3. ETAPP - FILTER SUURE MUNAMÄE 4. RATTARALLI

Toimumisaeg: Laupäev, 01.08.2020

Asukoht: Start ja ürituskeskus asuvad Haanja kooli ees, finiš Suure Munamäe tipus.

Distantsid
• Pikk sõit 83,3 km (2 ringi: 40,9 km + 42,4 km)
• Lühike sõit 42,4 km (1 ring: 42,4 km)
• Noortesõit 42,4 km (1 ring: 42,4 km)
• Lastesõidud
 
Ajakava
11:00-12:45 - numbrite väljastamine ja kohapeal registreerimine
11:00-13:00 - lastesõitude registreerimine
12:00 - klubide esindajate koosolek / saateautode numbrite väljastamine söögitelgi all
13:00 - start pikale sõidule
13:10 - start lühikesele sõidule
13:20 - start noortesõidule
13:25 - stardid lastesõitudele
Parimate autasustamine toimub 30 minutit peale pika sõidu võitja finišeerumist
17:00 - finiš suletakse
 
Rajakaart

Parkimine
Vältimaks ummikuid ürituskeskuses palume osalejatel parkida trassiga mittekattuvatele ümberkaudsetesse parklatesse lähtuvalt seal kehtivast tavapärasest parimiskorraldusest.
 
Lasteprogramm
Toimuvad lastesõidud (juhend)
• M/N-U7 start, distants ca 300 m
• M/N-U10 start, distants ca 1 km
• M/N-U13 start, distants ca 2 km
 
Põltsamaa toitlustusala
Filter Maanteekarikasarja etappidel on kohal Põltsamaa Rändrestoran, et osalejaid maitsva Põltsamaa supi ning kannujoogiga kostitada.
 
Pesemine
Võistlejatele on loodud pesemisvõimalus võistluskeskuses Pubi finiš ruumides hinnaga 3€.
 
Raja iseloomustus

Tegu on konkurentsitult kõige mägiseima rattaralliga Eestis. Kui mõni sõit üldse võimaldab kodumaal mägede hõngu natutida, siis on see Suure-Munamäe etapp! Võistluskeskus asub Haanja kooli ees, rada kulgeb Haanja-Rebase-Rõuge teed mööda Rõuge suunas. Tegu väga kurvilise ning pidevalt ülesse-alla lookleva teega. Rõugest võetaske suund Võru poole. Kui Rõuge juures on see tee veel üsna mägine, siis peale Valga-Võru maanteele jõudmist läheb rada üsna tasaseks. See on selle raja kõige siledam lõik, mis pakub mägedele vaheduseks veidi ka puhkust. Võru linna piiril pööratakse aga paremale Kasaritsa poole. Möödutakse Võru haiglast, mille ees ootavad taaskord ees korralikud tõusud. Kasaritsast võetakse taaskord suund Rõugesse ning Rõugest mööda Rõuge-Kurgjärve-Haanja teed tagasi alguspunkti. Tasub mainida, et just viimane Rõuge ja Haanja vaheline lõik on raja kõige mägisem. Haanjast suundub pikk sõit teisele ringile. Lühikest sõitu ootab ees aga raske finišitõus Suure-Munamäe tipp. Finiš paikneb Eesti kõrgeimas punktis otse Munamäe torni jalamil. Pikk sõit peab selle tõusu ette võtma peale teise ringi läbimist! Seega on tegu tõelise mäetipu finišiga võistlusega!

Autasustamine
• Etapi autasustamise reglemendiga on võimalik tutvuda võistlusjuhendis.
• Lisaks tavapärasele sarja arvestusele peetakse ka alternatiivset Velotuuri arvestust, mis väärtustab stabiilset sarjas osalemist.
 

Varasemad võitjad: 

2019 Martin Laas
2018 Gert Jõeäär
2011-2017 ei toimunud
2010 Jaan Kirsipuu

Oluline lisainfo
Kuigi võistlustrassil on võistlejate liikumine reguleerijate abil muu liikluse ees prioritiseeritud, pole enamik rajast autodele suletud. Ratturid on ka ise kohustatud kandma hea oma turvalisuse eest ning juhinduma liiklusseadusest. Ilma politsei või turvatöötajate poolse eskordita peavad võistlejad liikuma eranditeta sõidutee parempoolses servas!
 
Pikk sõit 88,3 km
  Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Rahnel, Priit M45
2 Kodasma, Marek M40
3 Oras, Janno M35
4 Rohtma, Valdek
<TÜ ASK>
M40
5 Nõmmeots, Priit M45
6 Kompus, Meelis M45
7 Petrovitš, Üllar
<JK Paralepa>
M45
8 Bauer, Mikk
<JK Paralepa>
M-U19
9 Konrad, Ruudi M45
10 Annion, Silver M35
11 Kriisa, Toomas M50
12 Raivet, Jaan M40
13 Pern, Kaido M30
14 Tarvis, Peeter M-U30
15 Kiskonen, Eero M45
16 Kivioja, Raimo M35
17 Kõiv, Kardo M40
18 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp M50
19 Tulp, Rain M50
20 Vainre, Mart M30
21 Karpov , Anton LIDER Kingisepp M35
22 Vainre, Mart
<Vänt>
M30
23 gustavo, henry LIDER Kingisepp M40
24 gustavo, henry LIDER Kingisepp M40
25 Kiisma, Tauri M30
26 Sepp, Vahur M30
27 Sepp, Vahur M30
28 Apivala, Juss
<RCC>
M35
29 Sisolatins, Arturs
<ZZK TEAM>
M35
30 Port, Kristjan M55
31 Dobrodeev , Sergei LIDER Kingisepp M45
32 MacLeod, Kate
<CFC>
N-U30
33 Savisikk, Kristjan MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi M35
34 Markus, Mart MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi M30
35 Kahem, Simmo
<Paralepa jalgrattaklubi>
M30
36 Reinberk, Aldar M40
37 Lanno, Timo M-U30
38 Rubenis, Normunds M55
39 Belousov, Aleksandr
<baabike>
M35
40 Kasenova, Karina
<baabike>
N-U30
41 Verliin, Lauri
<Tartu Ülikooli Akateemiline Spordiklubi>
M-U19
42 Karpov, Anton LIDER Kingisepp M35
43 Kovadlo, Anton
<CFC spordiklubi>
M35
44 Heinsar, Hardi
<2. jalaväebrigaad>
M45
45 Kolessov, Jevgeni M30
46 Kolessov, Jevgeni M30
47 Adajatullin, Rustam M45
48 Kell, Kevin Kalle
<CFC>
M-U30
49 Kask, Tõnu M-U30
50 Kasenomm, Priit M45
51 Kuresoo, Rain
<Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi>
M35
52 Lehtsaar, Mattias Jonatan
<CFC spordiklubi>
M-U19
53 Kallakmaa, Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi M55
54 Lagenõmm, Aivar Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi M45
55 Linkgreim, Jaanus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi M45
56 Kuresoo, Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi M35
57 Lükk, Alar M30
58 Lillesaar, Tanel VIIMSI SPORT M40
59 Aule, Krister VIIMSI SPORT M40
60 Jaht, Valdur M35
61 Uulimaa, Ats
<Viko>
M-U30
62 Kuljus, Viljar
<Rein Taaramäe Rattaklubi>
M35
63 Kivistik, Gert Hawaii Express M-U30
64 Vaga, Kristo-Enn Hawaii Express M-U30
65 Aksin, Janno Hawaii Express M40
66 Kopli, Tarmo Hawaii Express M40
67 Märtson, Märt Hawaii Express M-U30
68 Salumäe, Priit Hawaii Express M50
69 Nikolaevski, Evgeni Hawaii Express M30
70 Jüriso, Janis
<Z Racing Team>
M35
71 Vaiksaar, Vidrik
<Passion For Adventure MTÜ/Tripassion Triatloniklubi>
M30
72 Kaares, Gregor
<FNT SPORDIKLUBI>
M-U30
73 Kuligin, Aleksei M30
74 Arro, Mihkel
<Mapri Ehitus>
M30
75 Vanatoa, Madis M30
76 Rei, Tarmo
<CFC>
M45
77 Nisu, Oskar
<EvoPro Cycling>
M-U30
78 Palm, Tõnno A&T Sport TEAM M45
79 Soo, Veiko M50
80 Tikk, Lauri
<Suusahullud>
M45
81 Pani, Marek
<Team Stokker>
M45
82 Krusemann, Magnus A&T Sport TEAM M40
83 Saksing, Siim M35
84 Toomela, Tambet M35
85 Varik, Marko
<CC Rekord>
M35
86 Gutmanis , Rauls Murjani sport gimnazium LV M-U19
87 Cukurs , Roberts
<10052848008 >
Murjani sport gimnazium LV M-U19
88 Stals, Renats Murjani sport gimnazium LV M-U19
89 Rikkas, Henrik M55
90 Libek, Maario
<Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi>
M-U19
91 Kalf, Steven
<Saaremaa Jalgrattaklubi Viiking>
M-U30
92 Lang, Mae
<TÜ ASK>
N-U30
93 Matt, Jörgen
<Peloton>
Peloton M-U30
94 Laanemäe, Erki
<Peloton>
Peloton M-U30
95 Metslind, Ottomar
<RTR>
M-U30
96 Piho, Kail
<TÜASK>
M-U30
97 Veevo, Rait
<Peloton>
Peloton M-U19
98 Suluste, Jüri
<SJK Viiking>
M55
99 Evendi, Rando Marten
<CFC>
M-U30
100 Bogdanov, Andrei M30
101 Palli, Timo M40
102 Tupits, Ivo
<Omniva Sk>
M50
103 Türna, Siim M35
104 Kalm, Kelly
<CFC>
N-U30
105 KAERAMAA, GAIDO M50
106 Piirimägi, Peeter M40
107 OSTSEPKOV, ilja
<UUS MAA TEAM>
M30
108 Pavlov, Raul M35
109 Rikk, Joel M50
110 Nigul, Mathilde
<CFC Spordiklubi>
N-U30
111 Värv, Rainis
<Swedbank Spordiklubi>
M-U30
112 Sankmann, Joosep
<Viljandi Rattaklubi>
M-U30
113 Soonik, Kristel Sandra
<Viljandi Rattaklubi>
N-U30
114 Reier, Kusti
<Viljandi Rattaklubi>
M-U19
115 Toom, Tauri
<Viljandi Rattaklubi>
M-U19
116 Susi, Talis M-U30
117 Lielmanis, Ugis
<Engures sportam>
M35
118 Põldre, Urmas
<UP Sport>
M50
119 LEIDT, MARKUS
<PELOTON>
Peloton M-U30
120 Raidma, Steven M40
121 Raidma, Steven M40
122 Sibul, Argo
<Scoutspataljon Team>
M35
123 koppel, Kuido
<sporditurg.ee>
A&T Sport TEAM M50
124 Haljak, Antti M40
125 Talve, Taavi M50
126 Kivirüüt, Margus M40
127 Nõmmela, Aksel
<Bingoal-Wallonie Bruxelles>
M-U30
128 Mesi, Joosep
<Pärnu Kalevi Spordikool>
M-U30
129 Post, Ken
<Pärnu Kalevi Spordikool>
M-U19
130 Milistver, Mairon
<Pärnu Kalevi Spordikool>
M-U19
131 Gristsenko, Ron
<CFC>
M-U19
132 Ebras, Kristo
<KJK>
M40
133 Uusen, Tarvi M50
134 Kadaja, Ilmar M55
135 Reinhold, Allan M35
136 Notton, Rauno
<CFC>
M-U19
137 Karki, Martin
<TÜASK>
M-U19
138 Leino, Peep M40
139 Roose, Kert
<Otepää Rattaklubi>
M-U19
140 Peenema, Reijo M30
141 Pung, Peeter
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
M-U30
142 Närap, Henry
<TÜASK>
M-U19
143 Sinitsyn, Antti
<Team Vänt>
M30
144 Ribelus, Kalle
<DÜNAMO>
M50
145 Pungar, Urmas M40
146 Järva, Kert
<Smart Sport Team>
M-U19
147 Kontus, Oskar
<Smart Sport Team>
M-U19
148 Kutser, Indra
<CFC>
N-U30
149 Kutser, Karmo M-U30
150 Kaupmees, Margus
<Velopete>
M40
151 Oolo, Kristjan Peloton M30
152 Kalja, Mihkel
<Peloton>
M-U30
153 Valvas, Vahur
<RTR>
M35
154 Vilumovs, Ivo EVELO TEAM M35
155 Mikulens, Juris EVELO TEAM M40
156 Akis, Sandis EVELO TEAM M45
157 Ints, Kalev
<PELOTON>
M45
158 Kiskonen, Siim
<ECSEL Saint-Etienne Loire>
M-U30
159 Kärdi, Tarmo
<SuusaAkadeemia>
M45
160 Virkebau, Ardo
<Treeningpartner>
M35
161 Hermaküla, Hannes M50
162 Andersons, Roberts Murjani sport gimnazium LV M-U19
Lühike sõit 43,7 km
  Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Kotkin, Pavel M40
2 Rooba, Martti M35
3 Kotkas, Aivar M40
4 Valg, Marek M40
5 Rohtma, Katrin
<TÜ ASK>
N35
6 Kotkin, Pavel M40
7 Guläjev, Roland M40
8 SOKOLOVS, JANIS M60
9 Õitspuu, Sergei
<Redbike>
M45
10 Nigul, Alar
<CFC>
M55
11 Vain, Ermet M40
12 Nikopenzius, Ivar M40
13 Ploompuu, Kaido M35
14 Nõmme, Anre M45
15 Teras, Jaanika N40+
16 Priivits, Janno M40
17 Põldemaa, Meelis M50
18 Valdmann, Sven M50
19 Eenraid, Priit M45
20 Tamm, Bruno M45
21 Romandi, Arvi
<Rae Rattaklubi>
M40
22 Ööbik, Antti M45
23 Jaago, Aivar M60
24 Meltsas, Veiko M45
25 Tammearu, Tarmo M40
26 Lillmaa, Ove M-U30
27 Viigipuu, Toomas M60
28 Ilgvars, Pletiens
<Smiltenes Vanagi>
M60
29 näss, margo M50
30 Nurmsalu, Rain
<Spordiklubi IKS>
M50
31 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp M50
32 Koger, Siim M35
33 Tulp, Tiia N40+
34 Järvet, Heiti M40
35 Graudins, Kaspars
<FORCE FIX>
LIDER Kingisepp M40
36 ILLAK, Peeter M50
37 ILLAK, Peeter M50
38 ILLAK, Peeter M50
39 Piirisild, Indrek
<Power Dropouts>
M35
40 Piirisild, Indrek
<Power Dropouts>
M35
41 Tuul, Toomas M-U30
42 Tuul, Sander M30
43 ILLAK, Peeter M50
44 Rozko, Aivar
<Kalev>
M55
45 Salundi, Silver M40
46 Hanni, Toomas Annikoru Hundid M50
47 Viinalass, Leho Annikoru Hundid M35
48 Salundi, Silver M40
49 Kask, Kristjan M40
50 külv, Hannes
<TYSK as>
M35
51 Toomsalu, Ilmar MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi M50
52 Pärtel, Marco MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi M45
53 Alaru, Riho
<Peloton>
M35
54 Taavits, Meelis Annikoru Hundid M45
55 Kļaviņš, Laimonis M55
56 Laul, Raines
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M35
57 Põld, Ivo
<Uuesalu Spordiklubi>
M50
58 Lepik, Janno M35
59 Haava, Henno M45
60 Ord, Tõnu
<CC Superior>
M50
61 Sinilill, Veronika
<CC Superior>
N40+
62 Kukk, Aivo M60
63 Kaur, Väino
<Freesport>
M50
64 Linkgreim, Margus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi M45
65 Vähi, Ilmar
<TYASK>
M40
66 Visnapuu, Tarmo VIIMSI SPORT M40
67 Tito, Birgit VIIMSI SPORT N30
68 Visnapuu, Siiri VIIMSI SPORT N40+
69 Killing, Gert
<Hawaii Express>
M40
70 Tarmu, ragnar Hawaii Express M40
71 Veske, Peeter M60
72 Ritson, Jaanus M45
73 Širokov, Juri
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M30
74 Neemela, Kurmo
<Dünamo >
M50
75 Heinla, Siim M30
76 Mihhailov, Viktor
<Narva Hawaiiexpress>
M55
77 Jääger, Liis
<Rein Taaramäe rattaklubi>
N-U30
78 Pütsep, Andri M35
79 Porotsin, Sergei M35
80 Karlis, Veiko M35
81 Merisalu, Margus
<Tartu SK Velo>
M65
82 Kaldoja, Avely
<TYASK>
N30
83 Strugova Rozko, Tatjana N35
84 Väärtmaa, Ailar
<Team Vänt>
M-U30
85 Kool, Kristian M40
86 Kuusma, Maikel
<TÜASK>
M-U30
87 Umbleja, Mati M60
88 Kask, Sten
<Spordipartner >
M-U30
89 Sildvee, Rainer
<kinema.eu>
M35
90 Parv, Martin
<Raplamaa Rattaklubi KoMo>
M-U30
91 Aigro, Marko M35
92 Prükkel, Jaanus
<KJK>
M50
93 tiido, mati M45
94 Ellermaa, Karel M-U30
95 Miilmann, Rauno M-U30
96 Heinla, Raido M-U30
97 Valk, Hillar
<VOC/Rattabaas>
M70+
98 Talviste, Tarvi
<Tripassion Triatloniklubi>
M50
99 Jeret , Kalevi
<Püha Loomaaed>
M55
100 Juul, Mari-Liis
<Sparta>
N40+
101 Reimann, Anti
<TCT>
M45
102 Tombak, Tanel
<TCT>
M30
103 Lepik, Jaanus M30
104 Lang, Tea
<TÜ ASK>
N40+
105 Kalm, Toomas
<Proshop Team>
M45
106 Kõiv, Marek M40
107 Kuldmäe, Toivo
<Püha Loomaaed>
M55
108 Kärner, Mart
<Peloton>
Peloton 2 M50
109 Tiisler, Marko M50
110 Rokk, Riho M30
111 Pensa, Heiki
<Valio Eesti AS>
M60
112 Lepmets, Markus M-U30
113 Vene, Sven
<Ketspeetrid>
M50
114 Luusepp, Leino M40
115 Pallav, Laivo M40
116 Naurits, Joel
<Velopete>
M40
117 Kangur, Toivo M55
118 Jürisoo, Sass M-U30
119 Rikolas, Martin M40
120 Rebane, Aimur
<Spordiklubi Valga-Valka>
M45
121 Neemela, Kurmo
<Dünamo >
M50
122 Neemela, Kurmo
<Dünamo >
M50
123 Einroos, Evert
<CC Rota Mobilis>
M-U30
124 Kuuskman, Carol
<CFC>
N-U30
125 Kuldkepp, Kristi
<TYASK>
N30
126 Kiusalaas, Tiia N40+
127 Rattur, Rajko M35
128 Laaniste, Mart
<Järva-Jaani RSK>
M45
129 LEIDT, MEELIS
<PELOTON>
Peloton 2 M50
130 Zalitis, Didzis M50
131 Karjane, Jaak
<Spordipartner>
M35
132 Soo, Veiko M50
133 Linde, Indrek
<Hokiklubi Tornaado>
M45
134 Hion, Lars-Erik
<CC REKORD>
M40
135 Kasak, Martin M45
136 Vanags, Heikki M45
137 Floren, Kaupo M45
138 Raudvee , Märt M35
139 Tõnutare, Anett
<Tripassion Triatloniklubi>
N30
140 Soorm, Ahto M40
141 Muni, Pille
<Triatloniklubi Tripassion>
N35
142 Haav, Viljar M45
143 Pung, Piret
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
N-U30
144 Maranik, Marek M45
145 Mosins, Ivo
<Force Fix>
M30
146 Ozols, Ivo
<Force Fix>
M35
147 Laaniste, Andres
<Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi>
M45
148 Luur, Ervin
<Püha Loomaaed>
M60
149 Karpenko , Sergei M45
150 Värnik, Ahti
<Velomaniakid>
M50
151 Kirs, Hannes Tartu2024/BCC M40
152 Lippe, Kevin
<Püha Loomaaed>
M-U30
153 Kongo, Kalmer M60
154 Savolainen, Heikki
<CP Estonia>
M30
155 Einroos, Henri
<CC Rota Mobilis>
M-U19
156 Jermakov, Janar
<Peloton>
M30
157 Eensoo, Ardi M45
158 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M50
159 Cakmak, Sinan M40
160 Ots, Riho
<Hawaii Express>
M35
161 Ets, Aare M45
162 Pihtjõe, Janek VIIMSI SPORT M45
163 Vilms, Lii N40+
164 Turba, Joosep Tawan M-U19
Noortesõit 43,7 km
  Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Lugenberg, Annikki
<CFC>
N-U17
2 Rannala, Maribel N-U15
3 Surva, Karolin N-U17
4 Reintop, Karel M-U15
5 Treier, Maria
<CFC>
N-U15
6 Kivistu, Eliise
<SK Rakke>
N-U17
7 Kaljur, Hannah
<SmartSport>
N-U17
8 Aduson, Gabriel Helmut M-U17
9 Kalmus, Kaaro
<Kalevi Jalgratta Klubi>
M-U17
10 Jaht, Joonas
<Rein Taaramäe Rattaklubi>
M-U15
11 Tuisk, Aidi Gerde
<CFC>
N-U19
12 Rei, Karel Gustav
<CFC>
M-U15
13 pärn, andri
<TYSK>
M-U17
14 Nigul, Natali Nora
<CFC>
N-U15
15 Dooner, Carl Peeter
<CFC>
M-U15
16 Mäeuibo, Markus
<Kalevi jalgrattakool>
M-U17
17 Sviridenko , Erik
<KJK>
M-U17
18 Mõttus, Matthias
<Haanja Rattaklubi>
M-U15
19 Tamm, Lauri
<Kalevi Jalgrattakool>
M-U17
20 Prants, Annabrit
<KJK>
N-U17
21 Saul, Evar
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U17
22 Saar, Mauro Erik
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
23 Vilbaste, Andreas
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
24 Käärst, Ruben
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
25 Saar, Markus Aleksander
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
26 Rüster, Oliver
<Peloton>
M-U17
27 Luht, Robin
<Peloton>
M-U15
28 Lepik, Robert
<Peloton>
M-U15
29 Ivainen, Richard
<Peloton>
M-U15
30 Kurg, Andro
<VIKO>
M-U15
31 Rullingo, Rainer
<VIKO>
M-U15
32 Madisson, Mik
<VIKO>
M-U15
33 Lehtpuu, Tanel
<VIKO>
M-U15
34 Kurg, Martin
<VIKO>
M-U17
35 Karlep , Georg
<Rein Taaramäe Rattaklubi>
M-U17
36 Zarins, Arnolds M-U17
37 Somelar, Remo
<TÜASK>
M-U15
38 Väinola, Christopher
<KJK>
M-U17
39 Mätik, Oliver
<Kalevi Jalgrattakool>
M-U17
40 Lielmanis, Elvis
<Talsu sporta skola>
M-U15
41 Anipai, Meelis
<Otepää Rattaklubi>
M-U15
42 Kiviväli, Karl
<TÜASK>
M-U17
43 Aavik, Sander
<Ujumise Spordiklubi>
M-U17
44 Hion, Oliver
<CFC>
M-U17
45 Ebras, Elisabeth
<KJK>
N-U17
46 Rooni, Ron
<cfc Sordiklubi>
M-U15
47 Kõiv, Glen Gregory
<CFC Spordiklubi >
M-U17
48 Saar, Andris Roland
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
M-U17
49 Reiljan, Janmar
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
M-U17
50 Lenzius, Martti
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
M-U17
51 Härmson, Fredi
<CFC Spordiklubi>
M-U17
52 Leis, Lauri M-U17
53 Soeson, Tauri
<TÜASK>
M-U17
54 Kruve, Kaur M-U17
55 Leis, Lauri M-U17
56 Sillat, Stig-Tristan
<TÜASK>
M-U15
57 Sander, Laura Lizette
<Pärnu Kalevi Spordikool>
N-U17
Lastesõit 2 km
  Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Mandel, Mathias Lennart
<Nõmme Rattaklubi>
M-U13
2 Mandel, Mathias Lennart
<Nõmme Rattaklubi>
M-U13
3 Ormus, Elvis
<NRK>
M-U13
4 Sööt, Kristofer M-U13
5 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
M-U13
6 Eenraid, Eneli N-U13
7 Eenraid, Ereli N-U13
8 Siilbek, Tomi
<Otepää Rattaklubi>
M-U13
9 Seesmaa, Marten
<Velo>
M-U13
Lastesõit 1 km
  Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Mandel, Markus
<Nõmme Rattaklubi>
M-U10
2 Guläjev, Sten-Roland M-U10
3 Ormus, Dominic
<NRK>
M-U10
4 Nigul, Armin Aleks
<CFC>
M-U10
5 Sepp, Jesse-Revo M-U10
6 Rooba, Frank Martin M-U10
7 Kalm, Kenerth
<CFC>
M-U10
8 Külv, Kert
<Tyask>
M-U10
9 SURVA, JÜRGEN M-U10
10 Tiisler, Robin M-U10
11 Linde, Steven
<Hokiklubi Tornaado>
M-U10
Lastesõit 300 m
  Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Rooba, Elenor Harriet N-U7
2 Lepik, Anete N-U7
3 Lepik, Eliise N-U7
4 Kuljus, Thor M-U7
5 Kuljus, Brita N-U7
6 Vaab, Lisandra N-U7
7 Raidma, Anita N-U7
8 Raidma, Jan M-U7
9 Eensoo, Sandra N-U7

Kokku 412