Võistlus lükatakse edasi ja ei toimu 9. mail. Uue kuupäeva avalikustame piirangute leevenemisel.

Toimumisaeg: Pühapäev, 9.05.2021

Asukoht: Kesk tänav, Jõgeva

Distantsid
• Sportsõit 112,5 km (3 ringi: 38,6km + 35,3km + 38,6 km)
• Harrastussõit 112,5 km (3 ringi: 38,6km + 35,3km + 38,6 km)
• Rahvasõit 42,1 km (1 ring)
• Noortesõit 42,1 km (1 ring)
• Lastesõidud
 
Ajakava
9:00-12:45 - numbrite väljastamine ja kohapeal registreerimine
9:00-13:00 - lastesõitude registreerimine
12:00 - klubide esindajate koosolek / saateautode numbrite väljastamine söögitelgi all
13:00 - start Sportõidule
13:03 - start Harrastussõidule
13:10 - start Rahvasõidule
13:20 - start Noortesõidule
13:25 - stardid lastesõitudele
Parimate autasustamine toimub 30 minutit peale sportsõidu võitja finišeerumist
17:00 - finiš suletakse
 

Rajakaart

Parkimine
• Vältimaks ummikuid ürituskeskuses palume osalejatel parkida trassiga mittekattuvatele ümberkaudsetele tänavatele ja parklatesse lähtuvalt seal kehtivast tavapärasest parimiskorraldusest.
 
Lasteprogramm
• Lastele on tasuta kasutamiseks suur batuut
• Toimuvad lastesõidud (juhendi vaatamiseks kliki siia):
           • M/N-U7 start, distants ca 300 m
               • M/N-U10 start, distants ca 1 km
               • M/N-U13 start, distants ca 2 km
 
Põltsamaa toitlustusala
Filter Maanteekarikasarja etappidel on kohal Põltsamaa Rändrestoran, et osalejaid maitsva Põltsamaa supi ning kannujoogiga kostitada.
 
Pesemine
 
 
Raja iseloomustus

 

Autasustamine
• Etapi autasustamise reglemendiga on võimalik tutvuda võistlusjuhendis.
 

Varasemad võitjad

Oluline lisainfo
• Kuigi võistlustrassil on võistlejate liikumine reguleerijate abil muu liikluse ees prioritiseeritud, pole enamik rajast autodele suletud. Ratturid on ka ise kohustatud kandma hea oma turvalisuse eest ning juhinduma liiklusseadusest. Ilma politsei või turvatöötajate poolse eskordita peavad võistlejad liikuma eranditeta sõidutee parempoolses servas!
Automaatselt kantakse stardiprotokolli kõik osalejad, kes maksid osalustasu pangalingi vahendusel. Kui makseviisiks valiti "maksan arvega", siis ilmub osaleja nimi stardiprotokolli viivitusega. PS! õigetähtaegselt tasumata arved kustutatakse automaatselt ning nimesid stardiprotokolli ei lisata.
Sportsõit 112,5 km
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Kristjan Port M55
2 Ron Gristsenko M-U19 CFC
3 Rain Tulp M50
4 Kristo Ebras M40 KJK
5 Meelis Kompus M45 ProShop Team
6 Lauri Verliin M-U19 Tartu Ülikooli Akadeemiline Sporiklubi
7 Margus Mikson M45 Cycling.ee
8 Vahur Valvas M40 Cycling.ee
9 Viljar Kuljus M35 Cycling.ee
10 Mart Markus M30 Cycling.ee
11 Kristjan Savisikk M35 Cycling.ee
12 Vahur Sepp M30 Saarlased
13 Mark Sazonov M-U19
14 Eero Kiskonen M50 KJK
15 Christopher Väinola M-U19 KJK
16 Sinan Cakmak M40 MTÜ Spordiselts
17 Reijo Peenema M30 Fixus
Harrastussõit 112,5 km
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Kristian Kool M40
2 Kevin Kalle Kell M-U30 CFC
3 Kaido Pern M30
4 Tarmo Tammearu M40 RedBike
5 Jevgeni Kolessov M30
6 Timo Lanno M-U30
7 Bruno Tamm M45 CC Rota Mobilis
8 Kaupo Raag M40 velo clubbers
9 Anre Nõmme M45 Saarlased
10 Priit Rahnel M50 Saarlased
11 Tõnu Kask M-U30
12 Heikki Savolainen M35 CP Estonia
13 Raul Pavlov M35
14 Jevgeni Jefimov M35
15 Raimo Ruus M35
16 Rainer Sildvee M40
17 Virko Varrik M40 Team Varrik
18 Priit Baumann M40
19 Steven Raidma M40
20 Silver Annion M35
21 Jaanus Hintser M45 Fixus
22 Henri Soosalu M-U30
23 Kardo Kõiv M40 Team Kodar
24 Toomas Teesaar M45
25 Väino Kaur M50 Freesport
Rahvasõit 42,1 km
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Tiia Tulp N40+
2 Lauri Laanoja M45
3 Jevgeni Jablokov M30
4 Silver Salundi M40
5 Peeter Illak M55
6 Markus Mäeväli M35
7 Sass Jürisoo M-U30 Spordipartner rattapood
8 Mihkel Nikolai M-U30 Sisekaitseakadeemia
9 Arvi Lugenberg M50 CFC
10 Marek Valg M45
11 Aivar Kotkas M45
12 Tiit Ilumäe M70+
13 Aivar Rozko M60
14 Tatjana Strugova Rozko N40+
15 Toivo Kangur M55
16 Raul Tampel M45
17 Helen Kübar N35 Rae Rattaklubi
18 Martti Rooba M35
19 Karel Ellermaa M-U30
20 Kaspars Graudins M40 FORCE FIX
21 Janno Pilviste M40 HK SAKU
22 Veiko Meltsas M45
23 Klaarika Prii N35
24 Jaanus Lepik M30
25 Ermet Vain M40
26 Avely Austa N30 TYASK
27 Janis Sokolovs M65
28 Janno Lepik M35
29 Endel Susi M55
30 Tõnu Tootsi M30
31 Raigo Triik M45
32 Andrus Pihlau M45
33 Meelis Vaarma M35
34 Karl Mattias Milk M-U19 Fixus
35 Toomas Viigipuu M60 Tartu SK Velo
36 Henri Soosalu M-U30
37 Veiko Karlis M35
38 Luca Remmel M-U19
39 Roland Guläjev M40
40 Hanna Karoline Taaramäe N30 Rein Taaramäe Rattaklubi
41 Ants Turb M70+
Noortesõit 42,1 km
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Joonas Jaht M-U17 Rein Taaramäe Rattaklubi
2 Aaron Parker Järveoja M-U15 KoMo
3 Annikki Lugenberg N-U17 CFC
4 Karolin Surva N-U17 CFC
5 Hannah Kaljur N-U17 Smart Sport
6 Elisabeth Ebras N-U19 KJK
7 Oskar Hein M-U17 Tabasalu Triatloniklubi
8 Martti Milk M-U17 Fixus
9 Andreas Vilbaste M-U15 Kuusalu Rattaklubi
10 Sten Erik Soiver M-U15 Kuusalu rattaklubi
11 Karl Kurits M-U17
Lastesõit 2 km
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Kristian Ebras M-U13 KJK
Lastesõit 1 km
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Jesse-Revo Sepp M-U10
2 Kenneth Keian M-U10 Kalevi Jalgrattakool
3 Frank Martin Rooba M-U10
4 Sten-Roland Guläjev M-U10
Lastesõit 300 m
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Kaspar-Romero Sepp M-U7
2 Elenor Harriet Rooba N-U7
3 Johann Martin Konsing M-U7 HC PANTER

Kokku 102

TULEMUSED / RESULTS 2021

ETAPP / STAGE ETAPI TULEMUSED / STAGE RESULTS SARJA KOONDARVESTUS / OVERALL CLASSIFICATION
1. etapp
Jõgeva 7. rattaralli
09.05.2021
OTSETULEMUSED | LIVE RESULTS

pika sõidu absoluut,
pika sõidu vanuseklassid,
lühikese sõidu abolsuut,
lühikese sõidu vanuseklassid,
noortsesõidu absoluut,
meeskondlik arvestus,
lastesõidud

meeste protokoll,
naiste protokoll,
mehed + naised protokoll,
vanuseklasside protokoll,
meeskondlik arvestus
    
2. etapp
Elva 36. rattapäev
23.05.2021
LIVE TULEMUSED / LIVE RESULTS

pika sõidu absoluut,
pika sõidu vanuseklassid,
lühikese sõidu abolsuut,
lühikese sõidu vanuseklassid,
noortsesõidu absoluut,
meeskondlik arvestus,
lastesõidud

3. etapp
Kuusalu 28. Rattaralli
6.06.2021
LIVE TULEMUSED / LIVE RESULTS

pika sõidu absoluut,
pika sõidu vanuseklassid,
lühikese sõidu abolsuut,
lühikese sõidu vanuseklassid,
noortsesõidu absoluut,
meeskondlik arvestus,
lastesõidud

4. etapp
Pärnu 20. rattapäev
1.08.2021
LIVE TULEMUSED / LIVE RESULTS

pika sõidu absoluut,
pika sõidu vanuseklassid,
lühikese sõidu abolsuut,
lühikese sõidu vanuseklassid,
noortsesõidu absoluut,
meeskondlik arvestus,
lastesõidud

5. etapp
Tallinna 11. rahvasõit
15.08.2021
LIVE TULEMUSED / LIVE RESULTS

pika sõidu absoluut,
pika sõidu vanuseklassid,
lühikese sõidu abolsuut,
lühikese sõidu vanuseklassid,
noortsesõidu absoluut,
meeskondlik arvestus,
lastesõidud

6. etapp
Suure Munamäe 5. rattaralli
29.08.2021
LIVE TULEMUSED / LIVE RESULTS

pika sõidu absoluut,
pika sõidu vanuseklassid,
lühikese sõidu abolsuut,
lühikese sõidu vanuseklassid,
noortsesõidu absoluut,
meeskondlik arvestus,
lastesõidud