3. ETAPP - FILTER TEMPOSARI KIILIS

Toimumisaeg: pühapäev, 14.06.2020

Asukoht: Start, finiš ja ürituskeskus on Kiili alevis Kiili gümnaasiumi ees.

Distantsid ja alad
• Ratas 25 km - osalejad lähetatakse rajale ühe kaupa 1 minutiliste intervallidega
• Jooks 5 km - osalejad lähetatakse rajale ühe kaupa 30 sekundiliste intervallidega
 
Ajakava
10:30 - sekretariaat alustab tööd, numbrite väljastamine
11:00-12:30 - numbrite väljastamine ning startimine kindlaksmääratud stardiajal
12:30-13:30 - võistluskeskus lõpetab tegevuse
13:30-15:00 - numbrite väljastamine ning startimine kindlaksmääratud stardiajal
15:00-16:00 - võistluskeskus lõpetab tegevuse
16:00-17:30 - numbrite väljastamine ning startimine kindlaksmääratud stardiajal
18:15 - ürituskeskus ja finiš suletakse, vajadusel tehakse lisastardid alates kell 18:30
 

Rajakaart

 
Parkimine
• Vältimaks ummikuid ürituskeskuses palume osalejatel parkida trassiga mittekattuvatele ümberkaudsetele tänavatele ja parklatesse lähtuvalt seal kehtivast tavapärasest parimiskorraldusest.
 
Soojendamine
• Rajal soojendamine on võistluse ajal keelatud. Austagem kaasvõistlejaid ning laskem neil häirimatult oma võistlussõidule keskenduda.
• Soojendamiseks on võistluskeskuses korraldaja poolt soojenduspukid, mis on kõikidele osalejatele tasuta kasutamiseks. PS! Erimeetmetest tingituna ei ole hooajal 2020 ühiskasutatavaid soojenduspukke võimalik kasutada!

 

Rajarekordid

Jalgratturid eraldistardisJalgratturid paarissõidusJooksjad

1. Artjom Mirzojev, 31:54.4 (2019)

2. Gert Kivistik, 31:54.4 (2019)

3. Oskar Maidre, 31:56.8 (2019)

1. Artjom Mirzojev & Gert Kivistik, 31:54.4 (2019)

2. Oskar Maidre & Arthur Kooser, 31:56.8 (2018)

3. Oskar Maidre & Kert Martma, 32:19.4 (2019)

1. Bert Tippi, 15:35.0 (2018)

2. Janar Juhkov, 16:12.5 (2019)

3. Oliver Kulbas, 17:04.7 (2018)

Rajakirjeldus
Tegu on klassikalise edasi-tagasi sõidetava võistlustrassiga. Starditakse Kiili alevis Kiili gümnaasiumi ees. Start paikneb kergliiklusteel, kuid juba sajakonna meetri pärast suundutatakse hea teekattega peateele, mida mööda liigutakse 12,5 km kuni pöördeni, misjärel tullakse sama teed pidi tagasi. Läbitakse Lähtse ja Nabala külad ning pikk ja maaliline teelõik Nabala ja Tuhala vahel. Pööre asub vahetult enne Tuhala teeristi. Teekate on enamik rajast krobeline, kuid ilma löökaukudeta. Raja alguses on väga hea uus sile asfalt, hiljem krobeline kõva kate. Nabala ja Tuhala vaheline teelõik on väga kurviline. Tõuse ja laskumisi rajal ei ole. Tähelepanu - raja esimesed ja viimased meetrid kergliiklusteel on üsna kitsad ja tehnilised!
 
Autasustamine
• Parimaid autasustatakse sarja kokkuvõttes. Üksikutel etappidel eraldi autasustamist ei toimu.
• Stabiilset osalemist tunnustab auhinnaprogramm Kullapada.
 
Oluline lisainfo
• Tuletame meelde, et kuigi võistlustrassil on võistlejate liikumine reguleerijate abil muu liikluse osas prioritiseeritud, pole enamik rajast autodele suletud ning võistlejad on ka ise kohustatud kandma hea oma turvalisuse eest.
• Ratturid on kohustatud liikuma kogu trassi ulatuses vaid pärisuunavööndis - kurvide lõikamine ja telgjoone ületamine on rangelt keelatud.
• Jooksjad peavad liikuma pöördeni ja tagasi ühes ja samas tee servas - stardi poolt vaadates tee parempoolses servas. See tähendab, et esimene pool distantsi liigutakase autoliiklusega pärisuunas, teine pool vastassuunas. Ohutuse huvides tuleb jooksta nii tee pervel kui võimalik, keset teed jooksmine on keelatud.
Eraldistart 25 km (11:00-12:30)
  Stardiaeg Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi stardiaja järgi Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 10:59:00 Väärtmaa, Ailar
<Team Vänt>
M-U30
2 11:00:00 Kask, Ants
<Redbike>
M50
3 11:01:00 Ailt, Priit
<Tripassion Triatloniklubi>
M35
4 11:02:00 Härmsalu, Jorma
<21CC Triatloniklubi>
M35
5 11:03:00 Sazonov, Mark
<Kalevi Jalgrattakool>
M-U19
6 11:04:00 Kasenomm, Priit M45
7 11:05:00 Daniel, Ken Uuesalu Spordiklubi M40
8 11:06:00 Rammul, Risto Uuesalu Spordiklubi M40
9 11:07:00 Kirch, Mareck Uuesalu Spordiklubi M40
10 11:08:00 Lumi, Margus Uuesalu Spordiklubi M45
11 11:09:00 Johanson, Marko
<RedBike>
M30
12 11:10:00 Kirillova, Jelena N40
13 11:11:00 Lehtsaar, Mattias Jonatan
<CFC spordiklubi>
M-U19
14 11:12:00 Antoniak, Marek M50
15 11:13:00 Antoniak, Lars Sebastian M-U17
16 11:14:00 New, Frederick M65
17 11:15:00 Hein, Danel M45
18 11:16:00 Kull, Andre
<CC ROTA MOBILIS>
M40
19 11:17:00 Kiitam, Ivar
<Kalevi Jalgrattakool>
M-U30
20 11:18:00 Port, Kristjan M60
21 11:19:00 Eenma, Siim
<Nõmme Rattaklubi>
M-U15
22 11:20:00 Palk, Esko
<vk Velron>
M50
23 11:21:00 Vaikmaa, Siim M40
24 11:22:00 Tammepuu, Riko
<Nõmme Rattaklubi>
M-U15
25 11:23:00 Reinpõld, Risto M40
26 11:24:00 Tulp, Rain
<KOMO>
M50
27 11:25:00 Tulp, Tiia N50
28 11:26:00 Nael, Margus M35
29 11:27:00 Vinogradov, Vladimir M50
30 11:28:00 Tarassov, Igor
<Nõmme Rattaklubi>
M55
31 11:29:00 Tarassov, Matvei
<Nõmme Rattaklubi>
M-U19
32 11:30:00 Lokk, Sulev
<ABEC>
M50
33 11:31:00 Sinilill, Veronika
<CC Superior>
N45
34 11:32:00 Ord, Tõnu
<CC Superior>
M50
35 11:33:00 Treier, Maria
<CFC>
N-U15
36 11:34:00 Tammearu, Tarmo M40
37 11:35:00 Näks, Einar
<Rae Rattaklubi>
M40
38 11:36:00 Kivioja, Raimo M35
39 11:37:00 Jaago, Aivar M60
40 11:38:00 Kaljumäe, Martin
<RedBike>
M35
41 11:39:00 Nigul, Natali Nora
<CFC>
N-U15
42 11:40:00 Piiritalo, Janis
<Haanja RK>
M35
43 11:41:00 Jüriso, Janis
<Z Racing Team>
M35
44 11:42:00 Aduson, Gabriel Helmut
<CFC>
M-U17
45 11:43:00 Vahemaa, Madis
<Shoproller Kose AMK Cycling Team>
M45
46 11:44:00 Mets, Oliver M30
47 11:45:00 Ott, Indrek M40
48 11:46:00 Kübar, Rene M40
49 11:47:00 Kübar, Helen N35
50 11:48:00 Bronishevskaja, Zlata
<Maardu Kalevi Jalgrattakool>
N-U15
51 11:49:00 Vassiljev, Oleg
<Kalevi Jalgrattakool>
M60
52 11:50:00 Metsamaa, Anneli N30
53 11:51:00 Jefimov, Jevgeni M30
54 11:52:00 Rohtma, Valdek
<TÜ ASK>
M40
55 11:53:00 Rohtma, Katrin
<TÜ ASK>
N35
56 11:56:00 Olgo, Raivo
<Tripassion Triatloniklubi>
M50
57 11:57:00 Haljak, Antti M40
58 11:58:00 Vorontsov, Aleksei M45
59 11:59:00 Kasela, Taavi M35
60 12:00:00 Klaos, Hugo
<Koidu Suusaklube>
M40
61 12:01:00 Kruusalu, Zinaida N45
62 12:02:00 Mäe, Mati M30
63 12:03:00 Kask, Hendri M-U17
64 12:04:00 Vain, Ermet M40
65 12:05:00 Bauer, Mikk
<JK Paralepa>
M-U19
66 12:06:00 Olesk, Taivo M30
67 12:07:00 Sikk, Andres M40
68 12:08:00 Vasarik, Aarne M40
69 12:09:00 Noormets, Aivar M60
70 12:10:00 Visnapuu, Tarmo
<VIIMSI SPORT>
M40
71 12:11:00 Ernes, Sander M35
72 12:12:00 Sepp, Aleksandr M35
73 12:13:00 Pulst, Raivo
<RedBike>
M35
74 12:14:00 Knjazetski, Aleksandr M30
75 12:15:00 Guläjev, roland M40
76 12:16:00 Toomla, Ragnar
<21CC Triatloniklubi>
M40
77 12:17:00 Andrejev, Ilja M30
78 12:18:00 Fazõlov, Maksim
<Spordipartner>
M40
79 12:19:00 Rozko, Aivar
<Kalev>
M55
80 12:20:00 Taal, Tanel
<21CC>
M35
81 12:21:00 Hein, Oskar M-U17
82 12:22:00 Demjantshuk, Vladimir
<Refonda Sports Team>
M35
83 12:23:00 Gordienko , Konstantin
<Refonda Sports Team>
M35
84 12:24:00 Lepp, Emeri
<Kulgur Team>
M40
85 12:25:00 Tomson, Mart M50
86 12:26:00 Nõmme, Anre
<Saare Paraspordi Selts>
M45
87 12:27:00 Timmermann, Toomas M30
88 12:28:00 Saar, Sander M-U30
89 12:29:00 Sokk, Harri
<Tabasalu Triatloniklubi>
M30
Eraldistart 25 km (13:30-14:40)
  Stardiaeg Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi stardiaja järgi Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 13:30:00 Rang, Joel
<Redbike>
M40
2 13:31:00 Milistver , Meelis M45
3 13:32:00 Milistver , Mairon
<Pärnu Kalev Spordikool >
M-U19
4 13:33:00 Lepik, Janno M35
5 13:34:00 Rang, Gisele
<CFC >
N-U13
6 13:35:00 Lepik, Jaanus M30
7 13:36:00 Kivistu, Eliise
<SK Rakke>
N-U17
8 13:37:00 Uibo, Signe
<Tripassion Triatloniklubi>
N45
9 13:38:00 Lepikson, Robert M-U13
10 13:39:00 Lepikson, Kristin N35
11 13:40:00 Moks, Marin N35
12 13:41:00 Kaur, Väino
<Freesport>
M50
13 13:42:00 Eesmaa, Sander
<Tripassion Triatloniklubi>
M-U30
14 13:43:00 Arus, Tiit
<21 CC Triatloniklubi>
M45
15 13:44:00 Irbe, Birgit
<Nõmme Rattaklubi>
N-U15
16 13:45:00 Ülavere, Raimo M50
17 13:46:00 Laane, Kerttu-Liis
<Team Enervit Estonia>
N-U30
18 13:47:00 Sildvee, Rainer
<kinema.eu>
M35
19 13:48:00 Kiipsaar, Raido M50
20 13:49:00 Pohl, Marko
<A&T Sport Team>
M30
21 13:50:00 Pohl, Lauren
<cfc>
N-U15
22 13:51:00 Kalm, Kelly N-U30
23 13:52:00 Pani, Marek
<Team Stokker>
M45
24 13:53:00 Veidemann, Marko M-U30
25 13:54:00 ILUMÄE, TIIT M65
26 13:55:00 Siim, Marek M40
27 13:56:00 Koosapoeg, Kaarel M30
28 13:57:00 Puusepp, Karlis M40
29 13:58:00 TAMPEL, RAUL M40
30 13:59:00 Elling, Toomas
<Rae Rattaklubi>
M45
31 14:00:00 Elbrecht, Erki M40
32 14:01:00 Laanemets, Meelis M45
33 14:02:00 Kuhi, Rainer
<21CC Triatloniklubi>
M40
34 14:03:00 Huik, Laura
<Triatloni 21CC>
N30
35 14:04:00 Põldre, Urmas
<UP Sport>
M50
36 14:05:00 Einroos, Evert
<CC Rota Mobilis>
M-U30
37 14:06:00 Künnapuu, Ingomar M40
38 14:07:00 Salm, Martti
<21cc Triatloniklubi>
M30
39 14:08:00 Gristsenko, Ron
<CFC>
M-U19
40 14:09:00 Andla, Laura
<21cc triatloniklubi>
N-U23
41 14:10:00 Hanvere, Hanne Grete
<Triatloniklubi 21CC>
N-U19
42 14:11:00 ZAITSEVA, KATRIN
<21cc triatloniklubi>
N-U30
43 14:12:00 TREPP, KAAREL M-U23
44 14:13:00 Lang, Mae
<Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi>
N-U30
45 14:14:00 Pappel, Elvo M40
46 14:15:00 Vimberg, Vjacheslav M45
47 14:16:00 Saul, Evar
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U17
48 14:17:00 Saar, Mauro Erik
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
49 14:18:00 Käärst, Ruben
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
50 14:19:00 Vilbaste, Andreas
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
51 14:20:00 Männi, Anatoli
<KJK>
52 14:21:00 Lehemaa, Taavi
<Paralepa>
M-U30
53 14:30:00 Kaljur, Hannah
<Smart Sport>
N-U17
54 14:38:00 Lugenberg, Annikki
<CFC>
N-U17
55 14:39:00 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M50
56 14:40:00 Pallas, Helari
<CityStock>
M40
Jooks 5 km (14:45-15:00)
  Stardiaeg Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi stardiaja järgi Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 14:45:00 Savitsch, Grete Maria N-U17
2 14:45:30 Pihlakas, Marko M35
3 14:46:00 Lugenberg, Külliki
<CFC>
N40
4 14:46:30 Vinogradov, Vladimir M50
5 14:47:00 Ingerma, Peeter
<UPSport/Kats&Pets>
M45
6 14:47:30 Välja, Maikel Magnus M-U13
7 14:48:00 New, Frederick M65
8 14:48:30 Mändla, Oliver M-U30
9 14:49:00 Juhkov, Janar
<Treeningpartner Sportland jooksutiim>
M30
10 14:49:30 Värik, Hanna-Liisa N-U17
11 14:50:00 Särak, Ivo M40
12 14:50:30 Maidla, Margus
<Treeningpartner>
M45
13 14:51:00 Tameri, Tarvi
<Jooksurullid>
M35
14 14:51:30 Ülavere, Raimo M50
15 14:52:00 Eller, Koit
<Aave spordiklubi>
M50
16 14:52:30 Luts, Vello
<Aave spordiklubi>
M50
17 14:53:00 Uibo, Signe
<Tripassion Triatloniklubi>
N45
18 14:53:30 Peterson, Kristjan
<RedBike Team>
M35
19 14:54:00 Tippi, Bert
<CFC Spordiklubi >
M30
20 14:54:30 Savitsch, Gert Martin
<Tabasalu TK>
M-U15
21 14:55:00 Põldre, Karl Mihkel
<UP Sport>
M-U13
22 14:55:30 Laane, Max Sander
<Treeningpartner>
M-U19
23 14:56:00 Väizanen, Hele N35
24 14:56:30 Rohlin, Sven M50
25 14:57:00 Rudkovska, Ievgeniia
<Crossfit Peetri>
N30
26 14:57:30 Veidemann, Helena N30
27 14:58:00 Kiipsaar, Raido M50
28 14:58:30 Prosin, Märt M40
29 14:59:30 Laaneväli, Aivo M50
30 15:00:00 Laaneväli, Anneli N50
Eraldistart 25 km (16:00-17:30)
  Stardiaeg Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi stardiaja järgi Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 16:00:00 Rubenis, Normunds M55
2 16:01:00 Kļaviņš, Laimonis M55
3 16:02:00 Rozlapa, Dana
<Train2Win Endurance Coahcing>
N40
4 16:03:00 Särak, Ivo M40
5 16:04:00 Kulli, Preedik
<21CC Triatloniklubi>
M35
6 16:05:00 Mätas, Egle N35
7 16:06:00 Raie, Arabella N-U13
8 16:07:00 Värv, Rainis M-U30
9 16:08:00 Leino, Peep M40
10 16:09:00 Värv, Sander
<Rekord CC>
M35
11 16:10:00 Greenbaum, Toomas M40
12 16:11:00 Treufeldt, Ülo
<KJK>
M70
13 16:12:00 Vilms, Lii N40
14 16:14:00 Sild-Neeme , Eike
<Trismile >
N40
15 16:15:00 Väizanen, Hele N35
16 16:16:00 Peterson, Kristjan
<RedBike Team>
M35
17 16:17:00 Maidla, Margus
<Treeningpartner>
M45
18 16:18:00 Eller, Koit
<Aave spordiklubi>
M50
19 16:19:00 Teder, Vello
<Aave spordiklubi>
M55
20 16:20:00 Luts, Vello
<Aave spordiklubi>
M50
21 16:21:00 Välja, Maikel Magnus M-U13
22 16:22:00 Zaletajev, Toomas M45
23 16:23:00 Irbe, Birgit
<Nõmme Rattaklubi>
N-U15
24 16:24:00 Lind, Anneli N30
25 16:25:00 Savitsch, Grete Maria N-U17
26 16:26:00 Savitsch, Gert Martin M-U15
27 16:27:00 Ligi, Jürgen
<21cc>
M60
28 16:28:00 räim, mihkel
<Israel Start Up Nation>
M-U30
29 16:29:00 Kuldkepp, Kristi
<Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi>
N30
30 16:30:00 Tenno, Ander M40
31 16:31:00 Longa, Ieva N40
32 16:32:00 Rohlin, Sven M50
33 16:33:00 Gorov, Aleksei M40
34 16:34:00 Hagen, Tiina
<Rae Rattaklubi>
N35
35 16:35:00 Villo, Olavi M35
36 16:36:00 Kongo, Kristjan M45
37 16:37:00 Laaneväli, Aivo M50
38 16:52:00 Holtsmeier, Risto
<Ujumise Spordiklubi/TR1HARDS>
M-U23
39 16:53:00 MacLeod, Kate
<CFC>
N-U30
40 16:54:00 Mell, Karl
<21cc triatloniklubi>
M-U23
41 16:55:00 Sikk, Johannes
<21.CC Triatloniklubi/Tr1Hards>
M-U23
42 16:56:00 Miller, Oskar
<TR1HARDS>
M-U23
43 16:57:00 Angerjärv , Armin
<Tartu Ujumisklubi >
M-U23
44 16:58:00 Evendi, Kristi N40
45 16:59:00 Evendi, Rando Marten M-U23
46 17:00:00 Jõgi, Joonas
<CFC Spordiklubi>
M-U30
47 17:01:00 Põlda, Aivar M35
48 17:02:00 Märtson, Märt M-U30
49 17:03:00 Punane , Marian
<Porter Racing>
N35
50 17:04:00 Valk, Hillar
<VOC/Rattabaas>
M75
51 17:05:00 Kaiv, Taavi
<Suusasemud>
M30
52 17:07:00 Hallik, Anette N-U23
53 17:08:00 Viska, Indrek
<MYBODY.ee>
M35
54 17:09:00 Lagenõmm, Aivar
<Järva-Jaani RSK>
M45
55 17:10:00 Tummeltau, Maive N55
56 17:11:00 Mikk, Margus N45
57 17:12:00 Kivimets, Merili-Mai
<Tabasalu Triatloniklubi>
N-U23
58 17:13:00 Maajärv, Rene M45
59 17:14:00 Marandi, Markus
<21CC Triatloniklubi>
M-U23
60 17:15:00 Alunurm, Alo M50
61 17:16:00 Laiva, Ralf Marcus
<21CC Triatloniklubi>
M-U19
62 17:17:00 Pius, Rinel
<Viimsi Veeklubi>
Uuesalu Spordiklubi M-U23
63 17:18:00 Raag, Kaupo
<velo clubbers>
M40
64 17:19:00 Pajus, Rene M40
65 17:20:00 Martma, Kert
<CFC>
M35
66 17:21:00 Tõnutare, Anett
<Tripassion Triatloniklubi>
N30
67 17:22:00 Aksin, Janno
<Hawaii Express>
M40
68 17:23:00 Tamm , Rauno
<Korvpalliklubi Quercus >
M35
69 17:24:00 Tuul, Annika N40
70 17:25:00 Vare, Priit
<Hawaii Express>
M45
71 17:26:00 Tamm , Reimo
<Korvpalliklubi Quercus >
M35
72 17:27:00 Vaiksaar, Vidrik
<Tripassion Triatloniklubi>
M30
73 17:28:00 Tatrik, Ivo M45
74 17:29:00 Ööbik, Antti M45

Kokku 249

TULEMUSED / RESULTS 2020

ETAPPVÕISTLUSTE TULEMUSEDVÕISTLUSTE ÜLESED TULEMUSEDSARJA KOONDARVESTUS
1. etapp Kose-Ristil 31.05.2020
     • Eraldistart 20 km
     • Jooks 3 km
    
2. etapp Arukülas 07.06.2020
     • Eraldistart 20 km
     • Jooks 4 km

ratas, absoluutarvestus
ratas, mehed
ratas, naised
ratas, vanuseklassid
jooks
jooks + ratas

3. etapp Kiilis 14.06.2020
     • Eraldistart 25 km
     • Jooks 5 km

ratas, absoluutarvestus
ratas, mehed
ratas, naised
ratas, vanuseklassid
jooks
jooks + ratas

4. etapp Jüris 21.06.2020
     • Eraldistart 15 km
     • Jooks 6 km

ratas, absoluutarvestus
ratas, mehed
ratas, naised
ratas, vanuseklassid
jooks
jooks + ratas

5. etapp Viimsis 28.06.2020
     • Eraldistart 14 km
     • Jooks 7 km

ratas, absoluutarvestus
ratas, mehed
ratas, naised
ratas, vanuseklassid
jooks
jooks + ratas