Filter Maanteekarikasari / Finaal / Viljandi 31.08.2019

Etapiks eelregistreerimise 1. voor lõppeb võistluspäevale eelneva nädala kolmapäeval kell 24:00, teine voor võistlusnädala kolmapäeval kell 24:00.

Pikk sõit 117 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Tulp, Rain
<Komo>
M50
2 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp M45
3 Liin, Alar M40
4 Karpov, Anton LIDER Kingisepp M35
5 Floren, Ron-Thorren M-U19
6 Pern, Kaido M30
7 Koger, Siim M35
8 Kodasma, Marek M40
9 Kriisa, Toomas M50
10 Mänd, Margus M45
11 Nõmmeots, Priit M40
12 Nikiforov, Igor M55
13 Kompus, Meelis M45
14 Kiskonen, Eero M45
15 Tarvis, Peeter M-U30
16 Raidma, Steven M40
17 Raivet, Jaan M40
18 Kahem, Simmo M30
19 Rubenis , Normunds M55
20 Kalm, Marika N40+
21 Dobrodeev, Sergei LIDER Kingisepp M45
22 Rahnel, Priit M45
23 Demjantshuk, Vladimir
<AngryBoysSports >
M35
24 Kalm, Kelly
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi N-U30
25 Nisu, Oskar Cycling Tartu M-U30
26 Kiskonen, Siim Cycling Tartu M-U30
27 Sankmann, Joosep Cycling Tartu M-U30
28 Prangel, Kristo Cycling Tartu M-U30
29 Ärm, Rait Cycling Tartu M-U30
30 Johanson, Kristjan Cycling Tartu M-U30
31 Kirs, Hannes
<Lõunakeskus>
M40
32 Mandri, Rene
<Lõunakeskus>
M35
33 Kalm, Toomas
<Saksa Automaatika ProShop Team>
Saksa Automaatika ProShop Team M45
34 Kiisma, Tauri M30
35 Port, Kristjan M55
36 Mihhailov, Viktor Hawaii Express Narva M50
37 Kolessov, Jevgeni
<InFocus Team>
M30
38 Seppa, Raul M45
39 Kärner, Mart
<Peloton>
Peloton M50
40 Kesper, Raino M40
41 Aia, Kardo Püha Loomaaed M30
42 Tiisler, Toomas ALPTER M45
43 Parv, Alar ALPTER M45
44 Karpenko, Sergei Hawaii Express Narva M45
45 Zagitov, Andrei Hawaii Express Narva M50
46 Prommik, Martin M35
47 Marrandi, Rain M35
48 Adajatullin, Rustam
<inFocus>
M45
49 Kell, Kevin Kalle M-U30
50 Hütt, Oliver Harris M-U19
51 Orlovski, Peep A. Le Coq Team M30
52 Zaletajev, Toomas M50
53 Varik, Marko M35
54 Rätsep, Tõnis M50
55 Mikson, Margus M40
56 Kikkas, Riho M40
57 Palm, Tõnno A&T Sport Team M45
58 Mäkelä, Antti
<JäPy>
M40
59 Pallas, Helari M40
60 Gordienko , Konstantin M30
61 Jõeäär, Gert CFC Spordiklubi M30
62 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi M-U30
63 Kooser, Artur CFC Spordiklubi M-U30
64 Jõeäär, Marten CFC Spordiklubi M-U30
65 Kupp, Artur CFC Spordiklubi M-U19
66 Floren, Ron Thorren CFC Spordiklubi M-U19
67 Saar, Marek Orkla Tiim M35
68 Põder, Kaspar Orkla Tiim M-U30
69 Lainemäe, Rauno Orkla Tiim M-U30
70 Salumäe, Priit Hawaii Express M50
71 Kopli, Tarmo Hawaii Express M40
72 Kivistik, Gert Hawaii Express M-U30
73 Aksin, Janno Hawaii Express M40
74 Tarmu, Ragnar Hawaii Express M35
75 Nikolaevski, Evgeni Hawaii Express M30
76 Krusemann, Magnus A&T Sport Team M40
77 Kippasto, Margo A&T Sport Team M40
78 Savisikk, Kristjan Lennujaama Spordiklubi 1 M30
79 Markus, Mart Lennujaama Spordiklubi 1 M-U30
80 Põld, Ivo Lennujaama Spordiklubi 1 M50
81 Jeret, Timmo VIIMSI SPORT I M-U30
82 Lillesaar, Tanel VIIMSI SPORT I M35
83 Aule, Krister VIIMSI SPORT I M40
84 Kallakmaa, Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M50
85 Puhke, Marcus FILTER M-U30
86 Kuresoo, Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. M35
87 Hermaküla, Hannes M50
88 Kuljus, Viljar
<Fixus Team>
M35
89 Baumann, Priit M35
90 Prous, Priit Saksa Automaatika ProShop Team M35
91 Utar, Urmo M30
92 Pyykkönen, Aimo Continental-Focus M30
93 Kasenõmm, Priit FILTER M40
94 Tsalemchuk, Eduard M40
95 Fedorov, Evgeny LIDER Kingisepp M50
96 Suurpere, Arvi
<RTR>
Rein Taaramäe rattaklubi M45
97 Vainre, Mart
<Team VäntTe>
M30
98 Kangur, Toivo M50
99 Kattai, Kaupo
<RTR>
Rein Taaramäe Rattaklubi M45
100 Uusen, Tarvi M50
101 Kasekamp, Andrus
<CYCLON>
M45
102 Englesson, Joachim
<Team Henrikssonscykel CK >
M55
103 Kelk, Indrek
<Valgete Teede Rattaralli>
M50
104 Palli, Timo M40
105 Niemi, Jarkko Continental-Focus M35
106 Kesonen, Anssi Continental-Focus M30
107 Õun, Deivil
<KV TVJ>
M40
108 Annion, Silver
<Hawaii Express Team>
M35
109 Eljas, Avo Püha Loomaaed M45
Lühike sõit 45 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 ILLAK, Peeter M50
2 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
N40+
3 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M45
4 Rooba, Martti M35
5 Aas, Andres M40
6 Jaago, Aivar M60
7 Kuusk, Enn M70+
8 Tamm, Bruno M45
9 Umbleja, Mati M60
10 Kotkas, Aivar M40
11 Valg, Marek M40
12 Kask, Sten M-U30
13 Vene, Sven M50
14 Palts, Imre M50
15 Meltsas, Veiko M45
16 Alaru, Riho M30
17 Luusepp, Leino M40
18 Pindel, Renar M35
19 Ots, Riho M35
20 Nikopenzius, Ivar M40
21 Talviste, Tarvi M45
22 Pletiens, Ilgvars M60
23 Klavinš, Laimonis M55
24 Sokolovs, Janis M65
25 Kalm, Marika N40+
26 Rõzko, Aivar
<Kalev>
M55
27 näss, margo M50
28 Kippasto, Kai A&T Sport CarTrans N40+
29 Kuldmäe, Toivo Püha Loomaaed M55
30 Johanson, Marko Püha Loomaaed M30
31 New, Frederick M65
32 Pähk, Margus M40
33 Kalliste, Veiko
<Mikitamäe Aironmään Klubi>
M35
34 Raadik, Indrek M40
35 Lood, Illar
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M30
36 Ots, Ave
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
N-U30
37 Niidumaa, Anni
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
N30
38 Veidenberg, Peeter M65
39 Lepik, Janno M30
40 Külv, Hannes
<Tartu ülikooli akadeemiline spordiklubi>
M30
41 Reiu, Andres
<Omniva Spordiklubi>
M50
42 Kütt, Vello
<Omniva Spordiklubi>
M50
43 Reiu, Sven
<Omniva Spordiklubi>
M-U30
44 Fjodorov, Nikolai
<Omniva Spordiklubi>
M60
45 Mõrd, Rando A. Le Coq Team M50
46 Mölder, Veiko A. Le Coq Team M50
47 Rehi, Maila A. Le Coq Team N40+
48 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team M35
49 Kukk, Aivo Saksa Automaatika ProShop Team M60
50 Kuhlap, Kaupo
<Cosmos>
M50
51 Ruus, Oliver M30
52 Toomsalu, Ilmar Lennujaama Spordiklubi 1 M50
53 Pärtel, Marko Lennujaama Spordiklubi 1 M45
54 Piire, Aare Lennujaama Spordiklubi 1 M45
55 Haav, Viljar VIIMSI SPORT II M40
56 Paat, Jürgen VIIMSI SPORT II M35
57 Palts, Imre VIIMSI SPORT II M50
58 Pihtjõe, Janek VIIMSI SPORT II M40
59 Soodla, Oole Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M45
60 Linkgreim, Jaanus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M45
61 Lagenõmm, Aivar Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M45
62 Linkgreim, Margus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M45
63 Laaniste, Mart Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. M45
64 Teder, Maidu Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. M35
65 Raja, Andres Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. M35
66 Must, Tene Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. N-U30
67 Laul, Raines
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M35
68 Teder, Vello Aave Spordiklubi M55
69 Ots, Rait Aave Spordiklubi M40
70 Luts, Vello Aave Spordiklubi M40
71 Tammisto, Priit
<CFC>
M60
72 Hintser, Jaanus
<Fixus Team>
M45
73 Ennok, Tarmo
<CC Rota Mobilis>
M45
74 Utar, Ardy M-U30
75 Viigipuu, Toomas
<Tartu SK Velo>
M60
76 Savolainen, Heikki M30
77 Mitt, Terje
<Cosmos>
N40+
78 Tammearu, Tarmo
<RedBike>
M40
79 Karlis, Veiko M35
80 Kepp, Kaidu M55
81 Mäggi, Martin
<Sportlove>
M45
82 Killing, Gert
<Hawaii Express>
M40
83 Värnik, Ahti
<Velomaniakid>
M45
84 värnik, alar
<velomaniakid>
M40
85 Liiver, Andero M-U30
86 Karjane, Jaak
<Spordipartner>
M35
87 Romandi, Arvi Rae Rattaklubi M40
88 Voogla, Kaido
<KJK>
M40
89 Ploompuu, Kaido M35
90 Mainsoo, Rene M40
91 Hanni, Toomas Annikoru Hundid M45
92 Viinalass, Leho Annikoru Hundid M35
93 Valk, Hillar
<VOC/Rattabaas>
M70+
94 Kotkin, Pavel M40
95 Ronimois, Ruttar M55
96 Kadaja, Ilmar M55
97 Vilk, Vello M50
98 Vilk, Timo M-U30
99 Kaldoja, Avely
<TYASK>
N30
100 Reinula, Joosep M30
101 Härm, Leo
<PJK>
M70+
102 Krela, Jaan
<Dünamo>
M50
103 Butorin, Aleksandr M40
104 Vaindlo, Raul M65
105 Susi, Endel M50
106 Guläjev, Roland M40
107 Pravilov, Egor M50
108 Nõmme, Anre M45
109 Sõber, Ahto
<Rae Rattaklubi >
M45
110 Järvet, Heiti M40
111 Õitspuu, Sergei
<RedBike>
M45
112 Kõiv, Kardo M35
113 Visnapuu, Tarmo VIIMSI SPORT II M40
114 Tito, Birgit VIIMSI SPORT II N-U30
Noortesõit 45 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Treier, Maria
<CFC>
N-U15
2 Lugenberg, Annikki
<CFC>
N-U15
3 Õun, Joosep-Mattias M-U17
4 Kõiv, Kevin Kardo M-U17
5 Eenma, Siim M-U15
6 Lehtsaar, Mattias Jonatan
<CFC>
M-U17
7 Verliin, Lauri
<Tartu Ülikooli Akateemiline Spordiklubi>
M-U17
8 Hion, Oliver
<Nõmme Rattaklubi>
M-U17
9 Sazonov, Mark
<Maardu Kalevi Jalgrattakool>
Kalevi Jalgrattakool M-U17
10 Libek, Maario
<Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi >
M-U17
11 Kalmus, Kaaro
<Nõmme Rattaklubi>
M-U17
12 Orav, Patrick M-U17
13 Karki, Martin
<TÜASK>
M-U17
14 Kruve, Kaur M-U15
Matkasõit
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Miljand, Argo M45
2 Leben, Marek
<Shoproller Kose AMK ct>
M40
3 Juursoo, Meelis M45
4 Prii, Klaarika N30
5 Taavits, Meelis Annikoru Hundid M45
6 Tomingas, Wilhelm
<Cosmos>
M-U15
Lastesõit 2 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Ormus, Emmanuel
<Nõmme Rattaklubi>
M-U11
2 Mitt, Harrot
<Cosmos>
M-U11
3 Nõmm, Rasmus
<Nõmme Rattaklubi>
FILTER M-U11
4 Nõmm, Rasmus
<Nõmme Rattaklubi>
FILTER M-U11
5 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M-U11
6 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M-U11
7 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M-U11
8 Härm, Robin M-U11
9 Kajo, Herlen
<Kuusalu rattaklubi>
M-U11
10 Soiver, Sten Erik
<Kuusalu rattaklubi>
M-U11
11 Uusen, Nora Velopete N-U11
Lastesõit 1 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Kalm, Kenerth
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi M-U10
2 Ormus, Elvis
<Nõmme Rattaklubi>
M-U10
3 Ormus, Dominic
<Nõmme Rattaklubi>
M-U10
4 Sepp, Jesse-Revo M-U10
5 Rooba, Frank Martin M-U10
6 Härm, Meriliis N-U10
7 Nigul, Armin Aleks
<CFC>
M-U10
8 Mandel, Markus
<Nõmme Rattaklubi>
M-U10
9 Nigul, Armin Aleks
<CFC>
M-U10
10 Irbe, Adrian
<Nõmme Rattaklubi>
M-U10
11 Uusen, Henri Velopete M-U10
12 Luht, Ranel M-U10
Lastesõit 400 m
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Lumi, Jakob
<Cosmos>
M-U7
2 Kaupmees, Kermo M-U7
3 kaljur, Mikk Markus M-U7
Lastesõit 200 m
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Sepp, Kaspar-Romero M/N-U5
2 Nurk , Andro-Steve M/N-U5
3 Kajo, Kaspar M/N-U5
4 Lepik, Eliise M/N-U5
5 Lepik, Anete M/N-U5
6 kaljur, Hugo Rasmus M/N-U5
Kokku 275