3. etapp / Filter Temposari Kose-Ristil, start uuel 2+2 maanteel

Toimumisaeg: kolmapäev, 27.05.2020

Asukoht: Start, finiš ja ürituskeskus on 

Distantsid ja alad
• Ratas 20 km - osalejad lähetatakse rajale kahe kaupa 30 sekundiliste intervallidega ent sobiva paarilise puudumisel on lubatud startida ka üksinda.
• Jooks 5 km - osalejad lähetatakse rajale ühe kaupa 15 sekundiliste intervallidega
 
Ajakava
17:00-19:30 - rattadistantsi numbrite väljastamine ja kohapeal registreerimine
17:00-19:50 - jooksudistantsi numbrite väljastamine ja kohapeal registreerimine
17:30-19:30 - start on avatud ratturitele
19:35-19:50 - start on avatud jooksjatele
20:30 - ürituskeskus ja finiš suletakse
 

Rajakaart

Parkimine
• Vältimaks ummikuid ürituskeskuses palume osalejatel parkida trassiga mittekattuvatele ümberkaudsetele tänavatele ja parklatesse lähtuvalt seal kehtivast tavapärasest parimiskorraldusest.
 
Soojendamine
• Rajal soojendamine on võistluse ajal keelatud. Austagem kaasvõistlejaid ning laskem neil häirimatult oma võistlussõidule keskenduda.
• Soojendamiseks on võistluskeskuses korraldaja poolt soojenduspukid, mis on kõikidele osalejatele tasuta kasutamiseks.
 
Rajakirjeldus
• 
 
Autasustamine
• Parimaid autasustatakse sarja kokkuvõttes. Üksikutel etappidel eraldi autasustamist ei toimu.
• Stabiilset osalemist tunnustab auhinnaprogramm Kullapada.
 
Oluline lisainfo
• Tuletame meelde, et kuigi võistlustrassil on võistlejate liikumine reguleerijate abil muu liikluse osas prioritiseeritud, pole enamik rajast autodele suletud ning võistlejad on ka ise kohustatud kandma hea oma turvalisuse eest.
• Ratturid on kohustatud liikuma kogu trassi ulatuses vaid pärisuunavööndis - kurvide lõikamine ja telgjoone ületamine on rangelt keelatud.
• Jooksjad peavad liikuma pöördeni ja tagasi ühes ja samas tee servas - stardi poolt vaadates tee parempoolses servas. See tähendab, et esimene pool distantsi liigutakase autoliiklusega pärisuunas, teine pool vastassuunas. Ohutuse huvides tuleb jooksta nii tee pervel kui võimalik, keset teed jooksmine on keelatud.
Paarissõit 20 km
  Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Noormets, Aivar M60
2 Lokk, Sulev
<ABEC>
M50
3 Pajus, Rene M40
4 Sikk, Andres M40
5 Olesk, Taivo M30
6 Bauer, Mikk
<JK Paralepa>
M-U19
7 Kask, Hendri M-U17
8 Vain, Ermet M40
9 Mäe, Mati M30
10 Kruusalu, Zinaida N45
11 Maajärv, Rene M45
12 Kasela, Taavi M35
13 Vorontsov, Aleksei M45
14 Haljak, Antti M40
15 Trallmann, Ursula N45
16 Trallmann, Tauno M45
17 Olgo, Raivo M50
18 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M50
19 Värv, Sander
<Rekord CC>
M35
20 Vassiljev, Oleg
<Kalevi Jalgrattakool>
M60
21 Bronishevskaja, Zlata
<Maardu Kalevi Jalgrattakool>
N-U15
22 Kübar, Helen N35
23 Kübar, Rene M40
24 Ott, Indrek M40
25 Mets, Oliver M30
26 Ööbik, Antti M45
27 Lugenberg, Annikki
<CFC>
N-U17
28 Vasarik, Aarne M40
29 Vahemaa, Madis
<Shoproller Kose AMK Cycling Team>
M45
30 Märtson, Märt M-U30
31 Johanson, Marko
<RedBike>
M30
32 Evendi, Rando Marten M-U23
33 Jaago, Aivar M60
34 Kivioja, Raimo M35
35 Tammearu, Tarmo M40
36 Põlda, Aivar M35
37 Treier, Maria
<CFC>
N-U15
38 Savitsch, Grete Maria N-U17
39 Savitsch, Gert Martin M-U15
40 Tarassov, Igor
<Nõmme Rattaklubi>
M55
41 Tarassov, Matvei
<Nõmme Rattaklubi>
M-U19
42 Vinogradov, Vladimir M50
43 Nael, Margus M35
44 Tulp, Rain
<KOMO>
M50
45 Tulp, Tiia N50
46 Tuul, Annika N40
47 Palk, Esko
<vk Velron>
M50
48 Palk, Esko
<vk Velron>
M50
49 Eenma, Siim
<Nõmme Rattaklubi>
M-U15
50 Port, Kristjan M60
51 New, Frederick M65
52 Lagenõmm, Aivar
<Järva-Jaani RSK>
M45
53 Daniel, Ken Uuesalu Spordiklubi M40
54 Rammul, Risto Uuesalu Spordiklubi M40
55 Kirch, Mareck Uuesalu Spordiklubi M40
56 Kiitam, Ivar
<Kalevi Jalgrattakool>
M-U30
57 Lumi, Margus Uuesalu Spordiklubi M45
58 Tammepuu, Riko
<Nõmme Rattaklubi>
M-U15
59 Sild-Neeme , Eike
<Trismile >
N40
60 Kull, Andre
<CC ROTA MOBILIS>
M40
61 Kull, Andre
<CC ROTA MOBILIS>
M40
62 Gorov, Aleksei M40
63 MacLeod, Kate
<CFC>
N-U30
64 Vaikmaa, Siim M40
65 Sazonov, Mark
<Kalevi Jalgrattakool>
M-U19
66 Uibo, Signe
<Tripassion Triatloniklubi>
N45
67 Rohtma, Valdek
<TÜ ASK>
M40
68 Rohtma, Katrin
<TÜ ASK>
N35
Jooks 5 km
  Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Vinogradov, Vladimir M50
2 New, Frederick M65
3 Ingerma, Peeter
<UPSport/Kats&Pets>
M45
4 Juhkov, Janar
<Treeningpartner Sportland >
M30
5 Mändla, Oliver M-U30
6 Lugenberg, Külliki
<CFC>
N40
7 Savitsch, Grete Maria N-U17
8 Pihlakas, Marko M35
9 Värik, Hanna-Liisa N-U17

Kokku 77

Siia tulevad tulemused