Filter Temposari / Finaal / Ikla-Ainaži 25.08.2019

Eelregistreerimine lõppeb võistlusnädala neljapäeval kell 24:00.

Eraldistart 25 km
# Algus Nimi Meeskond Vanuseklass
1 12:00:00 Mustonen, Sille Pyssid N30
2 12:00:30 Tuul, Annika Pyssid N40
3 12:01:00 Lepikson, Kristin Pyssid N35
4 12:01:30 Poller, Kaisa Pyssid N30
5 12:02:00 Rist, Liisi Pyssid N-U30
6 12:02:30 Moks, Marin Pyssid N35
7 12:03:30 Eelmets, Indrek M40
8 12:04:00 Kiitam, Ivar M-U30
9 12:04:30 Kübar, Helen N35
10 12:05:00 Savitsch, Grete Maria N-U17
11 12:05:30 Sirk, Ragnar M-U17
12 12:06:00 Danilkin, Denis M30
13 12:06:30 Pärt, Ingrit N40
14 12:07:00 Pärt, Krisseliine N-U30
15 12:07:30 Jaago, Aivar M60
16 12:08:00 Pohl, Piia M45
17 12:08:30 Floren, Ron-Thorren M-U19
18 12:09:00 Kuusk, Enn M70
19 12:09:30 Lugenberg, Annikki
<CFC>
N-U15
20 12:10:00 Õun, Joosep- Mattias M-U17
21 12:10:30 Voogla, Kaido M40
22 12:11:00 Vain, Ermet M40
23 12:11:30 Tirmaste, Alar M40
24 12:12:00 Ööbik, Antti M40
25 12:12:30 Vasarik, Aarne M40
26 12:13:00 Zaletajev, Toomas M40
27 12:13:30 Olgo, Raivo M45
28 12:14:00 Sikk, Andres M40
29 12:14:30 Maajärv, Rene M40
30 12:15:00 Kübar, Rene M40
31 12:15:30 Pärt, Janek M40
32 12:16:00 Albert, August M55
33 12:16:30 Evendi, Rando Marten M-U19
34 12:17:00 Õun, Deivil
<KV TVJ>
M40
35 12:18:30 Demjantšuk, Vladimir
<AngryBoysSports>
M35
36 12:19:30 Rõzko, Aivar
<Kalev>
M55
37 12:20:00 Kotov, Raul
<velo clubbers>
velo clubbers M50
38 12:20:30 Kalaus, Hargo M45
39 12:21:00 Näks, Einar M40
40 12:21:30 Port, Kristjan M55
41 12:22:00 Utar, Urmo M30
42 12:22:30 Markus, Mart
<Tallinna Kiiruisuklubi>
M-U30
43 12:23:00 Uibo, Signe
<Tripassion Triatloniklubi>
N45
44 12:23:30 Lagenõmm, Aivar
<Järva-Jaani RSK>
M45
45 12:24:00 Puusepp, Karlis M40
46 12:24:30 Pahlberg, Erik RMIT M-U30
47 12:25:00 Rokk, Annika RMIT N40
48 12:25:30 Palk, Esko
<v.k Velron>
M50
49 12:26:00 Martma, Kert CFC Spordiklubi M35
50 12:26:30 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi M-U23
51 12:27:00 Kooser, Artur CFC Spordiklubi M-U23
52 12:27:30 Jõgi, Joonas CFC Spordiklubi M-U30
53 12:28:00 Kupp, Artur CFC Spordiklubi M-U19
54 12:28:30 Mirzojev, Artjom CFC Spordiklubi M-U19
55 12:29:00 vool, stina
<viimsi sport>
Viimsi Sport 2 N40
56 12:29:00 gutmann, velar
<viimsi sport>
Viimsi Sport 2 M45
57 12:29:30 Savitsch, Gert Martin
<Tabasalu TK>
M-U15
58 12:30:00 Baumann, Priit M35
59 12:30:30 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
N50
60 12:30:30 Tulp, Rain
<Komo>
M50
61 12:31:00 Rebane, Rait M-U30
62 12:31:30 Russow, Urve
<Tervisesport>
N45
63 12:32:00 Vaiksaar, Vidrik Tripassion Triatloniklubi M30
64 12:32:30 Lepik, Janno M30
65 12:33:00 Sõlg, Carl
<Grossi Toidukaubad>
M30
66 12:33:30 Hütt, Oliver Harris M-U19
67 12:34:30 Hagen, Tiina N35
68 12:35:00 Parel, Hans M30
69 12:35:30 Remmelg, Alari FILTER M35
70 12:35:30 Jõessaar, Janari FILTER M-U30
71 12:35:30 Maasik, Martin FILTER M35
72 12:35:30 Remmelg, Martin FILTER M30
73 12:36:00 Gutmann, Tarmo FILTER M45
74 12:36:30 Kollo, Andres FILTER M30
75 12:37:00 Talviste, Einari FILTER M50
76 12:37:30 Krutob, Tiina FILTER M50
77 12:38:00 Mõrd, Rando A. Le Coq Team M50
78 12:38:30 Orlovski, Peep A. Le Coq Team M30
79 12:39:00 Mölder, Veiko A. Le Coq Team M50
80 12:39:30 Rehi, Maila A. Le Coq Team N45
81 12:40:00 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team M35
82 12:40:30 Varik, Marko M35
83 12:40:30 Rätsep, Tõnis M50
84 12:41:00 Pallas, Helari M40
85 12:42:00 Koolmeister, Siim M30
86 12:43:30 Raasuke, Erkki
<CFC>
M45
87 12:44:00 Visnapuu, Siiri TEAM SAARE N45
88 12:44:30 Longa, Ieva TEAM SAARE N40
89 12:45:00 Mätas, Egle TEAM SAARE N35
90 12:45:30 Vool, Stina TEAM SAARE N40
91 12:46:00 Paat, Merli TEAM SAARE N35
92 12:46:30 Lehtsaar, Mattias Jonatan M-U17
93 12:47:00 Liik, Alari-Fredi M-U23
94 12:47:30 Liik, Margus M50
95 12:48:00 Kasela, Taavi M35
96 12:48:30 Rohtma, Katrin TEAM SAARE N35
97 12:49:00 Visnapuu, Tarmo VIIMSI SPORT M40
98 12:49:30 Lillesaar, Tanel VIIMSI SPORT M35
99 12:50:00 Johanson, Marko VIIMSI SPORT M30
100 12:50:30 Tenno, Ander VIIMSI SPORT M40
101 12:51:00 Rohtma, Valdek VIIMSI SPORT M40
102 12:51:30 Gutmann, Velar VIIMSI SPORT M45
103 12:52:00 Mikk, Margus M40
104 12:52:30 Hermaküla, Hannes M50
105 12:53:00 Teder, Vello Aave Spordiklubi M55
106 12:53:30 Luts, Vello Aave Spordiklubi M40
107 12:54:00 Ots, Rait Aave Spordiklubi M40
108 12:55:00 Märtson, Märt M-U30
109 13:00:00 Tammearu, Tarmo
<RedBike>
M40
110 13:00:30 Kruusalu, Zinaida N45
111 13:01:00 New, Frederick M65
112 13:02:00 Vare, Priit
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M40
113 13:02:30 Ord, Tõnu
<CC Superior>
M50
114 13:03:00 Aksin, Janno
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M40
115 13:03:00 Kivistik, Gert
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M-U30
116 13:03:30 Prous, Priit M35
117 13:04:00 Peets, Andres
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M30
118 13:05:00 Ott, Indrek M40
119 13:05:30 Ennok, Tarmo
<CC Rota Mobilis>
M45
120 13:08:00 Kull , Andre
<CC Rota Mobilis >
M40
121 13:15:00 Lepp, Emeri
<Kulgur Team>
M40
122 13:20:00 Schultz, Peeter M40
123 13:25:00 Gorov, Aleksei M35
124 13:30:00 Treufeldt, ülo
<KJK>
M70
125 13:58:30 Sild-Neeme , Eike N40
126 13:59:00 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M45
127 13:59:30 Vahemaa, Madis
<Shoproller Kose AMK>
M45
128 14:00:00 Noorväli, Ursula
<Jooksupartner>
N40
129 14:00:30 Trallmann, Tauno
<Jooksupartner>
M40
130 14:01:00 Kukk, Kristjan
<Telia Spordiklubi>
M45
Jooks 5 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Ingerma, Peeter M45
2 Savitsch, Grete Maria N-U17
3 Utar, Urmo M30
4 Särak, Ivo
<Vendomar AS>
M40
5 New, Frederick M65
6 Hütt, Oliver Harris M-U19
7 Killing, Egert FILTER M-U30
8 Killing, Kristel FILTER N-U30
9 Suurkivi, Cathy-Liis FILTER N-U30
10 Põlluveer, Mathias FILTER M-U30
11 Mõrd, Rando A. Le Coq Team M50
12 Orlovski, Peep A. Le Coq Team M30
13 Mölder, Veiko A. Le Coq Team M50
14 Rehi, Maila A. Le Coq Team N45
15 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team M35
16 Pallas, Helari M40
17 Hiienõmm, Viljar
<Täppsportlased>
M50
Kokku 147