Filter Temposari / 5. etapp / Aruküla 19.06.2019

Eelregistreerimine lõppeb võistlusnädala esmaspäeval kell 24:00.

Eraldistart 10 km
# Algus Nimi Meeskond Vanuseklass
1 17:15:00 Mustonen, Sille Pyssid N30
2 17:15:30 Tuul, Annika Pyssid N40
3 17:16:00 Lepikson, Kristin Pyssid N35
4 17:16:30 Poller, Kaisa Pyssid N30
5 17:17:00 Rist, Liisi Pyssid N-U30
6 17:17:30 Moks, Marin Pyssid N35
7 17:18:00 Jõeleht, Elmo M30
8 17:18:30 Eelmets, Indrek M40
9 17:19:00 Vinogradov, Georgi M-U23
10 17:19:00 Vinogradov, Vladimir M50
11 17:19:30 Kübar, Helen N35
12 17:20:00 Kasela, Taavi M35
13 17:20:30 Savitsch, Grete Maria N-U17
14 17:21:00 Sirk, Ragnar M-U17
15 17:21:30 Danilkin, Denis M30
16 17:22:00 Pärt, Ingrit N40
17 17:22:30 Pärt, Krisseliine N-U30
18 17:23:00 Õun, Joosep- Mattias M-U17
19 17:23:30 Jaago, Aivar M60
20 17:24:00 Voogla, Kaido M40
21 17:24:30 Ööbik, Antti M40
22 17:25:00 Vasarik, Aarne M40
23 17:25:30 Zaletajev, Toomas M40
24 17:26:00 Olgo, Raivo M45
25 17:26:30 Sikk, Andres M40
26 17:27:00 Maajärv, Rene M40
27 17:27:30 Evendi, Rando Marten M-U19
28 17:28:00 Pärt, Janek M40
29 17:28:30 Õun, Deivil
<KV TVJ>
M40
30 17:29:00 Härm, Leo
<Põltsamaa JK>
M70
31 17:29:30 Kikkas, Simmo M40
32 17:30:00 Liik, Margus M50
33 17:30:30 Liik, Alari-Fredi M-U23
34 17:31:00 Lehtsaar, Mattias Jonatan M-U17
35 17:31:30 Demjantšuk, Vladimir
<AngryBoysSports>
M35
36 17:32:00 Rõzko, Aivar
<Kalev>
M55
37 17:32:30 Port, Kristjan M55
38 17:33:00 Utar, Urmo M30
39 17:33:30 Markus, Mart
<Tallinna Kiiruisuklubi>
M-U30
40 17:34:00 Lagenõmm, Aivar
<Järva-Jaani RSK>
M45
41 17:34:30 Puusepp, Karlis M40
42 17:35:00 Pahlberg, Erik RMIT M-U30
43 17:35:30 Rokk, Annika RMIT N40
44 17:36:00 Palk, Esko
<v.k Velron>
M50
45 17:36:30 Martma, Kert CFC Spordiklubi M35
46 17:37:00 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi M-U23
47 17:37:30 Kooser, Artur CFC Spordiklubi M-U23
48 17:38:00 Jõgi, Joonas CFC Spordiklubi M-U30
49 17:38:30 Kupp, Artur CFC Spordiklubi M-U19
50 17:39:00 Mirzojev, Artjom CFC Spordiklubi M-U19
51 17:39:30 vool, stina
<viimsi sport>
Viimsi Sport 2 N40
52 17:39:30 gutmann, velar
<viimsi sport>
Viimsi Sport 2 M45
53 17:40:00 Savitsch, Gert Martin
<Tabasalu TK>
M-U15
54 17:40:30 Rebane, Rait M-U30
55 17:41:00 Russow, Urve
<Tervisesport>
N45
56 17:41:30 Vaiksaar, Vidrik Tripassion Triatloniklubi M30
57 17:42:00 Lokk, Sulev
<ABEC>
M50
58 17:42:30 Haljak, Antti M40
59 17:43:00 Lepik, Janno M30
60 17:43:30 Sõlg, Carl
<Grossi Toidukaubad>
M30
61 17:44:00 Hütt, Oliver Harris M-U19
62 17:44:30 Hagen, Tiina N35
63 17:45:00 Remmelg, Alari FILTER M35
64 17:45:00 Jõessaar, Janari FILTER M-U30
65 17:45:00 Remmelg, Martin FILTER M30
66 17:45:00 Maasik, Martin FILTER M35
67 17:45:30 Gutmann, Tarmo FILTER M45
68 17:46:00 Kollo, Andres FILTER M30
69 17:46:30 Talviste, Einari FILTER M50
70 17:47:00 Krutob, Tiina FILTER M50
71 17:47:30 Haramaa, Henri FILTER M-U30
72 17:48:00 Mõrd, Rando A. Le Coq Team M50
73 17:48:30 Orlovski, Peep A. Le Coq Team M30
74 17:49:00 Mölder, Veiko A. Le Coq Team M50
75 17:49:30 Rehi, Maila A. Le Coq Team N45
76 17:50:00 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team M35
77 17:50:30 Kald, Mari N35
78 17:51:00 Koolmeister, Siim M30
79 17:51:30 KASK, HENDRI
<Nõmme Rattaklubi>
M-U17
80 17:52:00 Varik, Marko M35
81 17:52:30 Rätsep, Tõnis M50
82 17:53:00 Ööman , Marko RedBike M40
83 17:53:30 Visnapuu, Siiri TEAM SAARE N45
84 17:54:00 Longa, Ieva TEAM SAARE N40
85 17:54:30 Mätas, Egle TEAM SAARE N35
86 17:55:00 Vool, Stina TEAM SAARE N40
87 17:55:30 Sild-Neeme , Eike N40
88 17:56:00 Paat, Merli TEAM SAARE N35
89 17:56:30 Rohtma, Katrin TEAM SAARE N35
90 17:57:00 Visnapuu, Tarmo VIIMSI SPORT M40
91 17:57:30 Lillesaar, Tanel VIIMSI SPORT M35
92 17:58:00 Johanson, Marko VIIMSI SPORT M30
93 17:58:30 Tenno, Ander VIIMSI SPORT M40
94 17:59:00 Rohtma, Valdek VIIMSI SPORT M40
95 17:59:30 Gutmann, Velar VIIMSI SPORT M45
96 18:00:00 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
N50
97 18:00:00 Tulp, Rain
<Komo>
M50
98 18:00:30 Floren, Ron-Thorren M-U19
99 18:01:00 Lugenberg, Annikki
<CFC>
N-U15
100 18:01:30 Tirmaste, Alar M40
101 18:02:00 Kruusalu, Zinaida N45
102 18:02:30 Mikk, Margus M40
103 18:03:00 Hermaküla, Hannes M50
104 18:03:30 Teder, Vello Aave Spordiklubi M55
105 18:04:00 Luts, Vello Aave Spordiklubi M40
106 18:04:30 Ots, Rait Aave Spordiklubi M40
107 18:05:00 Ets, Aare M45
108 18:05:30 Tarassov, Matvei
<Nõmme Rattaklubi>
M-U19
109 18:05:30 Tarassov, Igor
<Nõmme Rattaklubi>
M50
110 18:06:00 Tammearu, Tarmo
<RedBike>
M40
111 18:06:30 Taal, Tanel
<21CC>
M35
112 18:07:00 Sinilill, Veronika
<CC Superior>
N45
113 18:07:30 Värv, Sander M35
114 18:08:00 Kikkas, Simmo M40
115 18:08:30 Evendi, Kristi N40
116 18:09:00 Bauer, Mikk
<JK PARALEPA>
M-U17
117 18:09:30 NIgul, Mathilde Manuela
<CFC>
N-U23
118 18:09:30 Nigul, Natali Nora
<CFC>
N-U15
119 18:10:00 Sildvee, Rainer
<kinema.eu>
M35
120 18:10:30 Karjane, Jaak
<Spordipartner>
M35
121 18:11:00 Nisu, Oskar
<Cycling Tartu>
Cycling Tartu M-U30
122 18:11:30 Kuuskman, Carol
<CFC>
N-U19
123 18:12:00 Vahtra, Norman
<Cycling Tartu>
Cycling Tartu M-U30
124 18:12:30 Kuusemets, Johanna Maria N-U30
125 18:13:00 Ernes, Sander M35
126 18:13:30 Arus, Tiit
<21 CC Triatloniklubi>
M45
127 18:14:00 Kiitam, Ivar M-U30
128 18:14:30 Sankmann, Joosep
<Klubi Cycling Tartu>
Cycling Tartu M-U23
129 18:15:00 Schultz, Peeter M40
130 18:15:30 Johanson, Kristjan
<Cycling Tartu>
Cycling Tartu M-U23
131 18:16:00 Kiskonen, Siim
<Cycling Tartu>
Cycling Tartu M-U23
132 18:16:30 Kubilius, Kevin
<Pärnu Kalev SK>
M-U19
133 18:17:00 Milistver, Mairon
<Pärnu Kalev SK>
M-U19
134 18:17:30 Mesi, Joosep
<Pärnu Kalev SK>
M-U19
135 18:18:00 Kanniste, Jaak M55
136 18:18:30 Uulimaa, Ats
<viko>
M-U23
137 18:19:00 Leer, Janek
<CC Rota Mobilis>
M40
138 18:19:30 Reisenbuk, Erik M-U23
139 18:20:00 Kotov, Raul
<velo clubbers>
velo clubbers M50
140 18:20:30 Vilson, Karl
<Spordiklubi IKS>
M-U13
141 18:20:30 vilson, ivar
<Spordiklubi IKS>
M45
142 18:21:00 Tammemäe, Margus
<Tripassion Triatloniklubi>
Tripassion Triatloniklubi M40
143 18:21:30 Ojavere, Imre
<CC Rota Mobilis>
M30
144 18:22:00 Vakra, Villu
<21CC Triatloniklubi>
M35
145 18:22:30 Suppi, Ahti
<Trismile>
M40
146 18:23:00 Kirsipuu, Riho
<SK Kirss>
M-U30
147 18:23:30 Lootus, Stefan
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U19
148 18:23:30 kriger, vladislav M45
149 18:25:00 Botskov, Mihhail
<InFocus Team>
M30
150 18:29:30 Reinpõld, Risto M35
151 18:30:00 Pohl, Piia M45
152 18:30:30 Kuusk, Enn M70
153 18:31:00 Näks, Einar M40
154 18:31:30 Kalaus, Hargo M45
155 18:32:00 Märtson, Märt M-U30
156 18:32:30 Uibo, Signe
<Tripassion Triatloniklubi>
N45
157 18:33:00 Raasuke, Erkki
<CFC>
M45
158 18:33:30 Prous, Priit M35
159 18:34:00 Põldre, Urmas
<UP Sport>
M50
160 18:35:00 Parel, Hans M30
161 18:35:30 Laanemets, Meelis M45
162 18:40:00 Karing, Krista N-U30
163 18:41:00 Kukk, Kätlin Kalevi Jalgrattakool N-U19
164 18:44:30 Vahemaa, Madis
<Shoproller Kose AMK>
M45
165 18:45:00 Noorväli, Ursula
<Jooksupartner>
N40
166 18:45:30 Trallmann, Tauno
<Jooksupartner>
M40
167 18:46:00 New, Frederick M65
168 18:46:30 Grigorenko, Aleksandr
<NKR>
M-U13
169 18:47:00 Vare, Priit
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M40
170 18:47:30 Ord, Tõnu
<CC Superior>
M50
171 18:48:00 Aksin, Janno
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M40
172 18:48:00 Kivistik, Gert
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M-U30
173 18:48:30 Tammer, Meelis M45
174 18:49:00 Grigorenko, Pavel
<21CC>
M35
175 18:49:30 Peets, Andres
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M30
176 18:50:00 Ott, Indrek M40
177 18:55:00 Piho, Kail
<Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi>
M-U30
178 18:59:00 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M45
179 18:59:30 Gorov, Aleksei M35
180 19:00:00 Vain, Ermet M40
181 19:00:30 Kübar, Rene M40
182 19:01:00 Kukk, Kristjan
<Telia Spordiklubi>
M45
183 19:01:30 Pallas, Helari M40
184 19:02:00 Ragilo, Frank Aron Kalevi Jalgrattakool M-U17
185 19:02:30 Vaikmaa, Siim M40
186 19:05:00 Ennok, Tarmo
<CC Rota Mobilis>
M45
187 19:07:30 Elling, Toomas Rae Rattaklubi I M40
188 19:08:00 Kull , Andre
<CC Rota Mobilis >
M40
189 19:10:00 Albert, August M55
190 19:11:00 Einroos, Raino
<CC Rota Mobilis>
M50
191 19:15:00 Treufeldt, ülo
<KJK>
M70
192 19:19:30 Pajus, Rene
<Rae Rattaklubi>
Rae Rattaklubi II M40
193 19:20:00 Timmermann, Toomas M30
194 19:21:00 Sokk, Harri M30
195 19:25:00 Lepp, Emeri
<Kulgur Team>
M40
Jooks 5 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Ingerma, Peeter M45
2 Savitsch, Grete Maria N-U17
3 Utar, Urmo M30
4 Särak, Ivo
<Vendomar AS>
M40
5 New, Frederick M65
6 Juhkov, Janar
<Treeningpartner>
M30
7 Hütt, Oliver Harris M-U19
8 Killing, Egert FILTER M-U30
9 Killing, Kristel FILTER N-U30
10 Suurkivi, Cathy-Liis FILTER N-U30
11 Põlluveer, Mathias FILTER M-U30
12 Mõrd, Rando A. Le Coq Team M50
13 Orlovski, Peep A. Le Coq Team M30
14 Mölder, Veiko A. Le Coq Team M50
15 Rehi, Maila A. Le Coq Team N45
16 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team M35
17 Pallas, Helari M40
18 Hiienõmm, Viljar
<Täppsportlased>
M50
19 Vinogradov, Vladimir M50
20 Vinogradov, Georgi M-U23
21 Tippi, Bert
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi M-U30
22 Jaunmuktane, Karina
<UP Sport>
N-U30
23 Põldre, Urmas
<UP Sport>
M50
24 Altraja, Martin M-U30
25 Tammemäe, Margus
<Tripassion Triatloniklubi>
Tripassion Triatloniklubi M40
Kokku 220