Filter Temposari / Finaal / Ikla-Ainaži 25.08.2019

Eelregistreerimine lõppeb võistlusnädala neljapäeval kell 24:00.

Eraldistart 25 km
# Algus Nimi Meeskond Vanuseklass
1 12:00:00 Mustonen, Sille Pyssid N30
2 12:00:30 Tuul, Annika Pyssid N40
3 12:01:00 Lepikson, Kristin Pyssid N35
4 12:01:30 Poller, Kaisa Pyssid N30
5 12:02:00 Rist, Liisi Pyssid N-U30
6 12:02:30 Moks, Marin Pyssid N35
7 12:03:00 Kasenõmm, Priit FILTER M40
8 12:03:30 Eelmets, Indrek M40
9 12:04:00 Kiitam, Ivar M-U30
10 12:04:30 Kübar, Helen N35
11 12:05:00 Savitsch, Grete Maria N-U17
12 12:05:30 Sirk, Ragnar M-U17
13 12:06:00 Danilkin, Denis M30
14 12:06:30 Pärt, Ingrit N40
15 12:07:00 Pärt, Krisseliine N-U30
16 12:07:30 Jaago, Aivar M60
17 12:08:00 Pohl, Piia M45
18 12:08:30 Floren, Ron-Thorren M-U19
19 12:09:00 Kuusk, Enn M70
20 12:09:30 Lugenberg, Annikki
<CFC>
N-U15
21 12:10:00 Õun, Joosep- Mattias M-U17
22 12:10:30 Voogla, Kaido M40
23 12:11:00 Vain, Ermet M40
24 12:11:30 Tirmaste, Alar M40
25 12:12:00 Ööbik, Antti M40
26 12:12:30 Vasarik, Aarne M40
27 12:13:00 Zaletajev, Toomas M40
28 12:13:30 Olgo, Raivo M45
29 12:14:00 Sikk, Andres M40
30 12:14:30 Maajärv, Rene M40
31 12:15:00 Kübar, Rene M40
32 12:15:30 Pärt, Janek M40
33 12:16:00 Albert, August M55
34 12:16:30 Evendi, Rando Marten M-U19
35 12:17:00 Õun, Deivil
<KV TVJ>
M40
36 12:17:30 Tiunov, Gleb
<SKIBIKE.RU>
velo clubbers M35
37 12:18:00 Arro, Mihkel
<Mapri Ehitus>
M30
38 12:18:30 Demjantšuk, Vladimir
<AngryBoysSports>
M35
39 12:19:00 Sildvee, Rainer
<kinema.eu>
M35
40 12:19:30 Rõzko, Aivar
<Kalev>
M55
41 12:20:00 Kotov, Raul
<velo clubbers>
velo clubbers M50
42 12:20:30 Kalaus, Hargo M45
43 12:21:00 Näks, Einar M40
44 12:21:30 Port, Kristjan M55
45 12:22:00 Utar, Urmo M30
46 12:22:30 Markus, Mart
<Tallinna Kiiruisuklubi>
M-U30
47 12:23:00 Uibo, Signe
<Tripassion Triatloniklubi>
N45
48 12:23:30 Lagenõmm, Aivar
<Järva-Jaani RSK>
M45
49 12:24:00 Puusepp, Karlis M40
50 12:24:30 Pahlberg, Erik RMIT M-U30
51 12:25:00 Rokk, Annika RMIT N40
52 12:25:30 Palk, Esko
<v.k Velron>
M50
53 12:26:00 Martma, Kert CFC Spordiklubi M35
54 12:26:30 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi M-U23
55 12:27:00 Kooser, Artur CFC Spordiklubi M-U23
56 12:27:30 Jõgi, Joonas CFC Spordiklubi M-U30
57 12:28:00 Kupp, Artur CFC Spordiklubi M-U19
58 12:28:30 Mirzojev, Artjom CFC Spordiklubi M-U19
59 12:29:00 vool, stina
<viimsi sport>
Viimsi Sport 2 N40
60 12:29:00 gutmann, velar
<viimsi sport>
Viimsi Sport 2 M45
61 12:29:30 Savitsch, Gert Martin
<Tabasalu TK>
M-U15
62 12:30:00 Baumann, Priit M35
63 12:30:30 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
N50
64 12:30:30 Tulp, Rain
<Komo>
M50
65 12:31:00 Rebane, Rait M-U30
66 12:31:30 Russow, Urve
<Tervisesport>
N45
67 12:32:00 Vaiksaar, Vidrik Tripassion Triatloniklubi M30
68 12:32:30 Lepik, Janno M30
69 12:33:00 Sõlg, Carl
<Grossi Toidukaubad>
M30
70 12:33:30 Hütt, Oliver Harris M-U19
71 12:34:00 Bauer, Mikk
<JK PARALEPA>
M-U17
72 12:34:30 Hagen, Tiina N35
73 12:35:00 Parel, Hans M30
74 12:35:30 Jõessaar, Janari FILTER M-U30
75 12:35:30 Remmelg, Alari FILTER M35
76 12:35:30 Remmelg, Martin FILTER M30
77 12:35:30 Maasik, Martin FILTER M35
78 12:36:00 Gutmann, Tarmo FILTER M45
79 12:36:30 Kollo, Andres FILTER M30
80 12:37:00 Talviste, Einari FILTER M50
81 12:37:30 Krutob, Tiina FILTER M50
82 12:38:00 Mõrd, Rando A. Le Coq Team M50
83 12:38:30 Orlovski, Peep A. Le Coq Team M30
84 12:39:00 Mölder, Veiko A. Le Coq Team M50
85 12:39:30 Rehi, Maila A. Le Coq Team N45
86 12:40:00 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team M35
87 12:40:30 Varik, Marko M35
88 12:40:30 Rätsep, Tõnis M50
89 12:41:00 Pallas, Helari M40
90 12:41:30 Härm, Leo
<PJK>
M70
91 12:42:00 Koolmeister, Siim M30
92 12:43:30 Raasuke, Erkki
<CFC>
M45
93 12:44:00 Visnapuu, Siiri TEAM SAARE N45
94 12:44:30 Longa, Ieva TEAM SAARE N40
95 12:45:00 Mätas, Egle TEAM SAARE N35
96 12:45:30 Vool, Stina TEAM SAARE N40
97 12:46:00 Paat, Merli TEAM SAARE N35
98 12:46:30 Lehtsaar, Mattias Jonatan M-U17
99 12:47:00 Liik, Alari-Fredi M-U23
100 12:47:30 Liik, Margus M50
101 12:48:00 Kasela, Taavi M35
102 12:48:30 Rohtma, Katrin TEAM SAARE N35
103 12:49:00 Visnapuu, Tarmo VIIMSI SPORT M40
104 12:49:30 Lillesaar, Tanel VIIMSI SPORT M35
105 12:50:00 Johanson, Marko VIIMSI SPORT M30
106 12:50:30 Tenno, Ander VIIMSI SPORT M40
107 12:51:00 Rohtma, Valdek VIIMSI SPORT M40
108 12:51:30 Gutmann, Velar VIIMSI SPORT M45
109 12:52:00 Mikk, Margus M40
110 12:52:30 Hermaküla, Hannes M50
111 12:53:00 Teder, Vello Aave Spordiklubi M55
112 12:53:30 Luts, Vello Aave Spordiklubi M40
113 12:54:00 Ots, Rait Aave Spordiklubi M40
114 12:55:00 Märtson, Märt M-U30
115 13:00:00 Tammearu, Tarmo
<RedBike>
M40
116 13:00:30 Kruusalu, Zinaida N45
117 13:01:00 New, Frederick M65
118 13:01:30 Põldre, Urmas
<UP Sport>
M50
119 13:02:00 Vare, Priit
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M40
120 13:02:30 Ord, Tõnu
<CC Superior>
M50
121 13:03:00 Aksin, Janno
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M40
122 13:03:00 Kivistik, Gert
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M-U30
123 13:03:30 Prous, Priit M35
124 13:04:00 Peets, Andres
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M30
125 13:05:00 Ott, Indrek M40
126 13:05:30 Ennok, Tarmo
<CC Rota Mobilis>
M45
127 13:08:00 Kull , Andre
<CC Rota Mobilis >
M40
128 13:15:00 Lepp, Emeri
<Kulgur Team>
M40
129 13:20:00 Schultz, Peeter M40
130 13:25:00 Gorov, Aleksei M35
131 13:30:00 Treufeldt, ülo
<KJK>
M70
132 13:50:00 Timmermann, Toomas M30
133 13:58:30 Sild-Neeme , Eike N40
134 13:59:00 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M45
135 13:59:30 Vahemaa, Madis
<Shoproller Kose AMK>
M45
136 14:00:00 Noorväli, Ursula
<Jooksupartner>
N40
137 14:00:30 Trallmann, Tauno
<Jooksupartner>
M40
138 14:01:00 Kukk, Kristjan
<Telia Spordiklubi>
M45
Jooks 5 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Ingerma, Peeter M45
2 Savitsch, Grete Maria N-U17
3 Utar, Urmo M30
4 Särak, Ivo
<Vendomar AS>
M40
5 New, Frederick M65
6 Hütt, Oliver Harris M-U19
7 Killing, Egert FILTER M-U30
8 Killing, Kristel FILTER N-U30
9 Suurkivi, Cathy-Liis FILTER N-U30
10 Põlluveer, Mathias FILTER M-U30
11 Mõrd, Rando A. Le Coq Team M50
12 Orlovski, Peep A. Le Coq Team M30
13 Mölder, Veiko A. Le Coq Team M50
14 Rehi, Maila A. Le Coq Team N45
15 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team M35
16 Pallas, Helari M40
17 Hiienõmm, Viljar
<Täppsportlased>
M50
18 Jaunmuktane, Karina
<Up sport>
N-U30
19 Tõnismäe, Marek
<Täppsportlased>
M40
20 Pihlakas, Marko
<ABB>
M35
21 Põldre, Urmas
<UP Sport>
M50
Kokku 159