Filter Temposari / 4. etapp / Jüri 12.06.2019

Eelregistreerimine lõppeb võistlusnädala esmaspäeval kell 24:00.

Eraldistart 15 km
# Algus Nimi Meeskond Vanuseklass
1 17:15:00 Mustonen, Sille Pyssid N30
2 17:15:30 Tuul, Annika Pyssid N40
3 17:16:00 Lepikson, Kristin Pyssid N35
4 17:16:30 Poller, Kaisa Pyssid N30
5 17:17:00 Rist, Liisi Pyssid N-U30
6 17:17:30 Moks, Marin Pyssid N35
7 17:18:00 Bauer, Mikk
<JK PARALEPA>
M-U17
8 17:18:30 Eelmets, Indrek M40
9 17:19:00 Johanson, Egert Kalevi Jalgrattakool M-U17
10 17:19:30 Kübar, Helen N35
11 17:20:00 Kasela, Taavi M35
12 17:20:30 Savitsch, Grete Maria N-U17
13 17:21:00 Sirk, Ragnar M-U17
14 17:21:30 Danilkin, Denis M30
15 17:22:00 Pärt, Ingrit N40
16 17:22:30 Pärt, Krisseliine N-U30
17 17:23:00 Õun, Joosep- Mattias M-U17
18 17:23:30 Jaago, Aivar M60
19 17:24:00 Voogla, Kaido M40
20 17:24:30 Ööbik, Antti M40
21 17:25:00 Vasarik, Aarne M40
22 17:25:30 Zaletajev, Toomas M40
23 17:26:00 Olgo, Raivo M45
24 17:26:30 Sikk, Andres M40
25 17:27:00 Maajärv, Rene M40
26 17:27:30 Evendi, Rando Marten M-U19
27 17:28:00 Pärt, Janek M40
28 17:28:30 Õun, Deivil
<KV TVJ>
M40
29 17:29:00 Tamm, Pirmin
<TEAM ENERVIT>
M30
30 17:29:30 Karjane, Jaak
<Spordipartner>
M35
31 17:30:00 Liik, Margus M50
32 17:30:30 Liik, Alari-Fredi M-U23
33 17:31:00 Lehtsaar, Mattias Jonatan M-U17
34 17:31:30 Demjantšuk, Vladimir
<AngryBoysSports>
M35
35 17:32:00 Rõzko, Aivar
<Kalev>
M55
36 17:32:30 Port, Kristjan M55
37 17:33:00 Utar, Urmo M30
38 17:33:30 Markus, Mart
<Tallinna Kiiruisuklubi>
M-U30
39 17:34:00 Lagenõmm, Aivar
<Järva-Jaani RSK>
M45
40 17:34:30 Ott, Indrek M40
41 17:35:00 Puusepp, Karlis M40
42 17:35:30 Pahlberg, Erik RMIT M-U30
43 17:36:00 Rokk, Annika RMIT N40
44 17:36:30 Palk, Esko
<v.k Velron>
M50
45 17:37:00 Martma, Kert CFC Spordiklubi M35
46 17:37:30 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi M-U23
47 17:38:00 Kooser, Artur CFC Spordiklubi M-U23
48 17:38:30 Jõgi, Joonas CFC Spordiklubi M-U30
49 17:39:00 Kupp, Artur CFC Spordiklubi M-U19
50 17:39:30 Mirzojev, Artjom CFC Spordiklubi M-U19
51 17:40:00 vool, stina
<viimsi sport>
Viimsi Sport 2 N40
52 17:40:00 gutmann, velar
<viimsi sport>
Viimsi Sport 2 M45
53 17:40:30 Savitsch, Gert Martin
<Tabasalu TK>
M-U15
54 17:41:00 Rebane, Rait M-U30
55 17:41:30 Russow, Urve
<Tervisesport>
N45
56 17:42:00 Vaiksaar, Vidrik Tripassion Triatloniklubi M30
57 17:42:30 Lokk, Sulev
<ABEC>
M50
58 17:43:00 Haljak, Antti M40
59 17:43:30 Lepik, Janno M30
60 17:44:00 Sõlg, Carl
<Grossi Toidukaubad>
M30
61 17:44:30 Hütt, Oliver Harris M-U19
62 17:45:00 Evendi, Kristi N40
63 17:45:30 Hagen, Tiina N35
64 17:46:00 Remmelg, Alari FILTER M35
65 17:46:00 Jõessaar, Janari FILTER M-U30
66 17:46:00 Remmelg, Martin FILTER M30
67 17:46:00 Maasik, Martin FILTER M35
68 17:46:30 Gutmann, Tarmo FILTER M45
69 17:47:00 Kollo, Andres FILTER M30
70 17:47:30 Talviste, Einari FILTER M50
71 17:48:00 Krutob, Tiina FILTER M50
72 17:48:30 Haramaa, Henri FILTER M-U30
73 17:49:00 Peets, Andres
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M30
74 17:49:30 Mõrd, Rando A. Le Coq Team M50
75 17:50:00 Orlovski, Peep A. Le Coq Team M30
76 17:50:30 Mölder, Veiko A. Le Coq Team M50
77 17:51:00 Rehi, Maila A. Le Coq Team N45
78 17:51:30 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team M35
79 17:52:00 Varik, Marko M35
80 17:52:30 Rätsep, Tõnis M50
81 17:53:00 Kuuskman, Carol
<CFC>
N-U19
82 17:53:30 Koolmeister, Siim M30
83 17:54:00 Sild-Neeme , Eike N40
84 17:54:30 mooste, tarmo
<Radius>
M40
85 17:55:00 Nael, Margus M35
86 17:55:30 Ööman , Marko RedBike M40
87 17:56:00 Visnapuu, Siiri TEAM SAARE N45
88 17:56:30 Longa, Ieva TEAM SAARE N40
89 17:57:00 Mätas, Egle TEAM SAARE N35
90 17:57:30 Vool, Stina TEAM SAARE N40
91 17:58:00 Paat, Merli TEAM SAARE N35
92 17:58:30 Rohtma, Katrin TEAM SAARE N35
93 17:59:00 Visnapuu, Tarmo VIIMSI SPORT M40
94 17:59:30 Sormunen, Raivo
<Äripäeva SK>
M40
95 18:00:00 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
N50
96 18:00:00 Tulp, Rain
<Komo>
M50
97 18:00:30 Floren, Ron-Thorren M-U19
98 18:01:00 Lugenberg, Annikki
<CFC>
N-U15
99 18:01:30 Tirmaste, Alar M40
100 18:02:00 Kruusalu, Zinaida N45
101 18:02:30 Lillesaar, Tanel VIIMSI SPORT M35
102 18:03:00 Johanson, Marko VIIMSI SPORT M30
103 18:03:30 Tenno, Ander VIIMSI SPORT M40
104 18:04:00 Rohtma, Valdek VIIMSI SPORT M40
105 18:04:30 Gutmann, Velar VIIMSI SPORT M45
106 18:05:00 Mikk, Margus M40
107 18:05:30 Hermaküla, Hannes M50
108 18:06:00 Tammearu, Tarmo
<RedBike>
M40
109 18:06:30 Teder, Vello Aave Spordiklubi M55
110 18:07:00 Luts, Vello Aave Spordiklubi M40
111 18:07:30 Ots, Rait Aave Spordiklubi M40
112 18:08:00 Astor, Sander M35
113 18:08:30 KASK, HENDRI
<Nõmme Rattaklubi>
M-U17
114 18:09:00 Väli, Reigo M50
115 18:09:30 Mätik, Oliver
<Kalevi Jalgrattakool>
M-U15
116 18:10:00 Sildvee, Rainer
<kinema.eu>
M35
117 18:10:30 Vitsur, Holger M-U13
118 18:11:00 Allikberg, Marii-Isabel
<KJK>
N-U17
119 18:11:30 Härm, Leo
<Põltsamaa JK>
M70
120 18:12:00 Kikkas, Simmo M40
121 18:12:30 Toommägi, Kristi
<Tripassion Triatloniklubi>
N40
122 18:13:00 Ernes, Sander M35
123 18:13:30 Kuusemets, Johanna Maria N-U30
124 18:14:00 Kiitam, Ivar M-U30
125 18:14:30 Saaremäel, Indrek Tripassion Triatloniklubi M45
126 18:15:00 Schultz, Peeter M40
127 18:15:30 Ülavere, Raimo M45
128 18:16:00 Tarassov, Matvei
<Nõmme Rattaklubi>
M-U19
129 18:16:00 Tarassov, Igor
<Nõmme Rattaklubi>
M50
130 18:16:30 Sinilill, Veronika
<CC Superior>
N45
131 18:17:00 Prangel, Kristo Cycling Tartu M-U23
132 18:17:00 Vahtra, Norman Cycling Tartu M-U30
133 18:17:30 Arus, Tiit
<21 CC Triatloniklubi>
M45
134 18:18:00 Ärm, Rait Cycling Tartu M-U23
135 18:18:30 Värv, Sander M35
136 18:19:00 Eenma, Siim
<Nõmme Rattaklubi>
M-U15
137 18:19:30 Reisenbuk, Erik M-U23
138 18:20:00 Kotov, Raul
<velo clubbers>
velo clubbers M50
139 18:20:30 Pallo, Rait
<AT Sport>
M45
140 18:21:00 Sander, Laura Lizette N-U17
141 18:21:00 vakra, villu
<21CC Triatloniklubi>
M35
142 18:21:30 Kõiv, Kardon
<21CC Triatloniklubi>
M40
143 18:22:00 Nõmmik, Martin Rae Rattaklubi II M40
144 18:22:30 Värik, Hanna-Liisa N-U15
145 18:25:00 Tamm, Lauri
<KJK>
Kalevi Jalgrattakool M-U17
146 18:25:30 Uulimaa, Ats
<Viko>
M-U23
147 18:29:30 Sära, Ronne M30
148 18:30:00 Pohl, Piia M45
149 18:30:30 Kuusk, Enn M70
150 18:31:00 Näks, Einar M40
151 18:31:30 Kalaus, Hargo M45
152 18:32:00 Märtson, Märt M-U30
153 18:32:30 Uibo, Signe
<Tripassion Triatloniklubi>
N45
154 18:33:00 Raasuke, Erkki
<CFC>
M45
155 18:33:30 Prous, Priit M35
156 18:34:00 Raag, Reemo M35
157 18:35:00 Parel, Hans M30
158 18:35:30 Tammer, Meelis M45
159 18:36:00 Ülevain, Eerik M30
160 18:39:00 Pohl, Marko
<A&T Sport Team>
M30
161 18:39:30 Pohl, Lauren
<CFC>
N-U13
162 18:40:00 Karing, Krista N-U30
163 18:40:30 Gorov, Aleksei M35
164 18:44:30 Vahemaa, Madis
<Shoproller Kose AMK>
M45
165 18:45:00 Noorväli, Ursula
<Jooksupartner>
N40
166 18:45:30 Trallmann, Tauno
<Jooksupartner>
M40
167 18:46:00 New, Frederick M65
168 18:46:30 Põldre, Urmas
<UP Sport>
M50
169 18:47:00 Vare, Priit
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M40
170 18:47:30 Ord, Tõnu
<CC Superior>
M50
171 18:48:00 Aksin, Janno
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M40
172 18:48:00 Kivistik, Gert
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M-U30
173 18:50:00 Suppi, Ahti
<Trismile>
M40
174 18:55:00 Vinogradov, Vladimir M50
175 18:55:30 Vinogradov, Georgi M-U23
176 18:59:00 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M45
177 18:59:30 Saks, Karl-Kristjan M30
178 19:00:00 Vain, Ermet M40
179 19:00:30 Kübar, Rene M40
180 19:01:00 Kukk, Kristjan
<Telia Spordiklubi>
M45
181 19:01:30 Pallas, Helari M40
182 19:02:00 Vaikmaa, Siim M40
183 19:02:30 Lepik, Mikk Johan M30
184 19:03:00 Reinpõld, Risto M35
185 19:03:30 Kingo, Priit M40
186 19:05:00 Ennok, Tarmo
<CC Rota Mobilis>
M45
187 19:06:00 Ragilo, Frank Aron Kalevi Jalgrattakool M-U17
188 19:07:00 Pajus, Rene
<Rae Rattaklubi >
Rae Rattaklubi II M40
189 19:07:30 Elling, Toomas Rae Rattaklubi I M40
190 19:08:00 Kull , Andre
<CC Rota Mobilis >
M40
191 19:08:30 Kuusalu, Asko
<Koidu Suusaklubi>
M40
192 19:09:00 Kivioja, Raimo M35
193 19:10:00 Albert, August M55
194 19:10:30 Kruusmann, Ahto
<CC Rota Mobilis>
M45
195 19:15:00 Treufeldt, ülo
<KJK>
M70
196 19:17:00 Tali, Taavi M30
197 19:20:00 Timmermann, Toomas M30
198 19:21:30 Nisu, Oskar Cycling Tartu M-U30
199 19:25:00 Lepp, Emeri
<Kulgur Team>
M40
Jooks 5 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Ingerma, Peeter M45
2 Savitsch, Grete Maria N-U17
3 Utar, Urmo M30
4 Särak, Ivo
<Vendomar AS>
M40
5 New, Frederick M65
6 Juhkov, Janar
<Treeningpartner>
M30
7 Hütt, Oliver Harris M-U19
8 Killing, Egert FILTER M-U30
9 Killing, Kristel FILTER N-U30
10 Suurkivi, Cathy-Liis FILTER N-U30
11 Põlluveer, Mathias FILTER M-U30
12 Mõrd, Rando A. Le Coq Team M50
13 Orlovski, Peep A. Le Coq Team M30
14 Mölder, Veiko A. Le Coq Team M50
15 Rehi, Maila A. Le Coq Team N45
16 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team M35
17 Pallas, Helari M40
18 Hiienõmm, Viljar
<Täppsportlased>
M50
19 Truve, Eva-Maria N45
20 Pihlakas, Marko M35
21 Vinogradov, Vladimir M50
22 Vinogradov, Georgi M-U23
23 Põldre, Urmas
<UP Sport>
M50
24 Kaasik, kairit N50
25 Värik, Hanna-Liisa N-U15
26 Kuusalu, Asko
<Koidu Suusaklubi>
M40
27 Raag, Reemo M35
28 Kuusk, Klarika
<Treeningpartner>
N45
29 Tippi, Bert
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi M-U30
30 Savitsch, Gert Martin
<Tabasalu TK>
M-U15
31 Kingo, Priit M40
Kokku 230