Filter Temposari / 1. etapp / Jüri 01.05.2019

Eelregistreerimine lõppeb võistlusnädala esmaspäeval kell 24:00.

Eraldistart 15 km
# Algus Nimi Meeskond Vanuseklass
1 17:15:00 Mustonen, Sille Pyssid N30
2 17:15:30 Tuul, Annika Pyssid N40
3 17:16:00 Lepikson, Kristin Pyssid N35
4 17:16:30 Poller, Kaisa Pyssid N30
5 17:17:00 Rist, Liisi Pyssid N-U30
6 17:17:30 Moks, Marin Pyssid N35
7 17:18:30 Eelmets, Indrek M40
8 17:19:00 Treier, Maria
<CFC Spordiklubi>
N-U15
9 17:19:30 Kübar, Helen N35
10 17:20:00 Kasela, Taavi M35
11 17:20:30 Savitsch, Grete Maria N-U17
12 17:21:00 Sirk, Ragnar M-U17
13 17:21:30 Danilkin, Denis M30
14 17:22:00 Pärt, Ingrit N40
15 17:22:30 Pärt, Krisseliine N-U30
16 17:23:00 Õun, Joosep- Mattias M-U17
17 17:23:30 Jaago, Aivar M60
18 17:24:00 Voogla, Kaido M40
19 17:24:30 Ööbik, Antti M40
20 17:25:00 Vasarik, Aarne M40
21 17:25:30 Zaletajev, Toomas M40
22 17:26:00 Olgo, Raivo M45
23 17:26:30 Sikk, Andres M40
24 17:27:00 Maajärv, Rene M40
25 17:27:30 Evendi, Rando Marten M-U19
26 17:28:00 Pärt, Janek M40
27 17:28:30 Õun, Deivil
<KV TVJ>
M40
28 17:30:00 Liik, Margus M50
29 17:30:30 Liik, Alari-Fredi M-U23
30 17:31:00 Lehtsaar, Mattias Jonatan M-U17
31 17:31:30 Demjantšuk, Vladimir
<AngryBoysSports>
M35
32 17:32:00 Rõzko, Aivar
<Kalev>
M55
33 17:32:30 Port, Kristjan M55
34 17:33:00 Utar, Urmo M30
35 17:33:30 Markus, Mart
<Tallinna Kiiruisuklubi>
M-U30
36 17:34:00 Lagenõmm, Aivar
<Järva-Jaani RSK>
M45
37 17:34:30 Puusepp, Karlis M40
38 17:35:00 Pahlberg, Erik RMIT M-U30
39 17:35:30 Rokk, Annika RMIT N40
40 17:36:00 Palk, Esko
<v.k Velron>
M50
41 17:36:30 Martma, Kert CFC Spordiklubi M35
42 17:37:00 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi M-U23
43 17:37:30 Kooser, Artur CFC Spordiklubi M-U23
44 17:38:00 Jõgi, Joonas CFC Spordiklubi M-U30
45 17:38:30 Kupp, Artur CFC Spordiklubi M-U19
46 17:39:00 Mirzojev, Artjom CFC Spordiklubi M-U19
47 17:39:30 vool, stina
<viimsi sport>
Viimsi Sport 2 N40
48 17:39:30 gutmann, velar
<viimsi sport>
Viimsi Sport 2 M45
49 17:40:00 Savitsch, Gert Martin
<Tabasalu TK>
M-U15
50 17:40:30 Tiunov, Gleb velo clubbers M35
51 17:41:00 Rebane, Rait M-U30
52 17:41:30 Gonchar, Andrey
<FT Studio>
M30
53 17:42:00 Russow, Urve
<Tervisesport>
N45
54 17:42:30 Vaiksaar, Vidrik Tripassion Triatloniklubi M30
55 17:43:00 Lokk, Sulev
<ABEC>
M50
56 17:43:30 Haljak, Antti M40
57 17:44:00 Salum, Siim
<SK Keremeister>
M30
58 17:44:00 Salum, Siim
<SK Keremeister>
M30
59 17:44:30 Salum, Siim
<SK Keremeister>
M30
60 17:45:00 Sillanurm, Ly
<Täppsportlased>
N45
61 17:45:30 Lepik, Janno M30
62 17:46:00 Sepp, Regiina
<Rae rattaklubi>
N35
63 17:46:30 Sõlg, Carl
<Grossi Toidukaubad>
M30
64 17:47:00 Härm, Leo
<Põltsamaa JK>
M70
65 17:47:30 Hütt, Oliver Harris M-U19
66 17:48:00 Hagen, Tiina N35
67 17:48:30 Bauer, Mikk
<JK PARALEPA>
M-U17
68 17:49:00 Remmelg, Alari FILTER M35
69 17:49:00 Jõessaar, Janari FILTER M-U30
70 17:49:00 Maasik, Martin FILTER M35
71 17:49:00 Remmelg, Martin FILTER M30
72 17:49:30 Gutmann, Tarmo FILTER M45
73 17:50:00 Kollo, Andres FILTER M30
74 17:50:30 Talviste, Einari FILTER M50
75 17:51:00 Krutob, Tiina FILTER M50
76 17:51:30 Mõrd, Rando A. Le Coq Team M50
77 17:52:00 Orlovski, Peep A. Le Coq Team M30
78 17:52:30 Mölder, Veiko A. Le Coq Team M50
79 17:53:00 Rehi, Maila A. Le Coq Team N45
80 17:53:30 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team M35
81 17:54:00 Einroos, Evert M-U30
82 17:54:30 Garmash, Jevgeni
<KJK>
M30
83 17:55:00 Saaremäel, Indrek Tripassion Triatloniklubi M45
84 17:55:30 Novikov, Daniel
<KJK>
M30
85 17:56:00 Tatrik, Ivo M45
86 17:56:30 Sildvee, Rainer
<kinema.eu>
M35
87 17:57:00 Timmermann, Toomas M30
88 17:57:30 Rätsep, Tõnis M50
89 17:57:30 Varik, Marko M35
90 17:58:00 Vakra, Villu
<21CC Triatloniklubi>
M35
91 17:58:30 Reisenbuk, Erik M-U23
92 17:59:00 Sokk, Harri
<Tabasalu TK>
M30
93 17:59:30 Olesk, Taivo
<21CC Triatloniklubi>
M30
94 18:00:00 Tulp, Rain
<Komo>
M50
95 18:00:30 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
N50
96 18:01:00 Floren, Ron-Thorren M-U19
97 18:01:30 Lugenberg, Annikki
<CFC>
N-U15
98 18:02:00 Tirmaste, Alar M40
99 18:02:30 Kruusalu, Zinaida N45
100 18:03:00 Karjane, Jaak
<Spordipartner>
M35
101 18:04:00 Tuisk, Aidi Gerde
<CFC>
N-U19
102 18:04:30 Korb, Martin M30
103 18:05:00 Kuuskman, Carol
<CFC>
N-U19
104 18:05:30 Sibul, Jaan
<21CC Triatloniklubi>
M40
105 18:06:00 Tammearu, Tarmo
<RedBike>
M40
106 18:06:30 Gristsenko, Ron CFC Spordiklubi M-U17
107 18:07:00 Põlda, Aivar
<Kahjuennetus>
M35
108 18:07:30 Kanniste, Jaak
<Spordiklubi A2K>
M55
109 18:08:30 KASK, HENDRI
<Nõmme Rattaklubi>
M-U17
110 18:09:00 Grigorenko, Aleksandr
<NKR>
M-U13
111 18:09:30 Sepp, Kaspar
<CC Superior>
M60
112 18:10:00 Taal, Tanel
<21CC>
M35
113 18:10:30 Grigorenko, Pavel
<21CC>
M35
114 18:11:00 Kõiv, Kardon
<21CC Triatloniklubi>
M40
115 18:11:30 Koolmeister, Siim M30
116 18:12:00 Ülavere, Raimo M45
117 18:12:30 Põtter, Jaanus
<TriSmile>
M45
118 18:13:00 Ernes, Sander M35
119 18:13:30 Kaidis, Kaido
<21CC>
M40
120 18:14:00 Kiitam, Ivar M-U30
121 18:14:30 Sild-Neeme , Eike N40
122 18:15:00 Schultz, Peeter M40
123 18:15:30 Astor, Sander M35
124 18:16:00 Suppi, Ahti
<Trismile>
M40
125 18:16:30 Nigul, Natali Nora
<CFC>
N-U15
126 18:17:00 Aro, Marko
<Rae Rattaklubi>
M40
127 18:17:30 Sander, Laura Lizette
<Pärnu Kalevi Spordikool>
N-U17
128 18:18:30 Lauter, Mihkel M30
129 18:19:00 Raaper, Risto M35
130 18:19:30 Tarassov, Igor
<Nõmme Rattaklubi>
M50
131 18:20:00 Kotov, Raul
<velo clubbers>
velo clubbers M50
132 18:20:30 Pisarenko, Andrejs
<Velo+ Bottari Baltic>
M55
133 18:21:00 Tarassov, Matvei
<Nõmme Rattaklubi>
M-U19
134 18:21:30 Sinilill, Veronika
<CC Superior>
N45
135 18:22:00 Suur, Ivo
<ProShop team>
M30
136 18:22:30 Pohl, Lauren
<CFC>
N-U13
137 18:23:00 Pohl, Marko
<A&T Sport Team>
M30
138 18:24:00 Kokk, Gregor CFC SPORDIKLUBI M-U17
139 18:24:30 Toome, Relika
<Tripassion triatloniklubi>
Tripassion Triatloniklubi N-U30
140 18:25:30 Nositsh, Alexander M-U23
141 18:26:00 Rikkas, Henrik M55
142 18:27:00 Nõmmik, Martin Rae Rattaklubi II M40
143 18:27:30 Pajus, Rene
<Rae Rattaklubi>
M40
144 18:28:00 Nael, Margus M35
145 18:28:30 Kruusmann, Ahto
<CC Rota Mobilis>
M45
146 18:29:00 Sepp, Aleksandr
<Team Zoot>
M35
147 18:29:30 Kõiv, Marek M40
148 18:30:00 Pohl, Piia M45
149 18:30:30 Kuusk, Enn M70
150 18:31:00 Näks, Einar M40
151 18:31:30 Kalaus, Hargo M45
152 18:32:00 Johanson, Marko
<Püha Loomaaed>
M30
153 18:32:30 Uibo, Signe
<Tripassion Triatloniklubi>
N45
154 18:33:00 Karing, Krista N-U30
155 18:33:30 Tihho, Helen
<Tripassion Triatloniklubi>
N35
156 18:34:00 Värv, Sander
<REKORD CC>
M35
157 18:34:30 Reiman, Inge
<HiKoTri>
N45
158 18:35:00 Parel, Hans M30
159 18:35:30 Raasuke, Erkki
<CFC>
M45
160 18:36:00 Tupits, Norman Rae Rattaklubi M40
161 18:36:30 Laanemets, Meelis M45
162 18:37:00 Kulikov, Sergei M40
163 18:37:30 Puuram, Simon
<CFC Spordiklubi>
M-U17
164 18:38:00 Tammemäe, Margus
<Tripassion Triatloniklubi>
M40
165 18:38:30 Kerner, Argo
<velo clubbers>
velo clubbers M50
166 18:38:30 Kuusemets, Johanna Maria
<21CC Triatloniklubi>
N-U30
167 18:39:00 Mägi, Andre
<21CC Triatloniklubi>
M40
168 18:39:30 Värik, Hanna-iisa N-U15
169 18:40:00 Treufeldt, ülo
<KJK>
M70
170 18:40:30 Ööman , Marko RedBike M40
171 18:41:00 Kalm, Kelly
<CFC Spordiklubi>
N-U23
172 18:41:30 Mets, Oliver
<rattatrial.ee>
M30
173 18:42:00 Märtson, Märt
<rattatrial.ee>
M-U30
174 18:42:30 Uibo, Hermo Rae Rattaklubi M40
175 18:43:00 Salm, Martti
<21cc>
M30
176 18:43:30 Huik, Laura
<21CC>
N-U30
177 18:44:00 Melikov, Kristjan
<21CC Triatloniklubi>
M40
178 18:44:30 Vahemaa, Madis
<Shoproller Kose AMK>
M45
179 18:45:00 Noorväli, Ursula
<Jooksupartner>
N40
180 18:45:30 Trallmann, Tauno
<Jooksupartner>
M40
181 18:46:00 New, Frederick M65
182 18:46:30 Toommägi, Kristi
<Tripassion Triatloniklubi>
N40
183 18:47:00 Vare, Priit
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M40
184 18:47:30 Ord, Tõnu
<CC Superior>
M50
185 18:48:00 Kivistik, Gert
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M-U30
186 18:48:30 Albert, Arnold M50
187 18:49:00 Aksin, Janno
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M40
188 18:49:30 Peets, Andres
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M30
189 18:50:00 Ott, Indrek M40
190 18:50:30 Raag, Reemo M35
191 18:51:00 Tammer, Meelis M45
192 18:51:30 Bõtškov, Mihhail
<InFocus Team>
M30
193 18:52:00 Visnapuu, Siiri TEAM SAARE N45
194 18:52:30 Longa, Ieva TEAM SAARE N40
195 18:53:00 Mätas, Egle TEAM SAARE N35
196 18:53:30 Vool, Stina TEAM SAARE N40
197 18:54:00 Paat, Merli TEAM SAARE N35
198 18:54:30 Rohtma, Katrin TEAM SAARE N35
199 18:55:00 Visnapuu, Tarmo VIIMSI SPORT M40
200 18:55:30 Lillesaar, Tanel VIIMSI SPORT M35
201 18:56:00 Johanson, Marko VIIMSI SPORT M30
202 18:56:30 Tenno, Ander VIIMSI SPORT M40
203 18:57:00 Rohtma, Valdek VIIMSI SPORT M40
204 18:57:30 Gutmann, Velar VIIMSI SPORT M45
205 18:59:00 Gorov, Aleksei M35
206 18:59:30 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M45
207 19:00:00 Vain, Ermet M40
208 19:00:30 Kübar, Rene M40
209 19:01:00 Kukk, Kristjan
<Telia Spordiklubi>
M45
210 19:01:30 Pallas, Helari M40
211 19:02:00 Vaikmaa, Siim M40
212 19:02:30 Juul, Mari-Liis N40
213 19:04:00 Põldre, Urmas
<UP Sport>
M50
214 19:04:30 Juus, Aivar M40
215 19:08:00 Kull , Andre
<CC Rota Mobilis >
M40
216 19:08:30 Ennok, Tarmo
<CC Rota Mobilis>
M45
217 19:10:00 Albert, August M55
218 19:25:00 Lepp, Emeri
<Kulgur Team>
M40
219 19:25:30 Elling, Toomas Rae Rattaklubi M40
220 19:30:00 Ülevain, Eerik
<LiVal Sport>
M30
Jooks 5 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Ingerma, Peeter M45
2 Savitsch, Grete Maria N-U17
3 Utar, Urmo M30
4 Särak, Ivo
<Vendomar AS>
M40
5 New, Frederick M65
6 Juhkov, Janar
<Treeningpartner>
M30
7 Hütt, Oliver Harris M-U19
8 Lelberd, Sandra N30
9 Killing, Egert FILTER M-U30
10 Killing, Kristel FILTER N-U30
11 Suurkivi, Cathy-Liis FILTER N-U30
12 Põlluveer, Mathias FILTER M-U30
13 Toming, Tiia N30
14 Mõrd, Rando A. Le Coq Team M50
15 Orlovski, Peep A. Le Coq Team M30
16 Mölder, Veiko A. Le Coq Team M50
17 Rehi, Maila A. Le Coq Team N45
18 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team M35
19 Truve, Eva-Maria N45
20 Vaher, Kaspar
<Cfc Spordiklubi>
M-U30
21 Pallas, Helari M40
22 Korb, Martin M30
23 Jaunmuktane, Karina
<UP Sport>
N-U30
24 Pihlakas, Marko M35
25 Kaasik, Kairit N50
26 Koho, Tanel
<SK PRORUNNER>
M-U30
27 Tippi, Bert
<CFC Spordiklubi>
CFC SPORDIKLUBI M-U30
28 Tihho, Helen
<Tripassion Triatloniklubi>
N35
29 Tikerpalu, Mihkel M30
30 Tammemäe, Margus
<Tripassion Triatloniklubi>
M40
31 Kuusk, Klarika
<Treeningpartner>
N45
32 Värik, Hanna-iisa N-U15
33 Toommägi, Kristi
<Tripassion Triatloniklubi>
N40
Kokku 253