3. ETAPP - FILTER PÄRNU 20. RATTAPÄEV

Toimumisaeg: Pühapäev, 1.08.2021

Asukoht: Start ja finiš asuvad Pärnus Rehepapi tänaval. Ürituskeskus asub aadressil Pärlimõisa tee 25.

Distantsid
• Sportsõit 102,1 km (3 ringi: 35,5km + 31,1km + 35,5km)
• Harrastussõit 71,0 km (2 ringi: 35,5km + 35,5km)
• Rahvasõit 39,9 km (1 ring: 39,9 km)
• Noortesõit 39,9 km (1 ring: 39,9 km)
• Lastesõidud
 
Ajakava
9:00-12:45 - numbrite väljastamine ja kohapeal registreerimine
9:00-13:00 - lastesõitude registreerimine
12:00 - klubide esindajate koosolek / saateautode numbrite väljastamine söögitelgi all
13:00 - start Sportõidule
13:03 - start Harrastussõidule
13:10 - start Rahvasõidule
13:20 - start Noortesõidule
13:25 - stardid lastesõitudele
Parimate autasustamine toimub 30 minutit peale sportsõidu võitja finišeerumist
17:00 - finiš suletakse
 

Rajakaart

Parkimine
• Vältimaks ummikuid ürituskeskuses palume osalejatel parkida trassiga mittekattuvatele ümberkaudsetele tänavatele ja parklatesse lähtuvalt seal kehtivast tavapärasest parimiskorraldusest.
 
Lasteprogramm
• Lastele on tasuta kasutamiseks suur batuut
• Toimuvad lastesõidud (juhendi vaatamiseks kliki siia):
           • M/N-U7 start, distants ca 300 m
               • M/N-U10 start, distants ca 1 km
               • M/N-U13 start, distants ca 2 km
 
Põltsamaa toitlustusala
Filter Maanteekarikasarja etappidel on kohal Põltsamaa Rändrestoran, et osalejaid maitsva Põltsamaa supi ning kannujoogiga kostitada.
 
Pesemine
Võistlejatele on loodud pesemisvõimalus Pärnu Rannastaadionil aadressil Ranna puiestee 2, Pärnu. Tasuda tuleb 2€.
 
Raja iseloomustus

Pärnu rada kuulub sarja kõige laugemate radade hulka ning on seega kindlasti maiuspalaks neile, kes jäävad hätta mägedest ülesse saamisega. Ühelt poolt võib sellel rajal oodata suurt keskmist kiirust, ent teisalt ka ohtralt küljetuult. Võistlusrada kulgeb üldiselt mööda kõrvalisemaid väikese liiklusega teid, ent eriti tähelepanelik tuleb olla linnast välja ja sisse sõitmisel. Nimelt sõidu alguses ja lõpus, Pärnu-Lihula maanteel, on liiklus mõnevõrra suurem ning ületada tuleb mitu ringteed. Lühike sõit sõidab trassil ühe ringi, pikk sõit koosneb aga kolmest ringist, kusjuures teisele ja kolmandale ringile minnakse finišit läbimata rajalahkme kohast!

Autasustamine
• Etapi autasustamise reglemendiga on võimalik tutvuda võistlusjuhendis.
 

Varasemad võitjad

2019 Norman Vahtra
2018 Kristers Ansons
2017 Greg Hallop
2016 Karl Patrick Lauk
2015 Norman Vahtra
2014 Maris Bogdanovics
2013 Maris Bogdanovics

2012 Mihkel Räim
2011 Mart Ojavee
2010 Mart Ojavee
2009 Jaan Kirsipuu
2008 Oskari Kargu
2007 Janek Tombak
2006 Gert Jõeäär
2005 Helmet Tammkõrv
2004
2003
2002
2001
Oluline lisainfo
• Kuigi võistlustrassil on võistlejate liikumine reguleerijate abil muu liikluse ees prioritiseeritud, pole enamik rajast autodele suletud. Ratturid on ka ise kohustatud kandma hea oma turvalisuse eest ning juhinduma liiklusseadusest. Ilma politsei või turvatöötajate poolse eskordita peavad võistlejad liikuma eranditeta sõidutee parempoolses servas!
Automaatselt kantakse stardiprotokolli kõik osalejad, kes maksid osalustasu pangalingi vahendusel. Kui makseviisiks valiti "maksan arvega", siis ilmub osaleja nimi stardiprotokolli viivitusega. PS! õigetähtaegselt tasumata arved kustutatakse automaatselt ning nimesid stardiprotokolli ei lisata.
Sportsõit 102,1 km
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Kristjan Port M55
2 Ron Gristsenko M-U19 CFC
3 Rain Tulp M50
4 Kristo Ebras M40 KJK
5 Lauri Verliin M-U19 Tartu Ülikooli Akadeemiline Sporiklubi
6 Margus Mikson M45 Cycling.ee
7 Vahur Valvas M40 Cycling.ee
8 Viljar Kuljus M35 Cycling.ee
9 Ottomar Metslind M-U30 Cycling.ee
10 Kristjan Savisikk M35 Cycling.ee
11 Vahur Sepp M30 Saarlased
12 Eero Kiskonen M50 KJK
13 Christopher Väinola M-U19 KJK
14 Sinan Cakmak M40 MTÜ Spordiselts
15 Reijo Peenema M30 Fixus
16 Tarmo Kopli M40 HAWAII EXPRESS
17 Janno Aksin M40 HAWAII EXPRESS
18 Evgeni Nikolaevski M30 HAWAII EXPRESS
19 Kristo Enn Vaga M-U30 HAWAII EXPRESS
20 Märt-Martin Märtson M30 HAWAII EXPRESS
21 Priit Salumäe M50 HAWAII EXPRESS
22 Ragnar Tarmu M40 HAWAII EXPRESS
23 Urmas Pungar M45 Tart Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
24 Martin Karki M-U19 TÜASK
25 Maario Libek M-U19 TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI
26 Martin Krusemann M-U19
27 Egert Johanson M-U19 KJK
28 Henry Grünberg M-U19 Porter Racing
29 Johann Mattias Puuorg M-U19 Porter Racing
30 Aaron Aus M-U19 Peloton
31 Norman Vahtra M-U30 Israel Start-Up Nation
32 Ken Post M-U19 Peloton
33 Mairon Milistver M-U30 PÄRNU KALEV SPORDIKOOL
34 Arthur Kooser M-U30 CFC
35 Mikk Bauer M-U19 Pärnu Kalevi Spordikool
36 Rait Veevo M-U30 peloton
37 Toomas Timmermann M35
38 Romet Pajur M-U19 Velohunt ProTeam
39 Henry Närap M-U19 TÜASK
40 Ove Lillmaa M-U30
Harrastussõit 71,0 km
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Kristian Kool M40
2 Kevin Kalle Kell M-U30 CFC
3 Kaido Pern M30
4 Meelis Kompus M45 Velohunt ProTeam
5 Tarmo Tammearu M40 RedBike
6 Timo Lanno M-U30
7 Bruno Tamm M45 CC Rota Mobilis
8 Kaupo Raag M40 velo clubbers
9 Anre Nõmme M45 Saarlased
10 Priit Rahnel M50 Saarlased
11 Tõnu Kask M-U30
12 Heikki Savolainen M35 CP Estonia
13 Mark Sazonov M-U19
14 Raul Pavlov M35
15 Ermet Vain M40
16 Jevgeni Jefimov M35 impulsestore team
17 Raimo Ruus M35
18 Virko Varrik M40 V/H
19 Priit Baumann M40
20 Steven Raidma M40
21 Silver Annion M35 Hawaii Express
22 Jaanus Hintser M45 Fixus
23 Kardo Kõiv M40 Team Kodar
24 Väino Kaur M50 Freesport
25 Raul Seppa M50
26 Martin Ligema M30 Bike Fanatics & Team Vänt
27 Hannes Külv M35 Tartu ülikooli akadeemiline spordiklubi
28 Marko Varik M35
29 Krister Aule M40
30 Tanel Lillesaar M40
31 Paul Ruubel M35 SK keremeister
32 Normunds Rubenis M55
33 Priit Kasenõmm M45
34 Margus Maiste M45
35 Rustam Adajatullin M45
36 Ahto Pärt M55 erasõitja
37 Erko Aasma M45
38 Laimonis Kļaviņš M55
39 Meelis Milistver M45 Vennad-Dahl
40 Kauri Link M40
41 Tanel Lillesaar M40 V/H TEAM
42 Rainer Sildvee M40 kinema.eu
43 Simmo Rahu M45 Robur
44 Sten Kask M-U30 Bike Fanatics & Team Vänt
45 Riho Rokk M30
46 Henrik Rikkas M55
47 Markus Lepmets M-U30
48 Marten Soeson M-U30 Tartu Suusaklubi
49 Andres Rõõm M-U30 Tartu Suusaklubi
50 Arvi Romandi M40 Rae Rattaklubi
51 Siim Siska M30
52 Kurmo Neemela M50 Dünamo
53 Valdur Jaht M40
54 Ilmar Kadaja M55
55 Mart Vainre M30 Bike Fanatics & Team Vänt
56 Rajko Rattur M40 Haanja RK
Rahvasõit 39,9 km
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Tiia Tulp N40+
2 Lauri Laanoja M45
3 Jevgeni Jablokov M30
4 Silver Salundi M40
5 Peeter Illak M55
6 Markus Mäeväli M35
7 Jevgeni Kolessov M30
8 Sass Jürisoo M-U30 Spordipartner rattapood
9 Mihkel Nikolai M-U30 Sisekaitseakadeemia
10 Arvi Lugenberg M50 CFC
11 Marek Valg M45
12 Aivar Kotkas M45
13 Tiit Ilumäe M70+
14 Aivar Rozko M60
15 Tatjana Strugova Rozko N40+
16 Toivo Kangur M55
17 Raul Tampel M45
18 Helen Kübar N35 Rae Rattaklubi
19 Martti Rooba M35
20 Karel Ellermaa M-U30
21 Kaspars Graudins M40 FORCE FIX
22 Veiko Meltsas M45
23 Klaarika Prii N35
24 Jaanus Lepik M30
25 Martin Lõbu M-U30
26 Avely Austa N30 TYASK
27 Janis Sokolovs M65
28 Janno Lepik M35
29 Tõnu Tootsi M30
30 Karl Mattias Milk M-U19 Fixus
31 Toomas Viigipuu M60 Tartu SK Velo
32 Veiko Karlis M35
33 Roland Guläjev M40
34 Peeter Veidenberg M65
35 Mati Umbleja M60
36 Tiia Kiusalaas N40+
37 Ilmar Vähi M40
38 Kate Macleod N30 CFC Spordiklubi
39 Aare Ets M45
40 Vahur Trei M55
41 Janek Pihtjõe M45
42 Tarmo Visnapuu M45
43 Siiri Visnapuu N40+
44 Tiina Rekand N35
45 Mirell Krain N30 21CC Triatloniklubi
46 Leo Härm M70+
47 Jaanus Prükkel M55 Kalevi Jalgrattakool
48 Hardi Heinsar M45
49 Aivo Kukk M65
50 Raul Rändla M40
51 Toomas Hanni M50 Annikoru Hundid
52 Leho Viinalass M35 Annikoru Hundid
53 Vladimir Pennert M65
54 Anatoli Männi M70+ KALEVI JALGRATTAKOOL
55 Kristjan Kask M40
56 Andres Laaniste M45 Järva-Jaani RSK
57 Priir Eenraid M50
58 Henri Einroos M-U19
59 Kaido Ploompuu M35
60 Lii Vilms N40+
61 Carol Kuuskman N-U30 CFC Spordiklubi
62 Jaan Harak M65
63 Raido Oja M35 Team Cycling.ee
Noortesõit 39,9 km
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Joonas Jaht M-U17 Rein Taaramäe Rattaklubi
2 Aaron Parker Järveoja M-U15 KoMo
3 Annikki Lugenberg N-U17 CFC
4 Karolin Surva N-U17 CFC
5 Hannah Kaljur N-U17 Smart Sport
6 Elisabeth Ebras N-U19 KJK
7 Oskar Hein M-U17 Tabasalu Triatloniklubi
8 Martti Milk M-U17 Fixus
9 Andri Pärn M-U15
10 Kaur Kruve M-U17 CFC
11 Marko Vain M-U15 Raplamaa Rattaklubi KoMo
12 Toms Daniels Baumerts M-U15 ĶNSS
13 Ruben Käärst M-U15 Kuusalu Rattaklubi
14 Andreas Vilbaste M-U15 Kuusalu Rattaklubi
15 Markus Aleksander Saar M-U15 Kuusalu Rattaklubi
16 Sten Erik Soiver M-U15 Kuusalu Rattaklubi
17 Georg Salupuu M-U15 Kuusalu Rattaklubi
18 Evar Saul M-U17 Kuusalu Rattaklubi
19 Mauro Erik Saar M-U17 Kuusalu Rattaklubi
20 Artur Patrenkin M-U17 Narva SK Energia
21 Herlen Kajo M-U15 Kuusalu rattaklubi
22 Remo Somelar M-U15 TÜASK
23 Maria Treier N-U17 CFC
24 Hendrik Rohtla M-U17
25 Arseni Laidinen M-U17 Narva SK Energia
26 Natali Nora Nigul N-U17 CFC
27 Kaido Saar M-U17 Raplamaa Rattaklubi KoMo
28 Simon Tiitson M-U17
Lastesõit 2 km
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Kristian Ebras M-U13 KJK
2 Jürgen Surva M-U13
3 Eneli Eenraid N-U13
4 Ereli Eenraid N-U13
Lastesõit 1 km
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Jesse-Revo Sepp M-U10
2 Kenneth Keian M-U10 Kalevi Jalgrattakool
3 Frank Martin Rooba M-U10
4 Sten-Roland Guläjev M-U10
5 Markus Mandel M-U10 Nõmme Rattakool
6 Kert Külv M-U10
Lastesõit 300 m
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Kaspar-Romero Sepp M-U7
2 Theodor Elbre M-U7
3 Elenor Harriet Rooba N-U7
4 Johann Martin Konsing M-U7 HC PANTER
5 Rooland Milk M-U7
6 Roomet Milk M-U7
7 Jan Raidma M-U7
8 Kertu- Lisandra Külv N-U7
9 Hugo Rasmus Kaljur M-U7
10 Anita Raidma N-U7
11 Eliise Lepik N-U7
12 Anete Lepik N-U7

Kokku 209

TULEMUSED / RESULTS 2021

ETAPP / STAGE ETAPI TULEMUSED / STAGE RESULTS SARJA KOONDARVESTUS / OVERALL CLASSIFICATION
1. etapp
Kuusalu 28. rattaralli
13.06.2021

Sportsõit
Sportsõit vanuseklassiti
Harrastussõit
Harrastussõit vanuseklassiti
Rahvasõit
Noortesõit

Meeskondlik arvestus

Lastesõidud
 

meeste protokoll,
naiste protokoll,
mehed + naised protokoll,
vanuseklasside protokoll,
meeskondlik arvestus
    
2. etapp
Jõgeva 7. rattaralli
10.07.2021

Sportsõit
Sportsõit vanuseklassiti
Harrastussõit
Harrastussõit vanuseklassiti
Rahvasõit
Noortesõit

Meeskondlik arvestus

Lastesõidud

3. etapp
Pärnu 20. rattapäev
1.08.2021
OTSETULEMUSED / LIVE RESULTS

 

4. etapp
Tallinna 11. rahvasõit
15.08.2021
OTSETULEMUSED / LIVE RESULTS

 

5. etapp
Elva 36. rattapäev
29.08.2021
OTSETULEMUSED / LIVE RESULTS