2. ETAPP - FILTER JÕGEVA 7. RATTARALLI

Saateautode registreerimine toimub ainult veebipõhiselt. Rohkem infot ja registreerimine: maanteekarikasari.ee/info-ja-juhend/saateauto

Toimumisaeg: Laupäev, 10.07.2021

Asukoht: Kuremaa mõis, Jõgeva vald

Distantsid
• Sportsõit 106,1 km (3 ringi: 35,5km + 35,3km + 35,3 km)
• Harrastussõit 70,8 km (2 ringi: 35,5km + 35,3 km)
• Rahvasõit 35,5 km (1 ring)
• Noortesõit 35,5 km (1 ring)
• Lastesõidud
 
Ajakava
9:00-12:45 - numbrite väljastamine ja kohapeal registreerimine
9:00-11:20 - lastesõitude registreerimine
12:00 - stardid lastesõitudele
12:00 - klubide esindajate koosolek / saateautode numbrite väljastamine söögitelgi all
13:00 - start Sportõidule
13:03 - start Harrastussõidule
13:10 - start Rahvasõidule
13:20 - start Noortesõidule
Parimate autasustamine toimub 30 minutit peale sportsõidu võitja finišeerumist
17:00 - finiš suletakse
 

Rajakaart

Parkimine
• Vältimaks ummikuid ürituskeskuses palume osalejatel parkida trassiga mittekattuvatele ümberkaudsetele tänavatele ja parklatesse lähtuvalt seal kehtivast tavapärasest parimiskorraldusest.
 
Lasteprogramm
• Lastele on tasuta kasutamiseks suur batuut
• Toimuvad lastesõidud (juhendi vaatamiseks kliki siia):
           • M/N-U7 start, distants ca 300 m
               • M/N-U10 start, distants ca 1 km
               • M/N-U13 start, distants ca 2 km
 
Põltsamaa toitlustusala
Filter Maanteekarikasarja etappidel on kohal Põltsamaa Rändrestoran, et osalejaid maitsva Põltsamaa supi ning kannujoogiga kostitada.
 
Raja iseloomustus

Jõgeva etapi start on Jõgeva vallas Kuremaa alevikus ning kujutab endast ratturite poolt armastatud Kuremaa-Laiuse-Jõgeva-Palamuse-Kuremaa ringi ümber maalilise Kuremaa järve. Kuigi rada jääb üldiselt tasasesse Kesk-Eestisse, siis tasub meenutada, et tegelikult jääb see siiski Vooremaale, mis tähendab, et rada on Eesti mastaabis üllatavalt mägine. Tõsi, päris Haanja kuplitega küll siinseid tõuse küll võrrelda ei saa, kuid pikki tõuse voortest ülesse ning kauneid vaateid pinnasevallide pealt sisaldab rada ohtralt. Teekatte mõttes on rada klassikalise Eesti kõrvalmaanteede kvaliteediga, mis tähendab, et enamasti pole küll tegu moodsa euroasfaldiga vaid krobelise pinnatud teekattega. Suuri löökauke siiski ei ole ja liiklus trassil on väga rahulik. Rada kulgeb vastupäeva.

Autasustamine
• Etapi autasustamise reglemendiga on võimalik tutvuda võistlusjuhendis.
 

Varasemad võitjad

Oluline lisainfo
• Kuigi võistlustrassil on võistlejate liikumine reguleerijate abil muu liikluse ees prioritiseeritud, pole enamik rajast autodele suletud. Ratturid on ka ise kohustatud kandma hea oma turvalisuse eest ning juhinduma liiklusseadusest. Ilma politsei või turvatöötajate poolse eskordita peavad võistlejad liikuma eranditeta sõidutee parempoolses servas!
Automaatselt kantakse stardiprotokolli kõik osalejad, kes maksid osalustasu pangalingi vahendusel. Kui makseviisiks valiti "maksan arvega", siis ilmub osaleja nimi stardiprotokolli viivitusega. PS! õigetähtaegselt tasumata arved kustutatakse automaatselt ning nimesid stardiprotokolli ei lisata.
Sportsõit 106,1 km
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Kristjan Port M55
2 Ron Gristsenko M-U19 CFC
3 Rain Tulp M50
4 Kristo Ebras M40 KJK
5 Lauri Verliin M-U19 Tartu Ülikooli Akadeemiline Sporiklubi
6 Margus Mikson M45 Cycling.ee
7 Vahur Valvas M40 Cycling.ee
8 Viljar Kuljus M35 Cycling.ee
9 Mart Markus M30 Cycling.ee
10 Kristjan Savisikk M35 Cycling.ee
11 Vahur Sepp M30 Saarlased
12 Eero Kiskonen M50 KJK
13 Christopher Väinola M-U19 KJK
14 Sinan Cakmak M40 MTÜ Spordiselts
15 Reijo Peenema M30 Fixus
16 Tarmo Kopli M40 HAWAII EXPRESS
17 Janno Aksin M40 HAWAII EXPRESS
18 Evgeni Nikolaevski M30 HAWAII EXPRESS
19 Kristo Enn Vaga M-U30 HAWAII EXPRESS
20 Märt-Martin Märtson M30 HAWAII EXPRESS
21 Priit Salumäe M50 HAWAII EXPRESS
22 Ragnar Tarmu M40 HAWAII EXPRESS
23 Kuido Koppel M55 AT&Sport / sporditurg.ee
24 Urmas Pungar M45 Tart Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
25 Martin Karki M-U19 TÜASK
26 Henry Närap M-U19 TÜASK
27 Joosep Mesi M-U30 Peloton
28 Maario Libek M-U19 TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI
29 Erki Laanemäe M-U30 Ampler Development Team
30 Rudolf Mets M-U30 RAKVERE RATTAKLUBI SIPLASED
31 Mairon Milistver M-U30 Pärnu Kalevi Spordikool
32 Mikk Bauer M-U19 Pärnu Kalevi Spordikool
33 Stefan Johanson M-U19 Viljandi Rattaklubi
34 Markus Leidt M-U30 PELOTON
35 Rait Veevo M-U30 Peloton
36 Martin Krusemann M-U19
37 Aldar Reinberk M40 Bike Fanatics & Team Vänt
38 Ottomar Metslind M-U30 Rein Taaramäe Rattaklubi
39 Vidrik Vaiksaar M30
40 Tambet Toomela M35
41 Tarvi Uusen M50
42 Jorgen Reitalu M-U19 KJK
43 Kirill Tarassov M-U30 KJK
44 Robin Möll M-U30 Peloton
45 Martin Anier M-U19 RTR
46 Sander Aavik M-U19
47 Jörgen Matt M-U30 Peloton
48 Oskar Pau M-U19 Rein Taaramäe Rattaklubi
49 Ove Lillmaa M-U30
50 Aaron Aus M-U19 Peloton
51 Ken Post M-U19 Peloton
52 Alo Jakin M35 PELOTON
53 Ats Uulimaa M-U30
Harrastussõit 70,8 km
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Kristian Kool M40
2 Kevin Kalle Kell M-U30 CFC
3 Kaido Pern M30
4 Markus Mäeväli M35
5 Meelis Kompus M45 Velohunt ProTeam
6 Tarmo Tammearu M40 RedBike
7 Timo Lanno M-U30
8 Toivo Kangur M55
9 Bruno Tamm M45 CC Rota Mobilis
10 Kaupo Raag M40 velo clubbers
11 Anre Nõmme M45 Saarlased
12 Priit Rahnel M50 Saarlased
13 Tõnu Kask M-U30
14 Heikki Savolainen M35 CP Estonia
15 Mark Sazonov M-U19
16 Raul Pavlov M35
17 Ermet Vain M40
18 Jevgeni Jefimov M35 impulsestore team
19 Raimo Ruus M35
20 Rainer Sildvee M40
21 Virko Varrik M40 V/H
22 Priit Baumann M40
23 Steven Raidma M40
24 Silver Annion M35 Hawaii Express
25 Jaanus Hintser M45 Fixus
26 Henri Soosalu M-U30
27 Kardo Kõiv M40 Team Kodar
28 Toomas Teesaar M45
29 Väino Kaur M50 Freesport
30 Martin Ligema M30 Bike Fanatics & Team Vänt
31 Hannes Külv M35 Tartu ülikooli akadeemiline spordiklubi
32 Marko Varik M35
33 Ivo Põld M50
34 Krister Aule M40
35 Valdur Jaht M40
36 Normunds Rubenis M55
37 Rustam Adajatullin M45
38 Priit Kasenõmm M45
39 Bruno Kapp M50
40 Jaanus Tiisvend M45
41 Tõnu Tõnov M40 Bike Fanatics & Team Vänt
42 Mart Vainre M30 Bike Fanatics & Team Vänt
43 Henrik Rikkas M55
44 Maikel Kuusma M-U30 TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI
45 Henri Einroos M-U19 CC Rota Mobilis
46 Evert Einroos M-U30 CC Rota Mobilis
47 Sten Kask M-U30 Bike Fanatics & Team Vänt
48 Urmas Põldre M55 UP Sport
49 Meelis Milistver M45 Vennad-Dahl
50 Kristel Sandra Soonik M-U30 Viljandi Rattaklubi
51 Meelis Leidt M50 PELOTON
52 Taavi Talve M50
53 Riho Rokk M30
54 Alo Rüütel M-U30
55 Kaspar Lind M40 TriSmile
56 Kevin Kubilius M-U30 Tripassion Triatloniklubi
57 Aleksei Trunin M40
58 Talis Susi M-U30 Päästeamet
59 Siim Siska M30
60 Andrei Zagitov M50
61 Kaupo Kruus M45 CFC Spordiklubi
62 Kurmo Neemela M50 Dünamo
63 Andro Mikkor M35 Transpordiamet
64 Mart Laaniste M45 Järva Jaani RSK
65 Erik Reisenbuk M-U30 Otepää Rattaklubi
66 Indrek Palu M40 Vennad Dahl
67 Kalev Ints M45 PELOTON
68 Avo Eljas M50
69 Annes Välk M35 Suusahullud
70 Rajko Rattur M40 Haanja RK
71 Markus Lepmets M-U30
72 Jaanus Linkrgeim M50 Järva-Jaani Ratta-ja Suusaklubi
73 Aivar Lagenõmm M45 Järva-Jaani Ratta-ja Suusaklubi
74 Mart Laaniste M45 Järva-Jaani Ratta-ja Suusaklubi
75 Heiti Järvet M40 Järva-Jaani Ratta-ja Suusaklubi
76 Raivo Lätte M45 Järva-Jaani Ratta-ja Suusaklubi
77 Tanel Lillesaar M40 V/H
78 Cristen-Evary Sarapuu-Sikka M-U30 Peloton
79 Andres Aus M45 CFC
80 Ivo Põld M50
81 Margo Näss M50
82 Ardy Utar M30
Rahvasõit 35,5 km
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Tiia Tulp N40+
2 Lauri Laanoja M45
3 Jevgeni Jablokov M30
4 Silver Salundi M40
5 Peeter Illak M55
6 Jevgeni Kolessov M30
7 Sass Jürisoo M-U30 Spordipartner rattapood
8 Mihkel Nikolai M-U30 Sisekaitseakadeemia
9 Arvi Lugenberg M50 CFC
10 Marek Valg M45
11 Aivar Kotkas M45
12 Tiit Ilumäe M70+
13 Aivar Rozko M60
14 Tatjana Strugova Rozko N40+
15 Raul Tampel M45
16 Helen Kübar N35 Rae Rattaklubi
17 Martti Rooba M35
18 Karel Ellermaa M-U30
19 Kaspars Graudins M40 FORCE FIX
20 Janno Pilviste M40 HK SAKU
21 Veiko Meltsas M45
22 Klaarika Prii N35
23 Jaanus Lepik M30
24 Avely Austa N30 TYASK
25 Janis Sokolovs M65
26 Janno Lepik M35
27 Endel Susi M55
28 Tõnu Tootsi M30
29 Raigo Triik M45
30 Meelis Vaarma M35
31 Karl Mattias Milk M-U19 Fixus
32 Toomas Viigipuu M60 Tartu SK Velo
33 Henri Soosalu M-U30
34 Veiko Karlis M35
35 Luca Remmel M-U19
36 Roland Guläjev M40
37 Hanna Karoline Taaramäe N30 Rein Taaramäe Rattaklubi
38 Ants Turb M70+
39 Peeter Veidenberg M65
40 Mati Umbleja M60
41 Tiia Kiusalaas N40+
42 Ilmar Vähi M40
43 Sander Tuul M30
44 Kate Macleod N30 CFC Spordiklubi
45 Aare Ets M45
46 Vahur Trei M55
47 Janek Pihtjõe M45
48 Tarmo Visnapuu M45
49 Siiri Visnapuu N40+
50 Mirell Krain N30 21CC Triatloniklubi
51 Matti Eljaste M60
52 Jaanus Prükkel M55
53 Mati Tiido M45 Annikoru Hundid
54 Leho Viinalass M35 Annikoru Hundid
55 Toomas Hanni M50 Annikoru Hundid
56 Aivo Kukk M65
57 Tiina Rekand N35
58 Leo Härm M70+
59 Heiki Vassus M45 KJK
60 Daniel Novikov M30 KJK
61 Maksim Ban M35
62 Silver Ilumäe M45
63 Aarne Krõlov M45
64 Laura Rääts N-U30
65 Jaan Võsu M50
66 Mari-Liis Juul N40+ Sparta
67 Carol Kuuskman N-U30
68 Jaan Harak M65
69 Hardi Heinsar M45 Otepää Rattaklubi
70 Silvia Türkson N-U30 Porter Racing
71 Olavi Israel M50
72 Tanel Joosep M35
73 Mihkel Joosep M60
74 Vello Ründva M70+
75 Angela Kukk N40+
76 Andrus Kukk M50
77 Jevgeni Garmash M30
78 Keiu Oras N-U30
79 Kaido Ploompuu M35
80 Hassar Jurs M45
81 Karlis Plakans M30 Weak Legs Like Mom's Spaghetti
82 Annika Tuul N40+
83 Vahur Palu M55 Netse
84 Kaia Kersti Kroh N-U30
85 Anatoli Männi M70+ KALEVI JALGRATTAKOOL
86 Margus Linkgreim M45 Järva-Jaani Ratta-ja Suusaklubi
87 Andreas Lill M30
88 Jaan Uus M55
89 Andres Laaniste M45
90 Birgit Tito N30 Peloton
91 Andrus Tamm M40
Noortesõit 35,5 km
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Joonas Jaht M-U17 Rein Taaramäe Rattaklubi
2 Aaron Parker Järveoja M-U15 KoMo
3 Annikki Lugenberg N-U17 CFC
4 Karolin Surva N-U17 CFC
5 Hannah Kaljur N-U17 Smart Sport
6 Elisabeth Ebras N-U19 KJK
7 Oskar Hein M-U17 Tabasalu Triatloniklubi
8 Martti Milk M-U17 Fixus
9 Andreas Vilbaste M-U15 Kuusalu Rattaklubi
10 Sten Erik Soiver M-U15 Kuusalu rattaklubi
11 Karl Kurits M-U17
12 Andri Pärn M-U15
13 Kaur Kruve M-U17 CFC
14 Evar Saul M-U17 Kuusalu Rattaklubi
15 Mauro Erik Saar M-U17
16 Markus Aleksander Saar M-U15 Kuusalu Rattaklubi
17 Georg Salupuu M-U15 Kuusalu Rattaklubi
18 Oliver Mätik M-U17
19 Hendrik Rohtla M-U17 Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
20 Remo Somelar M-U15 TÜASK
21 Kaido Saar M-U17 KOMO
22 Liisi Lohk N-U17 Pärnu Kalevi Spordikool
23 Virgo Mitt M-U17 Pärnu Kalevi Spordikool
24 Elina Tasane N-U19 Viljandi Rattaklubi
25 Kirke Reier N-U19 Viljandi Rattaklubi
26 Hannes Ahman M-U15 TÜASK
27 Karl Kiviväli M-U15 TÜASK
28 Artur Patrenkin M-U17 Narva Energia SK
29 Tauri Soeson M-U15
30 Joonas Vähi M-U17
31 Marko Vain M-U15 Raplamaa Rattaklubi KoMo
32 Robert Lepik M-U17 Peloton
33 Richard Ivainen M-U17 Peloton
34 Uku Tamm M-U17 TÜASK
35 Karel Reintop M-U17 Raplamaa Rattaklubi KOMO
36 Mik Madisson M-U17 Pärnu kalev spordikool
Lastesõit 2 km
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Kristian Ebras M-U13 KJK
2 Jürgen Surva M-U13
3 Romet Rajaväli M-U13 Kuusalu Rattaklubi
4 Roven Rajaväli M-U13 Kuusalu Rattaklubi
Lastesõit 1 km
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Jesse-Revo Sepp M-U10
2 Kenneth Keian M-U10 Kalevi Jalgrattakool
3 Frank Martin Rooba M-U10
4 Sten-Roland Guläjev M-U10
5 Markus Mandel M-U10 Nõmme Rattakool
6 Kert Külv M-U10
Lastesõit 300 m
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Kaspar-Romero Sepp M-U7
2 Elenor Harriet Rooba N-U7
3 Johann Martin Konsing M-U7 HC PANTER
4 Rooland Milk M-U7
5 Roomet Milk M-U7
6 Jan Raidma M-U7
7 Heleen Ploompuu N-U7
8 Kertu- Lisandra Külv N-U7
9 Hugo Rasmus Kaljur M-U7
10 Anita Raidma N-U7
11 Rasmus Soosaar M-U7
12 Eliise Lepik N-U7
13 Anete Lepik N-U7

Kokku 285

TULEMUSED / RESULTS 2021

ETAPP / STAGE ETAPI TULEMUSED / STAGE RESULTS SARJA KOONDARVESTUS / OVERALL CLASSIFICATION
1. etapp
Kuusalu 28. rattaralli
13.06.2021

Sportsõit
Sportsõit vanuseklassiti
Harrastussõit
Harrastussõit vanuseklassiti
Rahvasõit
Noortesõit

Meeskondlik arvestus

Lastesõidud
 

meeste protokoll,
naiste protokoll,
mehed + naised protokoll,
vanuseklasside protokoll,
meeskondlik arvestus
    
2. etapp
Jõgeva 7. rattaralli
10.07.2021

Sportsõit
Sportsõit vanuseklassiti
Harrastussõit
Harrastussõit vanuseklassiti
Rahvasõit
Noortesõit

Meeskondlik arvestus

Lastesõidud

3. etapp
Pärnu 20. rattapäev
1.08.2021
OTSETULEMUSED / LIVE RESULTS

 

4. etapp
Tallinna 11. rahvasõit
15.08.2021
OTSETULEMUSED / LIVE RESULTS

 

5. etapp
Elva 36. rattapäev
29.08.2021
OTSETULEMUSED / LIVE RESULTS