Filter Temposari / 3. etapp / Kiili 29.05.2019

Eelregistreerimine lõppeb võistlusnädala esmaspäeval kell 24:00.
NB! Palume juba hõivatud stardiajale registreerida ainult juhul, kui olete sinna registreerinud inimesega eelnevalt koos sõitmise kokku leppinud.

Paarissõit 25 km
# Algus Nimi Meeskond Vanuseklass
1 17:15:00 Mustonen, Sille Pyssid N30
2 17:15:30 Tuul, Annika Pyssid N40
3 17:16:00 Lepikson, Kristin Pyssid N35
4 17:16:30 Poller, Kaisa Pyssid N30
5 17:17:00 Rist, Liisi Pyssid N-U30
6 17:17:30 Moks, Marin Pyssid N35
7 17:18:30 Eelmets, Indrek M40
8 17:19:00 Neeme , Ergo M45
9 17:19:30 Kübar, Helen N35
10 17:20:00 Kasela, Taavi M35
11 17:20:30 Savitsch, Grete Maria N-U17
12 17:21:00 Sirk, Ragnar M-U17
13 17:21:30 Danilkin, Denis M30
14 17:22:00 Pärt, Ingrit N40
15 17:22:30 Pärt, Krisseliine N-U30
16 17:23:00 Õun, Joosep- Mattias M-U17
17 17:23:30 Jaago, Aivar M60
18 17:24:00 Voogla, Kaido M40
19 17:24:30 Ööbik, Antti M40
20 17:25:00 Vasarik, Aarne M40
21 17:25:30 Zaletajev, Toomas M40
22 17:26:00 Olgo, Raivo M45
23 17:26:30 Sikk, Andres M40
24 17:27:00 Maajärv, Rene M40
25 17:27:30 Kuuskman, Carol
<CFC>
N-U19
26 17:27:30 Evendi, Rando Marten M-U19
27 17:28:00 Pärt, Janek M40
28 17:28:30 Õun, Deivil
<KV TVJ>
M40
29 17:29:00 Rubenis, Normunds M55
30 17:29:00 Kļaviņš, Laimonis M55
31 17:29:30 Johanson, Egert Kalevi Jalgrattakool M-U17
32 17:30:00 Liik, Margus M50
33 17:30:30 Liik, Alari-Fredi M-U23
34 17:31:00 Lehtsaar, Mattias Jonatan M-U17
35 17:31:30 Demjantšuk, Vladimir
<AngryBoysSports>
M35
36 17:32:00 Rõzko, Aivar
<Kalev>
M55
37 17:32:30 Port, Kristjan M55
38 17:33:00 Utar, Urmo M30
39 17:33:30 Markus, Mart
<Tallinna Kiiruisuklubi>
M-U30
40 17:34:00 Lagenõmm, Aivar
<Järva-Jaani RSK>
M45
41 17:34:30 Puusepp, Karlis M40
42 17:35:00 Pahlberg, Erik RMIT M-U30
43 17:35:30 Rokk, Annika RMIT N40
44 17:36:00 Palk, Esko
<v.k Velron>
M50
45 17:36:30 Prangel, Kristo
<Cycling Tartu>
Cycling Tartu M-U23
46 17:36:30 Martma, Kert CFC Spordiklubi M35
47 17:37:00 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi M-U23
48 17:37:30 Kooser, Artur CFC Spordiklubi M-U23
49 17:38:00 Jõgi, Joonas CFC Spordiklubi M-U30
50 17:38:30 Kupp, Artur CFC Spordiklubi M-U19
51 17:39:00 Mirzojev, Artjom CFC Spordiklubi M-U19
52 17:39:30 vool, stina
<viimsi sport>
Viimsi Sport 2 N40
53 17:39:30 gutmann, velar
<viimsi sport>
Viimsi Sport 2 M45
54 17:40:00 Savitsch, Gert Martin
<Tabasalu TK>
M-U15
55 17:40:30 Rebane, Rait M-U30
56 17:41:00 Russow, Urve
<Tervisesport>
N45
57 17:41:30 Vaiksaar, Vidrik Tripassion Triatloniklubi M30
58 17:42:00 Lokk, Sulev
<ABEC>
M50
59 17:42:30 Haljak, Antti M40
60 17:43:00 Lepik, Janno M30
61 17:43:30 Sõlg, Carl
<Grossi Toidukaubad>
M30
62 17:44:00 Hütt, Oliver Harris M-U19
63 17:44:30 Pajus, Rene
<Rae Rattaklubi>
Rae Rattaklubi II M40
64 17:44:30 Hagen, Tiina N35
65 17:45:00 Remmelg, Alari FILTER M35
66 17:45:00 Jõessaar, Janari FILTER M-U30
67 17:45:00 Maasik, Martin FILTER M35
68 17:45:00 Remmelg, Martin FILTER M30
69 17:45:30 Gutmann, Tarmo FILTER M45
70 17:46:00 Kollo, Andres FILTER M30
71 17:46:30 Talviste, Einari FILTER M50
72 17:47:00 Krutob, Tiina FILTER M50
73 17:47:30 Haramaa, Henri FILTER M-U30
74 17:48:00 Mõrd, Rando A. Le Coq Team M50
75 17:48:30 Orlovski, Peep A. Le Coq Team M30
76 17:49:00 Mölder, Veiko A. Le Coq Team M50
77 17:49:30 Rehi, Maila A. Le Coq Team N45
78 17:50:00 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team M35
79 17:51:00 Koolmeister, Siim M30
80 17:51:30 Suppi, Timo M40
81 17:51:30 Suppi, Ahti
<Trismile>
M40
82 17:52:00 Varik, Marko M35
83 17:52:30 Rätsep, Tõnis M50
84 17:54:00 Nael, Margus M35
85 17:54:30 Ööman , Marko RedBike M40
86 17:55:00 Visnapuu, Siiri TEAM SAARE N45
87 17:55:30 Longa, Ieva TEAM SAARE N40
88 17:56:00 Mätas, Egle TEAM SAARE N35
89 17:56:30 Vool, Stina TEAM SAARE N40
90 17:57:00 Paat, Merli TEAM SAARE N35
91 17:57:30 Rohtma, Katrin TEAM SAARE N35
92 17:58:00 Visnapuu, Tarmo VIIMSI SPORT M40
93 17:58:30 Lillesaar, Tanel VIIMSI SPORT M35
94 17:59:00 Sepp, Kaspar
<CC Superior>
M60
95 17:59:30 Johanson, Marko VIIMSI SPORT M30
96 18:00:00 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
N50
97 18:00:00 Tulp, Rain
<Komo>
M50
98 18:00:30 Floren, Ron-Thorren M-U19
99 18:01:00 Nigul, Natali Nora
<CFC>
N-U15
100 18:01:00 Lugenberg, Annikki
<CFC>
N-U15
101 18:01:30 Tirmaste, Alar M40
102 18:02:00 Kruusalu, Zinaida N45
103 18:02:30 Tenno, Ander VIIMSI SPORT M40
104 18:03:00 Rohtma, Valdek VIIMSI SPORT M40
105 18:03:30 Gutmann, Velar VIIMSI SPORT M45
106 18:04:00 Mikk, Margus M40
107 18:04:30 Stepulov, Roland
<Enervit Team Estonia>
M30
108 18:04:30 Ellmann, Toomas
<Team Enervit Estonia>
M30
109 18:05:00 Härmsalu, Jorma M35
110 18:05:30 Hermaküla, Hannes M50
111 18:06:00 Tammearu, Tarmo
<RedBike>
M40
112 18:06:30 Teder, Vello Aave Spordiklubi M55
113 18:07:00 Luts, Vello Aave Spordiklubi M40
114 18:07:30 Ots, Rait Aave Spordiklubi M40
115 18:08:00 Aarna, Indrek M50
116 18:08:30 Härm, Leo
<Põltsamaa JK>
M70
117 18:09:00 KASK, HENDRI
<Nõmme Rattaklubi>
M-U17
118 18:09:30 Taal, Tanel
<21CC>
M35
119 18:09:30 Sildvee, Rainer
<kinema.eu>
M35
120 18:10:00 Evendi, Kristi N40
121 18:10:00 Punane, Marian N30
122 18:10:30 Väinola, Christopher
<KJK>
Kalevi Jalgrattakool M-U17
123 18:11:00 Kõiv, Kardon
<21CC Triatloniklubi>
M40
124 18:11:30 Greenbaum, Toomas M40
125 18:12:00 Kanniste, Jaak
<A2K Spordiklubi>
M55
126 18:12:30 Linkgreim, Jaanus Kalevi Jalgrattakool M45
127 18:13:00 Kalm, Kelly CFC SPORDIKLUBI N-U23
128 18:13:30 Tamm, Pirmin
<TEAM ENERVIT>
M30
129 18:14:00 Kiitam, Ivar M-U30
130 18:14:30 Tatrik, Ivo M45
131 18:15:00 Schultz, Peeter M40
132 18:15:30 Karjane, Jaak
<Spordipartner>
M35
133 18:16:00 Notton, Rauno
<Cfc>
M-U17
134 18:16:00 Pajur, Romet
<CFC>
CFC Spordiklubi M-U17
135 18:16:30 Rannala, Maribel
<CFC>
Test N-U13
136 18:16:30 Treier, Maria
<CFC Spordiklubi>
N-U15
137 18:17:00 Kuusemets, Johanna Maria
<21CC Triatloniklubi>
N-U30
138 18:17:30 saaremäel, indrek M45
139 18:18:00 Nõmmik, Martin Rae Rattaklubi II M40
140 18:18:30 Sinilill, Veronika M45
141 18:18:30 Pilv, Meelis M40
142 18:19:00 Kriger, Vladislav M45
143 18:19:30 Kaupmees, Margus M40
144 18:20:00 Ernes, Sander M35
145 18:20:30 Metsalu, Merilin
<Adduco kolimisteenused>
M30
146 18:20:30 Bazõlev, Anton
<Adduco kolimisteenused>
M30
147 18:21:00 Tarassov, Matvei
<Nõmme Rattaklubi>
M-U19
148 18:21:00 Tarassov, Igor
<Nõmme Rattaklubi>
M50
149 18:21:30 Nositsh, Alexander M-U23
150 18:22:00 Miller, Mait
<21CC Triatloniklubi>
M45
151 18:22:30 Saar, Markus Aleksander
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U13
152 18:22:30 Vilbaste, Andreas
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U13
153 18:22:30 Saul, Evar
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
154 18:22:30 Lootus, Stefan
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U19
155 18:22:30 Latik, Joonas
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U17
156 18:25:00 Pohl, Lauren
<CFC>
N-U13
157 18:25:00 Pohl, Marko
<A&T Sport Team>
M30
158 18:26:00 Einroos, Evert M-U30
159 18:27:00 Arumägi, Anti M-U30
160 18:27:00 Karing, Krista N-U30
161 18:29:00 Sepp, Aleksandr
<TeamZoot>
M35
162 18:29:30 Vinogradov, Georgi M-U23
163 18:29:30 Vinogradov, Vladimir M50
164 18:30:00 Pohl, Piia M45
165 18:30:30 Kuusk, Enn M70
166 18:31:00 Näks, Einar M40
167 18:31:30 Kalaus, Hargo M45
168 18:32:00 Märtson, Märt M-U30
169 18:32:30 Uibo, Signe
<Tripassion Triatloniklubi>
N45
170 18:33:00 Estra, Ainar Tripassion Triatloniklubi M30
171 18:33:00 Tammeleht, Harles
<Tripassion Triatloniklubi>
Tripassion Triatloniklubi M30
172 18:33:30 Sild-Neeme , Eike N40
173 18:34:00 Laanemets, Meelis M45
174 18:34:00 Raasuke, Erkki
<CFC>
M45
175 18:34:30 Vimberg, Vjacheslav
<21CC Triatloniklubi>
M45
176 18:35:00 Nikolaevski, Evgeni M30
177 18:35:00 Värv, Sander
<REKORD CC>
M35
178 18:35:30 Vakra, Villu
<21CC Triatloniklubi>
M35
179 18:36:00 Prous, Priit M35
180 18:36:30 Kingo, Priit
<Swedbank spordiklubi>
M40
181 18:37:30 Arus, Tiit
<21 CC Triatloniklubi>
M45
182 18:38:00 Tõnutare, Anett Tripassion Triatloniklubi N-U30
183 18:40:00 Ruubel, Raul Tripassion Triatloniklubi M30
184 18:40:30 Gorov, Aleksei M35
185 18:41:00 Jeret, Timmo VIIMSI SPORT M-U30
186 18:41:30 Tammer, Meelis M45
187 18:44:30 Vahemaa, Madis
<Shoproller Kose AMK>
M45
188 18:45:00 Noorväli, Ursula
<Jooksupartner>
N40
189 18:45:00 Trallmann, Tauno
<Jooksupartner>
M40
190 18:45:30 Kotov, Raul
<velo clubbers>
velo clubbers M50
191 18:46:00 New, Frederick M65
192 18:47:00 Vare, Priit
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M40
193 18:47:30 Ord, Tõnu
<CC Superior>
M50
194 18:48:00 Aksin, Janno
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M40
195 18:48:00 Kivistik, Gert
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M-U30
196 18:49:00 Põldre, Urmas
<UP Sport>
M50
197 18:49:30 Peets, Andres
<Hawaii Express>
Hawaii Express Team M30
198 18:50:00 Oru, Kaido
<Haanja RK>
M35
199 18:50:00 Ott, Indrek M40
200 18:50:30 Olesk, Taivo
<21CC Triatloniklubi>
M30
201 18:51:00 Raag, Reemo M35
202 18:55:00 Treufeldt, ülo
<KJK>
M70
203 18:59:30 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M45
204 19:00:00 Kübar, Rene M40
205 19:00:00 Vain, Ermet M40
206 19:00:30 Kukk, Kristjan
<Telia Spordiklubi>
M45
207 19:01:00 Pallas, Helari M40
208 19:01:30 Elling, Toomas Rae Rattaklubi I M40
209 19:02:00 Vanatoa, Madis M30
210 19:02:00 Arro, Mihkel M30
211 19:05:00 Ennok, Tarmo
<CC Rota Mobilis>
M45
212 19:08:00 Kull , Andre
<CC Rota Mobilis >
M40
213 19:08:00 Kivioja, Raimo
<RR SIPLASED>
M35
214 19:10:00 Albert, August M55
215 19:10:30 Avik, Eeva
<21CC Triatloniklubi>
N30
216 19:20:00 Timmermann, Toomas M30
217 19:21:00 Sokk, Harri
<Tabasalu TK>
M30
218 19:25:00 Lepp, Emeri
<Kulgur Team>
M40
Jooks 5 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Ingerma, Peeter M45
2 Savitsch, Grete Maria N-U17
3 Utar, Urmo M30
4 Särak, Ivo
<Vendomar AS>
M40
5 New, Frederick M65
6 Juhkov, Janar
<Treeningpartner>
M30
7 Hütt, Oliver Harris M-U19
8 Killing, Egert FILTER M-U30
9 Killing, Kristel FILTER N-U30
10 Suurkivi, Cathy-Liis FILTER N-U30
11 Põlluveer, Mathias FILTER M-U30
12 Mõrd, Rando A. Le Coq Team M50
13 Orlovski, Peep A. Le Coq Team M30
14 Mölder, Veiko A. Le Coq Team M50
15 Rehi, Maila A. Le Coq Team N45
16 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team M35
17 Pallas, Helari M40
18 Hiienõmm, Viljar
<Täppsportlased>
M50
19 Vinogradov, Vladimir M50
20 Vinogradov, Georgi M-U23
21 Põldre, Urmas
<UP Sport>
M50
22 Värik, Hanna-Liisa N-U15
23 Jaunmuktane, Karina
<UP Sport>
N-U30
24 Roots, Raul
<Eesti Energia Spordiklubi>
M-U30
25 Kingo, Priit
<Swedbank spordiklubi>
M40
26 Kaasik, Kairit N50
27 Tippi, Bert
<CFC Spordiklubi>
CFC SPORDIKLUBI M-U30
Kokku 245