1. etapp / Elva Rulluisumaraton

Toimumisaeg
Pühapäev, 24.05.2020
 
Asukoht
Start ja finiš on Elvas, Saint-Gobain klaasitehase ees aadressil Kirde 2.
 
Ajakava
9:00-9:45 numbrite väljastamine ja kohapeal registreerimine
10:00 maratoni meeste start
10:01 maratoni naiste start
10:02 poolmaratoni start
10:03 rahvarulli start
13:25 laste stardid järgmises järjekorras: lasterull, väikerull ja pisirull
14:15 autasustamine
 
Rajakaart

Osavõtutasud
 
Etapile registreerimineEelregistreerimine kuni 13.05.2020Eelregistreerimine kuni 20.05.2020Kohapeal registreerimine
PISIRULL tasuta 5 € 10 €
VÄIKERULL tasuta 5 € 10 €
LASTERULL tasuta 5 € 10 €
RAHVARULL 15 € 20 € 25 €
POOLMARATON 25 € 30 € 35 €
RULLUISUMARATON 30 € 35 € 40 €
 

Ümberregistreerimistasu distantside vahel on 15 € (kallimalt distantsilt odavamale distantsile ümberregistreerides raha ei tagastata). Ümberregistreerimine toimub ainult võistlushommikul sularaha vahendusel ning lõppeb 30 minutit enne vastava distantsi starti.

Rulluisumaraton 42 km
  Nimi Võistkonna Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 LINNIK, KIRYL
<Rollersport.net>
M40
2 Markus, Mart TEAM UUSMAA DIMENSION M
3 Liiv, Marten TEAM UUSMAA DIMENSION M
4 Ostsepkov, Ilja TEAM UUSMAA DIMENSION M
5 Valge, Joonas TEAM UUSMAA DIMENSION M
6 Vysotsky, Maksimilian TEAM UUSMAA DIMENSION M
7 Rätte , Toivo M60+
8 Baskakov, Vladimir M60+
9 Linnik, Kiryl
<Rollersport.net>
M40
10 Kuntu, Kristjan M40
11 Rattur, Reimo M
12 Nurme, Jaanis M40
13 LINNIK, KIRYL
<Rollersport.net>
M40
14 Parve, Ain M60+
15 Tomingas, Toivo
<UPM>
M50
Rulluisu naistemaraton 42 km
  Nimi Võistkonna Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Kalev, Kristiine TEAM UUSMAA DIMENSION N
2 Nurgamaa, Sirje
<JÕhvi RS>
N40
Poolmaraton 21 km
  Nimi Võistkonna Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 LILLA, Ivar
< TARTU INLINE TEAM>
M50
2 Tammsaar, Timo M40
Rahvarull 10 km
  Nimi Võistkonna Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Nurgamaa, Iris
<JÕhvi RS>
N-U15
Lasterull 2 km
  Nimi Võistkonna Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Tarmet, Lisandra
<Rullibuss Team>
N-U13
2 Nurgamaa, Mirjam N-U13
Väikerull 1 km
  Nimi Võistkonna Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Nagel, Marta N-U10
2 Kalamees, Linda
<Rullibuss Team>
N-U10
3 Kalamees, Robert
<Rullibuss Team>
M-U10
Pisirull 300 m
  Nimi Võistkonna Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Nagel, Emma M/N-U7

Kokku 26

Siia tulevad tulemused