Filter Maanteekarikasari / 2. etapp / Elva 19.05.2019

Etapiks eelregistreerimise 1. voor lõppeb võistluspäevale eelneva nädala kolmapäeval kell 24:00, teine voor võistlusnädala kolmapäeval kell 24:00.

# Nimi Meeskond Algus Vanuseklass
1 Kelk, Indrek
<Valgete Teede Rattaralli>
M50
2 Beljajev, Vladimir
<SK Tartu Velo>
M50
3 Laul, Margo M35
4 Vahtra, Norman
<Cycling Tartu>
Cycling Tartu M-U30
5 Butorin, Aleksandr M40
6 Ints, Kalev
<PELOTON>
M45
7 Sander, Laura Lizette
<Pärnu Kalev SK>
M-U17
8 Romandi, Arvi Rae Rattaklubi M40
9 Saviir, Janar M35
10 Rätsep, Ain
<Spordipartner>
M45
11 Lätte, Raivo Agrovarustus OÜ M45
12 Treier, Eduard M45
13 Raudvee, Märt
<42 koma>
M35
14 Pajur, Markus
<Klubi Cycling Tartu>
Cycling Tartu M-U30
15 Pumpišs, Anrijs
<Tukums>
M45
16 Kovadlo, Anton CFC Spordiklubi M35
17 Notton , Rauno
<Cfc>
CFC Spordiklubi M-U17
18 Alexeev, Mikhail
<Mountainpeaks>
Mountainpeaks M40
19 Arlauskas, Laurynas
<IOSK Būdakalnis>
M-U30
20 Rakushev, Petr
<Mountainpeaks>
Mountainpeaks M55
21 Ivanov, Ivan
<Mountainpeaks>
Mountainpeaks M-U30
22 Kasenõmm, Priit FILTER M40
23 Ivanov, Vladimir
<Mountainpeaks>
Mountainpeaks M45
24 Karjane, Jaak
<Spordipartner>
M35
25 Tamm, Lauri
<KJK>
Kalevi Jalgrattakool M-U17
26 Ebras, Elisabeth
<KJK>
N-U17
27 Einroos, Evert M-U30
28 Ebras, Kristo
<KJK>
M40
29 Linde, Kairo-Markkus M-U11
30 Kaidis, Kaido
<21CC>
M40
31 Linde, Kermo M/N-U5
32 Krela, Jaan
<Dünamo>
M50
33 Israel, Olavi
<A & T Spordiklubi>
A&T Sport Team M45
34 Grün, Rasmus Velopete M40
35 Kaupmees, Margus Velopete M40
36 Uusen, Hindrik Velopete M40
37 Sisolatins, Arturs ZZK TEAM M35
38 TALVE, TAAVI M45
39 Krumina, Anastasija ZZK TEAM N-U30
40 Nurm, Rait Velopete M40
41 Lootus, Stefan Velopete M-U19
42 Cakmak, Sinan M40
43 Aavik, Sander
<Ujumise Spordiklubi>
M-U17
44 Gristsenko, Ron CFC Spordiklubi M-U17
45 Vähi, Ilmar M40
46 Priks, Hanno
<VAK Staier>
M55
47 Soo, Allar
<KoMo>
M-U30
48 Luusepp, Luisa N-U10
49 Olkonen, Indrek M50
50 Narits, Tauri
<Püha Loomaaed>
Püha Loomaaed M30
51 põldemaa, meelis M45
52 Kunnus, Liina N30
53 Kokk, Gregor
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi M-U17
54 Pärsim, Peep M45
55 Nõmmik, Martin Rae Rattaklubi M40
56 Tiido, Mati M45
57 Tiido, Mati M45
58 PUHKE, RAIVO M50
59 Pruus, Peeter M30
60 Olesk, Raul
<GC Sõprade Klubi>
M55
61 Telkkinen, Juha-Matti
<JäPy>
M40
62 Raiend, Hardi
<FatBikersEstonia>
M55
63 Saar, Tõnis
<Spordiklubi Rakke>
M-U30
64 Toivanen, Kalle Turun Urheiluliitto M-U17
65 Lindgren, Akseli Turun Urheiluliitto M-U19
66 Vainre, Mart
<Team Vänt>
M30
67 Kivioja, Raimo
<RR SIPLASED>
M35
68 Rohtma, Katrin N35
69 Milistver, Meelis M40
70 Prants, Annabrit
<Kalevi Jalgrattakool>
N-U17
71 Ajaots, Meelis M50
72 Kraam, Sulev
<Hää Kraam>
M35
73 Randma, Kristjan M30
74 Palu, Indrek M35
75 Liivamägi, Sven
<Rein Taaramäe Rattaklubi>
Rein Taaramäe Rattaklubi M-U30
76 Paluoja, Hanno Tripassion Triatloniklubi M40
77 Schmidt, Raido M35
78 värnik, alar
<velomaniakid>
M40
79 Priivits, Janno M40
80 Oder, Rein
<21CC Triatloniklubi>
M45
81 Piho, Kail
<Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi>
M-U30
82 Mitt, Virgo
<Pärnu Kalev SK>
M-U15
83 Uulimaa, Ats
<Viko>
M-U30
84 Teder, Feeliks
<Tartu Ujumisklubi>
M35
85 Tomingas, Wilhelm
<Cosmos>
M-U15
86 Mitt, Terje
<Cosmos>
N40+
87 Ronimois, Ruttar M55
88 Tuisk, Aidi Gerde
<CFC >
N-U19
89 Teder, Roobert
<Tartu Ujumisklubi>
M-U15
90 Teder, Christine
<Tartu Ujumisklubi>
N-U15
91 Post, Ken
<Pärnu Kalev SK>
M-U17
92 Milistver, Mairon
<Pärnu Kalev SK>
M-U19
93 Kubilius, Kevin
<Pärnu Kalev SK>
M-U19
94 Sulg, Madis M-U30
95 Teder, Anette
<Tartu Ujumisklubi>
N-U15
96 Lelov, Andrus M45
97 Ever, Riho
<Velo Clubbers>
M50
98 Konrad, Ruudi
<ProShop Team>
M40
99 Klaavu, Juuso Porvoon Akilles M-U30
100 Vainio, Veeti Porvoon Akilles M-U19
101 Vainio, Roope Porvoon Akilles M-U30
102 Lindahl, Jesper Porvoon Akilles M-U30
103 Ennok, Tarmo
<CC Rota Mobilis>
M45
104 Kanerva, Joni Porvoon Akilles M-U30
105 Vilipson, Marko
<Peloton>
Peloton II M55
106 Voogla, Kaido M40
107 Aimi, Robin Turun Urheiluliitto M-U30
108 Lahti, Sampo Turun Urheiluliitto M-U30
109 Uusiperhe, Jesse Turun Urheiluliitto M-U30
110 Seppä, Lauri Turun Urheiluliitto M30
111 Klaos, Einar
<Komo>
M55
112 Pursiainen, Ville Continental-Focus M40
113 Toomela, Tambet M35
114 Kaldoja, Avely
<TÜASK>
N30
115 Kulak, Vjatseslav M30
116 Gurtovets, Kaido M30
117 Kelk, Hugo Markus
<TUK>
M-U15
118 Kelk, Margus
<TUK>
M50
119 Prous, Priit Saksa Automaatika ProShop Team M35
120 Nurmsalu, Rain
<Spordiklubi IKS>
M50
121 Prükkel, Jaanus
<KJK>
M50
122 Kurvits, Karl M-U10
123 rooni, jaanus M45
124 Nurk , Andro-Steve M/N-U5
125 rooni, ron CFC Spordiklubi M-U15
126 Aro, Virko M35
127 susi, endel
128 Rääts, Laura N-U30
129 Sinilill, Veronika
<CC Superior>
N40+
130 Ord, Tõnu
<CC Superior>
M50
131 Karlep, Georg
<Rein Taaramäe Rattaklubi>
Rein Taaramäe Rattaklubi M-U17
132 Bolsis, Niklavs
<Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree>
M-U30
133 Anier, Martin
<RTR>
Rein Taaramäe Rattaklubi M-U19
134 Eenkivi, Kristian M35
135 Aus, Aaron
<Rein Taaramäe Rattaklubi>
Rein Taaramäe Rattaklubi M-U17
136 Lepiste, Karmo
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
M-U15
137 Suluste, Jüri
<SJK Viiking>
M55
138 Heinsar, Hardi
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M45
139 Kattai, Kaupo
<RTR>
M45
140 Jaska, Peeter M60
141 Vosman, Ekke-Kaur
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M-U30
142 Bolsis, Normunds M50
143 Jogi, Johannes
<CFC>
M30
144 Aus, Aaron
<Rein Taaramäe Rattaklubi>
Rein Taaramäe Rattaklubi M-U17
145 Rool, Margus
<Viimsi Rattaklubi>
Viimsi Rattaklubi M40
146 Puškin, Jürgen
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
M-U15
147 Lenzius, Martti
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
M-U15
148 Saar, Markus Aleksander
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
149 Soiver, Sten Erik
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U11
150 Käärst, Ruben
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
151 Vilbaste, Andreas
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
152 Saul, Evar
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
153 Vilbaste, Andre
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U17
154 Pung, Peeter
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
M-U30
155 Saar, Randar
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
M-U30
156 Hütt, Oskar Hendrik
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
M-U17
157 Reiljan, Janmar
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
M-U17
158 Kalme, Riin
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
N-U19
159 Pung, Piret
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
N-U19
160 Koll, Rihard
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
M-U30
161 Loorits, Risto
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
M-U19
162 Vosman, Ekke-Kaur
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M-U30
163 Uusen, Tarvi M50
164 Järvet, Heiti M40
165 Kalm, Marika N40+
166 Sõber, Ahto
<Rae Rattaklubi >
M45
167 Annion, Silver
<Hawaii Express Team>
M35
168 Nõmme, Anre M45
169 Õun, Deivil
<KV TVJ>
M40
170 Eljas, Avo Püha Loomaaed M45
171 Võso, Toomas
<Baltic Aro Team>
M45
172 Reinberk, Aldar
<Acty>
M35
173 Liiv, Marten M-U30
174 Ilves, Arti
<Peloton>
175 Leidt, Markus
<Peloton>
176 Tito, Birgit VIIMSI SPORT II N-U30
177 Matt, Jörgen
<Peloton>
178 Mark, Velju M60
179 Oolo, Kristjan Peloton M30
180 Kajo, Herlen
<Kuusalu rattaklubi>
M-U11
181 Kajo, Kaspar M/N-U5
182 Sala, Martti
<moomoo>
M30
183 Graudins, Kaspars
<FORCE FIX>
M40
184 Vedler, Alger M50
185 Rips, Leho M45
186 Luts, Jaan M-U30
187 Viļumovs, Ivo
<EVELO TEAM>
EVELO TEAM M30
188 Matvejev, Toomas M-U30
189 Pärn, Greg-Emil
<Põltsamaa Jalgrattaklubi>
M-U11
190 Pajur, Romet
<CFC>
CFC Spordiklubi M-U17
191 Suurpere, Arvi Rein Taaramäe Rattaklubi M45
192 Käsnar, Aivo M50
193 karpenko, gleb Hawaii Express Narva M-U19
194 Pruul, Robin M-U30
195 Ööbik, Antti
<Rae Rattaklubi>
Rae Rattaklubi M40
196 Austa, Caspar
<TYASK>
M35
197 Tamm, Margo
<TYASK>
M-U30
198 VÄLI, PEAR
<LINNALEGENDID>
M45
199 Pogodin, Dmitri Hawaii Express Narva M40
200 Litvintsev, Anton CFC Spordiklubi M-U19
201 Pogodin, Jevgeni
<NEN>
M-U19
202 Kuusmaa, Maikel
<TYASK>
M-U30
203 Vent, Kaarel
<TYASK>
M-U30
204 Kõrgesaar, Mihkel
<TYASK>
M-U17
205 Kõrgesaar, Oskar
<TYASK>
M-U17
206 Lang, Mae
<TYASK>
N-U30
207 Lang, Tea
<TYASK>
N40+
208 Uffert, Mihkel
<TYASK>
M-U30
209 Vent, Karl Mihkel
<TYSK>
M-U30
210 Rokk, Riho
<Garmin Eesti>
M30
211 annuk, agu
<omniva>
M50
212 Krusemann, Martin Kalevi Jalgrattakool M-U17
213 Rüster, Oliver
<Peloton>
Peloton M-U15
214 Kirsipuu, Toomas M55
215 Sikanov, Vladislav M45
216 Kalja, Priit M50
217 Olivson, Sergei CFC Spordiklubi M50
218 Raid, Risto Rein Taaramäe Rattaklubi M-U30
219 Mesi, Joosep
<Pärnu Kalev SK>
M-U19
220 Metslind, Ottomar Rein Taaramäe Rattaklubi M-U30
221 Klaos, Aiko Sportland Bottecchia Team M35
222 Vaindlo, Raul M65
223 Mölder, Jaak M50
224 Leidt, Markus
<Peloton>
Peloton M-U19
225 Leidt, Meelis Peloton II M50
226 Karki, Martin
<TYASK>
M-U17
227 Roos, Andre
<TYASK>
M-U19
228 Kumel, Tarvo M50
229 Adams, Markus
<Otepää rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M-U19
230 Nositsh, Alexander
<NRK>
M-U30
231 Maranik, Marek
<TÜSK>
M45
232 Tamm, Tony Viljandi Rattaklubi M-U17
233 Arumets, Joel M45
234 Piirisild, Indrek
<Power Dropouts>
M35
235 Mätik, Olavi M45
236 Nigul, Mathilde Manuela
<CFC>
N-U30
237 Nigul, Armin Aleks
<CFC>
M-U10
238 Kilter, Mikk M35
239 Ülem, Risto M-U30
240 Palli, Timo M40
241 Sarap, Georg
<VIKO>
M35
242 Tiirats, Johannes Viljandi Rattaklubi M-U17
243 Soonik, Kristel Sandra Viljandi Rattaklubi N-U19
244 Sillat, Stig Tristan
<TYASK>
M-U15
245 Somelar, Remo
<TYASK>
M-U15
246 Põldma, Henri
<TYASK>
M-U15
247 Närap, Henry
<TYASK>
M-U17
248 Mihkels, Madis
<TYASK>
M-U17
249 Libek, Maario
<TYASK>
M-U17
250 Tosmin, Janno
<TYASK>
M-U19
251 Uibu, Jakko
<TYASK>
M50
252 Treimuth, Henri Viljandi Rattaklubi M-U19
253 Mõttus, Marko Martti Viljandi Rattaklubi M-U19
254 Vool, Toomas Viljandi Rattaklubi M-U19
255 Laanemäe, Erki Viljandi Rattaklubi M-U19
256 Neemela, Kurmo
<Dünamo>
M45
257 Vaidem, Josten Viljandi Rattaklubi M-U30
258 Pärn, Aare
<Põltsamaa Jalgrattaklubi>
M40
259 Jõeveer, Kaupo M45
260 New, Frederick M65
261 Tiisler, Toomas ALPTER M45
262 Parv, Alar ALPTER M45
263 Ormus, Dominic
<Nõmme Rattaklubi>
M-U10
264 Ormus, Emmanuel
<Nõmme Rattaklubi>
M-U11
265 Johanson, Marko Püha Loomaaed M30
266 Ormus, Elvis
<Nõmme Rattaklubi>
M-U10
267 Karpenko, Sergei Hawaii Express Narva M45
268 Zagitov, Andrei Hawaii Express Narva M50
269 Sepp, Kaspar-Romero M/N-U5
270 Verliin, Lauri
<Tartu Ülikooli Akateemiline Spordiklubi>
M-U17
271 Sepp, Jesse-Revo M-U10
272 Raadik, Indrek M40
273 Pähk, Margus M40
274 Kalliste, Veiko
<Mikitamäe Aironmään Klubi>
M35
275 Aia, Kardo Püha Loomaaed M30
276 Kuldmäe, Toivo Püha Loomaaed M55
277 Kiisma, Tauri M30
278 Port, Kristjan M55
279 Rõzko, Aivar
<Kalev>
M55
280 Kalm, Kenerth
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi M-U10
281 Mandri, Rene
<Lõunakeskus>
M35
282 Kalm, Toomas
<Saksa Automaatika ProShop Team>
Saksa Automaatika ProShop Team M45
283 Mihhailov, Viktor Hawaii Express Narva M50
284 näss, margo M50
285 Kesper, Raino M40
286 Juursoo, Meelis M45
287 Kärner, Mart
<Peloton>
Peloton M50
288 Kippasto, Kai A&T Sport CarTrans N40+
289 Kolessov, Jevgeni
<InFocus Team>
M30
290 Seppa, Raul M45
291 Prommik, Martin M35
292 Talumaa, Tiit
<ST. Tiernans cc>
M45
293 Põlgast, Urmas M45
294 Širokov, Juri M30
295 Fjodorov, Nikolai
<Omniva Spordiklubi>
M60
296 Reiu, Sven
<Omniva Spordiklubi>
M-U30
297 Reiu, Andres
<Omniva Spordiklubi>
M50
298 Kütt, Vello
<Omniva Spordiklubi>
M50
299 Strugova Rõzko, Tatjana N35
300 Kell, Kevin Kalle M-U30
301 Mõrd, Rando A. Le Coq Team M50
302 Orlovski, Peep A. Le Coq Team M30
303 Haava, Henno M45
304 Parv, Martin ALPTER M-U30
305 Hütt, Oliver Harris M-U19
306 Värnik, Ahti
<Velomaniakid>
M45
307 Kuusma, Ülle N40+
308 Külv, Hannes
<Tartu ülikooli akadeemiline spordiklubi>
M30
309 Lakk, Hendrik
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M65
310 Niidumaa, Anni
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
N30
311 Tammsaar, Kristjan
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M35
312 Salundi, Silver
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M40
313 Lood, Illar
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M30
314 Ots, Ave
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
N-U30
315 Sepp, Vahur M30
316 Marrandi, Rain M35
317 Madis, Kätlin
<Jooksupartner>
N35
318 Lepik, Janno M30
319 Veidenberg, Peeter M65
320 Kaar, Meelis M35
321 Rooba, Frank Martin M-U10
322 Adajatullin, Rustam
<inFocus>
M45
323 Kirs, Hannes
<Lõunakeskus>
M40
324 Johanson, Kristjan Cycling Tartu M-U30
325 Valg, Marek M40
326 Kask, Sten M-U30
327 Kotkas, Aivar M40
328 Umbleja, Mati M60
329 Eenma, Siim M-U15
330 Tamm, Bruno M45
331 Vene, Sven M50
332 Pern, Kaido M30
333 Mänd, Margus M45
334 Nõmmeots, Priit M40
335 Kriisa, Toomas M50
336 Palts, Imre M50
337 Koger, Siim M35
338 Kodasma, Marek M40
339 Kõiv, Kevin Kardo M-U17
340 Miljand, Argo M45
341 Liin, Alar M40
342 Karpov, Anton LIDER Kingisepp M35
343 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M45
344 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp M45
345 Tulp, Rain
<Komo>
M50
346 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
N40+
347 Pravilov, Egor M50
348 Rooba, Martti M35
349 Lugenberg, Annikki
<CFC>
N-U15
350 Õun, Joosep-Mattias M-U17
351 Floren, Ron-Thorren M-U19
352 Kuusk, Enn M70+
353 Treier, Maria
<CFC>
N-U15
354 Jaago, Aivar M60
355 Nikiforov, Igor M55
356 Meltsas, Veiko M45
357 Rahnel, Priit M45
358 Demjantshuk, Vladimir
<AngryBoysSports >
M35
359 Dobrodeev, Sergei LIDER Kingisepp M45
360 Lehtsaar, Mattias Jonatan
<CFC>
M-U17
361 Klavinš, Laimonis M55
362 Sokolovs, Janis M65
363 Leben, Marek
<Shoproller Kose AMK ct>
M40
364 Kalm, Marika N40+
365 Prangel, Kristo Cycling Tartu M-U30
366 Ärm, Rait Cycling Tartu M-U30
367 Sankmann, Joosep Cycling Tartu M-U30
368 Kiskonen, Siim Cycling Tartu M-U30
369 Kalm, Kelly
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi N-U30
370 Nisu, Oskar Cycling Tartu M-U30
371 Pletiens, Ilgvars M60
372 Rubenis , Normunds M55
373 Nikopenzius, Ivar M40
374 Kompus, Meelis M45
375 Ots, Riho M35
376 Pindel, Renar M35
377 Alaru, Riho M30
378 Luusepp, Leino M40
379 Kiskonen, Eero M45
380 Tarvis, Peeter M-U30
381 Kahem, Simmo M30
382 Talviste, Tarvi M45
383 Raivet, Jaan M40
384 Kõiv, Kardo M35
385 Raidma, Steven M40
386 Õitspuu, Sergei M45
387 Mölder, Veiko A. Le Coq Team M50
388 Rehi, Maila A. Le Coq Team N40+
389 Tuul, Annika Pyssid N40+
390 Ploompuu, Kaido M35
391 Änilane, Birgit N-U30
392 Voolaid, Veiko
<Otepää Kehakultuurikollektiiv>
M35
393 Must, Margus M35
394 FEDOROV, EVGENY LIDER Kingisepp M50
395 Tiisler, Marko M50
396 Tamm, Margus
<21.CC >
M45
397 Kallemets, Mati
<JK Paralepa>
M70+
398 Kuljus, Viljar
<Fixus Team>
M35
399 Hintser, Jaanus
<Fixus Team>
M45
400 Tammisto, Priit
<CFC>
M60
401 Noormets, Aivar M55
402 Seer, Marek M40
403 Meigas, Mait
<Kuusalu Rattaklubi>
M40
404 Luts, Vello Aave Spordiklubi M40
405 Ots, Rait Aave Spordiklubi M40
406 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M-U11
407 Reisenbuk, Erik
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M-U30
408 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M-U11
409 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
Otepää Rattaklubi M-U11
410 Nõmm, Rasmus
<Nõmme Rattaklubi>
FILTER M-U11
411 Nõmm, Rasmus
<Nõmme Rattaklubi>
FILTER M-U11
412 RAADOM, ERIK
<A&T Spordiklubi>
A&T Sport Team M35
413 Viigipuu, Toomas
<Tartu SK Velo>
M60
414 Hermaküla, Hannes M50
415 Teder, Vello Aave Spordiklubi M55
416 Härm, Meriliis N-U10
417 Härm, Robin M-U11
418 Pallo, Kert
<A&T Sport Team>
A&T Sport Team M-U15
419 Laul, Raines
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M35
420 Mölder, Joosep M-U30
421 Ragilo, Frank Aron Kalevi Jalgrattakool M-U17
422 Niemi, Jarkko Continental-Focus M35
423 Kaasik, Margus M55
424 Hara, Jere Continental-Focus M-U30
425 Pyykkönen, Aimo Continental-Focus M30
426 Kutilov, Roman M30
427 Nordlund, Johan Continental-Focus M40
428 Zirel, Joel M45
429 Väinola, Christopher
<KJK>
Kalevi Jalgrattakool M-U17
430 Johanson, Egert
<Kalevi Rattakool>
Kalevi Jalgrattakool M-U17
431 Härm, Leo
<Põltsamaa JK>
M70+
432 Kenk, Janar M35
433 Koort, Tauno M50
434 Aduson, Gabriel Helmut
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi M-U15
435 Nigul, Alar
<CFC Spordiklubi>
M50
436 Bauer, Mikk
<JK PARALEPA>
M-U17
437 Valdmann, Sven M50
438 Mahlakas, Kalev M50
439 Laas, Martin
<Team Illuminate>
M-U30
440 Meisalu, Martin M30
441 ILJIN, ANDREI Hawaii Express Narva M55
442 Petrovitš, Üllar
<Jk Paralepa>
M45
443 Mätik, Oliver
<Kalevi Jalgrattakool>
Kalevi Jalgrattakool M-U15
444 Valvas, Vahur Rein Taaramäe Rattaklubi M35
445 Jaska, Toomas M30
446 Taavits, Meelis M45
447 Pihlap, Raimond
<Pekikõhu Reissing Tiim>
M30
448 Viinalass, Leho M35
449 Hanni, Toomas M45
450 Hanni, Toomas M45
451 Viinalass, Leho M35
452 Pungar, Urmas M40
453 Karu, Allar
<Peloton>
Peloton M30
454 Jõeäär, Marten CFC Spordiklubi M-U30
455 Kupp, Artur CFC Spordiklubi M-U19
456 Kooser, Artur CFC Spordiklubi M-U30
457 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi M-U30
458 Ruus, Oliver M30
459 Jõeäär, Gert CFC Spordiklubi M30
460 Floren, Ron Thorren CFC Spordiklubi M-U19
461 Saar, Marek Orkla Tiim M35
462 Kivistik, Gert Hawaii Express M-U30
463 Aksin, Janno Hawaii Express M40
464 Kopli, Tarmo Hawaii Express M40
465 Salumäe, Priit Hawaii Express M50
466 Põder, Kaspar Orkla Tiim M-U30
467 Lainemäe, Rauno Orkla Tiim M-U30
468 Gordienko , Konstantin M30
469 Pallas, Helari M40
470 Rätsep, Tõnis M50
471 Mikson, Margus M40
472 Varik, Marko M35
473 Zaletajev, Toomas M50
474 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team M35
475 Haldre, Sulev M60
476 Kikkas, Riho M40
477 Mitt, Harrot
<Cosmos>
M-U11
478 Kuhlap, Kaupo
<Cosmos>
M50
479 Mäkelä, Antti
<JäPy>
M40
480 Kukk, Aivo Saksa Automaatika ProShop Team M60
481 Rosenberg, Reigo A&T Sport Team M-U30
482 Lumi, Jakob
<Cosmos>
M-U7
483 Palm, Tõnno A&T Sport Team M45
484 Tarmu, Ragnar Hawaii Express M35
485 Nikolaevski, Evgeni Hawaii Express M30
486 Linkgreim, Jaanus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M45
487 Lagenõmm, Aivar Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M45
488 Soodla, Oole Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M45
489 Kallakmaa, Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M50
490 Palts, Imre VIIMSI SPORT II M50
491 Pihtjõe, Janek VIIMSI SPORT II M40
492 Linkgreim, Margus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1. M45
493 Puhke, Marcus FILTER M-U30
494 Raja, Andres Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. M35
495 Must, Tene Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. N-U30
496 Teder, Maidu Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. M35
497 Laaniste, Mart Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. M45
498 Killing, Gert
<Hawaii Express>
M40
499 Kuresoo, Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2. M35
500 Paat, Jürgen VIIMSI SPORT II M35
501 Haav, Viljar VIIMSI SPORT II M40
502 Põld, Ivo Lennujaama Spordiklubi 1 M50
503 Toomsalu, Ilmar Lennujaama Spordiklubi 1 M50
504 Markus, Mart Lennujaama Spordiklubi 1 M-U30
505 Savisikk, Kristjan Lennujaama Spordiklubi 1 M30
506 Krusemann, Magnus A&T Sport Team M40
507 Kippasto, Margo A&T Sport Team M40
508 Pärtel, Marko Lennujaama Spordiklubi 1 M45
509 Piire, Aare Lennujaama Spordiklubi 1 M45
510 Aule, Krister VIIMSI SPORT I M40
511 Visnapuu, Tarmo VIIMSI SPORT II M45
512 Lillesaar, Tanel VIIMSI SPORT I M35
513 Jeret, Timmo VIIMSI SPORT I M-U30
514 Prii, Klaarika N30
515 Karlis, Veiko M35
516 ILLAK, Peeter M50