1. ETAPP - FILTER ELVA 35. RATTAPÄEV

Toimumisaeg: Pühapäev, 05.07.2020

Asukoht: Start, finiš ja ürituskeskus on Elvas, Saint-Gobain klaasitehase ees aadressil Kirde 2.

Distantsid
• Pikk sõit 87,2 km (2 ringi: 43,6 km + 43,6 km)
• Lühike sõit 43,6 km (1 ring: 43,6 km)
• Noortesõit 43,6 km (1 ring: 43,6 km
• Lastesõidud
 
Ajakava
9:00-12:45 - numbrite väljastamine ja kohapeal registreerimine
9:00-13:00 - lastesõitude registreerimine
12:00 - klubide esindajate koosolek / saateautode numbrite väljastamine söögitelgi all
13:00 - start pikale sõidule
13:10 - start lühikesele sõidule
13:20 - start noortesõidule
13:25 - stardid lastesõitudele
Parimate autasustamine toimub 30 minutit peale pika sõidu võitja finišeerumist
17:00 - finiš suletakse
 

Rajakaart

KOORDINAADID

58.23551, 26.41200

 

Parkimine
Vältimaks ummikuid ürituskeskuses palume osalejatel parkida trassiga mittekattuvatele ümberkaudsetele tänavatele ja parklatesse lähtuvalt seal kehtivast tavapärasest parimiskorraldusest.
 
Lasteprogramm
Toimuvad lastesõidud (juhend)
• M/N-U7 start, distants ca 300 m
• M/N-U10 start, distants ca 1 km
• M/N-U13 start, distants ca 2 km
 
Põltsamaa toitlustusala
Filter Maanteekarikasarja etappidel on kohal Põltsamaa Rändrestoran, et osalejaid maitsva Põltsamaa supi ning kannujoogiga kostitada.
 
Pesemine
Võistlejatele on loodud pesemisvõimalus Elva TÜASK Rattabaasis, aadressil Puiestee tänav 2, Elva.
 
Raja iseloomustus

Elva rada on igas mõttes keskmist tüüpi võistlusrada - keskmiselt mägine, keskmiselt tuultele avatud, keskmiselt kurviline. Seega pakub see võimalusi igat tüüpi ratturitele - nii neile, kellele meeldidavad tõusud, kui ka neile, kes armastavad siledaid küljetuule lõike. Omamoodi raja pärliks on aga ringi viimased viis kilomeetrit. Seal rada järk järgult muudkui tõuseb, kulmineerudes mõetipu finnišiga Elva piiril. Seega võib Elva rada lugeda sarja üheks vaheldusrikkaimaks.

Autasustamine
• Etapi autasustamise reglemendiga on võimalik tutvuda võistlusjuhendis.
• Lisaks tavapärasele sarja arvestusele peetakse ka alternatiivset Velotuuri arvestust, mis väärtustab stabiilset sarjas osalemist.
 

Varasemad võitjad

2019 Markus Pajur
2018 Alo Jakin
2017 Kristo Prangel
2016 Norman Vahtra
2015 Siim Kiskonen
2014 Andris Smirnovs
2013 Krister Raudsepp
2012 Jaan Kirsipuu
2011 Mart Ojavee
2010 Risto Raid
2009 Gert Jõeäär
2008 Mart Ojavee

2007 Tarmo Raudsepp
2006 Janek Tombak
2005 Andrus Aug
2004 Jaan Kirsipuu
2003 Mart Ojavee
2002 Jaan Kirsipuu
2001 Andrus Aug
2000 Oskari Kargu
1999 Jaan Kirsipuu
1998 Lauri Aus
1997 Alges Maasikmets

1996 Oskari Kargu
1995 Margus Suun
1994 Joel Ruubel
1993 Veikko Kiisk
1992 Valdi Lootus
1991 Veikko Kiisk
1990 Kalev Vist
1989 Peep Mikli
1988 Virgo Neeme
1987 Jaan Kirsipuu
1986 Meelis Leidt
Oluline lisainfo
Kuigi võistlustrassil on võistlejate liikumine reguleerijate abil muu liikluse ees prioritiseeritud, pole enamik rajast autodele suletud. Ratturid on ka ise kohustatud kandma hea oma turvalisuse eest ning juhinduma liiklusseadusest. Ilma politsei või turvatöötajate poolse eskordita peavad võistlejad liikuma eranditeta sõidutee parempoolses servas!
 
Pikk sõit 87 km
  Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Rahnel, Priit M45
2 Kodasma, Marek M40
3 Oras, Janno M35
4 Rohtma, Valdek
<TÜ ASK>
M40
5 Nõmmeots, Priit M45
6 Kompus, Meelis M45
7 Petrovitš, Üllar
<JK Paralepa>
M45
8 Bauer, Mikk
<JK Paralepa>
M-U19
9 Konrad, Ruudi M45
10 Eensoo, Ardi M45
11 Annion, Silver M35
12 Kriisa, Toomas M50
13 Raivet, Jaan M40
14 Pern, Kaido M30
15 Tarvis, Peeter M-U30
16 Cakmak, Sinan M40
17 Kiskonen, Eero M45
18 Kivioja, Raimo M35
19 Kõiv, Kardo M40
20 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp M50
21 Tulp, Rain M50
22 Karpov , Anton LIDER Kingisepp M35
23 Fedorov, Evgeny LIDER Kingisepp M55
24 gustavo, henry LIDER Kingisepp M40
25 gustavo, henry LIDER Kingisepp M40
26 Kiisma, Tauri M30
27 Sepp, Vahur M30
28 Sepp, Vahur M30
29 Apivala, Juss
<RCC>
M35
30 Sisolatins, Arturs
<ZZK TEAM>
M35
31 Port, Kristjan M55
32 Dobrodeev , Sergei LIDER Kingisepp M45
33 MacLeod, Kate
<CFC>
N-U30
34 Savisikk, Kristjan MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi M35
35 Markus, Mart MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi M30
36 Kahem, Simmo
<Paralepa jalgrattaklubi>
M30
37 Reinberk, Aldar M40
38 Lanno, Timo M-U30
39 Rubenis, Normunds M55
40 Belousov, Aleksandr
<baabike>
M35
41 Kasenova, Karina
<baabike>
N-U30
42 Verliin, Lauri
<Tartu Ülikooli Akateemiline Spordiklubi>
M-U19
43 Karpov, Anton LIDER Kingisepp M35
44 Kovadlo, Anton
<CFC spordiklubi>
M35
45 Kolessov, Jevgeni M30
46 Kolessov, Jevgeni M30
47 Talumaa, Tiit
<ST. Tiernans cc>
M45
48 Laur, Adis M55
49 Kaares, Gregor
<FNT SPORDIKLUBI>
M-U30
50 Kuldkepp, Kristi
<TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI >
N30
51 Adajatullin, Rustam M45
52 Saat, Karl M-U30
53 Veemees, Ain
<RTG Spordiklubi>
M40
54 Rotmeister, Siim
55 Kell, Kevin Kalle
<CFC>
M-U30
56 Nukis, Jüri M-U30
57 Raidma, Steven M40
58 Sankmann, Joosep
<Team ECSEL Saint-Etienne Loire>
M-U30
59 Kask, Tõnu M-U30
60 Sten, Ida
<Restore Cycling Ladies>
N-U30
61 Laanoja, Lauri M45
62 Ebras, Kristo
<KJK>
M40
63 Arukase, Jorma
<Pärnu Motoclub>
M40
64 Kasenomm, Priit M45
65 Palli, Timo M40
66 Valvas, Vahur M35
67 Värv, Rainis M-U30
68 Nigul, Mathilde Manuela
<CFC>
N-U30
69 Metslind, Ottomar
<RTR>
M-U30
70 Kullas, Harri
<Rattabaas>
M-U30
71 Vahtra, Norman M-U30
72 Matt, Jörgen
<Peloton>
Peloton M-U30
73 Laanemäe, Erki
<Peloton>
Peloton M-U30
74 Jakin, Alo
<Peloton>
Peloton M30
75 Pavlov, Raul M35
76 Mirzojev, Artjom Tartu2024/BCC M-U30
77 Karpenko, Gleb Tartu2024/BCC M-U30
78 Treimuth, Henri Tartu2024/BCC M-U30
79 Pajur, Markus Tartu2024/BCC M-U30
80 Ärm, Rait Tartu2024/BCC M-U30
81 Juntunen, Antti Jussi Tartu2024/BCC M-U30
82 Litvintsev, Anton Tartu2024/BalticChainCycling M-U30
83 Ansons, Kristers Tartu2024/BalticChainCycling M-U30
84 Rubenis, Pauls Tartu2024/BalticChainCycling M-U30
85 Kazis, Daniels Tartu2024/BalticChainCycling M-U30
86 Peltonen, Ukko Iisaki Tartu2024/BalticChainCycling M-U30
87 Nõmmela, Aksel
<Bingoal-Wallonie Bruxelles>
M-U30
88 Rikkas, Henrik M55
89 Telkkinen, Juha-Matti
<JäPy>
M40
90 Nisu, Oskar
<EvoPro Cycling>
M-U30
91 Post, Ken
<Pärnu Kalevi Spordikool>
M-U19
92 Milistver, Mairon
<Pärnu Kalevi Spordikool>
M-U19
93 Mesi, Joosep
<Pärnu Kalevi Spordikool>
M-U30
94 Pikkat, Andris M40
95 Kuresoo, Rain
<Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi>
M35
96 Niemi, Jarkko Continental-Focus M35
97 Pursiainen, Ville Continental-Focus M40
98 Monto, Jonna Continental-Focus N-U30
99 Hujanen, Jani Continental-Focus M30
100 Lampela, Aaro Continental-Focus M-U19
101 Rantanen, Aksel Continental-Focus M-U19
102 Arro, Mihkel
<Mapri Ehitus>
M30
103 Lehemaa, Taavi
<JK Paralepa>
M-U30
104 Klaavu, Juuso Akilles Green Team M-U30
105 Kanerva, Joni Akilles Green Team M-U30
106 Lindahl, Jesper Akilles Green Team M-U30
107 Sillankorva, Jaakko Akilles Green Team M-U30
108 Vainio, Roope Akilles Green Team M-U30
109 Öhman, Samuli Akilles Green Team M-U30
110 Vainio, Veeti Akilles Green Team M-U30
111 Arola, Patrik Akilles Green Team M-U30
112 Kervinen, Leevi Akilles Green Team M-U19
113 Martikainen, Miko Akilles Green Team M-U19
114 Lehtsaar, Mattias Jonatan
<CFC spordiklubi>
M-U19
115 Laas, Martin
<BORA-hansgrohe>
M-U30
116 Veevo, Rait Peloton M-U19
117 Kovadlo, Anton
<CFC Spordiklubi>
M35
118 Puhke, Marcus-Heinrich M-U30
119 Reinhold, Allan M35
120 Reinhold, Allan M35
121 Kõiv, Kevin Kardo
<CFC Spordiklubi >
M-U19
122 Vanatoa, Madis M30
123 Pungar, Urmas
<CP Estonia>
M40
124 Vent, Karl Mihkel
<TYASK>
M-U30
125 Karki, Martin
<TYASK>
M-U19
126 Mihkels, Madis
<TYASK>
M-U19
127 Libek, Maario
<TYASK>
M-U19
128 Verliin, Lauri
<TYASK>
M-U19
129 Närap, Henry
<TYASK>
M-U19
130 Lang, Mae
<TYASK>
N-U30
131 Roos, Andre
<TYASK>
M-U19
132 Lagenõmm, Aivar Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi M45
133 Linkgreim, Jaanus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi M45
134 Floren, Ron-Thorren
<CFC Spordiklubi>
M-U19
135 Piho, Kail
<TÜASK>
M-U30
136 Siska, Siim M30
137 Leidt, Markus
<Peloton>
Peloton M-U30
138 Raid, Risto
<Rein Taaramäe Rattaklubi>
M30
139 Oder, Rein
<21CC Triatloniklubi>
M45
140 Mäkelä, Antti
<Järvenpään Pyöräilijät>
M40
141 Uusen, Tarvi M50
142 Jõgi, Joonas
<Spordiklubi CFC>
M-U30
143 Talisainen, Alex M-U30
144 PUHKE, RAIVO M50
145 Savolainen, Heikki
<CP Estonia>
M30
146 Volmer, Raul Peloton 2 M-U30
147 Vilipson, Marko
<Peloton>
M55
148 Lillesaar, Tanel VIIMSI SPORT M40
149 Aule, Krister VIIMSI SPORT M40
150 Reedi, Peip
<Peloton>
M50
151 Karu, Allar
<Peloton>
Peloton 2 M30
152 Taaramäe, Rein
<Team Total Direct Energie>
M30
153 Ints, Kalev
<PELOTON>
M45
154 Jaht, Valdur M35
155 Schmidt, Raido M35
156 Kuljus, Viljar
<Rein Taaramäe Rattaklubi>
M35
157 Kaupmees, Margus
<Velopete>
M40
158 Nordlund, Johan Continental-Focus M40
159 Krusemann, Magnus A&T Sport TEAM M40
160 Sala, Martti
<moomoo>
M30
161 Koll, Rihard
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
M-U30
162 Pung, Peeter
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
M-U30
163 Kupp, Artur
<CFC Spordiklubi>
M-U19
164 Ernits, Ingrit N40+
165 Kivistik, Gert Hawaii Express M-U30
166 Vaga, Kristo-Enn Hawaii Express M-U30
167 Aksin, Janno Hawaii Express M40
168 Kopli, Tarmo Hawaii Express M40
169 Märtson, Märt Hawaii Express M-U30
170 Salumäe, Priit Hawaii Express M50
171 Nikolaevski, Evgeni Hawaii Express M30
172 Gristsenko, Ron
<CFC>
M-U19
173 Uulimaa, Ats
<Viko>
M-U30
174 Oolo, Kristjan
<Peloton>
Peloton M30
175 Ilves, Arti Peloton M-U19
176 Kutser, Indra
<CFC>
N-U30
177 Välk, Annes M35
178 Kalja, MIhkel
<Peloton>
M-U30
179 Kiskonen, Siim
<Team ECSEL Saint-Etienne Loire>
M-U30
180 Soonik, Kristel Sandra
<Viljandi Rattaklubi>
N-U30
181 Adams, Markus
<Otepää Rattaklubi>
M-U30
182 Suluste, Jüri
<SJK Viiking>
M55
183 Oras, Allan
<moomoo>
M45
184 Kodanik, Gerd M35
185 Toomela, Tambet M35
186 Sarap, Georg
<Viko>
M35
187 Kirsipuu, Toomas M55
188 Kelk, Margus
<Dünamo>
M50
189 Uusen, Hindrik
<Velopete>
M40
190 Liepins, Janis M55
191 Tarmu, ragnar Hawaii Express M40
192 Metsalu, Merilin N30
193 Ķiršakmene, Elīna
<VW Komerctransports – Veloprofs.lv>
N-U30
194 Heinsar, Hardi
<2. jalaväebrigaad>
M45
195 Virkebau, Ardo
<Treeningpartner>
M35
Lühike sõit 44 km
  Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Kotkin, Pavel M40
2 Rooba, Martti M35
3 Kotkas, Aivar M40
4 Valg, Marek M40
5 Rohtma, Katrin
<TÜ ASK>
N35
6 Kotkin, Pavel M40
7 Guläjev, Roland M40
8 SOKOLOVS, JANIS M60
9 Õitspuu, Sergei
<Redbike>
M45
10 Nigul, Alar
<CFC>
M55
11 Vain, Ermet M40
12 Nikopenzius, Ivar M40
13 Ploompuu, Kaido M35
14 Nõmme, Anre M45
15 Teras, Jaanika N40+
16 Priivits, Janno M40
17 Põldemaa, Meelis M50
18 Valdmann, Sven M50
19 Eenraid, Priit M45
20 Tamm, Bruno M45
21 Romandi, Arvi
<Rae Rattaklubi>
M40
22 Ööbik, Antti M45
23 Jaago, Aivar M60
24 Meltsas, Veiko M45
25 Tammearu, Tarmo M40
26 Lillmaa, Ove M-U30
27 Viigipuu, Toomas M60
28 Ilgvars, Pletiens
<Smiltenes Vanagi>
M60
29 näss, margo M50
30 Nurmsalu, Rain
<Spordiklubi IKS>
M50
31 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp M50
32 Koger, Siim M35
33 Tulp, Tiia N40+
34 Järvet, Heiti M40
35 Vainre, Mart M30
36 Vainre, Mart
<Vänt>
M30
37 Graudins, Kaspars
<FORCE FIX>
LIDER Kingisepp M40
38 ILLAK, Peeter M50
39 ILLAK, Peeter M50
40 ILLAK, Peeter M50
41 Piirisild, Indrek
<Power Dropouts>
M35
42 Piirisild, Indrek
<Power Dropouts>
M35
43 Tuul, Toomas M-U30
44 Tuul, Sander M30
45 ILLAK, Peeter M50
46 Rozko, Aivar
<Kalev>
M55
47 Salundi, Silver M40
48 Hanni, Toomas Annikoru Hundid M50
49 Viinalass, Leho Annikoru Hundid M35
50 Salundi, Silver M40
51 Kübar, Helen
<Rae Rattaklubi>
N35
52 külv, Hannes
<TYSK as>
M35
53 Toomsalu, Ilmar MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi M50
54 Pärtel, Marco MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi M45
55 Alaru, Riho
<Peloton>
M35
56 Taavits, Meelis Annikoru Hundid M45
57 Strugova Rõzko, Tatjana N35
58 holmes, patrick LIDER Kingisepp M45
59 Iljas, Jaanika N40+
60 Kļaviņš, Laimonis M55
61 Arik, Aivar
<Ruuveni spordiklubi>
M45
62 Novikov, Daniel
<KJK>
M30
63 Laul, Raines
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M35
64 Põlgast, Urmas
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M45
65 Lakk, Hendrik
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M70+
66 Butorin, Aleksandr M40
67 Killing, Gert
<Hawaii Express>
M40
68 Širokov, Juri
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M30
69 Garmash, Jevgeni M30
70 Kuusma, Maikel
<TÜASK>
M-U30
71 Remmelgas, Rauno M-U30
72 Porotsin, Sergei
73 Karlis, Veiko M35
74 Harak, Jaan
<Kõrgessaare Jahtkond>
M65
75 Pihlap, Raimond
<Pekikõhu Reissing Tiim>
M35
76 Kasak, Martin M45
77 tiido, mati M45
78 Põld, Ivo
<Uuesalu Spordiklubi>
M50
79 Reimann, Anti
<TCT>
M45
80 Tombak, Tanel
<TCT>
M30
81 MAAROOS, MARTIN M45
82 Ellermaa, Karel M-U30
83 MAAROOS, KARL-JAAK M-U30
84 Kõoleht, Kadi N40+
85 Soots, Kalle M45
86 Värnik, Alar
<Velomaniakid>
M45
87 Lepmets, Markus M-U30
88 Härm, Leo
<PJK>
M70+
89 Harjus, Rain M-U30
90 Turkova, Karoliina N-U30
91 Rikolas, Martin M40
92 Eelmäe, Enriko M35
93 Lepik, Janno M35
94 Kreitsberg, Randel
<Rein Taaramäe rattaklubi>
M35
95 Labent, Regina N40+
96 Umbleja, Mati M60
97 Muru, Dain M. M-U30
98 Tamm, Margo M-U30
99 Muru, Dain M. M-U30
100 Tiisler, Marko M50
101 Haava, Henno M45
102 Ord, Tõnu
<CC Superior>
M50
103 Sinilill, Veronika
<CC Superior>
N40+
104 Kukk, Aivo M60
105 Kukk, Aivo M60
106 Kukk, Aivo M60
107 Lepik, Jaanus M30
108 Hion, Lars-Erik
<CC REKORD>
M40
109 Pütsep, Andri M35
110 Kaur, Väino
<Freesport>
M50
111 Alviste, Fredy M30
112 Sinahs, Dmitrijs M35
113 Vene, Sven
<Ketspeetrid>
M50
114 Ruus, Raimo M35
115 Arlauskas, Laurynas
<Team Vänt>
M-U30
116 Kasumets, Kait M40
117 Soo, Veiko M50
118 Kaldoja, Avely
<TYASK>
N30
119 Vent, Kaarel
<TYASK>
M-U30
120 Joosep, Mihkel
<TYASK>
M60
121 Joosep, Saamuel
<TYASK>
M-U30
122 Mihhailov, Viktor
<Narva Hawaiiexpress>
Continental-Focus M55
123 Linkgreim, Margus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi M45
124 Kask, Sten
<Spordipartner >
M-U30
125 miilmann, Rauno M-U30
126 Floren, Kaupo M45
127 Leidt, Meelis
<Peloton>
Peloton 2 M50
128 Verbitskas, Rauno M30
129 Valk, Hillar
<VOC/Rattabaas>
M70+
130 Rebane, Aimur
<Spordiklubi Valga-Valka>
M45
131 Treier, Ave N40+
132 Küünarpuu, Marek
<Arens AS>
M35
133 Vähi, Ilmar
<TYASK>
M40
134 Visnapuu, Tarmo VIIMSI SPORT M40
135 Tito, Birgit VIIMSI SPORT N30
136 Visnapuu, Siiri VIIMSI SPORT N40+
137 Salk , Erki
<Ketspeetrid >
M35
138 Sildvee, Rainer
<kinema.eu>
M35
139 Neemela, Kurmo
<Dünamo>
M50
140 Kalja, Priit M50
141 Jeret , Kalevi
<Püha Loomaaed>
M55
142 Jeret , Kalevi
<Püha Loomaaed>
M55
143 Jääger, Liis
<Rein Taaramäe rattaklubi>
N-U30
144 Pung, Piret
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
N-U30
145 Kalm, Toomas M45
146 Haav, Viljar M45
147 Kikkas, Anette N35
148 Eljas, Avo M45
149 Milistver , Meelis M45
150 Naurits, Joel
<Velopete>
M40
151 Kiusalaas, Tiia N40+
152 Pullerits, Priit M55
153 Kärner, Mart
<Peloton>
Peloton 2 M50
154 Rool, Margus
<Viimsi Rattaklubi>
M45
155 Alev, Magnar M45
156 Merisalu, Margus
<Tartu SK Velo>
M65
157 Kuldmäe, Toivo
<Püha Loomaaed>
M55
158 Maranik, Marek M45
159 Kirs, Hannes Tartu2024/BalticChainCycling M40
160 Krela, Jaan
<Dünamo>
M50
161 Veske, Peeter M60
162 Ritson, Jaanus M45
163 Jermakov, Janar
<Peloton>
M30
164 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M50
165 Ots, Riho
<Hawaii Express>
M35
166 Ets, Aare M45
167 Prükkel, Jaanus
<KJK>
M50
168 Kallingo, Kristo M35
169 Pihtjõe, Janek VIIMSI SPORT M45
Noortesõit 44 km
  Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Lugenberg, Annikki
<CFC>
N-U17
2 Rannala, Maribel N-U15
3 Surva, Karolin N-U17
4 Reintop, Karel M-U15
5 Treier, Maria
<CFC>
N-U15
6 Kivistu, Eliise
<SK Rakke>
N-U17
7 Kaljur, Hannah
<SmartSport>
N-U17
8 Kalmus, Kaaro
<Kalevi Jalgratta Klubi>
M-U17
9 Ingves, Erika
<Universa Cycling Team>
N-U17
10 Niemi, Tomas-Casimir M-U17
11 Ebras, Elisabeth
<KJK>
N-U17
12 Virta, Aada
<Universa Cycling Team>
N-U15
13 Pisarev, Greta-Maria
<otepää rattaklubi>
N-U19
14 Nigul, Natali Nora
<CFC>
N-U15
15 Saul, Evar
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U17
16 Rüster, Oliver
<Peloton>
M-U17
17 Ivainen, Richard
<Peloton>
M-U15
18 Malmre, Marten
<Peloton>
M-U17
19 Lepik, Robert
<Peloton>
M-U15
20 Luht, Robin
<Peloton>
M-U15
21 Ravva, Markus
<Peloton>
M-U15
22 Peedumäe, Erkki
<Peloton>
M-U15
23 Kapanen, Elisabet
<UNIVERSA Cycling Team>
Peloton N-U15
24 Allikberg, Marii-Isabel
<Kalevi Jalgrattakool>
N-U17
25 Sander, Laura Lizette
<Pärnu Kalevi Spordikool>
N-U17
26 Hion, Oliver
<CC REKORD>
M-U17
27 Ijäs, Emil Akilles Green Team M-U17
28 Mätik, Oliver
<Kalevi Jalgrattakool>
M-U17
29 Jaht, Joonas
<Rein Taaramäe Rattaklubi>
M-U15
30 Kõiv, Glen Gregory
<CFC Spordiklubi >
M-U17
31 Kruve, Kaur M-U15
32 Ragilo, Frank Aron
<KJK>
M-U17
33 Väinola, Christopher
<KJK>
M-U17
34 Somelar, Remo
<TYASK>
M-U15
35 Soodla, Jaspar-Remi
<TYASK>
M-U17
36 Pärn, Andri
<TYASK>
M-U17
37 Soeson, Tauri
<TYASK>
M-U17
38 Tuisk, Aidi Gerde
<CFC>
N-U19
39 Mäeuibo, Markus
<Kalevi Rattakool>
M-U17
40 Rooni, Ron
<cfc Sordiklubi>
M-U17
41 Tsanev, Martin
<Kalevi Jalgrattakool>
M-U17
42 Alla, Ingrid N-U19
43 Kurg, Martin
<VIKO>
M-U17
44 Kurg, Andro
<VIKO>
M-U15
45 Rullingo, Rainer
<VIKO>
M-U15
46 Lehtpuu, Tanel
<VIKO>
M-U15
47 Madisson, Mik
<VIKO>
M-U15
48 reitalu, jorgen
<kalevi jalgrattakool>
M-U17
49 Saar, Markus Aleksander
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U17
50 Saar, Mauro Erik
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
51 Vilbaste, Andreas
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
52 Käärst, Ruben
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
Lastesõit 2 km
  Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Mandel, Mathias Lennart
<Nõmme Rattaklubi>
M-U13
2 Mandel, Mathias Lennart
<Nõmme Rattaklubi>
M-U13
3 Ormus, Elvis
<NRK>
M-U13
4 Iljas, Siim-Ander M-U13
5 Ingves, Sandra
<Universa Cycling Team>
N-U13
6 Eenraid, Eneli N-U13
7 Eenraid, Ereli N-U13
8 Sööt, Kristofer M-U13
9 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
M-U13
Lastesõit 1 km
  Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Mandel, Markus
<Nõmme Rattaklubi>
M-U10
2 Guläjev, Sten-Roland M-U10
3 Ormus, Dominic
<NRK>
M-U10
4 Kalamees, Linda
<Rulluisukool>
N-U10
5 Kalamees, Robert
<Rulluisukool>
M-U10
6 Raie, Arabella
<Triathlon Estonia>
N-U10
7 Nigul, Armin Aleks
<CFC>
M-U10
8 Tiisler, Robin M-U10
9 Rüster, Romet
<Tartu Spordiselts Kalev>
M-U10
10 Kender, Kaspar M-U10
11 Külv, Kert
<TÜASK>
M-U10
12 Sepp, Jesse-Revo M-U10
Lastesõit 300m
  Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Laanoja, Lisete N-U7
2 Vaab, Lisandra N-U7
3 Eensoo, Sandra N-U7
4 Kalbus, Sten-Olaf M-U7
5 Sepp, Kaspar-Romero M-U7

Kokku 442