Filter Temposari / 6. etapp / Kiili 24.07.2019

Eelregistreerimine lõppeb võistlusnädala esmaspäeval kell 24:00.
NB! Palume juba hõivatud stardiajale registreerida ainult juhul, kui olete sinna registreerinud inimesega eelnevalt koos sõitmise kokku leppinud.

Paarissõit 25 km
# Algus Nimi Meeskond Vanuseklass
1 17:15:00 Mustonen, Sille Pyssid N30
2 17:15:30 Tuul, Annika Pyssid N40
3 17:16:00 Lepikson, Kristin Pyssid N35
4 17:16:30 Poller, Kaisa Pyssid N30
5 17:17:00 Rist, Liisi Pyssid N-U30
6 17:17:30 Moks, Marin Pyssid N35
7 17:18:00 Karjane, Jaak
<Spordipartner>
M35
8 17:18:30 Eelmets, Indrek M40
9 17:19:30 Kübar, Helen N35
10 17:20:00 Kasela, Taavi M35
11 17:20:30 Savitsch, Grete Maria N-U17
12 17:21:00 Sirk, Ragnar M-U17
13 17:21:30 Danilkin, Denis M30
14 17:22:00 Pärt, Ingrit N40
15 17:22:30 Pärt, Krisseliine N-U30
16 17:23:00 Õun, Joosep- Mattias M-U17
17 17:23:30 Jaago, Aivar M60
18 17:24:00 Voogla, Kaido M40
19 17:24:30 Ööbik, Antti M40
20 17:25:00 Vasarik, Aarne M40
21 17:25:30 Zaletajev, Toomas M40
22 17:26:00 Olgo, Raivo M45
23 17:26:30 Sikk, Andres M40
24 17:27:00 Maajärv, Rene M40
25 17:27:30 Evendi, Rando Marten M-U19
26 17:28:00 Pärt, Janek M40
27 17:28:30 Õun, Deivil
<KV TVJ>
M40
28 17:30:00 Liik, Margus M50
29 17:30:30 Liik, Alari-Fredi M-U23
30 17:31:00 Lehtsaar, Mattias Jonatan M-U17
31 17:31:30 Demjantšuk, Vladimir
<AngryBoysSports>
M35
32 17:32:00 Rõzko, Aivar
<Kalev>
M55
33 17:32:30 Port, Kristjan M55
34 17:33:00 Utar, Urmo M30
35 17:33:30 Markus, Mart
<Tallinna Kiiruisuklubi>
M-U30
36 17:34:00 Lagenõmm, Aivar
<Järva-Jaani RSK>
M45
37 17:34:30 Puusepp, Karlis M40
38 17:35:00 Pahlberg, Erik RMIT M-U30
39 17:35:30 Rokk, Annika RMIT N40
40 17:36:00 Palk, Esko
<v.k Velron>
M50
41 17:36:30 Martma, Kert CFC Spordiklubi M35
42 17:37:00 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi M-U23
43 17:37:30 Kooser, Artur CFC Spordiklubi M-U23
44 17:38:00 Jõgi, Joonas CFC Spordiklubi M-U30
45 17:38:30 Kupp, Artur CFC Spordiklubi M-U19
46 17:39:00 Mirzojev, Artjom CFC Spordiklubi M-U19
47 17:39:30 vool, stina
<viimsi sport>
Viimsi Sport 2 N40
48 17:39:30 gutmann, velar
<viimsi sport>
Viimsi Sport 2 M45
49 17:40:00 Savitsch, Gert Martin
<Tabasalu TK>
M-U15
50 17:40:30 Kukk, Kristjan
<Telia Spordiklubi>
M45
51 17:41:00 Rebane, Rait M-U30
52 17:41:30 Russow, Urve
<Tervisesport>
N45
53 17:42:00 Vaiksaar, Vidrik Tripassion Triatloniklubi M30
54 17:42:30 Haljak, Antti M40
55 17:43:00 Lepik, Janno M30
56 17:43:30 Sõlg, Carl
<Grossi Toidukaubad>
M30
57 17:44:00 Hütt, Oliver Harris M-U19
58 17:44:30 Hagen, Tiina N35
59 17:45:00 Maasik, Martin FILTER M35
60 17:45:00 Jõessaar, Janari FILTER M-U30
61 17:45:00 Remmelg, Alari FILTER M35
62 17:45:00 Remmelg, Martin FILTER M30
63 17:45:30 Kotov, Raul
<velo clubbers>
velo clubbers M50
64 17:46:00 Gutmann, Tarmo FILTER M45
65 17:46:30 Kollo, Andres FILTER M30
66 17:47:00 Talviste, Einari FILTER M50
67 17:47:30 Krutob, Tiina FILTER M50
68 17:48:00 Haramaa, Henri FILTER M-U30
69 17:48:30 Mõrd, Rando A. Le Coq Team M50
70 17:49:00 Orlovski, Peep A. Le Coq Team M30
71 17:49:30 Mölder, Veiko A. Le Coq Team M50
72 17:50:00 Rehi, Maila A. Le Coq Team N45
73 17:50:30 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team M35
74 17:51:30 Koolmeister, Siim M30
75 17:52:00 Varik, Marko M35
76 17:52:30 Rätsep, Tõnis M50
77 17:53:30 Visnapuu, Siiri TEAM SAARE N45
78 17:54:00 Longa, Ieva TEAM SAARE N40
79 17:54:30 Mätas, Egle TEAM SAARE N35
80 17:55:00 Vool, Stina TEAM SAARE N40
81 17:55:30 Paat, Merli TEAM SAARE N35
82 17:56:00 Rohtma, Katrin TEAM SAARE N35
83 17:56:30 Visnapuu, Tarmo VIIMSI SPORT M40
84 17:57:00 Lillesaar, Tanel VIIMSI SPORT M35
85 17:57:30 Johanson, Marko VIIMSI SPORT M30
86 17:58:00 Tenno, Ander VIIMSI SPORT M40
87 17:58:30 Rohtma, Valdek VIIMSI SPORT M40
88 17:59:00 Gutmann, Velar VIIMSI SPORT M45
89 17:59:30 Mikk, Margus M40
90 18:00:00 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
N50
91 18:00:00 Tulp, Rain
<Komo>
M50
92 18:00:30 Floren, Ron-Thorren M-U19
93 18:01:00 Lugenberg, Annikki
<CFC>
N-U15
94 18:01:30 Tirmaste, Alar M40
95 18:02:00 Kruusalu, Zinaida N45
96 18:02:30 Hermaküla, Hannes M50
97 18:03:00 Teder, Vello Aave Spordiklubi M55
98 18:03:30 Luts, Vello Aave Spordiklubi M40
99 18:04:00 Ots, Rait Aave Spordiklubi M40
100 18:04:30 Väli, Reigo M50
101 18:05:00 Härmsalu, Jorma M35
102 18:06:00 Tammearu, Tarmo
<RedBike>
M40
103 18:14:00 Kiitam, Ivar M-U30
104 18:15:00 Schultz, Peeter M40
105 18:30:00 Pohl, Piia M45
106 18:30:30 Kuusk, Enn M70
107 18:31:00 Näks, Einar M40
108 18:31:30 Kalaus, Hargo M45
109 18:32:00 Märtson, Märt M-U30
110 18:32:30 Uibo, Signe
<Tripassion Triatloniklubi>
N45
111 18:33:00 Laanemets, Meelis M45
112 18:33:00 Raasuke, Erkki
<CFC>
M45
113 18:33:30 Prous, Priit M35
114 18:34:00 Värv, Sander M35
115 18:44:30 Vahemaa, Madis
<Shoproller Kose AMK>
M45
116 18:45:00 Trallmann, Tauno
<Jooksupartner>
M40
117 18:45:00 Noorväli, Ursula
<Jooksupartner>
N40
118 18:46:00 New, Frederick M65
119 18:47:00 Vare, Priit
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M40
120 18:47:30 Ord, Tõnu
<CC Superior>
M50
121 18:48:00 Aksin, Janno
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M40
122 18:48:00 Kivistik, Gert
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M-U30
123 18:49:30 Peets, Andres
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M30
124 18:50:00 Ott, Indrek M40
125 18:59:00 Gorov, Aleksei M35
126 18:59:30 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M45
127 19:00:00 Vain, Ermet M40
128 19:00:30 Kübar, Rene M40
129 19:01:00 Pallas, Helari M40
130 19:05:00 Ennok, Tarmo
<CC Rota Mobilis>
M45
131 19:08:00 Kull , Andre
<CC Rota Mobilis >
M40
132 19:10:00 Albert, August M55
133 19:15:00 Treufeldt, ülo
<KJK>
M70
134 19:25:00 Lepp, Emeri
<Kulgur Team>
M40
Jooks 5 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Ingerma, Peeter M45
2 Savitsch, Grete Maria N-U17
3 Utar, Urmo M30
4 Särak, Ivo
<Vendomar AS>
M40
5 New, Frederick M65
6 Juhkov, Janar
<Treeningpartner>
M30
7 Hütt, Oliver Harris M-U19
8 Killing, Egert FILTER M-U30
9 Killing, Kristel FILTER N-U30
10 Suurkivi, Cathy-Liis FILTER N-U30
11 Põlluveer, Mathias FILTER M-U30
12 Mõrd, Rando A. Le Coq Team M50
13 Orlovski, Peep A. Le Coq Team M30
14 Mölder, Veiko A. Le Coq Team M50
15 Rehi, Maila A. Le Coq Team N45
16 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team M35
17 Pallas, Helari M40
18 Hiienõmm, Viljar
<Täppsportlased>
M50
Kokku 152