TALLINNA 10. RAHVASÕIT

Toimumisaeg: Pühapäev, 16.08.2020

Asukoht: Start ja finiš on Ülemiste Citys Valukoja tänaval. Ürituskeskus asub Ülemiste City ida parklas. 

Distantsid
• Pikk sõit 117,0 km (2 ringi: 58,5 km + 58,5 km)
• Lühike sõit 75,7 km (1 ring: 75,7 km)
• Noortesõit 75,7 km (1 ring: 75,7 km)
• Lastesõidud
 
Ajakava
9:00-13:45 - numbrite väljastamine ja kohapeal registreerimine
9:00-14:00 - lastesõitude registreerimine
13:00 - klubide esindajate koosolek / saateautode numbrite väljastamine söögitelgi all
14:00 - start pikale sõidule
14:10 - start lühikesele sõidule
14:20 - start noortesõidule
14:25 - stardid lastesõitudele
Parimate autasustamine toimub 30 minutit peale pika sõidu võitja finišeerumist
18:00 - finiš suletakse
 
Rajakaart

Parkimine

Võistlejatel palume parkida Ülemiste City ida parklasse ürituskeskuse kõrvale.

Lasteprogramm
Toimuvad lastesõidud (juhend)
• M/N-U7 start, distants ca 300 m
• M/N-U10 start, distants ca 1 km
• M/N-U13 start, distants ca 2 km
 
Põltsamaa toitlustusala
Tallinna Rahvasõidul on kohal Põltsamaa Rändrestoran, et osalejaid maitsva Põltsamaa supi ning kannujoogiga kostitada.
 
Pesemine
Võistlejatele on loodud tasuta pesemisvõimalus Ülemiste MyFitness spordiklubis. PS! Riietusruumi kapi lukkusid MyFitness võistlejatele ei väljasta. Kui soovite lukustada riietuskappi, siis tuleb tabalukk ise kaasa võtta või väärisesemed jätta oma autosse või võistluskeskuses asuvasse pakihoidu.
 
Raja iseloomustus

Tallinna Rahvasõidu rada on Põhja-Eestile omaselt sileda profiiliga. Võistluskeskus, start ja finiš paiknevad Ülemiste citys, Valukoja tänaval. Linnast välja sõidetakse mööda Suur-Sõjamäe tänavat ning suundutakse Lagedi ja Jüri kaudu ringile. Raja ainukesed künkad, kuigi ka need on üsna pisikesed, paiknevad raja kaugeimas otsas, Peningi ja Vaida vahel. Trass on valitud mööda võimalikult väikese liiklusega teid. Suurimat liiklust kohtabki ilmselt Suur-Sõjamäe tänaval ning Jüri ja Aruküla vahel. Teekate on väga varieeruv. Halvima teekattega lõik on vähetult peale starti või teistpidi, pärast finišisse tulles vahetult enne finišit, Suur-Sõjamäe tänava laiaks välja ehitamata lõigul. Kuigi mägesid rajal pole, on seal selle eest ohtsalt tuultele avatud põldude vahelisi lõike. Sellest hoolimata võib sellel rajal tõenäolisemalt oodata grupifinišit.

Autasustamine
• Etapi autasustamise reglemendiga on võimalik tutvuda võistlusjuhendis.
• Lisaks tavapärasele sarja arvestusele peetakse ka alternatiivset Velotuuri arvestust, mis väärtustab stabiilset sarjas osalemist.
 
Varasemad võitjad
2019 Oskar Nisu
2018 Martin Laas
2017 Gert Jõeäär
2016 Mihkel Räim
2015 Vahur Valvas
2014 Samuel Pökälä
2013 Kristen Kivistik
2012 Mart Ojavee
2011 Allar Karu
Oluline lisainfo
Kuigi võistlustrassil on võistlejate liikumine reguleerijate abil muu liikluse ees prioritiseeritud, pole enamik rajast autodele suletud. Ratturid on ka ise kohustatud kandma hea oma turvalisuse eest ning juhinduma liiklusseadusest. Ilma politsei või turvatöötajate poolse eskordita peavad võistlejad liikuma eranditeta sõidutee parempoolses servas!
 
Long race 117 km
  Name Team Age class
Search by name Search by team Search by class
1 Rahnel, Priit M45
2 Kodasma, Marek M40
3 Oras, Janno M35
4 Rohtma, Valdek
<TÜ ASK>
M40
5 Nõmmeots, Priit M45
6 Kompus, Meelis M45
7 Petrovitš, Üllar
<JK Paralepa>
M45
8 Bauer, Mikk
<JK Paralepa>
M-U19
9 Konrad, Ruudi M45
10 Annion, Silver M35
11 Kriisa, Toomas M50
12 Raivet, Jaan M40
13 Pern, Kaido M30
14 Tarvis, Peeter M-U30
15 Kiskonen, Eero M45
16 Kivioja, Raimo M35
17 Kõiv, Kardo M40
18 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp M50
19 Tulp, Rain M50
20 Karpov , Anton LIDER Kingisepp M35
21 gustavo, henry LIDER Kingisepp M40
22 gustavo, henry LIDER Kingisepp M40
23 Kiisma, Tauri M30
24 Sepp, Vahur M30
25 Sepp, Vahur M30
26 Apivala, Juss
<RCC>
M35
27 Sisolatins, Arturs
<ZZK TEAM>
M35
28 Port, Kristjan M55
29 Dobrodeev , Sergei LIDER Kingisepp M45
30 MacLeod, Kate
<CFC>
F-U30
31 Savisikk, Kristjan MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi M35
32 Markus, Mart MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi M30
33 Kahem, Simmo
<Paralepa jalgrattaklubi>
M30
34 Reinberk, Aldar M40
35 Lanno, Timo M-U30
36 Rubenis, Normunds M55
37 Verliin, Lauri
<Tartu Ülikooli Akateemiline Spordiklubi>
M-U19
38 Karpov, Anton LIDER Kingisepp M35
39 Kovadlo, Anton
<CFC spordiklubi>
M35
40 Kolessov, Jevgeni M30
41 Kolessov, Jevgeni M30
42 Smorodin, Dmitri
<Smorodinka>
M40
43 Adajatullin, Rustam M45
44 Kell, Kevin Kalle
<CFC>
M-U30
45 Kask, Tõnu M-U30
46 Laanoja, Lauri M45
47 Kasenomm, Priit M45
48 Muru, Dain M. M-U30
49 Muru, Dain M. M-U30
50 Lehtsaar, Mattias Jonatan
<CFC spordiklubi>
M-U19
51 Kallakmaa, Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi M55
52 Lagenõmm, Aivar Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi M45
53 Linkgreim, Jaanus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi M45
54 Kuresoo, Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi M35
55 Lillesaar, Tanel VIIMSI SPORT M40
56 Aule, Krister VIIMSI SPORT M40
57 Mjazin, Ivan M30
58 Kuljus, Viljar
<Rein Taaramäe Rattaklubi>
M35
59 Kivistik, Gert Hawaii Express M-U30
60 Vaga, Kristo-Enn Hawaii Express M-U30
61 Aksin, Janno Hawaii Express M40
62 Kopli, Tarmo Hawaii Express M40
63 Märtson, Märt Hawaii Express M-U30
64 Salumäe, Priit Hawaii Express M50
65 Nikolaevski, Evgeni Hawaii Express M30
66 Kaares, Gregor
<FNT SPORDIKLUBI>
M-U30
67 Kuligin, Aleksei M30
68 Palm, Tõnno A&T Sport TEAM M45
69 Soo, Veiko M50
70 Soo, Allar
<Raplamaa Rattaklubi KoMo>
M-U30
71 Mullen, Adam M40
72 Lavrentjev, Ivan M-U30
73 Haljak, Antti M40
74 Raidma, Steven M40
75 Karki, Martin
<TÜASK>
M-U19
76 Kukk, Janek-Robin
<Kalevi jalgratta kool>
M-U19
77 Baumann, Priit M40
78 Veevo, Rait
<Peloton>
Peloton M-U19
79 Valvas, Vahur
<RTR>
M35
80 Libek, Maario
<Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi>
M-U19
81 Pavlov, Raul M35
82 Väli, Reigo
<Tervisesport>
M50
83 Zagitov , Andrei M50
84 Bogdanov, Andrei M30
85 Jõgi, Joonas
<Spordiklubi CFC>
M-U30
86 Palli, Timo M40
87 Grünberg, Henry
<Porter Racing>
M-U19
88 Kalm, Kelly
<CFC>
F-U30
89 Kollo, Andres M30
90 Einroos, Evert
<CC Rota Mobilis>
M-U30
91 Mets, Oliver M30
92 Ebras, Kristo
<KJK>
M40
93 Viks , Tarvi M50
94 Närap, Henry
<TÜASK>
M-U19
95 roose, kert M-U19
96 Irdoja, Andrus M55
97 Ormus, Erkki M50
98 Sankmann, Joosep
<Viljandi Rattaklubi>
M-U30
99 Johanson, Egert
<Kalevi Rattakool>
M-U19
100 Talve, Taavi M50
101 Järva, Kert
<Smart Sport Team>
M-U19
102 Ints, Kalev
<PELOTON>
M45
103 Uusen, Tarvi M50
104 Pung, Peeter
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
M-U30
105 Peenema, Reijo M30
106 Stalberg, Tair M-U30
107 Karu, Allar
<Peloton>
Peloton 2 M30
108 Kaupmees, Margus
<Velopete>
M40
109 Pungar, Urmas M40
110 Toomela, Tambet M35
111 Kuriks, Reimo M45
112 Metslind, Ottomar
<RTR>
M-U30
113 Vahtra, Norman
<Israel Start-up nation >
M-U30
114 Bõtškov, Mihhail
<InFocus Team>
M30
115 Jefimov, Jevgeni M30
116 Kurits, Joonas
<Rein Taaramäe rattaklubi>
M-U19
117 Uusen, Hindrik
<Velopete >
M40
118 Õun, Joosep-Mattias M-U19
119 Saar, Sander M-U30
120 Kutser, Karmo M-U30
121 Litvintsev, Anton Tartu2024/BalticChainCycling M-U30
122 Teesaar, Toomas M45
123 Beljajev, Vladimir
<Tartu SK Velo>
M50
124 Räim, Mihkel
<Israel Start Up Nation>
M-U30
125 Roos, Andre
<TÜASK>
M-U19
126 Heinsar, Hardi
<2. jalaväebrigaad>
M45
127 Virkebau, Ardo
<Treeningpartner>
M35
128 Uulimaa, Ats
<Viko>
M-U30
129 Hermaküla, Hannes M50
Short race 75,7 km
  Name Team Age class
Search by name Search by team Search by class
1 Kotkin, Pavel M40
2 Rooba, Martti M35
3 Kotkas, Aivar M40
4 Valg, Marek M40
5 Rohtma, Katrin
<TÜ ASK>
F35
6 Kotkin, Pavel M40
7 Guläjev, Roland M40
8 SOKOLOVS, JANIS M60
9 Õitspuu, Sergei
<Redbike>
M45
10 Nigul, Alar
<CFC>
M55
11 Vain, Ermet M40
12 Nikopenzius, Ivar M40
13 Ploompuu, Kaido M35
14 Nõmme, Anre M45
15 Teras, Jaanika F40+
16 Priivits, Janno M40
17 Põldemaa, Meelis M50
18 Valdmann, Sven M50
19 Eenraid, Priit M45
20 Tamm, Bruno M45
21 Romandi, Arvi
<Rae Rattaklubi>
M40
22 Ööbik, Antti M45
23 Jaago, Aivar M60
24 Meltsas, Veiko M45
25 Tammearu, Tarmo M40
26 Lillmaa, Ove M-U30
27 Viigipuu, Toomas M60
28 Ilgvars, Pletiens
<Smiltenes Vanagi>
M60
29 näss, margo M50
30 Nurmsalu, Rain
<Spordiklubi IKS>
M50
31 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp M50
32 Koger, Siim M35
33 Tulp, Tiia F40+
34 Järvet, Heiti M40
35 Vainre, Mart M30
36 Vainre, Mart
<Vänt>
M30
37 Graudins, Kaspars
<FORCE FIX>
LIDER Kingisepp M40
38 ILLAK, Peeter M50
39 ILLAK, Peeter M50
40 ILLAK, Peeter M50
41 Piirisild, Indrek
<Power Dropouts>
M35
42 Piirisild, Indrek
<Power Dropouts>
M35
43 Tuul, Toomas M-U30
44 Tuul, Sander M30
45 ILLAK, Peeter M50
46 Rozko, Aivar
<Kalev>
M55
47 Salundi, Silver M40
48 Hanni, Toomas Annikoru Hundid M50
49 Viinalass, Leho Annikoru Hundid M35
50 Salundi, Silver M40
51 Kübar, Helen
<Rae Rattaklubi>
F35
52 külv, Hannes
<TYSK as>
M35
53 Toomsalu, Ilmar MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi M50
54 Pärtel, Marco MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi M45
55 Alaru, Riho
<Peloton>
M35
56 Taavits, Meelis Annikoru Hundid M45
57 Ets, Aare M45
58 Kļaviņš, Laimonis M55
59 Taru, Tõnis
<AAEST>
M30
60 Bache, Richard M35
61 Leben, Marek
<Kose AMK ct>
M40
62 Lilleoja, Kristo
<1.Jalaväebrigaad>
M30
63 Põld, Ivo
<Uuesalu Spordiklubi>
M50
64 Rikolas, Martin M40
65 Lepik, Janno M35
66 Soorm, Ahto M40
67 Ord, Tõnu
<CC Superior>
M50
68 Sinilill, Veronika
<CC Superior>
F40+
69 Vill, Ago M50
70 Kukk, Aivo M60
71 Kukk, Aivo M60
72 Kaur, Väino
<Freesport>
M50
73 Ruus, Raimo M35
74 Linkgreim, Margus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi M45
75 Vähi, Ilmar
<TYASK>
M40
76 Visnapuu, Tarmo VIIMSI SPORT M40
77 Tito, Birgit VIIMSI SPORT F30
78 Visnapuu, Siiri VIIMSI SPORT F40+
79 Jüriso, Janis
<Z Racing Team>
M35
80 Tarmu, ragnar Hawaii Express M40
81 Ritson, Jaanus M45
82 Kalaus, Hargo M45
83 Neemela, Kurmo
<Dünamo >
M50
84 Kuldkepp, Peep
<Viimsi Rattaklubi>
M50
85 Heinla, Siim M30
86 Mihhailov, Viktor
<Narva Hawaiiexpress>
M55
87 Piiroja, hardi M-U30
88 Ignatov, Sergii M-U30
89 Porotsin, Sergei M35
90 Lõbu, Martin M-U30
91 Strugova Rozko, Tatjana F35
92 Varik, Marko
<CC Rekord>
M35
93 Naurits, Joel
<Velopete>
M40
94 Neemela, Kurmo
<Dünamo >
M50
95 Neemela, Kurmo
<Dünamo >
M50
96 Karjane, Jaak
<Spordipartner>
M35
97 Kadaja, Ilmar M55
98 Haav, Viljar M45
99 Karpenko , Sergei M45
100 Kangur, Alar M45
101 Nikiforov, Igor
<Spordipartner>
M55
102 Povaljuhhin, Aleksandr M45
103 Kool, Kristian M40
104 Tootsi, Tõnu M30
105 tiido, mati M45
106 Karlis, Veiko M35
107 Vanaveski, Kaido
<SEB>
M45
108 Killing, Gert
<Hawaii Express>
M40
109 Kask, Sten
<Spordipartner >
M-U30
110 Krull, Kristjan M35
111 Kaldoja, Martin M-U30
112 Umbleja, Mati M60
113 Linde, Indrek
<Hokiklubi Tornaado>
M45
114 ILUMÄE, TIIT M65
115 ILUMÄE, SILVER M45
116 Kroon, Kaido M55
117 Härm, Leo
<PJK>
M70+
118 Valk, Hillar
<VOC/Rattabaas>
M70+
119 Krusemann, Magnus
<A&T Spordiklubi>
A&T Sport TEAM M40
120 Kurg, Marika F40+
121 Rokk, Riho M30
122 Susi, Endel M55
123 Lepmets, Markus M-U30
124 Pallo, Ruth F40+
125 Miilmann, Rauno M-U30
126 Prükkel, Jaanus
<KJK>
M50
127 Aasma, Erko M45
128 Kuusma, Maikel
<TÜASK>
M-U30
129 Grünberg, Harry
<Porter Racing>
M45
130 Pappel, Elvo M40
131 Harak, Jaan
<kõrgessaare jahtkond>
M65
132 Tampel, Raul M40
133 Lemmsalu, Kristjan
<Eesti Kaitsevägi>
M-U30
134 Jablokov, Jevgeni M30
135 Lepik, Urmas
<Eesti Energia Spordiklubi>
M45
136 Kiusalaas, Tiia F40+
137 Põldre, Urmas
<UP Sport>
M50
138 Sutting, Jüri
<JäPy>
M65
139 Kuuskman, Carol
<CFC>
F-U30
140 Mäesepp, Sverre M35
141 Ensling, Erko M30
142 OSTSEPKOV, ilja M30
143 Krain, Mirell
<21CC Triatloniklubi>
F30
144 Vinglas, Geit M-U30
145 Saum, Märt M35
146 Sildvee, Rainer
<kinema.eu>
M35
147 Kangur, Toivo M55
148 Rattur, Rajko M35
149 Loo, Meelis M50
150 Klaos, indrek
<Z Racing Team>
M35
151 Lepik, Jaanus M30
152 Visnapuu, Aleks-Sander
<Otepää rattaklubi>
M-U19
153 Vahemaa, Madis
<Kose AMK ct>
M45
154 koppel, kuido
<sporditurg.ee>
A&T Sport TEAM M50
155 Vene, Sven
<Ketspeetrid>
M50
156 Pops, Vahur
<Spordipartner>
M50
157 Orav, Erki M35
158 Leben, Marek
<Kose AMK ct>
M40
159 Pajumägi, Tarmo M40
160 Kotkas, Kuldar
<Treeningpartner>
M60
161 Laaniste, Andres
<Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi>
M45
162 Hion, Lars-Erik
<CC REKORD>
M40
163 Potapchuk, Anton M-U30
164 Kruve, Aaro M40
165 Pung, Piret
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
F-U30
166 Kõiv, Marek M40
167 Pargmae, Piret F40+
168 Luht, Villu M55
169 Eein, Lembit M40
170 Kruus, Kaupo
<CFC Spordiklubi>
M45
171 Uus, Jaan M55
172 Savolainen, Heikki
<CP Estonia>
M30
173 Lõoke, Martin
<ABB Spordiklubi>
M40
174 Rändla, Raul M35
175 Porovarde, Brita
<Supluse Viis>
F-U30
176 Tõnov, Tõnu M40
177 Pruul, Robin M-U30
178 Usai, Uwer M35
179 Soome, Mairold M35
180 Veskimäe, Märten M30
181 Pozdnjakov, Andrei M50
182 Jermakov, Janar
<Peloton>
M30
183 Eensoo, Ardi M45
184 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M50
185 Cakmak, Sinan M40
186 Ots, Riho
<Hawaii Express>
M35
187 Siitan, Peeter
<Saku Õlletehase Spordiklubi>
M35
188 Pihtjõe, Janek VIIMSI SPORT M45
189 Luts, Taavi
<Henkel>
M50
190 Vilms, Lii F40+
Youth race 75,7 km
  Name Team Age class
Search by name Search by team Search by class
1 Lugenberg, Annikki
<CFC>
F-U17
2 Rannala, Maribel F-U15
3 Surva, Karolin F-U17
4 Reintop, Karel M-U15
5 Treier, Maria
<CFC>
F-U15
6 Kivistu, Eliise
<SK Rakke>
F-U17
7 Kaljur, Hannah
<SmartSport>
F-U17
8 Aduson, Gabriel Helmut M-U17
9 Kalmus, Kaaro
<Kalevi Jalgratta Klubi>
M-U17
10 Tuisk, Aidi Gerde
<CFC>
F-U19
11 pärn, andri
<TYSK>
M-U17
12 Zarins, Arnolds M-U17
13 Lepik, Robert
<Peloton>
M-U15
14 Sakss, KIRILS
<ASI>
M-U15
15 Saul, Evar
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U17
16 Saar, Mauro Erik
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
17 Vilbaste, Andreas
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
18 Käärst, Ruben
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
19 Saar, Markus Aleksander
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
20 Krusemann, Martin
<KJK>
M-U17
21 Sviridenko , Erik
<KJK>
M-U17
22 Mätik, Oliver
<Kalevi Jalgrattakool>
M-U15
23 Väinola, Christopher
<KJK>
M-U17
24 Somelar, Remo
<TÜASK >
M-U15
25 Ebras, Elisabeth
<KJK>
F-U17
26 Puuorg, Johann Mattias
<PorterRacing>
M-U17
27 Suisalu, Grete-Liis F-U19
28 Hion, Oliver
<CFC>
M-U17
29 Tamm, Lauri
<Kalevi Jalgrattakool>
M-U17
30 reitalu, jorgen
<kalevi jalgrattakool>
M-U17
31 Prants, Annabrit
<KJK>
F-U17
32 Kruve, Kaur
<CFC Spordiklubi>
M-U15
33 Mäeuibo, Markus
<JK Kalev>
M-U17
34 Anipai, Meelis
<Otepää Rattaklubi>
M-U15
35 Kiviväli, Karl
<TÜASK>
M-U15
36 ragilo, frank aron
<KJK>
M-U17
37 Kallari, Lauri
<Otepää Rattaklubi>
M-U17
38 Härmson, Fredi
<CFC Spordiklubi>
M-U17
39 Eerme, Gerd Lauri M-U17
Leisure ride 29,6 km
  Name Team Age class
Search by name Search by team Search by class
1 Oleinits, Irina
<I LOVE SUPERSPORT TALLINN>
F40+
2 Juuse, Marika Hawaii Express F40+
3 Pavlovski, Valeri M35
4 Kari, Leiu F40+
5 Jõgi, Ahti M45
6 Loo, Stinne F-U30
7 Loo, Cätlin F40+
8 Kaas, René M35
9 Krusel, Sandra F30
10 Rahuoja, Mari-Ly F40+
11 Teidla, Rainer M30
Children race 3450m (M/F-U13)
  Name Team Age class
Search by name Search by team Search by class
1 Mandel, Mathias Lennart
<Nõmme Rattaklubi>
M-U13
2 Mandel, Mathias Lennart
<Nõmme Rattaklubi>
M-U13
3 Ormus, Elvis
<NRK>
M-U13
4 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
M-U13
5 Eenraid, Eneli F-U13
6 Eenraid, Ereli F-U13
7 Rattasepp, Roger Robert M-U13
8 Rang, Gisele
<CFC>
F-U13
Children race 2300m (M/F-U10)
  Name Team Age class
Search by name Search by team Search by class
1 Mandel, Markus
<Nõmme Rattaklubi>
M-U10
2 Guläjev, Sten-Roland M-U10
3 Ormus, Dominic
<NRK>
M-U10
4 Kalamees, Linda
<Rulluisukool>
F-U10
5 Kalamees, Robert
<Rulluisukool>
M-U10
6 Nigul, Armin Aleks
<CFC>
M-U10
7 Sepp, Jesse-Revo M-U10
8 Rooba, Frank Martin M-U10
9 Muugamäe, Renee M-U10
10 Muugamäe, Renee M-U10
11 Kalm, Kenerth
<CFC>
M-U10
12 Külv, Kert
<Tyask>
M-U10
13 SURVA, JÜRGEN M-U10
14 Linde, Steven
<Hokiklubi Tornaado>
M-U10
15 Rang, Eleanor
<CFC >
F-U10
16 Välja, Maikel Magnus
<Aruküla sk>
M-U10
17 Keian, Kenneth
<Kalevi Jalgrattakool>
M-U10
18 Ebras, Kristian
<KJK>
M-U10
Children race 300m (M/F-U7)
  Name Team Age class
Search by name Search by team Search by class
1 Sepp, Kaspar-Romero M-U7
2 Rooba, Elenor Harriet F-U7
3 Suurthal, Hanna Delise F-U7
4 Lepik, Anete F-U7
5 Lepik, Eliise F-U7
6 Vilipõld, Karoliina
<KJK>
F-U7
7 Kuljus, Thor M-U7
8 Kuljus, Brita F-U7
9 Metsa, Kiff
<KJK>
M-U7
10 Eensoo, Sandra F-U7
11 Killing, Gerret M-U7
12 Killing, Kennert M-U7
13 Elbre, Theodor M-U7
14 Klaos, Georg
<Z Racing Team>
M-U7
15 Klaos, Robin
<Z Racing Team>
M-U7
16 Post, Albert Maru M-U7

Total 411