2. ETAPP - FILTER KUUSALU RULLUISUMARATON

Toimumisaeg: pühapäev, 19.07.2020
 
Asukoht: Start, finiš ja ürituskeskus on Kuusalu Spordikeskuse juures.
 
Distantsid
• Maraton 42 km (8 ringi)
• Poolmaraton 21 km (4 ringi)
• Rahvarull 10 km (2 ring)
• Pisirull ja lastesõidud
 
Ajakava
9:00-9:45 numbrite väljastamine ja kohapeal registreerimine
10:00 maratoni meeste start
10:01 maratoni naiste start
10:02 poolmaratoni start
10:03 rahvarulli start
13:25 lastesõitude stardid järgmises järjekorras: lasterull, väikerull ja pisirull
14:15 autasustamine
 
Rajakaart

KOORDINAADID

59.452450, 25.417228

Parkimine
Vältimaks ummikuid ürituskeskuses palume osalejatel parkida trassiga mittekattuvatele ümberkaudsetele tänavatele ja parklatesse lähtuvalt seal kehtivast tavapärasest parimiskorraldusest.
 
Põltsamaa toitlustusala
Filter Rullituuri etappidel on kohal Põltsamaa Rändrestoran, et osalejaid maitsva Põltsamaa supi ning kannujoogiga kostitada.
 
Pesemine
Võistlejatele on loodud pesemisvõimalus võistlusekeskuses asuvas Kuusalu Spordikeskuses.
 
Autasustamine
Etapi autasustamise reglemendiga on võimalik tutvuda võistlusjuhendis.
 
 
Rulluisumaraton 42 km
  Name Team Age class
Search by name Search by team Search by class
1 LINNIK, KIRYL
<Rollersport.net>
2 Markus, Mart TEAM UUSMAA DIMENSION
3 Liiv, Marten TEAM UUSMAA DIMENSION
4 Ostsepkov, Ilja TEAM UUSMAA DIMENSION
5 Valge, Joonas TEAM UUSMAA DIMENSION
6 Vysotsky, Maksimilian TEAM UUSMAA DIMENSION
7 Linnik, Kiryl
<Rollersport.net>
8 Kuntu, Kristjan
9 LINNIK, KIRYL
<Rollersport.net>
10 Baskakov, Vladimir
11 Parve, Ain
12 Tomingas, Toivo
<UPM>
13 Pukk, Mairo
14 Vestung, Rauno
<8R>
15 Miezītis, Arvis
<BJC Laimite>
16 Semjonov, Aleksandr
17 Tscherniak, Ilja
<TSSC Erfurt>
18 Saart, Lembit
19 Saart, Lembit
20 Saart, Lembit
21 Prazma, Miroslav
<Winjay ISC Praha>
22 Pencis, Juris
<BJC Laimite>
23 Petersons, Peteris
<BJC "Laimite">
24 Lewandowski, Jacek
25 Juutinen, Sami
26 Haljak, Antti
<R.U.S.T.>
27 Paalme, Tõnis
<Limitless Lifestyle>
28 Sevastjanov, Anatoli
<Tartu rulluisu klubi>
TEAM UUSMAA DIMENSION
29 Reinsons, Sandis
<Powerslide-Laimite>
30 Zaviyalov, Vladimir
31 Koppel, Tõnu
<AT SPORDIKLUBI>
32 Lottanen, Esa
33 Roomet, Heiki
34 Aarna, Indrek
<At Sport/Sporditurg.ee>
35 koppel, kuido
<Limitless lifestile / sporditurg.ee>
36 Lewandowski, Jacek
37 Kokk, Robert
38 Kuusk, Andrus Limitless Lifestyle / sporditurg.ee
39 Kaljuvee, Kaspar Albe Team/Bont
40 Luik, Aleks Albe Team/Bont
41 Snore, Sandris
<Powerslide-laimīte >
42 Bitenieks, Lauris
<Powerslide-Laimite>
43 Telga, Ott Rullibuss Team
44 Hansen, Arne Kristian
<HTL>
45 Iljin, Pavel Rullibuss Team
46 Sjucillo, Aldis
<BJC Laimite>
47 Prieditis, Arnis
<BJC Laimite>
48 Pusnins, Ivo 3 winds
49 Oks, Ahti AT Sport / Limitless Lifestile
50 Ritson, Jaanus
51 Mägi, Siim Rullibuss Team
52 Tokman, Urmas
53 Jankovskis, Girts
<Laimite>
54 Kallaste, Priit
55 Grüning, Urmas
56 Danilas, Meelis
<Fixus Otepää>
57 Kivima, Gerth Limitless Lifestyle / sporditurg.ee
58 Janson, Timo Rasmus
59 kAASIK, Priit
<Jõhvi RS>
60 Undrest, Andrus
<Tartu Inline Team>
61 Jurs, Hassar
<Tartu Inline Team>
62 Znotins, Reinis
<Powerslide - Laimite>
63 Cesulis, Viktoras Limitless Lifestyle / sporditurg.ee
64 Must, Kristo
<Tartu Rulluisuklubi>
65 Krivko, Dmitrijs
<BJC “Laimite”>
Powerslide+Laimite
66 Laugus, Jaanus TEAM UUSMAA DIMENSION
67 Mäestu, Jarek
<Tartu Inline Team>
68 Alasi, Karl Kristian AT Sport / Limitless Lifestile
69 Kivi, Allan Limitless Lifestyle / sporditurg.ee
70 Lill, Andreas AT Sport / Limitless Lifestile
71 Sisask, Andreas
72 Lokk, Sulev
<ABEC>
73 Oras, Ülari
<Tartu Inline Team>
74 Teder, Boriss
75 Krõlov, Aarne
76 Veeorg, Koit
77 Kuus, Märt
78 Kuznetsov, Andrei
<Sillamäe SK>
79 Keskpaik, Kert
<Albe Team/Bont>
Albe Team/Bont
80 Rätte , Toivo Rullibuss Team
Rulluisu naistemaraton 42 km
  Name Team Age class
Search by name Search by team Search by class
1 Kalev, Kristiine TEAM UUSMAA DIMENSION
2 Nurgamaa, Sirje
<JÕhvi RS>
3 Gapejeva, Olga
<Tartu Rulluisuklubi>
4 Zemite, Antra
<ASI Ski Box>
5 Jõgi, Elizabeth Albe Team/Bont
6 Priedite, Agate
<BJC Laimite>
7 Leppsoo, Diana
8 Aart, Helen
<Rakvere Bont>
Rakvere Naised
9 Ivanov, Veronica
<Rakvere Bont>
Rakvere Naised
10 Kruusimaa, Piret
<Rakvere Bont>
Rakvere Naised
11 Eltermaa, Gerli
<Rakvere Bont>
Rakvere Naised
12 Ivanov, Liivika
<Rakvere Bont>
Rakvere Naised
13 Kruusmann, Reet
<Rakvere Bont>
Rakvere Naised
14 Saare, Piret
15 Garā, Marta
<SK APEX>
16 Sau, Mari-Liis
<rulluisuklubi ABEC>
17 Metslang, Mirjam
18 Taras, Merily AT Sport / Limitless Lifestile
19 Vingisaar, Terje Rulluisuklubi 8R
20 Rahumägi, Kristi Rulluisuklubi 8R
21 Oras, Kadi
<Tartu Inline Team>
22 Kõrva, Enel
Poolmaraton 21 km
  Name Team Age class
Search by name Search by team Search by class
1 LILLA, Ivar
< TARTU INLINE TEAM>
2 Tammsaar, Timo
3 Sinijõe, Aigar
4 Sagar, Ants
5 Haabma, Siim
6 Soha, Steffen
<Tallinna Kiiruisuklubi>
7 Soha, Steffen
<Tallinna Kiiruisuklubi>
8 Saar, Marek
<Orkla>
9 Mällas, Maria
<Orkla>
10 Grishina, Anna
<Rullibuss Team>
11 Nikkinen, Ahto
12 Prohorenko, Kerli Adaere SK ,,Tervis,, Jõgevamaa
13 Tamm, Art Markkus Adaere SK ,,Tervis,, Jõgevamaa
14 Eistre, Viktoria Adaere SK ,,Tervis,, Jõgevamaa
15 Poom, Helina
<SK Pedja>
16 Poom, Helina
<SK Pedja>
17 Pusnins, Lukass 3 winds
18 Evdokimov, Sergey
19 Pusnins, Arno 3 winds
20 Konrads, Ralfs
21 Rist, Piret
22 Saudins, Rodrigo
<MOTUM>
23 Jõgi, Philip Rullibuss Team
24 Eklund, Urho
<HTL Helsinki>
25 Poom, Kaido
<Sk Pedja>
26 Rajando, Tõnu
27 Svazaite, Emilija
<DEDI>
28 Svazas, Irmantas
<DEDI>
29 Graumane, Evija
<Laimite>
30 Jankovska, Laura
<Laimite>
31 Keba, Andres
32 Vacietis, Gustavs
<ASI>
33 Kucina, Ance
<ASI>
34 Mooses, Maryte
<Rakvere Bont>
35 Kruusmann, Siim
<Rakvere Bont>
36 Laasberg, Karl-Martin
37 Võhma, Nele-Liis
<Rakvere Bont>
38 Toming, Birgit
<Rakvere Bont>
39 Kruusmann, Ivari
40 Lui, Rasmus
<Rakvere Bont>
41 Saudins, Rodrigo
<MOTUM>
42 Lokk, Kristjan
43 Petniunas, Karolis
44 Miglinieks, Artūrs Andris
<ASI>
45 Miglinieks, Arturs Andris
<ASI>
46 Nukki, Meelis
<SK Ridala Spordiklubi>
47 SAKSS, Imants
<ASI>
48 Rukis, Raivo
49 Rukis, Janika
50 Krumina, Anna
<ASI>
51 Männik, Jaak
52 Saudins, Rodrigo
<MOTUM>
53 Kütt, Käroli Rullibuss Team
54 Druka -Jaunzeme, Denisa
<SK ASI -SkiBox>
55 Oras, Keiu
<Tartu Inline Team>
56 Kuus, Jana
57 Tensing, Karin
58 Peterson, Hendrik
59 Čajkovs, Aleksandrs Nikolajs
<Laimīte BJC>
60 Tääker, Reiko
<G4S SK>
61 Toru, Priit
<Jõgeva Spordikeskus>
62 Tsypin, Vladimir
<Tartu Inline Team>
63 Varblane, Ragne
64 Ruusmere, Janek
65 Kiisk, Getter
<Tartu Inline Team>
Rahvarull 10 km
  Name Team Age class
Search by name Search by team Search by class
1 Nurgamaa, Iris
<JÕhvi RS>
2 Raud, Anna
3 Nõlvak, Raili
4 Livcane, Daniela Anna
<Motum>
5 Livcane, Daniela Anna
<Motum>
6 Siitan, Kaia
7 Põldmaa, Kertu Adaere SK ,,Tervis,, Jõgevamaa
8 Kolbin, Kaisa Adaere SK ,,Tervis,, Jõgevamaa
9 Kolbin, Helena Adaere SK ,,Tervis,, Jõgevamaa
10 Indela, Lisanne Adaere SK ,,Tervis,, Jõgevamaa
11 Kannelaud, Maria Adaere SK ,,Tervis,, Jõgevamaa
12 Ozola, Ronja
<SC ASI>
13 Sepp, Urmas
14 Sepp, Amanda
15 Aart, Adeele
<Rakvere Bont>
16 Lichtfeldt, Rico-Helander
<Rakvere Bont>
17 Pihlak, Eliis
<Rakvere Bont>
18 Lipp, Gerlin
<Rakvere Bont>
19 Praats, Maris
<Rakvere Bont>
20 Ilves, Rebecca
<Rakvere Bont>
21 Toming, Ketlin
<Rakvere Bont>
22 Linkmann, Eleanora
<Rakvere Bont>
23 Kruusmann, Heli-Ly
<Rakvere Bont>
24 Lejstrauts, Janis
<BJC "Laimite">
25 Lejstrauta, Marta
<BJC "Laimite">
26 Lejstrauta, Astra
<BJC "Laimite">
27 Talumaa, Sten
<Tallinna Kiiruisuklubi>
28 Ozols, Darens
<SC ASI>
29 Lejstrauts, Karlis
<BJC "Laimite">
30 Pagar, Victoria
<Tallinna Kiiruisuklubi >
31 Soha, Kristen
<Tallinna Kiiruisuklubi>
32 Krumina, Katrina
<ASI>
33 Valge, Magdaleena Rullibuss Team
34 SULMANE, MADARA Powerslide+Laimite
35 Kalvik, Mirjam
36 Kalvik, Aare
37 Liepins, Ricards
<Motum>
38 Snikere, Patricija Elizabete Powerslide+Laimite
39 Snikere, Sofija Tina
<Sporta klubs ASI>
40 Tarmet, Lisandra
<Rullibuss/Tallinna Kiiruisuklubi>
41 PÄRJE, ENDEL
42 PÄRJE, ENDEL
43 Viikmann, Simona
44 Walden, Elias
<HTL Helsinki>
Lasterull 2 km
  Name Team Age class
Search by name Search by team Search by class
1 Tarmet, Lisandra
<Rullibuss Team>
2 Nurgamaa, Mirjam
3 Lomp, Artur
4 Lomp, Birgita
5 Saudins, Rodrigo
6 Livcane, Daniela Anna
<Motum>
7 Ozols, Darens
<SC ASI>
8 Ozola, Ronja
<SC ASI>
9 Vācietis, Edvards
<Asi>
10 Pagar, Victoria
<Tallinna Kiiruisuklubi>
11 Livcane, Daniela Anna
<Motum>
12 Soha, Kristen
<Tallinna Kiiruisuklubi>
13 Soha, Kristen
<Tallinna Kiiruisuklubi>
14 Mäeks, Andrias
<Rakvere Bont rulluisuklubi>
15 Mäeks, Aleksandria
<Rakvere Bont rulluisuklubi>
16 Mällas, Marten
<SK Tervis/ Adavere uisukool>
17 Snikere, Sofija Tina
<Sporta klubs ASI>
18 Snikere, Sofija Tina
<Sporta klubs ASI>
19 Vacietis, Edvards
<ASI>
20 LEJSTRAUTA, MARTA
<BJC LAIMITE>
21 LEJSTRAUTS, KARLIS
<BJC LAIMITE>
22 Kolbin, Kaisa
<SK ,,Tervis,,>
Adaere SK ,,Tervis,, Jõgevamaa
23 Indela, Lisanne Adaere SK ,,Tervis,, Jõgevamaa
24 Kannelaud, Maria Adaere SK ,,Tervis,, Jõgevamaa
25 Põldmaa, Kertu Adaere SK ,,Tervis,, Jõgevamaa
26 Kolbin, Helena Adaere SK ,,Tervis,, Jõgevamaa
27 Ozols, Darens
<SC ASI>
28 Ozola, Ronja
<SC ASI>
29 Liepins, Ricards
<Motum>
30 Vācietis, Edvards
<Asi>
31 Lichtfeldt, Melissa Mai
<Rakvere Bont>
32 Aart, Adeele
<Rakvere Bont>
33 Lipp, Gerlin
<Rakvere Bont>
34 Koppel, Silver
<Rakvere Bont>
35 Kruusmann, Heli-Ly
<Rakvere Bont>
36 Ivanov, Rebeka
<Rakvere Bont>
37 Pihlak, Eliis
<Rakvere Bont>
38 Talumaa, Sten
<Tallinna Kiiruisuklubi>
39 Krumina, Katrina
<ASI>
40 Valge, Jesse Rullibuss Team
41 SULMANE, MADARA Powerslide+Laimite
42 Kalvik, Mirjam
43 Novikova, Daniela
<BJC Laimite>
44 Liepins, Ricards
<Motum>
45 Murauskaitė, Tėja
<Rieduciu akademija>
46 Murauskaitė, Vita
<Rieduciu akademija>
47 Martis, Carmen
<Rakvere Bont>
Väikerull 1 km
  Name Team Age class
Search by name Search by team Search by class
1 Nagel, Marta
2 Kalamees, Linda
<Rullibuss Team>
3 Kalamees, Robert
<Rullibuss Team>
4 Raud, Lore-Andra
5 Ozols, Bruss
<SC ASI>
6 Saar, Rando
<Adavere uisukool>
7 Saar, Henri
<Adavere uisukool>
8 Solodova , Jūlija
<Rollegschool >
9 Nagel, Marta
10 Mällas, Rahel
<SK Tervis/ Adavere uisukool>
11 Snikeris, Daniels Filips
<BJC Laimite>
12 Vaiklo, Joonatan
<Rulluisukool>
13 Biteniece, Asnate
<BJC “Laimite”>
14 Rätsep, Fred Riko
15 Kull, Alec-Jasper Adaere SK ,,Tervis,, Jõgevamaa
16 Mokrovs, Timurs
<BJC "Laimīte">
17 Novikovs, Savva
<BJC Laimite>
18 Ozols, Bruss
<SC ASI>
19 Baumanis, Mārtiņš
20 Riitsalu, Kristofer
21 Jevsejeva, Alivia
<ASI>
22 Svazas, Domantas
<DEDI>
23 Aart, Aileen
<Rakvere Bont>
24 Koppel, Mirtel
<Rakvere Bont>
25 Aart, Inger
<Rakvere Bont>
26 Vahermäe, Ketter
<Rakvere Bont>
27 Vahermäe, kerli
<Rakvere Bont>
28 Mokrovs, Timurs
<BJC "Laimīte">
29 Kivima, Geidi
Pisirull 300 m
  Name Team Age class
Search by name Search by team Search by class
1 Nagel, Emma
2 Pagar, Elisabeth
<Tallinna Kiiruisuklubi>
3 Nagel, Emma
4 Mokrovs, Timurs
<BJC >
5 Novikovs, Savva
<BJC Laimite>
6 Jõgi, Charlotte
7 Mokrovs, Timurs
<BJC "Laimīte">
8 Kivima, Simo

Total 295