4. ETAPP - TALLINNA RAHVASÕIT

Toimumisaeg

Laupäev, 15.08.2020

Asukoht
Start ja finiš on Ülemiste Citys
 
Ajakava
9:00-9:45 numbrite väljastamine ja kohapeal registreerimine
10:10 maratoni meeste start
10:11 maratoni naiste start
12:30 poolmaratoni start
12:31 rahvarulli start
14:25 laste stardid järgmises järjekorras: lasterull, väikerull ja pisirull
15:15 autasustamine
 
Rajakaart

Osavõtutasud
 
Etapile registreerimineEelregistreerimine kuni 12.08.2020Eelregistreerimine kuni 19.08.2020Kohapeal registreerimine
PISIRULL tasuta 5 € 10 €
VÄIKERULL tasuta 5 € 10 €
LASTERULL tasuta 5 € 10 €
RAHVARULL 15 € 20 € 25 €
POOLMARATON 25 € 30 € 35 €
RULLUISUMARATON 30 € 35 € 40 €
 

Ümberregistreerimistasu distantside vahel on 15 € (kallimalt distantsilt odavamale distantsile ümberregistreerides raha ei tagastata). Ümberregistreerimine toimub ainult võistlushommikul sularaha vahendusel ning lõppeb 30 minutit enne vastava distantsi starti.

Rulluisumaraton 42 km
  Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 LINNIK, KIRYL
<Rollersport.net>
M40
2 Markus, Mart TEAM UUSMAA DIMENSION Mehed
3 Liiv, Marten TEAM UUSMAA DIMENSION Mehed
4 Ostsepkov, Ilja TEAM UUSMAA DIMENSION Mehed
5 Valge, Joonas TEAM UUSMAA DIMENSION Mehed
6 Vysotsky, Maksimilian TEAM UUSMAA DIMENSION Mehed
7 Rätte , Toivo M60+
8 Linnik, Kiryl
<Rollersport.net>
M40
9 Kuntu, Kristjan M40
10 LINNIK, KIRYL
<Rollersport.net>
M40
11 Parve, Ain M60+
12 Tomingas, Toivo
<UPM>
M50
13 Pukk, Mairo M40
14 Vestung, Rauno
<8R>
M40
15 Miezītis, Arvis
<BJC Laimite>
Mehed
16 Semjonov, Aleksandr Mehed
Rulluisu naistemaraton
  Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Kalev, Kristiine TEAM UUSMAA DIMENSION Naised
2 Nurgamaa, Sirje
<JÕhvi RS>
N40
Poolmaraton 21 km
  Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 LILLA, Ivar
< TARTU INLINE TEAM>
M50
2 Tammsaar, Timo M40
Rahvarull 10 km
  Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Nurgamaa, Iris
<JÕhvi RS>
N-U15
2 Raud, Anna Naised
3 Nõlvak, Raili N40
4 Livcane, Daniela Anna
<Motum>
N-U13
Lasterull 2 km
  Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Tarmet, Lisandra
<Rullibuss Team>
N-U13
2 Nurgamaa, Mirjam N-U13
3 Lomp, Artur M-U13
4 Lomp, Birgita N-U13
5 Saudins, Rodrigo M-U13
6 Livcane, Daniela Anna
<Motum>
N-U13
7 Ozols, Darens
<SC ASI>
M-U13
8 Ozola, Ronja
<SC ASI>
N-U13
9 Vācietis, Edvards
<Asi>
M-U13
Väike rull 1 km
  Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Nagel, Marta N-U10
2 Kalamees, Linda
<Rullibuss Team>
N-U10
3 Kalamees, Robert
<Rullibuss Team>
M-U10
4 Raud, Lore-Andra N-U10
5 Turovski, Leonid TEAM UUSMAA DIMENSION M-U10
6 Ozols, Bruss
<SC ASI>
M-U10
Pisirull 300 m
  Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Nagel, Emma M/N-U7

Kokku 40