Filter Temposari / 6. etapp / Kiili 24.07.2019

Eelregistreerimine lõppeb võistlusnädala esmaspäeval kell 24:00.
NB! Palume juba hõivatud stardiajale registreerida ainult juhul, kui olete sinna registreerinud inimesega eelnevalt koos sõitmise kokku leppinud.

Paarissõit 25 km
# Algus Nimi Meeskond Vanuseklass
1 17:15:00 Mustonen, Sille Pyssid N30
2 17:15:00 Ailt, Priit
<Tripassion Triatloniklubi>
Tripassion Triatloniklubi M35
3 17:15:30 Erikson, Toomas M40
4 17:15:30 Tuul, Annika Pyssid N40
5 17:16:00 Lepikson, Kristin Pyssid N35
6 17:16:30 Poller, Kaisa Pyssid N30
7 17:17:00 Rist, Liisi Pyssid N-U30
8 17:17:30 Moks, Marin Pyssid N35
9 17:18:00 Karjane, Jaak
<Spordipartner>
M35
10 17:18:30 Eelmets, Indrek M40
11 17:19:00 Parel, Hans M30
12 17:19:30 Kübar, Helen N35
13 17:20:00 Kasela, Taavi M35
14 17:20:30 Savitsch, Grete Maria N-U17
15 17:21:00 Sirk, Ragnar M-U17
16 17:21:30 Danilkin, Denis M30
17 17:22:00 Pärt, Ingrit N40
18 17:22:30 Pärt, Krisseliine N-U30
19 17:23:00 Õun, Joosep- Mattias M-U17
20 17:23:30 Jaago, Aivar M60
21 17:24:00 Voogla, Kaido M40
22 17:24:30 Tupits, Norman M40
23 17:24:30 Ööbik, Antti M40
24 17:25:00 Vasarik, Aarne M40
25 17:25:30 Zaletajev, Toomas M40
26 17:26:00 Olgo, Raivo M45
27 17:26:30 Sikk, Andres M40
28 17:27:00 Maajärv, Rene M40
29 17:27:30 Kuuskman, Carol
<CFC>
N-U19
30 17:27:30 Evendi, Rando Marten M-U19
31 17:28:00 Pärt, Janek M40
32 17:28:30 Õun, Piret N40
33 17:28:30 Õun, Deivil
<KV TVJ>
M40
34 17:29:00 Härm, Leo
<PJK>
M70
35 17:29:30 Rubenis, Normunds M55
36 17:29:30 Kļaviņš, Laimonis M55
37 17:30:00 Liik, Margus M50
38 17:30:30 Liik, Alari-Fredi M-U23
39 17:31:00 Lehtsaar, Mattias Jonatan M-U17
40 17:31:30 Demjantšuk, Vladimir
<AngryBoysSports>
M35
41 17:32:00 Rõzko, Aivar
<Kalev>
M55
42 17:32:30 Port, Kristjan M55
43 17:33:00 Utar, Urmo M30
44 17:33:30 Markus, Mart
<Tallinna Kiiruisuklubi>
M-U30
45 17:34:00 Lagenõmm, Aivar
<Järva-Jaani RSK>
M45
46 17:34:30 Puusepp, Karlis M40
47 17:35:00 Pahlberg, Erik RMIT M-U30
48 17:35:30 Rokk, Annika RMIT N40
49 17:36:00 Palk, Esko
<v.k Velron>
M50
50 17:36:30 Martma, Kert CFC Spordiklubi M35
51 17:37:00 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi M-U23
52 17:37:30 Kooser, Artur CFC Spordiklubi M-U23
53 17:38:00 Jõgi, Joonas CFC Spordiklubi M-U30
54 17:38:30 Kupp, Artur CFC Spordiklubi M-U19
55 17:39:00 Mirzojev, Artjom CFC Spordiklubi M-U19
56 17:39:30 vool, stina
<viimsi sport>
Viimsi Sport 2 N40
57 17:39:30 gutmann, velar
<viimsi sport>
Viimsi Sport 2 M45
58 17:40:00 Savitsch, Gert Martin
<Tabasalu TK>
M-U15
59 17:40:30 Kukk, Kristjan
<Telia Spordiklubi>
M45
60 17:41:00 Rebane, Rait M-U30
61 17:41:30 Russow, Urve
<Tervisesport>
N45
62 17:42:00 Vaiksaar, Vidrik Tripassion Triatloniklubi M30
63 17:42:30 Haljak, Antti M40
64 17:43:00 Lepik, Janno M30
65 17:43:30 Sõlg, Carl
<Grossi Toidukaubad>
M30
66 17:44:00 Hütt, Oliver Harris M-U19
67 17:44:30 Hagen, Tiina N35
68 17:45:00 Remmelg, Alari FILTER M35
69 17:45:00 Jõessaar, Janari FILTER M-U30
70 17:45:00 Remmelg, Martin FILTER M30
71 17:45:00 Maasik, Martin FILTER M35
72 17:45:30 Kotov, Raul
<velo clubbers>
velo clubbers M50
73 17:46:00 Gutmann, Tarmo FILTER M45
74 17:46:30 Kollo, Andres FILTER M30
75 17:47:00 Talviste, Einari FILTER M50
76 17:47:30 Krutob, Tiina FILTER M50
77 17:48:00 Haramaa, Henri FILTER M-U30
78 17:48:30 Mõrd, Rando A. Le Coq Team M50
79 17:49:00 Orlovski, Peep A. Le Coq Team M30
80 17:49:30 Mölder, Veiko A. Le Coq Team M50
81 17:50:00 Rehi, Maila A. Le Coq Team N45
82 17:50:30 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team M35
83 17:51:00 Jõeleht, Elmo M30
84 17:51:30 Koolmeister, Siim M30
85 17:52:00 Varik, Marko M35
86 17:52:30 Rätsep, Tõnis M50
87 17:53:00 Tamm, Pirmin
<TEAM ENERVIT>
M30
88 17:53:30 Visnapuu, Siiri TEAM SAARE N45
89 17:54:00 Longa, Ieva TEAM SAARE N40
90 17:54:30 Mätas, Egle TEAM SAARE N35
91 17:55:00 Vool, Stina TEAM SAARE N40
92 17:55:30 Paat, Merli TEAM SAARE N35
93 17:56:00 Rohtma, Katrin TEAM SAARE N35
94 17:56:30 Visnapuu, Tarmo VIIMSI SPORT M40
95 17:57:00 Lillesaar, Tanel VIIMSI SPORT M35
96 17:57:30 Johanson, Marko VIIMSI SPORT M30
97 17:58:00 Tenno, Ander VIIMSI SPORT M40
98 17:58:30 Rohtma, Valdek VIIMSI SPORT M40
99 17:59:00 Gutmann, Velar VIIMSI SPORT M45
100 17:59:30 Mikk, Margus M40
101 18:00:00 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
N50
102 18:00:00 Tulp, Rain
<Komo>
M50
103 18:00:30 Floren, Ron-Thorren M-U19
104 18:01:00 Nigul, Natali Nora
<CFC>
N-U15
105 18:01:00 Lugenberg, Annikki
<CFC>
N-U15
106 18:01:30 Tirmaste, Alar M40
107 18:02:00 Kruusalu, Zinaida N45
108 18:02:30 Hermaküla, Hannes M50
109 18:03:00 Teder, Vello Aave Spordiklubi M55
110 18:03:30 Luts, Vello Aave Spordiklubi M40
111 18:04:00 Ots, Rait Aave Spordiklubi M40
112 18:04:30 Väli, Reigo M50
113 18:05:00 Härmsalu, Jorma M35
114 18:05:30 Vimberg, Vjacheslav
<21CC Triatloniklubi>
M45
115 18:06:00 Tammearu, Tarmo
<RedBike>
M40
116 18:06:30 Kuusemets, Johanna Maria N-U30
117 18:06:30 Kuusemets, Johanna Maria N-U30
118 18:07:00 Tarassov, Igor
<Nõmme Rattaklubi>
M50
119 18:07:00 Tarassov, Matvei
<Nõmme Rattaklubi>
M-U19
120 18:07:30 Vaikmaa, Siim M40
121 18:08:00 Ernes, Sander M35
122 18:08:30 Pajus, Rene
<Rae Rattaklubi>
Rae Rattaklubi II M40
123 18:09:00 Kanniste, Jaak M55
124 18:09:30 KASK, HENDRI
<Nõmme Rattaklubi>
M-U17
125 18:10:00 Astor, Sander M35
126 18:10:30 Kõiv, Kardon
<21CC Triatloniklubi>
M40
127 18:11:00 Puuram, Simon
<CFC Spordiklubi>
M-U17
128 18:11:30 Saul, Evar
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
129 18:11:30 Latik, Joonas
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U17
130 18:12:00 Kalm, Kelly CFC Spordiklubi N-U23
131 18:14:00 Kiitam, Ivar M-U30
132 18:15:00 Schultz, Peeter M40
133 18:18:00 Raag, Kaupo
<velo clubbers>
velo clubbers M35
134 18:20:00 Reinpõld, Karmen N35
135 18:20:00 Reinpõld, Risto M35
136 18:29:30 Purre, Egert
<Tripassion Triatloniklubi>
Tripassion Triatloniklubi M30
137 18:30:00 Pohl, Piia M45
138 18:30:30 Kuusk, Enn M70
139 18:31:00 Näks, Einar M40
140 18:31:30 Kalaus, Hargo M45
141 18:32:00 Märtson, Märt M-U30
142 18:32:30 Uibo, Signe
<Tripassion Triatloniklubi>
N45
143 18:33:00 Laanemets, Meelis M45
144 18:33:00 Raasuke, Erkki
<CFC>
M45
145 18:33:30 Prous, Priit M35
146 18:34:00 Värv, Sander M35
147 18:35:00 Arumägi, Anti M-U30
148 18:35:00 Karing, Krista N-U30
149 18:36:00 Pohl, Lauren
<CFC>
N-U13
150 18:36:00 Pohl, Marko
<A&T Sport Team>
M30
151 18:40:00 Põldre, Urmas
<UP Sport>
M50
152 18:44:30 Vahemaa, Madis
<Shoproller Kose AMK>
M45
153 18:45:00 Trallmann, Tauno
<Jooksupartner>
M40
154 18:45:00 Noorväli, Ursula
<Jooksupartner>
N40
155 18:45:30 Vinogradov, Vladimir M50
156 18:46:00 New, Frederick M65
157 18:47:00 Vare, Priit
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M40
158 18:47:30 Ord, Tõnu
<CC Superior>
M50
159 18:48:00 Aksin, Janno
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M40
160 18:48:00 Kivistik, Gert
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M-U30
161 18:49:30 Sepp, Kristo
<Proshop Team>
M35
162 18:49:30 Peets, Andres
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M30
163 18:50:00 Ott, Indrek M40
164 18:55:00 Juul, Mari-Liis N40
165 18:59:00 Gorov, Aleksei M35
166 18:59:30 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M45
167 19:00:00 Vain, Ermet M40
168 19:00:30 Elling, Toomas Rae Rattaklubi I M40
169 19:00:30 Kübar, Rene M40
170 19:01:00 Pallas, Helari M40
171 19:01:30 Raag, Reemo M35
172 19:02:00 Olesk, Taivo
<21CC Triatloniklubi>
M30
173 19:05:00 Ennok, Tarmo
<CC Rota Mobilis>
M45
174 19:08:00 Kull , Andre
<CC Rota Mobilis >
M40
175 19:10:00 Albert, August M55
176 19:15:00 Treufeldt, ülo
<KJK>
M70
177 19:20:00 Timmermann, Toomas M30
178 19:21:00 Sokk, Harri
<Tabasalu TK>
M30
179 19:25:00 Lepp, Emeri
<Kulgur Team>
M40
Jooks 5 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Ingerma, Peeter M45
2 Savitsch, Grete Maria N-U17
3 Utar, Urmo M30
4 Särak, Ivo
<Vendomar AS>
M40
5 New, Frederick M65
6 Juhkov, Janar
<Treeningpartner>
M30
7 Hütt, Oliver Harris M-U19
8 Killing, Egert FILTER M-U30
9 Killing, Kristel FILTER N-U30
10 Suurkivi, Cathy-Liis FILTER N-U30
11 Põlluveer, Mathias FILTER M-U30
12 Mõrd, Rando A. Le Coq Team M50
13 Orlovski, Peep A. Le Coq Team M30
14 Mölder, Veiko A. Le Coq Team M50
15 Rehi, Maila A. Le Coq Team N45
16 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team M35
17 Pallas, Helari M40
18 Hiienõmm, Viljar
<Täppsportlased>
M50
19 Valter, Marko
<SK ProRunner>
M40
20 Roots, Raul
<Eesti Energia Spordiklubi>
M-U30
21 Vinogradov, Vladimir M50
22 Savitsch, Gert Martin
<Tabasalu TK>
M-U15
23 Kuusk, Klarika
<Treeningpartner>
N45
24 Kaasik, Kairit N50
25 Ingerma, Katariina
<Kats&Pets>
N-U19
26 Värik, Hanna-Liisa N-U15
Kokku 205