Peetri Jooks 2020

10km LADUKS põhijooks/kõnd/kepikõnd
# Nimi Võistkonna Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Harlamova, Veronika Naised
2 Ojaver, Laur M40
3 Tuisk, Aivar M45
4 Värat, Kait Mehed
5 Koks, Mari Naised
6 Kipper, Viigi SK Võhma Naised
7 Hunt, Kaja PPA N40
8 Niitsoo, Carlos M40
9 Telling, Urmas Lavassaare M55
10 Saard, Kristi Lavassaare Naised
11 Škubel, Andrei Treeningpartner Mehed
12 Pert, Karol Mehed
13 Maiste, Kätlin Anu Jooksutrennid N40
14 Larjuhhin, Maksim Mehed
15 Vilu, Heleri Naised
16 Randver, KRISTER NRC Mehed
17 Sizova, Aleksandra Naised
18 Sepp, Regiina Naised
19 Lehtmaa , Siret Naised
20 Sipunova, jelena Naised
21 razaq, maama N55
22 Ree, Eilin Golden Club Naised
23 Hunt, Kadi Golden Club Naised
24 Kuriks, Ülle N45
25 Säkk, Kristi Naised
26 Kaup Lapõnin, Richard Fiscaladmin Mehed
27 Guläjev, Roland M40
28 Guläjev, Roland M40
29 Koolmeister, Ilmar SK Prorunner M40
30 Koolmeister, Ilmar SK Prorunner M40
31 Koppel, Georg Mehed
32 Jakobson, Aivar Kaisa treeningud M40
33 Melkumjan, Artur Mikkeller Run Club Saint Petersburg Mehed
34 Melkumjan, Artur Mikkeller Run Club Saint Petersburg Mehed
35 Maksimov, Mihhail Mehed
36 Maksimov, Mihhail Mehed
37 Rõuk, Mairo Mehed
38 Hindreus, Ivo Mehed
39 Labent, Regina N45
40 Muts, Meelis M45
41 Reile, Indrek Mehed
42 Raud, Martin ACE Logistics Estonia AS Mehed
43 Hiienõmm, Viljar Täppsportlased M50
44 Ananjeva , Olesja Tallinna Pae Gümnaasium N40
45 Tubarik, Caspar M40
46 Karlson, Airi N40
47 Talvar, Andris Mehed
48 Roomet, Heiki M40
49 Lemmsalu, Kristjan Mehed
50 Aasmaa, Aulo Viimsi Sport Mehed
51 Tuisk, Aivar M45
52 Kallas, Uibo Sparta M40
53 Root, Konstantin merun.club M40
54 Aasma, Ando Kaisa Jooksutreeningud Mehed
55 Tuga, Heiki M55
56 Kääparin, Evelin PPA jooksuklubi N40
57 Õismaa, Rauno Mehed
58 Teinburk, Marko Anu Jooksutrennid Mehed
59 Lapõnin, Serafim Fiscaladmin M65+
60 Kangur, Birgit Tartu Kurtide Spordiselts „Kaar“ Naised
61 Ivanov, Aleksandr Mehed
62 Kivi, Aivar Eraisik M45
63 Ree, Eilin Naised
64 Räsänen, Heikki Helsinki Social Runners Mehed
65 Kamarik, Jekaterina Naised
66 Klais, Nicole Maria UP Sport Naised
67 Salutee, Sille Naised
5km heategevusjooks/kõnd
# Nimi Võistkonna Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Pihlapuu, Krista N45
2 Galitskihh, Vitali Mehed
3 Erg, Helen Naised
4 Paavo, Kärt Naised
5 Pärnasalu, Marko M45
6 Velberg, Anneli N40
7 Kadarpik, Terttu Naised
8 Mikk, Ave N50
9 Galitskihh, Anastasiia Naised
10 Hirvesaar, Mari Naised
11 Hirvesaar, Lauri Mehed
12 Pärnamägi, Agnes N40
13 Rum, Meelis M45
14 Rum, Tiina N45
15 Hermlin, Kadri Naised
16 Sõelsepp, Kärri N40
17 Rostin, Ave Naised
18 Suvi, Helle N65+
19 Mikiver, Kai Naised
20 Vallik, Andi 21cc Triatloniklubi M40
21 Metson, Gerli Naised
22 Leisson, Elina Naised
23 Leisson, Aare Mehed
24 Leisson, Kendra N 2005-2006
25 Ginter, Merili Naised
26 Aonurm, Urmas Mehed
5km TFK lapsevankrijooks/kõnd
# Nimi Võistkonna Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Kolostov, Jana Naised
2 Vänto, Elsi Naised
3 Annus, Eliise Naised
4 Tiilen, Merli Viimsi Sport Naised
5 Suitso, Kati Naised
6 Trepp, Triin Naised
7 Geherman, Inge N50
5km noortejooks
# Nimi Võistkonna Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Jakutovits, Airi-Liis SRD N 2007-2008
2 Zaikin , Andrei Trefoil M 2005-2006
3 Holter, Marten M 2005-2006
4 Andre, Hedi SK Elite Sport N 2007-2008
5 Velberg, Gabriel Rapla Vesiroosi Kool M 2005-2006
6 Meimre , Mattias M 2005-2006
250m lastejooks
# Nimi Võistkonna Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Koks, Karl-Raimund M 2014-2016
2 Koks, Saskia N 2017-2020
3 Kosmatsov, Liam M 2017-2020
4 Kolostov, Hõbe Mai N 2017-2020
5 Rohtla, Adeele N 2014-2016
6 Rohtla, Helene N 2017-2020
7 Pert, Delisia N 2014-2016
8 Pert, Karlos M 2017-2020
9 Pall, Arabella N 2014-2016
10 Väinsalu , Marcus M 2011-2013
11 Väinsalu , Mihkel M 2014-2016
12 Väinsalu , Sofia N 2017-2020
13 Seliverstova , Ksenia Trefoil N 2014-2016
14 Seliverstova , Veronika N 2014-2016
15 Markov, Sten-Marcus M 2011-2013
16 Põldsepp, Karl Gustav M 2014-2016
17 Põldsepp , Marleen N 2011-2013
18 Guläjev, Sten-Roland M 2011-2013
19 Guläjev, Sten-Roland M 2011-2013
20 Vänto, Thorsten M 2017-2020
21 Rjabuhha, Marija N 2014-2016
22 Lek, Loreen N 2014-2016
23 Reile, Ernst M 2017-2020
24 Meimre, Mirtel N 2014-2016
25 Meimre , Mirjam N 2014-2016
26 Aasmaa, Aasa Viimsi Sport N 2011-2013
27 Aasmaa, Aleksandra Viimsi Sport N 2011-2013
28 Juhkov, Joonas M 2011-2013
29 Nagel, Marta CFC Spordiklubi N 2011-2013
30 Nagel, Emma N 2014-2016
31 Rum, Liise N 2009-2010
32 Rum, Tuuli N 2011-2013
33 Jõesaar, Hanna N 2017-2020
34 Mikiver, Elisabeth Peetri lasteaed N 2014-2016
35 Vanaselja , Karl M 2017-2020
36 Reimo, Veroonika N 2011-2013
37 Sisas, Hanna Marii N 2014-2016
38 Sisas, Hanna Marii N 2014-2016
39 Ojasalu, Mia-Victoria N 2014-2016
40 Aus, Lisette N 2011-2013
41 Lõppe, Nora Mariette N 2017-2020
42 Danil, Teiti N 2014-2016

Kokku 148