Kalevi Jalgrattakool>
M-U30
119 Valvas, Vahur Rein Taaramäe Rattaklubi M35
120 Metslind, Ottomar Rein Taaramäe Rattaklubi M-U30
121 Adams, Markus
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M-U19
122 Kivioja, Raimo M35
123 Petrovitš, Üllar
<Jk Paralepa>
M45
124 Uulimaa, Ats
<viko>
M-U30
125 Ever, Riho
<Velo Clubbers>
M50
126 Kivirüüt, Margus M40
127 Ivanov, Ivan
<MountainPeaks>
Mountainpeaks M-U30
128 Ebras, Kristo
<KJK>
Kalevi Jalgrattakool M40
129 Sergey, Lazarev M35
130 Lootus, Stefan Velopete M-U19
131 Grün, Rasmus Velopete M40
132 Kägu, Hannes Velopete M50
133 Kaupmees, Margus Velopete M40
134 Pau, Oskar
<RTR>
Rein Taaramäe Rattaklubi M-U19
135 Sisolatins, Arturs ZZK TEAM M35
136 Cakmak, Sinan M40
137 Koval, Jaanus
<REDMOTO RC>
Tripassion Triatloniklubi M35
138 Hallop, Greg Viljandi Rattaklubi M-U30
139 Vaidem, Josten Viljandi Rattaklubi M-U30
140 Vool, Toomas Viljandi Rattaklubi M-U19
141 Laanemäe, Erki Viljandi Rattaklubi M-U19
142 Mõttus, Marko Martti Viljandi Rattaklubi M-U19
143 Sildvee, Madis
<RR Siplased>
144 Kovadlo, Anton CFC Spordiklubi M35
145 Karu, Allar
<Peloton>
Peloton M30
146 Sarap, Georg
<VIKO>
M35
147 Jõgi, Joonas
<CFC Spordiklubi>
M-U30
148 Ribelus, Kalle
<DÜNAMO>
M50
149 Nositsh, Alexander M-U30
150 Toomela, Tambet M35
151 Rätsep, Ain
<Spordipartner>
M45
152 Pungar, Urmas M40
153 Leidt, Markus
<Peloton>
Peloton I M-U19
154 Anier, Martin
<RTR>
Rein Taaramäe Rattaklubi M-U19
155 Kuriks, Reimo M45
156 Pung, Peeter
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
M-U30
157 Saar, Randar
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
M-U30
158 Koll, Rihard
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
M-U30
159 Mercanlioglu, Egemen M-U30
160 Yunusov, Timur
<Hannolainen.ru>
M-U30
161 Reisenbuk, Erik Otepää Rattaklubi M-U30
162 Kutser, Karmo
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi M-U30
163 Matt, Jörgen
<Peloton>
Peloton I M-U30
164 Oolo, Kristjan
<Peloton>
Peloton I M30
165 Ilves, Arti
<Peloton>
Peloton I M-U19
166 triisa, jüri RedBike Team M30
167 Talve, Taavi M45
168 Tosmin, Janno
<TÜASK>
M-U19
169 Mesi, Joosep
<Pärnu Kalev SK>
M-U19
170 Grünberg, Harry
<Porter Racing>
M45
171 Grünberg, Harry
<Porter Racing>
M45
172 Kalja, Mihkel M-U30
173 Roose, Kert Otepää Rattaklubi M-U19
174 Reinberk, Aldar
<Acty>
M35
175 Austa, Caspar
<TYASK>
M35
176 Vent, Karl Mihkel
<Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi>
M-U30
177 Suluste, Jüri
<SJK Viiking>
M55
178 Õun, Deivil
<KV TVJ>
M40
179 Annion, Silver
<Hawaii Express Team>
M35
180 Eljas, Avo Püha Loomaaed M45
Lühike sõit 45 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 ILLAK, Peeter M50
2 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
N40+
3 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M45
4 Rooba, Martti M35
5 Aas, Andres M40
6 Jaago, Aivar M60
7 Kuusk, Enn M70+
8 Tamm, Bruno M45
9 Umbleja, Mati M60
10 Kotkas, Aivar M40
11 Valg, Marek M40
12 Kask, Sten M-U30
13 Vene, Sven M50
14 Palts, Imre M50
15 Meltsas, Veiko M45
16 Alaru, Riho M30
17 Luusepp, Leino M40
18 Pindel, Renar M35
19 Ots, Riho M35
20 Nikopenzius, Ivar M40
21 Talviste, Tarvi M45
22 Pletiens, Ilgvars M60
23 Klavinš, Laimonis M55
24 Sokolovs, Janis M65
25 Kalm, Marika N40+
26 Rõzko, Aivar
<Kalev>
M55
27 näss, margo M50
28 Kippasto, Kai A&T Sport CarTrans N40+
29 Kuldmäe, Toivo Püha Loomaaed M55
30 Johanson, Marko Püha Loomaaed M30
31 New, Frederick M65
32 Pähk, Margus M40
33 Kalliste, Veiko
<Mikitamäe Aironmään Klubi>
M35
34 Raadik, Indrek M40
35 Lood, Illar
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M30
36 Ots, Ave
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
N-U30
37 Niidumaa, Anni
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
N30
38 Veidenberg, Peeter M65
39 Lepik, Janno M30
40 Külv, Hannes
<Tartu ülikooli akadeemiline spordiklubi>
M30
41 Reiu, Andres
<Omniva Spordiklubi>
M50
42 Kütt, Vello
<Omniva Spordiklubi>
M50
43 Reiu, Sven
<Omniva Spordiklubi>
M-U30
44 Fjodorov, Nikolai
<Omniva Spordiklubi>
M60
45 Mõrd, Rando A. Le Coq Team M50
46 Mölder, Veiko A. Le Coq Team M50
47 Rehi, Maila A. Le Coq Team N40+
48 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team M35
49 Kukk, Aivo Saksa Automaatika ProShop Team M60
50 Kuhlap, Kaupo
<Cosmos>
M50
51 Ruus, Oliver M30
52 Toomsalu, Ilmar Lennujaama Spordiklubi 1 M50
53 Pärtel, Marko Lennujaama Spordiklubi 1 M45
54 Piire, Aare Lennujaama Spordiklubi 1 M45
55 Haav, Viljar VIIMSI SPORT II M40
56 Paat, Jürgen VIIMSI SPORT II M35
57 Palts, Imre VIIMSI SPORT II M50
58 Pihtjõe, Janek VIIMSI SPORT II M40
59 Soodla, Oole Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M45
60 Linkgreim, Jaanus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M45
61 Lagenõmm, Aivar Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M45
62 Linkgreim, Margus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M45
63 Laaniste, Mart Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. M45
64 Teder, Maidu Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. M35
65 Raja, Andres Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. M35
66 Must, Tene Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. N-U30
67 Laul, Raines
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M35
68 Teder, Vello Aave Spordiklubi M55
69 Ots, Rait Aave Spordiklubi M40
70 Luts, Vello Aave Spordiklubi M40
71 Tammisto, Priit
<CFC>
M60
72 Hintser, Jaanus
<Fixus Team>
M45
73 Ennok, Tarmo
<CC Rota Mobilis>
M45
74 Utar, Ardy M-U30
75 Viigipuu, Toomas
<Tartu SK Velo>
M60
76 Savolainen, Heikki M30
77 Mitt, Terje
<Cosmos>
N40+
78 Tammearu, Tarmo
<RedBike>
M40
79 Karlis, Veiko M35
80 Kepp, Kaidu M55
81 Mäggi, Martin
<Sportlove>
M45
82 Killing, Gert
<Hawaii Express>
M40
83 Värnik, Ahti
<Velomaniakid>
M45
84 värnik, alar
<velomaniakid>
M40
85 Liiver, Andero M-U30
86 Karjane, Jaak
<Spordipartner>
M35
87 Romandi, Arvi Rae Rattaklubi M40
88 Voogla, Kaido
<KJK>
M40
89 Ploompuu, Kaido M35
90 Mainsoo, Rene M40
91 Hanni, Toomas Annikoru Hundid M45
92 Viinalass, Leho Annikoru Hundid M35
93 Valk, Hillar
<VOC/Rattabaas>
M70+
94 Kotkin, Pavel M40
95 Ronimois, Ruttar M55
96 Kadaja, Ilmar M55
97 Vilk, Vello M50
98 Vilk, Timo M-U30
99 Kaldoja, Avely
<TYASK>
N30
100 Reinula, Joosep M30
101 Härm, Leo
<PJK>
M70+
102 Krela, Jaan
<Dünamo>
M50
103 Butorin, Aleksandr M40
104 Vaindlo, Raul M65
105 Susi, Endel M50
106 Guläjev, Roland M40
107 Tiido, Mati M45
108 Tiido, Mati M45
109 Tiido, Mati M45
110 Tiido, Mati M45
111 Tiido, Mati M45
112 Guläjev, Roland M40
113 Ets, Aare M45
114 Valdmann, Sven M50
115 Neemela, Kurmo
<Dünamo>
M45
116 Pärsim , Rasmus M35
117 Milistver , Meelis M40
118 Heinsoo, Andrus
<Cyclon>
M50
119 Piirisild, Indrek
<Power Dropouts>
M35
120 Reimann, Anti
<Tammiste CT>
M45
121 Tombak, Tanel
<Tammiste CT>
M30
122 Kuldkepp, Kristi
<Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi>
N30
123 Võsu, Jaan M50
124 Teras, Jaanika N40+
125 Rokk, Riho
<Garmin Eesti>
M30
126 joosep, mihkel M60
127 joosep, saamuel M-U30
128 Eenraid, Priit M45
129 Rekand, Tiina
<Jõuluks koju>
N30
130 Heinsar, Hardi
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M45
131 Tiisler, Marko M50
132 Tillemann, Taikki CC Rota Mobilis M40
133 Lelov, Andrus M45
134 Prükkel, Jaanus
<KJK>
M50
135 Strugova Rõzko, Tatjana N35
136 Jeret , Kalevi Püha Loomaaed M55
137 Jääger, Liis
<Otepää rattaklubi>
N-U30
138 Maarjakõiv, Maarja N-U30
139 Vares, Ahti M40
140 Noormets, Aivar M55
141 Klaos, Einar
<Komo>
M55
142 põldemaa, meelis M45
143 Ints, Kalev
<PELOTON>
Peloton M45
144 Vent, Kaarel M-U30
145 Dergacheva , Angelina Mountainpeaks N-U30
146 Dobrodeev, Sergei LIDER Kingisepp M45
147 Puhm, Steven
<Rein Taarmäe rattaklubi >
Rein Taaramäe rattaklubi M30
148 Ord, Tõnu
<CC Superior>
M50
149 Sinilill, Veronika
<CC Superior>
M45
150 Kriisa, Kaido
<CC Rota Mobilis>
M45
151 Israel, Olavi
<A & T Spordiklubi>
A&T Sport Team M45
152 pilviste, janno
<Saku Jäähoki Klubi>
M40
153 Aasma, Erko M40
154 Kährik , Aare M45
155 Nurmsalu, Rain
<Spordiklubi IKS>
M50
156 Lepp, Kristjan
<Elisa Spordiklubi>
M35
157 Merila, Jaanis M45
158 Sidorenko, Eduard Hawaii Express Narva M55
159 Veemees, Ain
<RTG Spordiklubi>
M40
160 Vähi, Ilmar M40
161 Leidt, Meelis
<Peloton>
Peloton II M50
162 Parv, Martin ALPTER M-U30
163 Kutilov, Roman M30
164 Mengü, Idil N-U30
165 Maranik, Marek
<TÜSK>
M45
166 Lõhmus, Hendrik Saksa Automaatika ProShop Team M-U30
167 Pajumägi, Tarmo M40
168 Arumets, Joel M45
169 Pruul, Robin M-U30
170 Kotov, Jevgeni M70+
171 Volt, Johannes M-U30
172 Kõll-Grünberg, Kristiina
<Porter Racing>
N40+
173 Kalja, Priit M50
174 Lepp, Martin M35
175 Einroos, Evert M-U30
176 Peri, Pait M45
177 Undla, Timo M45
178 Tõnov, Tõnu
<Spordipartner>
M40
179 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp M45
180 Pravilov, Egor M50
181 Nõmme, Anre M45
182 Sõber, Ahto
<Rae Rattaklubi >
M45
183 Järvet, Heiti M40
184 Õitspuu, Sergei
<RedBike>
M45
185 Kõiv, Kardo M35
186 Visnapuu, Tarmo VIIMSI SPORT II M40
187 Tito, Birgit VIIMSI SPORT II N-U30
188 Novikov, Oleg
<PskovRoadReis>
M55
Noortesõit 45 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Treier, Maria
<CFC>
N-U15
2 Lugenberg, Annikki
<CFC>
N-U15
3 Õun, Joosep-Mattias M-U17
4 Kõiv, Kevin Kardo M-U17
5 Eenma, Siim M-U15
6 Lehtsaar, Mattias Jonatan
<CFC>
M-U17
7 Verliin, Lauri
<Tartu Ülikooli Akateemiline Spordiklubi>
M-U17
8 Hion, Oliver
<Nõmme Rattaklubi>
M-U17
9 Sazonov, Mark
<Maardu Kalevi Jalgrattakool>
Kalevi Jalgrattakool M-U17
10 Libek, Maario
<Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi >
M-U17
11 Kalmus, Kaaro
<Nõmme Rattaklubi>
M-U17
12 Orav, Patrick M-U17
13 Karki, Martin
<TÜASK>
M-U17
14 Kruve, Kaur M-U15
15 Väinola, Christopher
<KJK>
Kalevi Jalgrattakool M-U17
16 Aus, Aaron
<RTR>
Rein Taaramäe Rattaklubi M-U17
17 Bauer, Mikk
<JK PARALEPA>
M-U17
18 Kaljur, Hannah
<Smart Sport>
N-U15
19 NIgul, Natali Nora
<CFC>
N-U15
20 Krusemann, Martin
<Kalevi Jalgrattakool>
Kalevi Jalgrattakool M-U17
21 Latik, Joonas
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U17
22 Saul, Evar
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
23 Saar, Mauro Erik
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
24 Saar, Markus Aleksander
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
25 Vilbaste, Andreas
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
26 Tuisk, Aidi Gerde
<CFC Spordiklubi>
N-U19
27 Sviridenko , Erik Kalevi Jalgrattakool M-U17
28 Zariņš, Arnolds
<Sporta klubs WENDI>
M-U17
29 Ebras, Elisabeth
<KJK>
Kalevi Jalgrattakool N-U17
30 Türkson, Silvia
<Porter Racing>
N-U19
31 Soonik, Kristel Sandra Viljandi Rattaklubi N-U19
32 Tamm, Tony Viljandi Rattaklubi M-U17
33 Tasane, Elina Viljandi Rattaklubi N-U17
34 Reier, Kirke Viljandi Rattaklubi N-U17
35 Sarikas, Merilyn Viljandi Rattaklubi N-U17
36 Valmsen, Henri Viljandi Rattaklubi M-U15
37 Kibe, Kristen Viljandi Rattaklubi M-U15
38 Mihkels, Madis
<TÜASK>
M-U17
39 Mäeuibo, Markus
<haanja rattaklubi>
M-U15
40 Vähi, Joonas M-U15
41 Johanson, Egert Kalevi Jalgrattakool M-U17
42 Saar, Andris Roland
< Vooremaa Centrum/Rattabaas>
M-U17
43 Lenzius, Martti
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
M-U15
44 Kalme, Riin
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
N-U19
45 Pung, Piret
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
N-U19
46 Kukk, Janek-Robin
<Kalevi jalgratta kool>
Kalevi Jalgrattakool M-U17
47 Jaht, Joonas Rein Taaramäe Rattaklubi M-U15
48 Lepmets, Markus M-U19
49 Gristsenko, Ron
<CFC>
M-U17
50 Rüster, Oliver
<Peloton>
Peloton M-U15
51 Lepik, Robert
<Peloton>
Peloton M-U15
52 Luht, Robin
<Peloton>
Peloton M-U15
53 Post, Ken
<Pärnu Kalev SK>
M-U17
54 Mitt, Virgo
<Pärnu Kalev SK>
M-U15
55 Kurits, Karl
<RTR>
Rein Taaramäe Rattaklubi M-U15
56 Grünberg, Henry
<Porter Racing>
M-U17
57 peri, nora N-U15
58 Tamm, Lauri
<KJK>
Kalevi Jalgrattakool M-U17
59 Ingo, Tim M-U17
60 Prants, Annabrit
<Kalevi Jalgrattakool>
N-U17
61 Suurpere, Robin Rein Taaramäe Rattaklubi M-U15
62 Karlep, Georg
<Rein Taaramäe Rattaklubi>
Rein Taaramäe Rattaklubi M-U17
63 Närap, Henry
<TÜASK>
M-U17
Matkasõit
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Miljand, Argo M45
2 Leben, Marek
<Shoproller Kose AMK ct>
M40
3 Juursoo, Meelis M45
4 Prii, Klaarika N30
5 Taavits, Meelis Annikoru Hundid M45
6 Tomingas, Wilhelm
<Cosmos>
M-U15
7 Rääts, Laura N-U30
8 Lepiste, Karmo
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
M-U15
9 Õun, Piret N40+
Lastesõit 2 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Ormus, Emmanuel
<Nõmme Rattaklubi>
M-U11
2 Mitt, Harrot
<Cosmos>
M-U11
3 Nõmm, Rasmus
<Nõmme Rattaklubi>
FILTER M-U11
4 Nõmm, Rasmus
<Nõmme Rattaklubi>
FILTER M-U11
5 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M-U11
6 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M-U11
7 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M-U11
8 Härm, Robin M-U11
9 Kajo, Herlen
<Kuusalu rattaklubi>
M-U11
10 Soiver, Sten Erik
<Kuusalu rattaklubi>
M-U11
11 Uusen, Nora Velopete N-U11
12 Järvsoo, Markus Viljandi Rattaklubi M-U11
13 Kiilaspea, Marcus Viljandi Rattaklubi M-U11
14 Kannel, Märt Viljandi Rattaklubi M-U11
15 Vaikmets, Jaarek Viljandi Rattaklubi M-U11
16 Aarela, Rasmus Viljandi Rattaklubi M-U11
17 Valmsen, Karmen Viljandi Rattaklubi N-U11
18 Maling, Elis Viljandi Rattaklubi N-U11
Lastesõit 1 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Kalm, Kenerth
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi M-U10
2 Ormus, Elvis
<Nõmme Rattaklubi>
M-U10
3 Ormus, Dominic
<Nõmme Rattaklubi>
M-U10
4 Sepp, Jesse-Revo M-U10
5 Rooba, Frank Martin M-U10
6 Härm, Meriliis N-U10
7 Nigul, Armin Aleks
<CFC>
M-U10
8 Mandel, Markus
<Nõmme Rattaklubi>
M-U10
9 Nigul, Armin Aleks
<CFC>
M-U10
10 Irbe, Adrian
<Nõmme Rattaklubi>
M-U10
11 Uusen, Henri Velopete M-U10
12 Luht, Ranel M-U10
13 Lepp, Emma-Heleene N-U10
14 Guläjev, Sten-Roland M-U10
15 Eenraid, Eneli N-U10
16 Eenraid, Ereli N-U10
17 Puik, Lui M-U10
18 Kannel, Kaur Viljandi Rattaklubi M-U10
19 Semjonov, Silver Viljandi Rattaklubi M-U10
20 Tammistu, Leander Viljandi Rattaklubi M-U10
21 Aarela, Joosep Viljandi Rattaklubi M-U10
22 Toomsalu, Josten Viljandi Rattaklubi M-U10
23 Maling, Jürgen Viljandi Rattaklubi M-U10
24 Rebane, Rasmus Viljandi Rattaklubi M-U10
25 Saag, Ottomar Viljandi Rattaklubi M-U10
26 Aru, Karlis Viljandi Rattaklubi M-U10
27 Johanson, Juliette Viljandi Rattaklubi N-U10
28 Luusepp, Luisa N-U10
29 Annion, Leandra N-U10
30 Oppo, Eleanor N-U10
Lastesõit 400 m
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Lumi, Jakob
<Cosmos>
M-U7
2 Kaupmees, Kermo M-U7
3 kaljur, Mikk Markus M-U7
4 Puik, Linda N-U7
5 Saar, Rando
<PÕltsamaa Jalgrattaklubi>
M-U7
6 Saar, Henri
<PÕltsamaa Jalgrattaklubi>
M-U7
7 Luusepp, Lukas M-U7
Lastesõit 200 m
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Sepp, Kaspar-Romero M/N-U5
2 Nurk , Andro-Steve M/N-U5
3 Kajo, Kaspar M/N-U5
4 Lepik, Eliise M/N-U5
5 Lepik, Anete M/N-U5
6 kaljur, Hugo Rasmus M/N-U5
7 Puik, Mihkel M/N-U5
8 Rebane , Kaspar M/N-U5
9 Rohtla, Kadri-Ly M/N-U5
Kokku 504